ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
BejvalejfandaBejvalejfanda | Č Budějovice
Reagovat
13.09.2017, 21:35
 
Tak k množství pivonošek se asi nemá cenu vyjadřovat. Děs, já osobně neviděl ani jednu. Fronty v bufetech ? Děs. Vracení kelímků na konci, děs. Co je ale nejhorší, je fakt, že z parádního místa na A3 se stal nejhorší flek, neboť lidi musí chodit už 5-8 min před koncem třetiny, aby si něco mohli koupit, no a pak se zase courají 10 minut po začátku třetiny následující. Suma sumárum, tito couralové překáží ve výhledu skoro 15 minut ze třetiny. Pokud nebudu hodnotit hokej, těžko najdu nějaké klady. Ještě že sem budou jezdit Kadaně, Benátky a pod. s dorostencema a návštěvy se doufám markantně sníží. Chápu, že s bufetem za A3 se těžko dá něco dělat, ale je lepší raději nic neříkat, než žvásty , slibující vylepšení komfortu pro fanoušky aby se prodalo co nejvíc permanentek.
 
 
13.09.2017, 21:33
 
Reakce na zbyna-ck: možná kvůli tomuhle, protože pak se ...
Právě mě to taky napadlo. Když už jsme u fandění, trochu jsme byli teda mluvím za tribuny dneska ospalí. Škoda. Ale to se zlepší. Spíš jsem chtěl poprosit kotel, už jsem to tu psal vloni. Zkuste to s náma znova s chorálem Řve tribuna. Smajlík Přezvěte "celou halu" a snad už se to chytne. Možná že už je ten pravý čas Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | CKrumlov
Reagovat
13.09.2017, 21:31
 
Reakce na kellewan: jj bylo to vloni a předloni celkem z...
možná kvůli tomuhle, protože pak se jelo "český hokej pro fanoušky", dávalo by smyl, že je to reakce na uzavření soutěže.
 
 
13.09.2017, 21:28
 
Reakce na zbyna-ck: je to škoda... zrovna když ta soutěž...
jj bylo to vloni a předloni celkem zajímavý. Ale letos to bude propadák. Farmy nechť si založí vlastní soutěž.Já říkám, že od půlky sezóny to bude neregulerní paskvil. To to zas Pepa Řezníček s panem Králem pěkně vymysleli. Btw pročpak dneska tak hezky Pepu vyvolávali na konci ? Smajlík
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
13.09.2017, 21:26
 
Dneska super, mnohé zde již bylo řečeno. Takhle by to mělo vypadat i nadále. Taky mě zaujal Káník, maká příkladně. Jen ať nepoleví.

Neodpustím si jedno popíchnutí. Je docela divné, když při představení hráčů před zápasem na kostce máme u poloviny našich hráčů místo fotky logo klubu. U Slavie bych to pochopil. Ale takhle to vypadá, jako by půlka kádru nastoupila do týmu dneska ráno.
 
 
 
Reakce na Placido: To Kohy: malá technická, mohlo by se...
Beru na vědomí. Ale bylo jich jako na baráž....
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | CKrumlov
Reagovat
13.09.2017, 21:20
 
Reakce na kellewan: Tak tak! Mimochodem pokud jste kouk...
je to škoda... zrovna když ta soutěž vypadala, že se zvedá a byla zajímavá.
 
 
PlacidoPlacido | České Budějovice
Reagovat
13.09.2017, 21:15
 
To Kohy: malá technická, mohlo by se tisknout více Hokejklubů?! Byl jsem v hledišti 8 minut před začátkem utkání a Hokejklub již byl vyprodán.
 
