MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "quak" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
26.04.2021, 10:41
 
Reakce na kafka: Tak je jasný, že to, co uměl s pukem se...
Podpis.

Ad Graňák
Podle mých informací o něj Motor zájem měl, ale upřednostnil Plzeň.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
25.04.2021, 23:14
 
Reakce na kafka: I tak je na JJ moc velký, už opravdu ne...
Přehled, krytí puku, protisměrné kličky na pětníku a skvělá střela zápěstím - to vše tam pořád je. Ale věk nezastavíš. Rychlost už chybí a icetime je vyšší než mu dovoluje kondice. Platný v přesilovce, ale ve hře 5 na 5 už moc ne. Ale na 50 let pořád dobrý, to klobouk dolů. Mimohokejové vlastnosti raději hodnotit nebudu.

Kladno dnes lepší, ale maršál Žukov zabránil kapitulaci horáckého Leningradu. Z jihlavských se mi jinak líbila lajna Illéš - Fronk - Harkabus. Rozhodčí ok.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
25.04.2021, 19:48
 
Reakce na Haberman44: Já si nejsem úplně jistý, ale mám ...
Pleteš. V Kladně se po návratu Jaromíra zužovalo. Mají 26x59,5 m, Dukla 28x58.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
24.04.2021, 15:25
 
Reakce na Evoorg: Já v téhle konkrétní situaci nevidím n...
Chtěl jsem napsat něco podobného, předešels mě. Ani já si nemyslím, že by rozhodčí z nějakého důvodu chtěli Dukle škodit. Ok, obě ty situace se odpískat daly, z mého pohledu zejména ta sekyra. U té druhé akce tomu imo Čachotský dost pomáhal. A jo, ta připosranost z hvězd (nejde jen o JJ) tu je a bude. Jarda, jak už nestíhá rychlostně, si často pomáhá hokejkou, jsou to takové drobné háčky a přiseknutí, která mu v 9 z 10 případů projdou, podobně jako Plekymu jeho slavné polokrosčeky.

Pražák je podle mě dobrý rozhodčí a teorie o úmyslném ovlivnění by mě na jeho místě urážely. Je to rychlý a kontaktní sport, chyby se dějí. Kolik jich v každém utkání udělají hráči? A od rozhodčích chceme, aby byli neomylní?

Přál bych postup spíše Dukle, ale faktem je, že Kladno má silnější tým, působí na mě hokejovějším dojmem. Jihlava to musí urvat soudržností a obětavostí. Chápu, že jihlavské fanoušky ty situace štvou, na jejich místě bych se taky vztekal. Ale při pohledu nezúčastněného fanouška vyrovnání série na 2:2 je asi spravedlivé a žádný komplot rozhodčích či svazu bych za tím nehledal. Zítřek myslím rozhodne.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
19.04.2021, 17:49
 
Reakce na patres001: Jinak ten Pech má prý nějaké velké ...
Jo, říkal to Robert Záruba při semifinále. Podle mě to ventilovat neměl. Detaily ven nepatří, každopádně nic, co by snižovalo jeho reputaci jako hokejisty či člověka. Prosim o nekomentování. Dík.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
06.04.2021, 16:50
 
Otázka na Rendu. To se fakt to prase nedalo při honu „omylem“ trefit? Aspoň brokovnicí. A jestli to tam nedáš, zavolám na svaz, že jsi rasista. Smajlík

Jinak ke jménům která tu padla v souvislosti s prodlužováním smluv - pokud vím, tak zůstávají všichni ze zmíněné trojice Voženílek, Slováček i Štencel.

A co se týká Hrachoviny, tak to sice není zrovna lumen, ale my neshánime jadernýho vědce, ale kluka, který umí čapat puky. A co jsem slyšel, do kabiny je úplně v pohodě, žádnej Vampola.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
31.03.2021, 15:05
 
Reakce na legnahtaed: Souhlas...před cca 5ti lety jsem t...
Nezoufej. Jsou i horší diagnózy. Mohl bys studovat třeba Univerzitu Tomáše Bati. A kdo by dobrovolně chtěl žít v Gottwaldově, že jo... Zdravím Ajvet a choť Blackpítra. Smajlík

2 Perun
Teprve rozpracováno, bude to public.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
31.03.2021, 08:39
 
Reakce na kafka: Důrazně protestuji! Já osobně bych v Bu...
Vole, taková nahrávka. Měls napsat - „Já po tom neToužim.“ 😉
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
30.03.2021, 13:29
 
Reakce na fofana: Mně by se hodně líbil Schneider z Brna...
Mně by se tu taky líbil. 😉
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
30.03.2021, 13:15
 
Reakce na -Tom-: Popravdě moc na rozhovory nemám náladu,...
3
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
24.03.2021, 17:05
 
Každopádně, i když o Prokyho (ale platí to obecně) klub z objektivních důvodů nemá zájem, tak bych čekal že někdo zvedne telefon, poděkuje mu za služby a napřímo mu sdělí, že už s ním nepočítáme. Protože to za pár let může být úplně jiný hráč a budeme ho třeba chtít oslovit. Když ty vztahy zůstanou dobré, je to pak vždy snazší. Když ne, musíš takovému hráči nasypat, abys ho dostal. My nejsme Sparta nebo Třinec. Jsme malý provinční klub, který by si měl zakládat na přátelské a trochu "family like" atmosféře. Když tu končili soudruzi z PZO, měli jsme jako klub doslova otřesnou pověst a chodili sem různí Humlové a Dudové jen za těžký prachy. Moc nerad bych se dočkal toho, že se to bude vracet.

