MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-3-24" |  vypnout filtr
 
<12345678>
Další diskuse: 
 
 
Dančišin a Beránek tvoří pro mě dost zajímavou dvojici.
Beránek prostě ožívá pokud hrají spolu a jsou jak komáři! Musím smeknout před Beránkem jak hraje v play off. Ale proti Havířovu už se tolik nechytal.
Každopádně pokud nebude postup, tak v Havířově by se dalo koukat po posilách. Ale to řešit nebudeme, jelikož budeme sestavovat kádr extraligový.
 
 
24.03.2019, 20:48
 
Reakce na viks: Doležal bude, Fillman bohužel ne......
U Fillmana je to škoda, ale obrana šlape. Snad se nikdo nezraní. Jestli je Doležal OK, což jsem si myslel že by mohl být, pak to bude super. Šimi určitě v sestavě chybět nebude. Jeho zkušenosti se budou náramně hodit. Podle mne bude na úkor Dančišina, kterej bude 13. útočník s případným nasazováním na oslabení.
 
 
 
Tak to by byla paráda mít svoji nej lajnu kompletní + Šimánek, ale kam s ním?
 
 
viksviks | České Budějovice
Reagovat
24.03.2019, 20:40
 
Reakce na Motor27: Hlavně se nesmíme bát hrát! Žádný vel...
Doležal bude, Fillman bohužel ne...
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
24.03.2019, 20:19
 
Reakce na Motor27: Hlavně se nesmíme bát hrát! Žádný vel...
Myslím, že jo Smajlík Smajlík
 
 
24.03.2019, 20:17
 
Reakce na Motor27: Hlavně se nesmíme bát hrát! Žádný vel...
Já věřím že bude.
 
 
 
Hlavně se nesmíme bát hrát! Žádný velký respekt a hrát si svoji hru.
Nevíte co ten Doležal? Bude cajk?
 
 
24.03.2019, 20:07
 
Kde já to dneska sakriš měl bejt podle hokej.cz ? Joooo, vlastně, na zápase Motoru se Vsetínem, kde by Valaši dokonali postup. No jsem rád, že jsem si místo toho užil parádní odpoledne doma. Jsem již nažhaven, dneska jsem čučel chvíli na play off ELH, ale pánové, co Vám budu povídat, není to ono. Chybí tomu náboj Smajlík Smajlík V pátek začíná něco lepšího, díky za vloženou upoutávku. Smajlík Vůbec se o nás nemluví, to je znamení ne ? (akorát nevím čeho) Smajlík
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
24.03.2019, 20:02
 
Reakce na alkac: Tak mě naštěstí došlo, že v případě 183...
Gábič nejni vidět přes břevno ani v normální bráně. Smajlík
 
 
24.03.2019, 19:46
 
Bude v pátek nějakej výjezd do Pardubic nebo každý po vlastní ose? Já bych rozhodně jel a i to auto bych vzal, kdyby bylo třeba.
 
 
 
Pardubickým jde k dobru to, že si kvůli šetření sil a nasazení juniorů nevymýšleli pohádky o průjmech.
 
 
 
Kdo tu psal o Kvářovi v mechově?
Bratři Kovářové v jednom dresu? Láká je Omsk, píší v Rusku
odkaz
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
24.03.2019, 19:26
 
Tak týden odpočinku a bude tu baráž. Vždycky jsem tipoval jakou máme šanci. Hlavně v té druhé baráži po výhře v Pardubicích jsem věřil, že to klapne. Letos tipovat nebudu a budu věřit, že skončíme na prvních dvou místech. Samozřejmě, že jsem i po očku celkem sledoval a viděl i pár hokejů našich konkurentů v letošní sezóně.

Pardubice měli celkem dobrý start do sezóny, ale postupně šla jejich výkonnost prudce dolů. Protočilo se tam několik trenérů, prostřídalo mraky hráčů a vedení v čele se Salfickým zažilo hned několik skandálů. Obranu mají složenou především z legionářů a otázka je kdo z nich bude padat za Pardubice po držce do střel. Startovací brankář bude zřejmě Klouček je to mladý odchovanec klubu. Už proti nám chytal i ve WSM lize loni. Stejně tak Kacetl. Jediný co možná Lubina udělal v závěru správně, že mohutně posílil útok hráči ze Chance ligy co měli Pardubice převážně v Litoměřicích nebo jiných klubech + dal do kádru nějaké juniory. Je jasné, že tyhle kluci právě do těch ran skákat budou. Otázka jsou jejich nulové zkušenosti v baráži. Ale pohled na bodování v závěru sezóny nebo play-out skupiny ukazuje, že právě oni získali nějaké body.

