MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "adas68" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na fandimemotoru1928: Odkaz: https://youtu.be/Oc...
Když si představím, jak to tady mohlo s hokejem dopadnout, tak je mi zle ještě teď. Doufám, že to prase ta recese pěkně semele.
 
 
 
Reakce na Budějce: A co teprve ti, co pískali předevčíre...
Na čáře dvojice Les - Rouspetr. Jako hlavní Adam s úplně šedivou hlavou.
 
 
 
Jo, jo, zvláště takový pořad inteligentky Jílkové "Máte slovo", to byla přímo ukázka nestranné moderátorky Smajlík .
 
 
 
Ta akce by kromě poděkování měla i nezanedbatelný finanční efekt pro klub. Pokud vezmu kapacitu haly a lístek dejme tomu za 300, tak jsem na tržbě kolem 2 mega. A asi nebudu sám, kdo by byl ochoten dát víc.
 
 
 
Úplně mi to dojde asi až za pár dní, být to po vyhrané finálové sérii, tak je člověk víc připraven. V roce 2013 jsem tipoval návrat do 4 let, nakonec se to trochu protáhlo. Nejhorší byl rok číslo 5, to jsem už přestával věřit, že jdeme správným směrem. Takže díky Bednovi a spol. a sponzorům, že vydrželi. Jak se říká - co tě nezabije, to tě posílí.
Nápad s fiktivním zápasem je výborný.
 
 
 
Pánové, připíjím alespoň na dálku budvarskou 12 z pražské hospody U medvídků.
 
 
 
Tak velké díky vedení, že to ani po několika nezdarech nezabalili.
 
 
 
Když to tady čtu, tak jsem si vzpomněl na jedno rčení: "Nejhorší smrt je z vyděšení."
 
 
 
Klasický beton to nebyl, prorože nebyl potřeba. Byla to zoufalá řežba hokejek a dunění mantinelů ze strany domácích a těch pár hokejistů typu Vodný hostím stačilo.
 
 
 
Na Slavii jsem byl, ta je úplně marná. Třebíč hokejovější a beton to dnes nebyl. S námi to ale samozřejmě bude vypadat jinak. Pokud jde o diváky, tak jsem odhadl 400. Tak hlavně, že na konci skandovali: My jsme Slavie, vy nejste nic.
 
 
 
Z jednoho zápasu kde o nic nešlo, se těžko posuzuje, ale jako doplnění současné brankářské dvojice je Dvořák v pohodě. Měl tam dobré zákroky. Držel jsem mu palce a celkově to zvládl.
 
 
 
Ještě se vrátím ke včerejšku, asi jako jeden z mála jsem nesledoval zápas v Litvínově, ale v Brně. Po diskusi tady minulý týden o čistoté ELH jsem chtěl vidět "podezřelý" zápas. Slovo fraška je odpovídající, pokud se domácí rozhodli vystřelit, tak pouze z dostatečného úhlu, útočníci volili vždy ta nejméně výhodná řešení, takže zde často zmiňovaná mrdaná v rozích byla dovedena k dokonalosti. Tohle nešlo omluvit obavami ze zranění a nebo menší motivací. Kdo někdy dělal kolektivní sport, tak měl asi jasno velmi brzy. Přesto jsem to dokoukal, mohl tam padnout náhodný gól a chtěl jsem vidět, za jak dlouho by hosté opět vedli. No, nestalo se, power play na závěr byla takovou třešničkou na dortu.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: To sice od tebe zní tak jako poměrně l...
Ano, celá Evropa dnes funguje na dotacích a přerozdělování peněz, to ale neznamená, že je to správný a efektivní systém.

Jinak - Kladnu jsem i přes názorové úlety Jágra sestup nepřál, pořád je mi sympatičtější než některé pseudokluby v ELH. A jak zmínil Quak - pomohli nám, když to bylo nejvíc potřeba. Navíc v jejich situaci to může být sestup nadlouho nebo i natrvalo.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: hm, jenže ten Roth to břevno trefil ...
Já netvrdím, že zrovna dnešní zápas Třince byl dohodnutý, ani jsem to neviděl. Ale celkově bych na čistotu ELH v tomto směru nevsadil ani pětník. Optimismus nebo naivita některých mě tu překvapuje.
 
 
 
Korupce je v tomto státě častá věc. Nenapadá mne žádný důvod, proč by se měla hokeji vyhýbat. Sport má navíc "výhodu", že se tam velmi těžko úmysl dokazuje.
Mám jeden 30 let starý zážitek. Poslední kolo fotbalové ligy Hradec - Dynamo. Oba potřebovali k záchraně bod. Byl jsem očitý svědek. 0:0 by asi vypadalo hloupě, tak do pauzy útočili domácí, plno šancí pak konečně gól. Od té doby jako když utne a začalo hrát Dynamo. V 65. bylo vyrovnáno a pak už nikdo ani raději nedal centr do vápna. Míla Ortman pak popisoval, jak to bylo OK, přece tyče a břevna nejdou naaranžovat. Na stadionu byli všichni v klidu, když tu frašku viděli. No a spadl Cheb vedený Kotrbou.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: já si pořád neumím představit, jak b...
To probíhá třeba tak, že to ví jen trenér a 2-3 důležití hráči (např. golman), někdy ani ten trenér ne. Výsledek tím pádem zaručen není, takže někdy je zainteresován i sudí.
Netvrdím ale, že se to aktuálně děje v ELH.
 
 
 
To fotbalové Dynamo má z celé ligy nejvíc vstřelených gólů na hřištích soupeře. Neuvěřitelné.
 
 
 
Na holku má teda drew docela přehled. Moje manželka si někdy plete hokej s fotbalem.
 
 
 
Reakce na Drew: No, celé vyrovnání jde za Kachyňou, ten ...
Souhlas, Kachyňa je opravdu hroznej, ti 2 zranění beci viditelně chybí.
 
 
 
Soustředil bych se na náš výkon. První třetina nebyla dobrá, přesto jsme ji vyhráli a zřejmě si mysleli, že se to nějak dohraje samo. Bez nasazení to nepůjde.
Endála považuji za klíčového hráče, tak snad to nebude vážné.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Během kariéry zažil téměř vše - tituly, světové medaile, olympijské hry, postupy i složité přesuny. Bránil Crosbyho, Ovečkina...

Před 15 lety zemřel ve věku 75 let bývalý českobudějovický útočník Josef Houdek. V A týmu odehrál 7 sezon, cca 130 zápasů, v...

V letech 1982-85 nosil kapitánské céčko budějovický odchovanec a obránce JAROSLAV KOČER. Třeba Václav Prospal ho označil za svého...

Ani letos vás neochudíme o možnost rozhodnout, komu z motoráků se sezona nejvíce povedla! Pro koho budete...