Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.09.2023, 10:37
 
Reakce na full: Já jenom zareaguji na toho Guliho... sam...
Na Spartě hrál Valský a Chlubna. Včera hrál Vopelka a Koláček. Podle mě trenér chce dát v ostrém zápase šanci každému a pak se to ustálí. I mě se včera líbilo, že na led chodil ten komu se dařilo. I Milan měl včera 18 minutek. U Pecháčka je vidět, že to zranění není ještě ok, ale nakonec tam vykouzlil rozhodující akci.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Dnes odpoledne se to spustí....
Děkuji Smajlík
 
 
 
Reakce na Bluky: Kohy prosím tě , kdy bude možné koupit ...
Dnes odpoledne se to spustí.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: No já to myslel obecně, vím, že tys ...
Já jenom zareaguji na toho Guliho... samozřejmě, že je to můj názor a respektuji, pokud kdokoliv (včetně tebe) má názor opačný. Ostatně to je na tom krásné - co člověk, to pohled/názor. Můj názor jsem zde včera napsal, nebudu ho opakovat.
Z mého pohledu, když pohlédnu na včerejší zápas, tak se dá souhlasit téměř se vším, co zde bylo již napsáno. Vyloženě jsme nepropadali. Ano, Olomouc byla jistější, i v útočném pásmu to vypadalo, že o sobě hráči skvěle vědí a jen díky super výkonu Hráška jsme ten zápas zvládli. Nebylo daleko od toho, aby nám dali druhý gól a pak bychom to horko těžko otáčeli, jestli vůbec. Zápasy s Olomoucí jsou náročné a budou náročné pro každého. A jak už tu někdo napsal, v extralize už nemůžeme čekat, že soupeře budeme přejíždět. Přijdou smolné prohry, stejně tak jako i kruté porážky. Důležité je, že oproti loňskému týmu, tam vidím hodně silné individuality, které nás mohou táhnout výše:
Harris - vysoce nadstandardní útočník v rámci ELH, to je hráč, jak blázen a je mi záhadou, že ho nevyskautovaly velké kluby a hrál na Slovensku. Super posila pro M.
Simon - ve dvojici s Harrisem neskutečně platný. Jeho přehled na ledě je fantastický. Jak jsem psal, včera jim to hodně kazil Guli, který se točil do jiných prostor a vlastně byl vždy blbě postavený anebo zase puky lacino ztrácel. Ale Simon si mě fakt získal, další super posila pro M.
Kubík - včera super výkon... celkově druhá (bruslivá) lajna dělal hromotlukům v obraně OL problémy. Ale Kubík, kromě velmi dobré střely, volil i zajímavá řešení, je vidět, že na ledě i myslí a kecy o tom, že "se udělal" jen díky Flákancovi, jsou liché... ten kluk prostě hrát hokej umí a je to parádní posila.
Beránek - jak už tu bylo zmíněno, včera to byl skutečně lev, bojovník, válečník. Takový ještě o level lepší Bery, než jakého pamatujeme. Moc se mi líbil, díky bohu za jeho návrat.
Pýcha - suverénně nejlepší obránce, který včera byl na ledě. Excelentní rozehrávka, včetně přemýšlení v útočném pásmu, volba jednoduchých, ale účinných řešení od modré... Super posila pro M.
Doudera - včera tam pár chybiček měl, ale jinak taky ukazuje, že je to pan obránce. Přehled, řešení situací, klid na hokejce... velmi dobrá posila pro M.

Obecně - je jasné, že kluci budou vyrábět chyby. V každém utkání to bude buď Petr nebo Pavel, k tomu prostě dochází. Velkým plusem této sezóny ale je to, že konečně to není o Pecháčkovi s Gulim, ale tu kvalitu tam přináší i ostatní borci, schopní rozhodovat zápasy. V obraně není výrazně slabé místo, včera se mi líbil i Hovorka, který častokrát využil svých fyzických dispozic a po návratu Šticha s Vráblem se ta kvalita může jen zvýšit.
Trochu mě mrzí, že je (údajně) odstaven Valský. Ten kluk není žádná hvězda, ale dokázal si to vždy na ledě odpracovat a přišel mi v posledních sezónách jako jediný (anebo minimálně jeden z mála), kdo si dokázal udržet konstantní výkonnost.