Jasně, je to byznys, někdy jsou ta jednání tvrdá, viz třeba arbitráže v NHL. Ale tam na každé farmě jezdí po ledě desítky kluků, co se chtějí porvat o pár fleků mezi elitou. Tady u nás konkurence chybí. Já chápu, že zájem klubu je sehnat co nejlepší hráče za co nejméně peněz a hráč naopak chce co nejvíc. Ale je to také o nějaké úrovni komunikace, tím spíš, když se jedná o lepší hráče. A tady zdá se máme značné rezervy.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
24.03.2021, 14:52
 
Já mám Prokyho rád, je to hodnej a poctivej kluk, kterého ale dle mého ta poctivost paradoxně limituje v tom, že není schopen dodržovat herní systém, což mu vytýkali všichni trenéři tady. Ne že by se mu dozadu moc nechtělo (zdravím Aleberte), ale snaží se být všude a často se pak stane, že není nikde. Je to škoda, protože jinak by podle mě na Extraligu měl. Takže i když mě to mrzí, zrovna u něj to nenabídnutí smlouvy docela chápu. V tomhle je Karab komplexnější hráč. Každopádně Prokymu v novém působišti přeji hodně štěstí a výhledově mám v plánu se na něj jet kouknout.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
18.03.2021, 20:17
 
Koreis má většinu informací od kluků ze Sportu. Tu relevanci informací Bomb k tyči bych nepřeceňoval. Ještě před týdnem říkal jako tutovku, že sem jde Mazi...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
18.03.2021, 17:26
 
"Ve Vítkovicích s největší pravděpodobností přijdou o Dominika Lakatoše. Třiadvacetiletý útočník má namířeno do Finska. Podle informací iSport.cz by ho chtěl získat Ilves Tampere. Opačným směrem byl jednu chvíli ve hře reprezentační brankář Dominik Hrachovina. Ovšem gólman Tappary je podle všeho nad aktuální možnosti vítkovického klubu."

Ehm...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
18.03.2021, 16:57
 
Pokud vím, tak smlouvu má nejen Michnáč, ale i Raška. I to ukazuje názorové rozpory mezi vedením a Václavem. Myslím, že počítat můžeme i s Voženílkem a Slováčkem.

Oproti tomu, podpisu Gabina žabožrouta moc nerozumím, mě osobně ničím nepřesvědčil. Ale snad kluci ve vedení ví, co dělají.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
18.03.2021, 12:49
 
Tak jo. Delší dobu uvažuju, že se zase aktivně zapojím do debaty, párkrát už jsem měl něco napsáno a zase to smazal. Lidí, se kterými mě bavilo debatovat, nebo se i přít, pomalu ubývá (holt už jsem starej pardál no...) a naopak se množí ti, se kterými to z mého pohledu moc nemá smysl. Ale nešť, ještě to zkusím.

Jsem z dění posledních týdnů po pravdě dost roztrpčený a možná smutnější, než ze sezóny samotné. A že dobrá nebyla víme všichni. Chápu názorové rozdíly, trochu ublížená ega a ješitnost aktérů na obou stranách, ale přesto - raději bych, kdyby jak vedení,tak Venca, byli ve svých komentářích a rozhovorech trochu zdrženlivější. Mrzí mě už samotný fakt, že se vztahy narušily a navíc - špinavé prádlo se má prát doma a netahat na veřejnost. V konečném důsledku to pak poškodí všechny.

Trochu se to týká i odchodů. Byl bych rád, kdyby tu Dolík i Čenda pokračovali dál, ale rozhodli se jinak. Jejich důvody se dají pochopit a nelíbí se mi, když z nich veřejné mínění za drobného přispění vedení udělá žoldáky bez špetky loajality k Motoru. Oba tu odvedli dobré služby a to, že pokračovat nebudou, nejde jen na vrub lepší nabídky odjinud. Dlouhodobě mám trochu pocit, že si hráčů, kteří už tu hrají, ceníme méně, než by si někteří zasloužili. Ale je to obecný společenský jev, třeba telefonní operátoři nebo banky se také předhání v super nabídkách pro potenciální nové klienty a na těch stávajících jim už záleží méně.

Za sebe bych tedy rád popřál Čendovi s Dolíkem, ale i dalším klukům, kteří jsou na odchodu, hodně štěstí v další kariéře, snad vyjma zápasů proti Motoru. A díky za ty dobré zápasy v našem dresu. Více v subjektivním detailnějším shrnutí sezóny po víkendu na LG webu.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
24.12.2020, 17:41
 
Přeji všem krásné Vánoce a do nového roku hodně zdraví a ať se svět brzy začne navracet do podoby v jaké jsme jej znali před tím čínským šmejdem.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
04.11.2020, 16:57
 
Reakce na Paav: Off topic: Kdo má rád válečné filmy a se...
Dík za tip, na tohle se budu těšit!

Jinak bych rád vyjádřil upřímnou soustrast rodině pana Turka. Fajn chlap, který toho o budějovickém hokeji věděl hodně a zůstane tu jako vzpomínka řada skvělých knížek.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
04.11.2020, 15:17
 
Reakce na MARSCH: Z tohohle důvodu ne....
Smajlík Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
02.11.2020, 17:35
 
2 matahar a mcdavid
Jo, tu chválu jsem zaznamenal. Úsměvné je, že i od lidí ze svazu, kteří o něm ještě nedávno mluvili se značným despektem. Já ho moc nemusím, ale pokud měl nějaký podíl na tom, že se v někom probudil zdravý rozum, budiž mu to přičteno k dobru.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....

Brankář Motoru Jiří Patera se může stát vítězem Zlatá helma SENCOR za uplynulou sezónu! Jestli se vám jeho zákrok líbil, můžete...