Chomutov - Pokud tam opravdu netečou peníze tak je otázka co hráči předvedou v baráži. Jednička v brance je jasná. Většinu baráže pokud mu to půjde bude Justin Peters. V kádru Chomutova se najde i nějaký ten hráč co zažil semifinále extraligy není tomu tak dlouho. Na lavičce je lišák Růžička pořád silná osobnost českého hokeje i když spojená s úplatkářskou aférou, ale hlavně jeho hokejové úspěchy už mu nikdo neodpáře. Předpokládám, že tým doplní těmi nejlepšími juniory i když ti ještě bojují o titul v extralize. Bodově teď poslední zápasy táhl Chomutov Raška námi známý hráč z Třebíče. Chomutov je pro mě velká neznámá. Bůh ví co je za tou salmonelovou příhodou. Páteční zápas hodně ukáže.

Kladno - Dle mě asi největší favorit na postup. Jak už jsem psal. Pokud se to Kladnu nepovede letos tak spousta těch hráčů odejde za lepším. Samozřejmě i Kladno má své slabiny. Jágr mě osobně nějak nevadí je vidět, že jeho příchod s Plekancem tým hodně nastartoval. Nějaké to procento od rozhodčích tam bude určitě, uvidíme čeho se dočkáme. O nějaké body je ale budeme muset připravit.

Motor - Tenhle tým je neskutečná parta s nezdolnou fyzickou silou a srdíčkem a to je někdy nejvíc co může být. Musíme ty kluky co nejvíc podpořit. Doufám, že kostra se podaří udržet i kdyby se nepostoupilo. Doufám, že v pátek budeme kompletní i s Jirkou Šimánkem.

 
 
stoker303stoker303 | Štěpánovice
Reagovat
24.03.2019, 19:20
 
Reakce na alkac: Tak mě naštěstí došlo, že v případě 183...
Hlavně, že na to šli logicky Smajlík Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
24.03.2019, 19:10
 
Reakce na zbyna-ck: Důkaz toho, že hrát šestý kolo playo...
Tak mě naštěstí došlo, že v případě 183 cm vysoké brány by Gábič nebyl přes břevno vidět. Smajlík No ale ono celé ty počty byly zajímavé - brusle 12 cm?
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
24.03.2019, 19:07
 
Reakce na Motor27: HC Dynamo Pardubice: Vlk (34. Nečas) ...
Důkaz toho, že hrát šestý kolo playout ve chvíli, kdy se ví, kdo hraje baráž, je nebetycna ptákovina.

Alkac: nejhorší je, že první chvíli jsem nad tím nepřemýšlel a přijal to, až pak mi došlo, že Will by musel měřit 230 cm Smajlík
 
 
 
Reakce na Motor27: HC Dynamo Pardubice: Vlk (34. Nečas) ...
Play out plné juniorů. Chomutov i Pardubice před baráží prohrály
odkaz
 
 
 
HC Dynamo Pardubice: Vlk (34. Nečas) – Budík (A), Oliva, Děrvuk, Nedbal, Mert, Porseland (C), Bučko – Chára, Voženílek, Machač – Pochobradský, Rohlík, Koffer – Rozlílek, Kostka, Matýs – Antoníček.

Co to je?
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
24.03.2019, 18:57
 
Reakce na zbyna-ck: 183 cm vysoká brána v hokeji :)) t...
Koukal jsem na to, kroutil hlavou, ťukal si na čelo - a hlavně jsem si říkal, jestli pokud jsi to viděl taky, zda jsi přežil ve zdraví. Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
24.03.2019, 18:48
 
183 cm vysoká brána v hokeji Smajlík to se Pospíšilovi a hlavně Zarubovi opravdu nepovedlo Smajlík no Vondrka to asi fakt trefil nad brevnem, jsem zvědavej, jestli to Liberec otočí.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....

Brankář Motoru Jiří Patera se může stát vítězem Zlatá helma SENCOR za uplynulou sezónu! Jestli se vám jeho zákrok líbil, můžete...

Stalo se, co se v klubu nikdo ani neodvážil odhadovat. Více než 3000 permanentkářů nechalo veškeré své peníze za sezónní karty...

Posilou zadních řad Motoru se stal Petr Šenkeřík. Třicetiletý bek přišel z Karlových Varů. Co od angažmá na jihu Čech očekává?...