ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "lindemann" |  vypnout filtr
 
<56789101112131415>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Gora: Když si to neviděl,tak to prosím nekomen...
Netuším, zda-li je to pro tebe tak složité pochopit psaný text. Ale pokud sis nevšiml, komentoval jsem situaci posledních dvou týdnů. K dnešnímu zápasu jsem se konkrétně nevyjádřil.
 
 
 
Reakce na zmetek: Někde bude asi chyba, taková marodka 2...
K těm zraněním bych přidal nedávné vyjádření Bednaříka:

Dalším negativem je vyšší počet hráčů na marodce. Zranění je dost, podobně jako v minulé sezoně. Stresuje vás, že by se situace z loňska mohla opakovat?

Sice nám ještě nějaký týden do úplného konce základní části zbývá, ale je jasné, že riziko zranění je zejména po minulé sezoně velký strašák. I když si myslím, že je to lepší než loni. Dlouhodobějších, zejména kloubních zranění, která trápila hráče v minulé sezoně, ubylo. Jsem optimista, protože kondiční práce byla před sezonou na velice dobré úrovni. Aktuální zranění, kdy nám chybí útočníci, nevidím zase tak tragicky. Ale mrazení v zádech z konce sezony v tomto ohledu trochu mám, to ano.

Já si myslím, že během sezony byly ty zranění v normě. Až teď se sešlo najednou z ničeho nic. Pozitivum, že by se většina mohla dát snad dohromady. Hlavně nepanikařit, nic neuspěchat a nechat ty hráče doléčit pořádně i za cenu ztráty nějakýho bodu navíc.
 
 
 
Reakce na kellewan: Ono totiž ten rozdíl v těch dvou pro...
Já to dnes naštěstí neviděl, tak možná proto nemám černý brýle Smajlík ale v každé sezoně se takový zápasy najdou a v každým týmu .
 
 
 
Reakce na Placido: Menší krize? To je deka jako prase....
Prohra dvou zápasů za sebou a navíc v prodloužení je podle tebe deka jako prase? Smajlík Posledních 5 zápasů jsme hráli se druhým, třetím, čvrtým a šestým týmem (+ ve skvělé formě hrajícím Havířovem) Dnešní zápas jsem neviděl, ale v žádným v předchozích jsme vyloženě nezaostávali, jen nás zlobí produktivita + přesilovky. Spočítej si kolik kanadských bodů nám teď nehraje.

Jako fanoušci jsme moc rozmlsaní, nevyjdou dva zápasy a nad týmem se už zlomila hůl - takoví lidi mám nejraději. Vyhraje se 30 zápasů za sebou, pak jeden prohraje o tři góly a vše předchozí je zapomenuto.

Kladno se výbuchů taky nevyhne (viz teď domácí prohra 1-5 s Havířovem) a i ta slavná Dukla měla období 5 porážek za sebou. To je prostě hokej, nejde celou sezonu vše válcovat. Místo podpory tu bude po dvou porážkách milion negativních příspěvků, jak vše stojí za howno.
 
 
 
Hrdí když se vítězí, věrní když se nedaří!

Já bych to nehrotil. Přišla na nás teď snad první menší krize v sezoně. Marodi, noví hráči, útlum v přesilovkách - těch faktorů je víc. Můžeme být rádi, že se tak stalo docela ve vhodnou dobu. Nepochybuju o tom, že první místo udržíme. Teď máme docela lehčí los, tam se uklidníme a pak vyladíme formu na PO. Lepší dostat facku nyní, než pak v PO. Alespoň si hráči sednou zpátky na zem.

Jediný štěstí, že v PO se nehraje 3 na 3. Tam opravdu tápem.
 
 
 
Reakce na Mirda: Tak s tímto lazaretem jestli uhrajeme d...
Alespoň se můžou ukázat hráči, co hraji třetí, čtvrtou lajnu případně jsou na hranici sestavy. V případě nouze pak bude Tonda vědět na koho ukázat.
 
 
 
Tak Pekr nakonec za Třebíč hraje a v bráně Čiliak. Jinak taky mají pár jmen na marodce. Kdyby jim Pekr zůstal, nebyla by Třebíč do PO moc lákavá. Na nás se vždy vyhecuje.
 
 
 
Panovaly tu obavy v případě letošního nepostupu, že by příští rok kádr a i celkově hokej v ČB mohl zažít stagnovat. Nedávné kroky vedení tyhle spekulace nekompromisně utnuly. Nové podpisy smluv ještě před vyvrcholením sezony našich klíčových hráčů (nebojím se říct extraligové úrovně) - Mitch, Žiga, Čenda, Chovan a teď Tondy jsou pro mne zárukou toho, že se o příští sezonu nemusíme bát, ať nahoře či dole. Tonda hokeji rozumí, ví co od hráčů vyžaduje a přináší to ovoce. Další sezonu navíc bude mít větší pravomoce a sestaví si kádr k obraze svému.

