MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "quak" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
22.05.2020, 16:36
 
Reakce na Piky: Ze zákulisí aneb kterak se také domlouva...
Dobrý. Chodbal?

Ty vole, já ani nezaregistroval, žes změnil dres a už nekopeš za Křéťu, nýbrž se těšíš na služebky do Lausanne. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
22.05.2020, 15:07
 
Reakce na KohyCZ: Koho by zajímal rozhovor s tebou??? :...
Asi tě nepřekvapí, že přesně tuhle reakci jsem čekal, už když jsem tu impertinentní poznámku psal... Smajlík
Neodpověděl bych jinak. Smajlík 1:1

2 Snad
Práva na reklamu ale nejsou totéž, co právo poskytnout rozhovor.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
22.05.2020, 13:57
 
Reakce na SNAD: jasně, nějaká marketinková práva bych ch...
Takhle to úplně není, že vůbec nesmí. Jen jsou tam některá omezení. Objasnil by to vzor smlouvy, ale asi by nebylo košer ho sem dávat.

Off-topic:
Ještě jsem chtěl zmínit, že vůbec nesdílím skepsi, kterou jsem tu zaznamenal ohledně příchodu Vopelky. To je přesně typ, který se bude Vencovi líbit a vůbec se nedivím tomu try-outu. Nebudu překvapen, pokud si smlouvu uhraje.

2 Kohy
No, nevím, zaslechl jsem, že teď po skromným Čendovi chce Tom udělat nějakýho namistrovanýho joudu... Smajlík Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
22.05.2020, 13:34
 
Reakce na Redaktor: Když se tu řeší kvalita žurnalistiky...
Souhlas. Smajlík

Ale zas bych to nepřeháněl s tím, že jsou tu novináři dehonestováni. Je jich dost, kteří dělají svou práci dobře. Dokonce i v BurešPressu se jich pár najde. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
22.05.2020, 13:18
 
Reakce na snad: Mohu poprosit o odpověď ?- ti hráči pod ...
Je to trochu složitější. Jsou nějaká marketingová práva, kontrakt svazu s BPA, která má exkluzivitu a tak součástí svazových smluv jsou i ustanovení o určité exluzivitě klubu na marketingová práva hráče. Z toho logicky vyplývají některá omezení pro případné rozhovory třetích stran s hráči.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
21.05.2020, 12:52
 
Pro rozhovory je ideální stálé prostředí. Proč nevyužít místnost, kde se dělají pozápasové tiskovky? Nechat udělat vkusný panel s logy klubu a partnerů do pozadí, vyzkouší a nastaví se světlo a zvuk a pak už je to jen o invenci při vymýšlení dotazů a šikovnosti střihače. Venku je to vždycky problém.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
21.05.2020, 12:05
 
Reakce na Luckyboy86: Sice jsem se zapřísáhl, že už tu n...
Už jsem psal, mně technická kvalita videa špatná nepřišla, myslím, že ty krátké výpadky na zlomek vteřiny byla opravdu zapříčiněny nějakým rušením, protože jinak byl ten zvuk v pohodě. Obraz za mě ok, ani lokalita mě nijak nepohoršuje. A není imho důvod k postoji "nebudu nic komentovat", feedback je k tomu, aby pomáhal věci zlepšit. I Tomáš s kolegy se učí za pochodu a technická kvalita se posouvá nahoru.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
20.05.2020, 23:46
 
Reakce na KohyCZ: To by chudák brzy zkrachoval :))...
Jak zkrachoval? Vždyť jsi na Spartě dělal práci za kolik, 5 lidí? Smajlík

Teď vážně. Jsem rád, že Tom svou aktivitou rozhoupal k činům i redakci. Mám to obecně s rozhovory podobně jako Piky, taky raději čtu, ale samozřejmě video má spoustu výhod a hlavně má blíž k dnešní mladé generaci. Konfrontaci se úplně vyhnout nedá s ohledem na stejného aktéra a termín. Do jaké míry je to náhoda, řešit nechci. Viděl jsem oba rozhovory, oba mi přišly v pohodě. Není mým záměrem nějak moc kritizovat, spíš poskytnout feedback.