 
13.09.2017, 21:14
 
Reakce na -tom-: Právěže Crowdera hledají tam kde je! Mě...
Tak tak!
Mimochodem pokud jste koukali na výsledky.... například z Kadaně - zde vidíme klasický případ toho, co bude během sezóny přibývat. Týmům o nic nejde, zvášť třeba zrovna Kadani. A to soutěž tím půjde úplně do hajz.lu protože po deseti kolech taková Kadaň nebude mít vůbec o co hrát. Myslím, že od půlky soutěže (protože je tuším zrušeno předkolo) tam takovejch týmů bude 3-4 .... no to bude hrůza Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | CKrumlov
Reagovat
13.09.2017, 21:12
 
Reakce na kellewan: Nesouhlas jenom ohledně Crowdera. Vi...
ale to jo, jen mi prostě přišel, že si ještě úplně nezvykl. Až se to zlepší, bude z něj opora.

Ještě jsem vlastně zapomněl na jedno z největších plus: dresy Smajlík

a k tomu vytížení - v prvním domácím zápase sezony se soupeřem, co chce hrát baráž, mi to nevadí. Kdyby to měl ale být trend a trenér by takhle vytěžoval první dvě pětky dlouhodbě, smrdí to zraněním, případně malou praxí pro 3. a 4. lajnu. Obojí je špatně.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
13.09.2017, 21:08
 
Reakce na Zbyna-CK: Slušnej start sezóny. takže: + 6282...
Právěže Crowdera hledají tam kde je! Měl minimálně 4 tutovky, Novák s Galambošem mu to dávají na zlatým podnose, jenom to pořád nemohl trefit. Tak snad to prolomil a zlomí se to.
 
 
13.09.2017, 21:04
 
Reakce na kobson: Kohy, prosím tě stáhni nějaké pivonošk...
Myslím, že je celkem jasný, o kterém tajemném hráči z týmu to mluvil nedávno Kutlák Smajlík Takhle to vypadá, když začneš naplno podporovat svůj talent.
 
 
13.09.2017, 21:00
 
Reakce na Zbyna-CK: Slušnej start sezóny. takže: + 6282...
Nesouhlas jenom ohledně Crowdera. Vidět byl. Měl čtyři tutovky, bohužel dal gól z té nejmenší šance. Ale rozhodně předvedl zatím řekl bych nejlepší výkon u nás. Tak snad to bude ještě lepší. Jinak souhlas.
 
 
 
Kohy, prosím tě stáhni nějaké pivonošky. Bylo jich tolik, že snad začnu chlastat. Pokud jsem zaznamenal nějaké změny ohledně servisu pro diváka, tak jen k horšímu. Také jsem neměl odvahu jít stát do jednoho z chumlů. Myslím, že nejen budeme na čele, ale budeme dominovat. Oproti loňsku vidím jasné změny, kterých jsem si všiml už v Liťáku.Manšaft táhne za jeden provaz, po chybě se zastoupíme, když se nedaří dokážeme se nahecovat a něco s tím udělat. Neďák je luxusní, Vlček fenomenální, ale stejně je na tom i Čermi. Druhá lajna paráda, Crowder ukázal, kde ho můžeme využít. Nohy tahá ale hrozně, nicméně bojoval a makal. Nejde opomenout ani třetí lajna ani čtvrtá. Obrana parádní, ještě si to musí sednout, ale už teď spokojenost. Jen by tenhle týden měli platit svačinky Gábičovi, chytal parádně a hoši to tam prosedli taky parádně.... rozhodčí to je fakt karikatura. Přišlo mi že oproti loňsku byl hodně vidět i Slamák.. Kutli parádní. Dresy nádherné, beru obě sady....
 
 
sucisuci | Budejovice
Reagovat
13.09.2017, 20:57
 
Jako to pade za kelímek mi nevadí. Navíc design pěknej, že jsem si jeden odnesl. Ale že tady jeli řeči o tom, že je to i kvůli házení kelímků na led a pak mě ze sedačky zdvihá týpek se Somersby ve skle je dobrej joke Smajlík
 