 
 
 
Kohy prosím tě , kdy bude možné koupit lístek na nedělní zápas s Hradcem, zatím tam nic není děkuji
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.09.2023, 09:34
 
Jak říkám takové vítězství kdy nejsme lepší nás může dobře nastartovat do dalších zápasů a to že letos to bude sakra vyrovnané tak každý bod se bude počítat. Včera jednoznačně Hrách chytil několik střel i co viděl na poslední chvíli. Stáli jsme za bránou tak, že jsme ho měli 2x pěkně před sebou. Hlavně jeho zásluha, že bereme body. Ale mužstvo jako celek si to odpracovalo. Beránek tam padal to těch střel neuvěřitelně. Obrana celkem v pohodě. Neviděl jsem tam žádné větší chyby krom jedné horší přihrávky Štenclíka ve třetí třetině. Zapracovat to chce hlavně na přesilovkách a trošku sehrát ty formace. Vopelka mě prostě do té čtvrté formace jako centr zapadá nejlépe. Trenér zřejmě bude rotovat nějaké hráče právě ve čtvrté formaci, protože v útoku celkem ta konkurence je. Další pozitivum je, že se vyhrálo i bez gólů od Milana a Pecháčka byť jeho pas na Kubíka byl luxusní. Uvidíme co předvedeme v Plzni kde se nám moc nedaří. Bylo by příjemné se naladit nějakým dalším bodovým exportem před Hradcem.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
18.09.2023, 09:00
 
Já po včerejšku vidím tři velká a důležitá pozitiva (negativa, stejně jako někteří další, si nechám na později, až budeme mít za sebou více náročných testů):

1) Ďábel z bronzové sezóny okupující naše brankoviště je zpět - famózní výkon, Hrášku!
2) V útoku máme z čeho brát, přičemž zároveň disponujeme poměrně pestrou paletou forvardů různého druhu. Jde z mého pohledu o zdařilý mix dravosti a kreativity, přičemž i ohledně věku to máme dobře rozvrstvené s tím, že i ti nejmladší (Toman, Přikryl, Chlubna a Koláček) už ukazují, že nejvyšší soutěž zvládnou.
3) Z celého týmu jsem měl včera pocit, že je soudržný a chce si jít pro výhru za každou cenu. Kéž by nám to nastavení vydrželo i v dalším průběhu sezóny.

Na hodnocení dalšího je ještě brzy, ale letos v extralize, tuším, nebudeme jen do počtu...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
18.09.2023, 08:33
 
Po shlédnutí pozápasových statistik mě upřímně překvapil rozdíl ve střeleckých pokusech mezi oběma týmy. Na stadionu mi to vizuálně nepřišlo jako zápas, ve kterém by byl Hrách v takové permanenci, což přičítám asi tomu, že jakkoli nám těžce nefungovala distribuce puku z vlastního pásma, tak beci nepropadávali a čistili předbrankový prostor, takže i když měl Dominik velké množství zákroků, tak šlo vesměs o kontrolované střely, kdy neměl krytý výhled a nemusel se při zákroku nikam přesouvat.

A propos, k těm ztrátám na vlastní modré, zaznamenal jsem velké množství pi*ování na špatnou hru a chyby obránců, ale osobně tam vidím větší problém v organizaci hry, kdy se nám už od přípravy soustavně stává, že se útočníci odtrhnou od beků a otevřou obrovský prostor mezi sebou a rozehrávajícím obráncem, do kterého logicky vjede forčekující soupeř, který konstruktivní pas znemožní, načež obvykle následuje vyhození z nouze po mantinelu a ztráta. Nevím jestli má být řešením větší rychlost v první fázi, když se bek dostane ke kotouči, nebo jestli by se spíš neměli útočníci stahovat k mantinelům a puky protečovávat do jízdy spoluhráčům, jako jsme to dělávali pod Modrákem, ale každopádně si nemyslím, že by to řešení mělo být tak prosté, jako "beci špatní, přiveďme lepší." A zároveň upřímně ani nevím, zdali je možné mít dva dny po startu nové sezónu nějaké přehnané nároky na organizaci hry. Ano, Olomouc byla mnohem kompaktnější, ale taky se snažila o svůj obvyklý a dlouhodobě zažitý styl hry, který je takticky též výrazně prostší než systém, o který se snažíme my. A i tak to z její strany nebylo 100%. My jsme na tom byli z hlediska kompaktnosti výrazně hůře, ale svůj styl hry úplně přebudováváme a nějaká trpělivost je myslím si na místě. Pokud budou stejné problémy přetrvávat i koncem října, začátkem listopadu, tak bude kritika určitě namístě, ale zatím bych trenérům ani žádným konkrétním hráčům hlavy nesekal ...
 
 
 
Včera se mi výkon líbil a to jak na ledě, tak i v hledišti. Možná jsou tu někteří moc nároční a kritičtí. Letos to bude tak , jak říká Doudera - boj o každý bod. V podstatě souhlas s hodnocením Zbyni , jen těch mínusů bych ubral. Vyzdvihnu dvě jména - Famózní Hrášek a " buldok " Bery. Ten nám strašně chyběl . Nové posily super , včera se mi líbili hlavně Kubík, Ordoš a Harris.
 