Začnu tím ofiko. Technická kvalita pro mě není až tak podstatná, ale ty drobné výpadky zvuku mi, na rozdíl od havranů, trochu dojem kazily. Přišel mi tam zbytečný ten příchod a trochu násilný střih se záběrem na Malši, ale to jsou detaily. Slečna na mě působila trochu nervózně, ale to je u prvního rozhovoru pochopitelné, to se časem zlepší. Souhlas se Sikym ohledně taháků. Bylo by lepší je normálně položit na stůl, není důvod je schovávat. Co bych změnil, je formát. Chápu snahu vtáhnout fanoušky do akce možností diváckých dotazů, ale osobně bych dal přednost rozhovoru, kde si otázky připraví sám reportér. Když přípravě věnuje čas, púsobí to ve výsledku lépe, než poněkud nesourodý slepenec posbíraných dotazů. Možná by stačilo vybrat 3 nejzajímavější otázky a ty vhodně zakomponovat do těch vlastních. Mám rád, když má rozhovor určitý příběh. Jinak na první počin za mě celkem ok.

Tomův rozhovor mě bavil o něco víc, ty otázky byly nějak poskládány, nepůsobilo to tak nesourodě. Samozřejmě výhodou Tomáše je, že ty kluky zná a tak může dotazy lépe cílit. Technické provedení tentokrát na jedničku.

Oba rozhovory těží z toho, že Čenda je chytrej a přemýšlivej kluk. Kdybych chtěl hledat mouchy, byl by to počet Kobsonů v podání kapitána, ale tohle je holt mor dnešní doby. Tedy jakoby mor, jestli mi jakoby rozumíte. Smajlík

A jednu věc musím zmínit a rád bych znal Kohyho vysvětlení. Chápu určitá omezení týkající se reklamních práv, požadavek na oficiální klubové oblečení atd. Ale pokud bylo Tomovi vytknuto, že rozhovor s Vráblasem byl U 3 sedláků nad Plzní, zatímco je partnerem klubu Budvar, tak bych podobné kritérium čekal i u Čendovy zmínky o Modrých dveřích, jakkoli je to mně blízká a sympatická restaurace. Když pravidla, tak by měla být pro všechny stejná.

A jinak obecně souhlas s názorem Toma na to, že ELH je jiný level a tak by možná stálo za úvahu, přesunout postupně některé promo aktivity od amatérských nadšenců (čímž nechci nikterak zlehčovat jejich práci, kterou dělají za pár korun spíše z lásky ke klubu) k větší profesionalitě. Tak jako to udělal Venca se sportovním úsekem. Samozřejmě to bude něco stát, ale to je nutnost. Co stačilo na prales, je pro extraligu málo. My jsme Motor a máme chtít být nejlepší - ve všem.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
20.05.2020, 13:38
 
Reakce na KohyCZ: Klubové oblečení právě dodává stejná s...
A Zlatého bludišťáka vyhrává... Smajlík

2 Tom
Na Čendu se těším, ale nechám si ho až na večer.

Jinak bych byl nerad, kdyby zapadla jedna důležitá informace - Motor má nově majoritu v dozorčí radě mládeže a Eda je prezidentem klubu i spolku. To je z mého pohledu velmi pozitivní a důležitá zpráva pro budoucnost budějovického hokeje.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
18.05.2020, 17:24
 
Reakce na 28komar: Já dostal mikinu, kterou tady níže na...
To nelze takhle paušálně odsuzovat. Jsi hnidpopich a kverulant! Průzkum nevyšel negativně. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
15.05.2020, 17:54
 
Ty vole, ten Haberman je fakt pacient.

Haberman44
01.05.2020, 12:02

...Přísahám Bohu, že toto je má poslední reakce sem,tak se srovnejte a nepište bludy.
Poroučím se...

Haberman44
14.05.2020, 21:41

Jak píšu, jsem svým pánem. Teď už nemáte kam žalovat. Od fóra klubu s =M= na prsou jsem se již distancoval. Teď jsem tu pouze a jen za svou osobu, ostatní je nepodstatné. Ale vaším klubem budu vždy opovrhovat,s tím už těch pár ovcí na jejich fóru nemá nic společného. Jste PÓVL
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.05.2020, 21:29
 
Zrovna Čendu bych si v rozhovoru pustil moc rád. Pokud by to něčemu nebo někomu mělo vadit, rád bych znal důvody. Chápu, že zde mohou být nějaká omezení související s marketingovým právy, ale jinak z mého pohledu Prchy fajn pomáhá překonat okourkovou sezónu. Takže se za Ćendu velmi přimlouvám. Jsem si jist, že je kapitán dost profík na to, aby věděl co je vhodné říct a co má zůstat v kabině.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.05.2020, 15:24
 
Reakce na játro: ok, dík. Já v tom asi hledal co tam nen...
Tak Bába k milovníkům oveček. Tak díky a good luck!
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.05.2020, 15:03
 