 
13.09.2017, 20:57
 
Tak z hokeje doma. Začnu reakcí na Marsche a jeho poznámku o vytíženosti. Naprostý souhlas. Docela mě štvalo, že i když Slávka byla úplně bezzubá od stavu dva nula, neustále jsme hráli dle mě zbytečně na tři (dvě) pětky. A za stavu tři nula hra tři na pět Nedorost na ledě ????? Nechápu. Od stavu 4:0 bych normálně prohodil výtěžnost 4. a 1. lajny. Tím výčet negativ ode mě dnes končí. Tým mě bavil, bylo vidět, že mají všichni chuť. Nechci hodnotit po prvním zápase, co jsem viděl, ale zdá se mi, že by to mohlo být poskládáno dobře a že je vidět, že obměna to okysličila. Prvního centra bych taktéž nehledal. Toho máme. Spíš mám nyní po dnešku opravdu strach o Nedorosta. Sorry jako, ale tenhle člověk je jinde. Ten tu nemůže hrát celou sezónu. A toho se bojim, protože je radost se dívat na to, jak si z těch ostatních normálně dělá pr.del. Smajlík Za mě dnes Motor 1- za tu nenulu Gábovi.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
13.09.2017, 20:57
 
Slušnej start sezóny. takže:

+ 6282. Co dodat?
+ Nedorost, Kutlák. Tihle dva hrajou jinou soutěž, perfektní výkon.
+ Gába - pro mě nejlepší hráč na ledě v prvních 10 minutách. Tam chytil snad 4 slušný šance a kdoví, jak by zápas vypadal, kdyby se muselo dotahovat. Nulu si zasloužil, škoda.
+ Síla v osobních soubojích. Galamboš, Dostálek, Novák, Čajda ... ale i ostatní. Nebojí se, hrajou do těla, vyhrávají přetahovanou o puky.
+ Oslabení. Ve druhý třetině zvládnout takovou porci v kuse, hodně pozitivní.
+ Kombinace. Na to, že se hrál druhej zápas velmi slušný.
+ Individuální technika většiny našich je výrazně nad průměrem ligy.
+ Kánik - z toho něco bude, když vytrvá, bude z něj jednou opora.
+ Jako posledního jsem si nechal Vlčka. Neskutečný, jak ten hraje!

- Crowder nebyl vůbec vidět. Pak to tam teda nádherně pověsil, ale jinak ve hře by si ho člověk ani nevšiml. Utopenej, většinou jinde, než ho spoluhráči hledají.
- Prvních 10 minut vlítli oni na nás, ne my na ně. Naštěstí jsme to ustáli a pak to byla jízda.
- Přesilovky. Snad si to sedne. Slamák mě dohání k šílenství svým přihráváním, když může střílet příklepem, nebo aspoň nahodit. Před gólmanem šrumec, on nataženo a nahrává...

Ale sečteno podtrženo - dneska hodně dobrej výkon a spokojenost.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
13.09.2017, 20:49
 
Reakce na mrskman: Mne se dneska libilo, jak jezdil Kani...
Bufety bída ... v céčku jsem takový fronty ještě neviděl.

Jinak David Servis prohrál 7:0. Jména jim to bohužel neuhrajou.
 
 
 
Mne se dneska libilo, jak jezdil Kanik.

Nejsou u kostky novy repraky? Prislo mi, ze je lepsi zvuk.

Zkusil nekdo z Acka bufet? Ja nemel odvahu si jit neco koupit.
 
 
RawemRawem | hrdý člen pražské kavárny
Reagovat
13.09.2017, 20:34
 
To hledání centra pro č. 13 bych asi prozatím ukončil.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Velké množství zástupců měl Motor na včerejším běhu Jihočeských nadějí! ?? Na start se postavili i nejvyšší představitelé klubu....

40. narozeniny slaví bývalý obránce Petr Gřegořek. V ČB 7 sezon, 341 zápasů, 42 gólů a 117 bodů. Člen postupového týmu 2005 a...

Motorácká letní příprava pro příští sezónu již odstartovala. O své dojmy z ní se s námi podělil Jan Strmeň!...

Václav Prospal už se naplno chopil otěží v Motoru. Jeho realizační tým je kompletní! ????hcmotor.cz/clanek.asp?id=…