MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Kaul" |  vypnout filtr
 
<56789101112131415>
Další diskuse: 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
17.03.2019, 10:50
 
Reakce na mrskman: Podle hokej.cz mel Jandous (sic) ve t...
No jo, Jandous, dík.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
17.03.2019, 10:40
 
Reakce na chodec: Ke cti komentátora ale slouží, že to p...
No, on ten svůj žvást jen trochu zmírnil, ne, že by přiznal, že se mýlil. Nevíte někdo, zda dohrál zápas Jandus ? Nějak jsem ho vůbec v poslední třetině nezaznamenal.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
16.03.2019, 20:01
 
Krásná práce, tohle byla paráda. Ten komentátor byl správnej vymaštěnec, při tom Kutlákovo gólu tam krosčekoval Přikryla(?) do brankáře Drtina. Doma to nepodcenit, nedostat prvního fíka. Doležal a Karabáček, to byla tedy jízda. Strmeň zasloužená nula.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
16.03.2019, 19:04
 
Reakce na jeníček: ...tři nula již to mělo být dávno! ;)...
Jo, to je teda fakt, mělo to být pět. Jak my netrefujeme prázdnou kisnu, to není nic na můj vysokej tlak. Ale musíme vydržet, je tam tolik brejkových situací, jen s nimi líp naložit. Ještě není konec, snad se ho dožiju. Budou postupně ještě víc odcházet ( samo že Vsetín)
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
16.03.2019, 18:03
 
Reakce na magua: to dostane ten komentátor sestavu bez d...
Jandous je taky dobrej...
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
15.03.2019, 20:01
 
Paráda, taková třešnička na dortu by byl kousek do prázdný, což se nabízelo, ale nevadí. Oslabení perfektně odehraná, jen dostat ten puk jistěji z našeho pásma. Bacha na ta oslabení, musíme si na to dát pozor, hráli jsme je furt, něco rozhodčí Vsetínu přifoukli, ale sekání a vyhození, to si musíme ohlídat. Zlepšit produktivitu, jinak v rovnovážném stavu jsme byli jasně lepší. Jen ta střelba, kluci bylo by fajn to zítra urvat zase, Novákovi bych přál gól, pomohlo by mu to.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
15.03.2019, 18:42
 
Největší problém dostat puk z pásma, co tam teď prováděl Žiga, ale zatím dobrý
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
15.03.2019, 13:25
 
Ještě k tomu politickému tématu. Dostal jsem se k počítači pozdě, tak se omlouvám. Bagatelizovat zrůdnosti bolševiků s odvoláním se na nějaké " možná problematické zákony", je samo o sobě zarážející (přinejmenším). Tady se nejedná o možná problematické zákony, ale přímo o nezákonnosti, které se v těch neblahých časem děly. A jistota bydlení, spravedlivé mzdy, potravinová soběstačnost - neskutečné bláboly. A Husákova Sověty podporovaná normalizace, byla doba největší stagnace a zaostávání za okolním světem, který se nám na hony vzdálil. Nechci tady už otravovat.
Zbyňa, adas, jirka24, alkac, Quak, Jeníček, full, dědek, Kohy a mnozí stejně smýšlející - souhlas. Bylo řečeno vše, co souzní s mým pohledem na věc.
Motor dneska vyhraje
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
10.03.2019, 18:51
 
Gratulace za dobrý výkon a za postup, nicméně naše hra v obranném pásmu mi dělá vrásky.
Stále se nám nedaří ani na několikrát prostě vyhodit puk z pásma, a vznikají z toho hrozně nebezpečné situace, při kterých by mi v mém věku, kdybych to nebral už trochu s nadhledem, hrozil infarkt. Také doufám, že Novák s Gilbertem se seberou, jsou totálně z formy. Naopak Kutláka bych vůbec neodepisoval, dnes se plně projevila jeho zkušenost, uhrál si své, a ještě nám může být hodně platný. Strmič spolehlivý. Takže ještě jednou gratulace a celková spokojenost.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
10.03.2019, 18:00
 
