ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Souhlas s Drewem.
Nezlobte se, ale nechat trenéra postavit si kádr a pak ho vyhodit na začátku sezony nepřipomíná vůbec žádnou koncepci co znám. Co se mu vytýká? Že hrajeme škaredý hokej? Nedostal šanci splnit cíl = kde je koncepce o které hovořil Bednařík?

Že se tým nezlepšuje od hry v loňské sezoně? Posílením jeho kompetencí měl vzniknout jasný předěl mezi sezonama. Nevytýkat co bylo loni kdy ty kompetence neměl, řešit jenom co je teď: nedáváme góly vs nedostáváme góly, nehrajeme krásně vs získáváme body. Odvolat trenéra na začátku sezony kde je hlavní cíl na konci není koncepční ani trochu, když ani neměl šanci ten cíl naplnit.
"Vzhledem k cíli který máme, si nemůžeme dovolit..." Takže hlavním cílem je teď uspokojit fanoušky a hrát podle představ vedení a fanoušků? A co ten postup?

Další trenér má v případě nepostupu krásnou výmluvu - tenhle kádr jsem si nepostavil, dělal jsem s tím co jsem zdědil.
Pokud jsou důvody odvolání jiné, pak to mohlo být oznámeno. Nesoulad vizí vedení a trenéra, nazdar.
Neupírám vedení vybrat si nového trenéra, ale teď se mi to odvolání zdá buďto předčasné ve světle letošní sezony, nebo notně zpožděné po té loňské.
 
 
13.10.2017, 10:47
 
Půjdu tentokrát proti všem zdá se. No tam jsme (jste) se dočkali. Já osobně teda nemůžu pochopit, když si vedení tak hrozně moc AS chválilo i po konci sezóny, tak proč s ním dále pokračovalo a proč toto až ve 12. kole ? Prostě sorry ale tohle není dobrá vizitka dobře fungujícího klubu. Připadám si jak pos.ranej sparťan z Letný, klub funguje pět let a kolik jsme měli trenérů ? Jenom se modleme (modlete) aby teď vedení mělo konečně tedy šťastnou ruku a vybralo někoho, kdo tu vydrží dýl než rok a kdo s tímhle kádrem nekádrem bude hrát TOP hokej. Pomalu aby se sem trenéři báli. Když přišel Rosol, byla to bomba. Pak se žehralo na to, že je moc měkkej. Tak přišel Tonda-bomba. Všichni si pochvalovali, že má vizi a bude na hráče tvrdej. Teď to zase vadí, tak asi přijde někdo, kdo bude nechat kluky si dělat, co chtějí že ? No i od vedení koncepce jak bejk. Po trenérovi to chtějí a sami za pět let nenašli nikoho.
A ty debaty o Sýkorovi Prospalovi a podobně .... spadněte s višně. Hrajeme PRALES.
 
 
 
Ahoj, tak odvolání Stavjani vítám a vidím to jako správný krok. Byl to trenér, který nedokázal komunikovat s hráčema. A pokud ano tak je poslal na tribunu. Doufám, že přijde někdo kdo to dokáže a bude mít i kvalitu. Je pravda, že většinou k postupu je třeba mít i toho blázna typu Petr Vlk. Volnej je Kuhos Smajlík
 
 
Ivánek48Ivánek48 | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 10:45
 
Za Smajlík . Rozhodnutí logické, téměř všichni viděli, že žádný progres nepřichází, ba naopak, odchodů kreativních hráčů více než dost. K novému trenérovi, pokud to bude Jelínek, tak se nebojím.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Nechci o tom polemizovat. Jen...z jaký...
To by mě taky zajímalo. Proč tak razantní NE!...
 
 
 
Nechci o tom polemizovat. Jen...z jakýho důvodu toho malýho jelena tak zásadně ne? Do takovýho detailu jeho trenérský kariéry jsem nikdy nešel.
 
