ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "lindemann" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Jedna výhoda v případě Nedorostova uvolnění by tu byla. Konečně by to vyřešilo problém s hledáním prvního centra k Neďákovi. Bylo by o starost méně Smajlík
Pokud se ale v lednu vrátí s Jirkou z Ruska, tak proč ne Smajlík
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Tak za Kanaďana dík a palec nahoru. ...
Souhlas, vypadá nadějně Smajlík Teď ještě podepsat jeho bráchu Paula Smajlík
 
 
 
Reakce na kursor: Přesně tak, posilovat je třeba hned. K...
Chápal bych tu nervozitu, kdyby ostatní soupeři v lize už měli kádry hotový a našlapaný hvězdami k prasknutí. Pak bych trošku tu paniku chápal. Ale kolik nových hráčů přivedlo Kladno, kolik KV, kolik Slávka? Nebuďme tak hrrr, dejme vedení čas.
 
 
 
Je pravda, že letos hrál Nouza v takových vlnách. Nedat proti Přerovu těch 5 gólů, tak ty statistiky takový nemá. Dle mého se v 60-70% zápasech docela trápil. Většinu bodů udělal někdy kolem Vánoc, kdy mu to tam padalo. Do jaké míry to bylo ovlivněné poklesem formy a do jaké tím, že se pořád točila sestava a neměl k sobě vhodné spoluhráče, můžeme jen polemizovat.

Počkejme jak bude vypadat sestava v září. Není důvod panikařit. Před 14 dny se nevědělo, jakou budeme hrát soutěž a tady by už většina chtěla mít 1.5. komplet tým. V tomhle jsme tou baráži znevýhodnění. Dejme vedení (Tondovi) čas.
 
 
 
Reakce na =M=fans: A kolik měla Jihlava lepších útočníků...
Souhlasím. V první lize takřka nejde sestavit kádr, který by se kvalitou a hokejovostí mohl rovnat týmům v extralize. Je třeba sestavit tým, který bude vynikat soudržností, bojovností, důrazem, psychickou odolností a do puntíku plnit správně zvolenou taktiku. V baráži se na hokejovou krásu a techniku nehraje. Snad se to Tondovi povede.

ad Suchánek: jsem na něj zvědavý. Dle mého to na extraligu není, i když bych mu přál, aby se mu dařilo. Myslím si, kdyby jsem letos postoupili, tak by u nás stejně skončil. Letos se nám na klíčovou část sezony nedostal do top 7 obránců a zcela oprávněně. Na ty své parametry to s tvrdou hrou opravdu nepřeháněl, ani si ho snad nevybavuji za ty 2 roky v nějaké větší šarvátce nebo aby někoho přišpendlil na manťák. Co mi bude chybět tak jeho nahození na bránu + rozhovory - v těch vážně perlil Smajlík
 
 
 
Jestli to pravidlo dobře chápu, že za jeden tým může naskočit do Vánoc max 17 hráčů 20+, tak to pak to drastický zúžení sestavy chápu. Vždyť to jsou 3 komplet pětky + 2 hráči jako bonus (GK se do toho asi nepočítají). Co to jako má být? Se nesestupuje, tak se tímhle mají nutit do sestav junioři? WTF
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: hm a budem doufat, že se nikdo nezra...
Tak ono nerovná se - tým co začne sezonu, musí jí v tom počtu taktéž končit. Každý rok jsme během sezony měli plno příchodů (snad i více než před sezonou)
 
 
 
Tak docela fičák, tohle jsem nečekal až takovou čistku. Jsem docela v šoku, ale hodnotit nebudu, dokud nebude tým komplet. Zatím to vypadá, že se vsadí vše na jednu kartu - Nedorost a kolem toho se vše bude točit (paraela s Čachotským?). Z těch odchodů mě osobně nejvíc mrzí Kuba Babka - bojovník, co nic nevypustil a na jeho zápal při hře radost pohledět. U Kondora chápu, že to chce zkusit výš, budiž mu přáno, třeba za rok u nás v extraligovém dresu. Nouzič je kapitola samo o sobě, snad se sežene adekvátní náhrada za něj. Sice věk má, ale jeho zkušenosti budou chybět. Žovince bych si též dokázal u nás nadále představit. No uvidíme, bude to zajímavý čekání na sestavu v prvním kole.

"Takže se momentálně díváme po hráči, který by byl větší, pravák, centr." Jirka Novotný: 188cm, 92kg, pravák, centr. Ok pokud by mělo toto duo nahradit duo Rob-Nouza nemám s tím problém Smajlík
 
 
 
Reakce na Dejvas: Jedním ze sponzorů jsou dneska Maxim T...
Tenhle paskvil se pouští už snad 2 roky, když dáme góla v mezistátních zápasech.
 