Chce to ještě aspoň jeden, šance na to jsou. třetí gól - lahůdka.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
09.03.2019, 11:20
 
Reakce na Zbyna-CK: já mám jen obavu, že pokud se postup...
To už mě napadlo, když jsem tady četl, že když se letos nepostoupí, že se nic neděje, neboť Venca si vytvoří kostru mužstva pro příští sezónu, na které bude stavět. Ale na čem bude stavět, když "kostra" bude pryč?
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
08.03.2019, 19:00
 
Reakce na tuppu: Takhle nějak by sis to představoval? Ko...
Jj, tak nějak. Bohužel už je zase všechno jinak.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
08.03.2019, 18:22
 
Oni si v přesilovce počínají mnohem lépe, puk jde rychle z hokejky na hokejku, a beci okamžitě střílí, nám to trvá věčnost, pořád donekonečna hledáme pozici ke střele, až nevystřelíme vůbec.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
06.03.2019, 20:42
 
Uff, dopadlo to výborně, jsem jen trochu v šoku. Vstřebávám...
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
06.03.2019, 19:57
 
Reakce na Tonyj: Kutlák opět hraje svoji hru. Bezhlavě ú...
Asi proto, že náš kádr není zrovna široký. Co říci ke hře, vyhodit puk z obranného pásma je nepřekonatelný problém, kroužíme třikrát kolem branky, ale chybí přihrávky, vše se odehrává za brankou, a kolem manťáků, třeba to dopadne dobře, ale zatím zklamání
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
02.03.2019, 19:38
 
My, když už se odhodláme vystřelit, je to z pozic, ze kterých to kvalitní gólman prostě pustit nemůže. Dobrý by bylo vyhrát u nich aspoň jedno utkání, ale bude to hodně těžké. Blaženu jsem za nás snad nikdy takto chytat neviděl. Zdálo se mi , že dnes fyzicky odpadáme, a já čekal, že právě naopak budeme všechny soupeře v závěrečné třetině drtit. Dneska nás soupeř vymazal.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
02.03.2019, 18:45
 
Ty přesilovky jsou strašně statický a stereotypní. Včera ta jediná proměněná po krásné akci byla vyjímkou. Oni je hrají mnohem účelněji, rovněž v obranném pásmu si počínají lépe, jednoduše. My pořád něco vymýšlíme. A opravdu, jako kdyby chyběla šťáva. Havířov zvládá utkáni takticky velmi dobře. V té přesilovce pět na tři myslím, že měla být uznána už ta první střela, i červené světlo se rozsvítilo.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
01.03.2019, 20:03
 
No, dopadlo to lépe, než jak napovídal průběh. První výhra super, ale s tou produktivitou jsme na štíru, a přesilovky, ve kterých nabízíme soupeři tutovky, to bylo na infarkt. Jinak Doležal - kus do prázdné brány - zasloužená odměna za jeho dnešní mimořádný výkon. Babka by mohl ten puk taky někomu půjčit, bere to často na sebe, ale je to myslím už dost průhledné. Snad zítra s menšími nervy urveme další zápas.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
26.02.2019, 20:05
 
Dnešní hokej se musel líbit, ale málo platné, rozdíl mezi naší a jejich přesilovkou je patrný, to rozhodlo. Snad bude Čermák fit, Doktor hodně dobrej.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
23.02.2019, 18:45
 
Jak si z jasného zápasu udělat drama, hluboce jsem si oddechl. Jakkoli se mi Poruba jevila v prvních dvou třetinách celkem neškodná, v poslední pěkně kousala. Jenom mám obavu o Gilberta, kulhal jako čert, snad ne koleno.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Kdepak, s posilami ještě není konec! Pokud někomu zatím v obraně chyběly centimetry a kila, tak v tomto případě to tak určitě...

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....