 
 
Já bych bral jako první volbu Razýma - pokud je možnost ho přivést. Zná prostředí první ligy, má nedávnou zkušenost s baráží. Vidím ho, jako kvalitního a cílevědomého trenéra, který má za sebou výsledky. Upřímně, práce ve Slavii ho nemůže moc naplňovat a určitě by sem šel hned. A pochybuji, že Slavia je v takový situaci, že by nějakou slušnou nabídku odmítla. Jelínek jedině jako asistent - jako hlavní ani z legrace.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 10:36
 
Marek Sýkora už je v hokejovém důchodu ten už do toho asi nepude. Volný je i Vlach, Razým taky odvádí solidní práci ve Slávii kde mu pokaždé mění družstvo. Já osobně si myslím, že jsou lepší trenéři než Jelínek kterému to spíš sedí jako asistent .
 
 
 
Reakce na P.XTRM: Ty PITCHO, člověk není chvíli na webu ...
Tak on se dobře poslouchá i ten Stavjaňa. I Aleš Totter rozdával zajímavý rozhovory a teď trénuje ve Dvoře Králové, Vrchlabí...nebo kde...druhou ligu.
 
 
 
Ty PITCHO, člověk není chvíli na webu a pak nestačí civět, co se teda vlastně jako událo.. Smajlík Tondovi díky, ale fakt to zřejmě šlo pomalu do kopru(pokud je pravda, že před ním hráči "zdrhali" jinam). Pokud přijde opravdu Marián, tak na něho budu zvědavej. Byl jsem jednou na jeho přednášce v Práglu a v tý hlavě to má poskládaný hodně dobře. Děj se vůle našeho vedení(a boží) Smajlík
 
 
jeníčekjeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
13.10.2017, 10:32
 
Reakce na MARSCH: Kdo jste a co jste udělal s Drewem?...
Smajlík Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 10:32
 
Marián Jelínek

odkaz
 
 
ArrtíkArrtík | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 10:30
 
Doufám že dají druhou šanci vynikajícímu trenéru Bokrošovi! Smajlík
 
 
 
Reakce na Drew: Hodně mě překvapila v článku zmínka o fa...
Kdo jste a co jste udělal s Drewem?
 
 
13.10.2017, 10:27
 
No dnes rupne Verva ve Vítkovicích a v neděli doma s Kometou a tipuji že bude volný Rulík :-)!
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 10:26
 
Reakce na kursor: Milan Razým, Petr Fiala, Marek Sýkora ...
Marek Sýkora by se mi hodně líbil.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 10:26
 
Jo, Venca Prospal by taky nebyl marnej...
 
 
13.10.2017, 10:25
 
Reakce na Drew: Hodně mě překvapila v článku zmínka o fa...
Jaká koncepce? Ty snad vidíš za poslední rok nějakou koncepční práci? Nějaký progres? Úroveň hry nešla nahoru, ale spíš opačně. Jelínka snad nikdo nemyslí vážně.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 10:25
 
Milan Razým, Petr Fiala, Marek Sýkora - to jsou jména, která tu už v minulosti padla, těm bych skutečně věřil, že dokážou mužstvo pozvednout.

Jestli nahradíme Tondu někým jako Jelínek, pak změna postrádá smysl!
 
 
 
Sparta dneska doma rupne z Bolkou a už kolem devátý večerní bude Kalous volnej.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor i nový dodavatel dresů, společnost Kappa, se rozhodli vyjít vstříc fanouškům a do hlasování tak přibyl i návrh přímo od...

Jedním z hráčů, kteří bojují v Motoru o smlouvu, je urostlý obránce Karel #Plášil. hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Talentovaný útočník Matěj #Toman odchází do zámoří a na sezony v Českých Budějovicích vzpomíná jen v dobrém. Ještě před odletem...

Motor začal přípravu v Budvar aréně, až do konce července budou svěřenci Václava Prospala a Aleše Tottera trénovat na dvě...