Tonda a vedení Smajlík
 
 
 
Tak se nám vrátil už i Bláha. Jsem zvědavý, jak vedení vyřeší situaci v brankovišti. Mělo by se to už rozseknout, co nejdříve. Je to ještě zamotanější než před sezonou.
 
 
 
Reakce na Motor27: Nevíte zda už bude někdo z marodů ve ...
Většina marodů až příští měsíc. Jediný Čermák by se mohl na led podívat dřív.
 
 
 
Tonda pokutu nedostane... Zdůraznil tam, že se to netýká tohoto zápasu, ale všeobecně Smajlík
 
 
 
Bod dnes zcela zasloužený a važme si ho. Náskok na čele bychom si už měli pohlídat (Kladno nemá jak ho stáhnout, Jihlava má o 4 domácí zápasy odehráno víc než venkovní - bude ztrácet). Troufám si tvrdit, že i s takto oslabenou sestavou jsme určitě horší nebyli a je potěšující, že nás Jihlava doma nijak nepřehrála ba naopak. Rozhodčí nemá cenu komentovat. Vždy si v určitou fázi zasedl ne nějaký tým a vylučoval jen ten. Hrůza na obě strany. Pro Fronka už teď mám slabost - v tomhle vedení trefilo jackpot! Pochválil bych Kváču. Vyřazuje z něj klid a netřesu se při každé střele, zda mu propadne či ne. Momentálně bych se přikláněl na jeho stranu, co se týká jedničky pro konec sezony.

Až se vrátí marodi + Fronek, Vlček a třeba i jiní se sehrají se zbytkem týmu, nemám o budoucnost této sezony strach.

PS: Rád bych se s Duklou letos ještě utkal. Jsem přesvědčen o tom, že by mělo podobný scénář jako loni s Přerovem.

 
 
 
Nejvíc se mi dnes líbí Fronk. Zasloužil by si lepší lajnu, aby mohl naplno ukázat, co v něm je. Štve mě ta lehkovážná rozehrávka od beků v naší třetině. Jinak tahle třetina už lepší. S takhle lepenou sestavou víc čekat nemůžeme, je tam vidět nesehranost. Každopádně to Pukla už nějak uhaluzí jako vždy. Smajlík
 
 
 
Dnes těžko odhadovat výsledek. Nebýt tolika absencí klíčových útočníků, věřil bych v jasnou výhru. Alespoň se můžou ukázat ostatní. Takhle jsem jen mírný optimista a tipuju 1:3 (Fronk, Suchánek, Babka)
 
 
 
Reakce na zdcart: Právě za Slovan Bratislava hraje Lukáš...
Myslím, že je náš. Sám Bednařík říkal, že by se tomu nebránil,aby hrál v budoucnu za Motor.
 
 
 
Kobson včera tušil. Říkal, proč se pořád díváme na posily jen z WSM ligy, už je to tady Smajlík
 
 
 
Reakce na vrby1928: Tak co říkáte nové posile? Nějak se ...
Nevidím důvod, proč ho nezkusit. Je tu na zkoušce. Třeba příjemně překvapí jako Šafránek ve Slávii, který přišel také ze třetiligového Kolína. Je třetí v produktivitě a hraje v podprůměrným týmu. Šanci si zaslouží.
 
 
 
Reakce na Kurt_Hübl: Dotaz nejen pro tebe.Jak se dá uděl...
Na video klikni pravým tlačítkem - kopírovat video s aktuálním časem.
 
 
 
správný odkaz: odkaz
 
 
 
Nedá mi to a musím zkritizovat sestřih. To je smlouva, že každý sestřih musí trvat přesně 3 minuty? Někdy tam není co dát,ale například minulý zápas se Slavií se tam vešly jen góly. Pak tam chybí další zajímavé momenty. Z minula namátkou: šance Fronka, tyč Šulka nebo samostatný únik Škody po krásné Novákově backhandové nahrávce skoro přes půl hřiště (to byla chuťovka odkaz Není to poprvé, co ten sestřih je udělaný tak na půl. Je to škoda, když si s tím už dá někdo tu práci, tak by tam ty další 2-3 akce mohl přidat.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Začíná víkend, tak si pojďme oddychově připomenout, jak skvělé brankáře měl náš klub v historii.5 z nich udělalo z...

Další z řad dotazníků přinesla nová brankářská posila Jan #Strmeň. hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Příprava na novou sezonu odstartovala! ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

727 zápasů ?178 gólů ?306 bodů ?A teď přibudou další! Jiří Šimánek se vrací do Motoru! ????hcmotor.cz/clanek.asp?id=…