Utkání Motor vs Hradec rozhodně běžným utkáním pro fanoušky nebude, stejně jako nebylo za komančů běžné utkání s rusákama. Nenávist proti té komoušsko-estébácké svoloči tu prostě logicky je a bude, protože to, co tu provedli, opravdu nebylo jen tvrdé prosazování obchodních zájmů, jak se snažíte sami sobě nalhat. Bylo to prostě svinstvo. Drbohlaf s Prasomírou jsou pro mě lidský odpad, těm se nedá věřit ani dobrý den. Vám přinesli extraligu a pomohli se dočkat vytouženého derby s Pardubkama, tak jste vděční a obhajujete neobhajitelné. Je to vaše volba. Kdo obhajuje lumpárnu, je sám lump. Ale proč máš potřebu tu s námi debatovat, to moc nechápu. Tedy pokud nejsi jen obyčejný troll...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.05.2020, 12:16
 
Hej plantážníci, nemyslete, že když teď sám píšu málo, že vás nečtu a že vás nebudu pérovat za ty hrubice, co tu někteří předvádí. Koukejte se polepšit! Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.05.2020, 17:44
 
Reakce na Gate: Kdo byl vlastník? Pokud to nebylo podle ...
Proč neproběhla žaloba? Formálně práva na hráče drželo občanské sdružení HC ČB. To stejné o.s., které předtím účelově pro soudruhy z PZO zblažkoval jistý starosta ze Starých Hodějovic za pomocí desítek plných mocí účelově nabraných černých duší. To stejné o.s. které mělo na základě připravených smluv zajistit, že z Motoru bude farma, která bude HK zadarmo (sic !) dodávat mladé talenty. Ne náhodou se o celé trojici v BA zpívaly oslavné chorály. Btw, skutečným mozkem celé té sviňárny je ta svině zavšivená, prasomíra je jen takový jeho Luca Brasi, pohůnek pro špinavou práci.

Špína je špína, je špína, můžete si to v Hradci omlouvat jak chcete. Klub vašeho srdce vlastní a řídí svoloč. Tak to to prostě je i kdybyste se na hlavu stavěli.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.05.2020, 15:55
 
Reakce na Gate: Proč ne Hradec? Pokud by HK něco ukradl ...
Já souhlasím, že město HK je v celé kauze nevinně. Lumpové jsou jen soudruzi z PZO. Slovo Kradec nepoužívám, ale ještě méně chápu tu vaši rádoby vtipnou "přesmyčku" votvor. Btw, o jakém odkupu licence to píšeš?
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.05.2020, 10:37
 
Reakce na Hukoth: Pěkný. Doufam, že tenhle nesmysl nep...
Naivo! Právě proto, že je to nesmysl, tak to projde.

Já bych pochopil samotné uzavření, ale rozšíření o 2 a pak za 3 roky supersestup je naprostá pitomost, hlavní důvod jsi vystihl.

2 Piky
Ona se celá řada anglických slov postupně do češtiny začleňuje. Když jsem se teď koukal na online slovníky cizích slov, tak většina uvádí i ty netechnické významy.

Ale jinak s tebou v zásadě souhlasím, resp. s názorem, že je nesmyslné používat cizí výrazy tam, kde máme spoustu výstižných českých synonym. Slovo speciální bych v popsaném kontextu taky nenapsal, ale zase mě to nijak neirituje. Možná i proto, že ten výraz mám takto zafixovaný z angličtiny.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.05.2020, 09:21
 
Reakce na Piky: A k tematu TK jedna hlaska od nestora ce...
😄 Tak to jsem neznal, díky za objasnění. Teď už chápu, že i po utkání, kde se ty otázky přímo nabízí, končí TK obligátní Kohyho „není tomu tak, děkuji...“

Apropo, co ti vadí na takovémto použití slova speciální? Já to chápu v tom kontextu jako zvláštní, jedinečné, výjimečné...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.05.2020, 09:16
 
Reakce na zvedavej: nebyla jejich... kdyby wotvor neměl ...
A tuhle pohádku ti vyprávěl Prasomíra někde na posedu? Takhle jednoduché to fakt nebylo. A taky ti asi zapomněl říct tu pasáž o zblažkování tehdejšího o.s. A nejsou žádní "kluci z PZO". Jen bolševické svině z PZO, často i se záznamy ve svazcích STB. Podobným způsobem přišel k mnoha firmám že svého portfolia i Bureš. Prý řádný hospodář... Se poseru... 😁
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....

Brankář Motoru Jiří Patera se může stát vítězem Zlatá helma SENCOR za uplynulou sezónu! Jestli se vám jeho zákrok líbil, můžete...