 
 
Že by se rýsovala nová posila do útoku? Bednařík si nemůže vynachválit jeho backhand Smajlík

odkaz
 
 
 
Reakce na rhadekk: Nejde mi to a musim to sem napsat...D...
Super, konečně teorie, která do sebe zapadá. Fronk nehrál, protože mu nerostly pořádně vousy.
Suchánek má křivý zuby. Žovinec si naopak hraje moc na modela. Vráblík by měl navštívit holiče.Gába je moc malej a Mazanec moc velkej Smajlík
 
 
 
Reakce na woodoo: Slamák hrál pod injekcema a údajně by ...
V tom případě to plexisklo ruplo samo Smajlík jinak s názorem na Nováka souhlasím. Takových hráčů, co jdou hrát prales, aniž by nemuseli, je třeba si vážit a ne si na nich vybíjet zlost
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Ale jak má být člověk trpělivý, když ...
TO nechápal nikdo, proč Slamák nevystřelil. Bohužel. Ten trest samozřejmě žádný nebyl. Ten komentátor byl zoufalý. Chvíli poté se divil, proč není zakázané uvolnění Pardubic a přitom hráli v oslabení.

Řád ve hře určitě nějaký je. Kde ale řád stoprocentně není, tak ve střídání. Takový chaos nepamatuji u žádného týmu. Včera hra v 7 na konci, první gól jde na vrub též špatnému střídání. První domácí zápas proti Varům jsme šli do tří, jelikož jsme v oslabení hráli v pěti a kvůli tomu dostali gól na 3:1. V témže zápase jsme dostali vítězný gól po chaotickém střídání. A takových situací by se našlo víc, tyhle si namátkou vybavuji.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Ze Slovanu odcházelo v době bojů o PO ...
Jasně, věřím že by dorazil nemít ten úraz. Akorát vím, že k blížícímu datu, kdy by musel podepsat, tak Slovan chytl sérii výher a o to PO bojoval do konce ledna minimálně. Už stejně nemá smysl řešit.

zdcart: za mě Slamák asi nejlepší obránce. Dokázal situace řešit s chladnou hlavou, podržet puk, udělat drzou kličkou na modré a pak překvapivě nahrát. Jako kapitán výborná volba. Jen škoda, že častěji nestřílel.
 
 
 
Reakce na filip29: Několik? Tohle je zralé na sud!!! Toh...
Ona je i výživná sekce ptejte se. Například 6421 platících diváků jasně vidělo, že byl Novák nejtragičtější hráč ze všech. Tak to jsem byl asi na hokeji načerno Smajlík
 
 
 
Reakce na zdcart: Kdyby si se více zajímal o Motor, tak ...
Je možný, že to bylo s Vencou dohodnuto, to se přít nehodlám. Pravdou ale je, že v termínu, kdy by musel Venca přijít, aby stihl odehrát těch 15 zápasů (myslím, že kolem 27.1.) byl Slovan ve hře o PO. Ztrácel max 4 body asi 5 kol do konce. Prohrávat začal až po tom kritickým termínu. Mohla tam být dohoda se Slovanem, ale ten v té době reálně hrál o postup. By mě pro zajímavost ještě zajímala další jména, o které se vedení ke konci přestupů snažilo.
 
 
 
Dáme si pár panáků a šály dobře uvážem
Na staďáku soupeřovejm fanouškům to ukážem
Rozhodčí je mrkev a mrkev je vůl
Kdo nefandí s náma, je sám jako v plotě kůl
Nandej si kulicha a přidej se k nám
Jinak celý odpoledne budeš trávit sám.

Pod vlajkou svýho klubu a rány na buben
otvírej dobře hubu, potichu nebudem!!!!

odkaz

Tak kluci zlomte vaz dnes a nám fandům pevné nervy!
 
 
 
Reakce na Radim_C: taky jsem koukal, že jsme jako diváci...
Jo, pěkně hned od úvodního vhazování řvát rozhodčí je mrkev Smajlík
 
 
 
Reakce na MrPesi: V pátek si to musíme odkroutit poctivě...
Ta výhra Varů v prodloužení dává smysl, na druhou stranu Vary potřebují 3 body, aby to měly ve svých rukách a nemusely se spoléhat na ostatní výsledky.
 
 
 
Hodnocení včerejšku jsem si nechal až na dnes i po zhlédnutí záznamu. Vážně se nedá týmu moc co vytknout. Dřeli, tlačili, stříleli. Teď už jsem přesvědčen, že hrát s Duklou 100x, tak 100x prohrajeme. To musí být nějaká kletba, jinak to není možný Smajlík Šancí na 3 zápasy, Dukla pak jednou ujede ještě po odrazu našeho obránce a gól. No je třeba to hodit za hlavu. Díky shodě náhod pořád žijeme a ten nejklíčovější zápas se pořád odkládá a já doufám, že to bude až ten ve Varech Smajlík

Pokud budeme hrát jak včera, tak ty Pardubice dáme. Snad zbyly síly. Musíme využít jejich největší slabiny a to Růžičky. Být aktivní, střílet a on tam něco pustí.

 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Začíná víkend, tak si pojďme oddychově připomenout, jak skvělé brankáře měl náš klub v historii.5 z nich udělalo z...

Další z řad dotazníků přinesla nová brankářská posila Jan #Strmeň. hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Příprava na novou sezonu odstartovala! ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

727 zápasů ?178 gólů ?306 bodů ?A teď přibudou další! Jiří Šimánek se vrací do Motoru! ????hcmotor.cz/clanek.asp?id=…