 
 
Viktor Ujčík řešil po úvodním kole TELH hned devět podnětů předaných nově ustanovenou Analytickou komisí APK LH, možnosti podat vlastní žádost pak nevyužil žádný z klubů.
odkaz
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
18.09.2023, 00:22
 
Reakce na zbyna-ck: No já to myslel obecně, vím, že tys ...
Obecně to tu hádám takhle nikdo přinejmenším dneska nemyslel, ale ok, nakonec do hlavy nikomu nevidím.
 
 
 
Kohy: Jak je to teď se sestřihama a tiskovkama? Budou na YouTube nebo tam už být nemůžou?
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
17.09.2023, 23:29
 
Reakce na alkac: Ad výkon - to sis na mě ovšem upletl sl...
No já to myslel obecně, vím, že tys to tak nepsal
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
17.09.2023, 23:11
 
Reakce na zbyna-ck: No... on o tom Guli mluvil v hokejkl...
Ad výkon - to sis na mě ovšem upletl slaměného panáka tak ukázkového, že to ani nebudu dále pitvat.

Ad urážení - mám za to, že jestliže s nějakým výrokem vyjádříš souhlas bez bližší specifikace, souhlasíš s ním kompletně, i když jej sám neopíšeš. Nicméně právě mé přesvědčení, žes to tak nemyslel, mě vedlo k tomu, že jsem reagoval na tebe a nikoliv na autora původního příspěvku, neb to bych u jedince, který by si s přihlédnutím k tomu, jak se tu projevuje tak nějak všeobecně, měl častěji omévat přirození vlažnó vodó, považoval za příslovečné házení hrachu, či možná dokonce perel.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
17.09.2023, 22:52
 
Reakce na alkac: Za prvé, nevšiml jsem si, že by tu kapi...
No... on o tom Guli mluvil v hokejklubu. Že se od něj furt čeká 30 gólů a 60 bodů a neni to úplně snadný.

Já nějak nemůžu najít ty nadávky nikde, ani jsem nikde nepsal, že by někdo Gulimu nadával. Prostě jsem chtěl jen říct, že jsem to ironicky nemyslel a jeho výkon se mi líbil. Ono není úplně spravedlivý hodnotit útočníky stylem "nedal gól = hrál špatně".
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
17.09.2023, 22:41
 
Reakce na zbyna-ck: Přesně tak, Guli hrál výborně....
Za prvé, nevšiml jsem si, že by tu kapitánovi někdo nadával. Za druhé si nemyslím, že pokud někdo slušně řekne, že se mu hra toho kterého hráče nelíbila, je třeba ho urážet. Za třetí, já bych stran dnešní Guliho hry velmi výrazně rozlišoval mezi nasazením a celkovým výkonem. Dnes jsem si stran Milana fakt vzpomněl na někdejší quakovo hodnocení Prokyho, což bylo něco v tom smyslu, že se snaží být všude a ve finále pak není nikde. Takže ano, Guli se sympaticky snažil, ale od hráče jeho typu fakt nechci hru a la Bery (když to kapku přeženu). Je to z mého pohledu totiž úplně stejné zabíjení potenciálu stále všestranně výborně disponovaného střelce resp. ofenzivního hráče jako loňská snaha dělat z něj jednorozměrný katapult po Pechových křižných pasech.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
17.09.2023, 22:02
 
Reakce na zmetek: Kdo dneska nadává na #77 tak je nesprá...
Přesně tak, Guli hrál výborně.
 
 
ZbyndusZbyndus | České Budějovice
Reagovat
17.09.2023, 22:02
 
Reakce na JeniCzech: Jen taková poznámka. Madetu už jsem...
To jsou dresy mládeže, kterou Madeta stále podporuje.
 
 
17.09.2023, 21:54
 
Kdo dneska nadává na #77 tak je nesprávný, vždyť dneska jezdil nahoru a dolu ! Oceňuji Čiháka, že nechává hrát toho komu se opravdu daří
 
 
 
A je to doma. Kurňa, my se z těch problémů z bufetama snad nevyhrabeme. Kolikrát mi to připadá jako když U Suchánků točí tramvaje a ne pivo. By se hošové měli jet učit na leckterej letní metalovej fest.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

OHLAS ?? | Josef Koláček se proti Bruslařům trefil výstavně z úhlu. Ve své extraligové kariéře dosud vstřelil sedm branek, z toho...

Branky a nahrávky: 18:40 Humeník (Kříž; 5/5) – 28:10 A. Novotný (M. Beneš, M. Beneš; 5/5), 34:17 M. Beneš (A. Novotný, M. Beneš;...

Hrášek nejlepším brankářem měsíce!

Tohle byla paráda, že?