MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
20.09.2022, 22:33
 
Reakce na Kubi: Poprvé jsem viděl v akci Hovorku a jsem ...
Abdul měl rozmrzelý výraz vždycky i u nás, dokonce i po svých gólech... Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
20.09.2022, 22:26
 
Hlavně první třetina kde byl zařazen nejvyšší kvalt Litvínov totálně nestíhal. Kdyby to bylo 4-0 tak neřekli ani popel. Souhlas první presilovka je teď hodně necitelna a nebezpečná. Milan má slinu a ty zine jsou neskutečně trefeny. Navíc se mě zdá, že mu to i bruslí. Hovorka mladý kluk, první rok v extralize prostě občas tam ta chyba bude, ale jinak potenciál obrovský. Jednou ho tam Kudrna silove přehrál. Celkově to opět vypadá na super partu co táhne za jeden provaz. Jsem rád, že se trefil Martins a že Stenclik je v pohodě. Litvinov toho moc nepredvedl spíš můžou být rádi, že nelestili trestnou ještě víc. Kluci děkuji a ty montérky nesundavat.
 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
20.09.2022, 22:23
 
Reakce na Sylvia: Guli hezoun není ani náhodou, Hanzl an...
No nechci si hrát na 4%, ale kdybych byl ženská, tak mám top5 v uvedeném pořadí tyto: Bindulis, Chlubna, Percy, Toman, Přikryl. Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
20.09.2022, 22:19
 
Reakce na mrskman: "Příspěvěk byl moc dlouhý a proto byl...
Hele vidíš, toho jsem si ani nevšiml. Dokonce mi ani nepřišlo, že bych se dneska nějak extra rozepsal.
tady je ten zbytek:
na perimetru a čekat na příležitost, čímž zvyšujeme tlak na unaveného soupeře. Mimochodem i druhá přesilovková lajna, navzdory tomu, že spáchala inkasovaný gól a že to má to obecně složité, protože dostává sotva půlminutku a to ještě poté, co první lajna ztratila pásmo, při své jediné dnešní větší příležitosti ukázala, že by mohla být skutečnou zbraní ...
 
 
 
Reakce na Evoorg: Před sezónou jsem sice říkal, že bych ...
"Příspěvěk byl moc dlouhý a proto byl uříznut." To je jak sex zakonceny kopancem do kouli.
 
 
KubiKubi | České Budějovice
Reagovat
20.09.2022, 22:10
 
Poprvé jsem viděl v akci Hovorku a jsem z něj nadšenej. Ten si tak lážo plážo vede puk, udělá tři hráče a rozehraje, pozičně výborně. Nebojí se hrát! V jeho letech? Paráda. Ano, jeden gól jde za ním, nechal si vyjet hráče před bránu a zakončit.
Dnešní výkon se líbil i mým příbuzným z Montréalu, co přijeli na inspekci, úplně nadšení pak byli z atmosféry na stadionu.
Souhlasím víceméně s hodnocením, co tu proběhlo. V určité fázi začal Litvínov prasit, což vyústilo ale za stavu 2:2 v naše zdravé naštvání a zase jsme to byli my. Štencel byl faulován a následkem toho se v rotaci zranil o spoluhráče. Zařvat si "tak jsme první no a co" a tím něco zakřiknout? Ale no tak. Dopřej lidem trochu radosti. Abdulovo vyvolání kvituji, jeho rozmrzelý výraz taky.
 
 
 
No je to nádhera. Milan řádí neskutečně - repre forma Smajlík .
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
20.09.2022, 22:03
 
Před sezónou jsem sice říkal, že bych byl moc rád, kdyby se Mikuláš hokejově učil od Percyho, ale nemyslel jsem tím, aby se svými sto kily učil technicky stínovat a hokejkou ošmrdlávat hráče u mantinelu Smajlík . Ten kluk má fakt obrovskej potenciál, ale za ty dva inkasované góly v posledních dvou zápasech by zasloužil zavřít na samotku a být krmenej jenom syrovým masem, protože tam opravdu stačí vyloženě jen to, aby byl trochu větší svi*ě a své protihráče rozmazával o mantinel a bude z něj bek jak víno...

A když už jsme u té agresivity, dneska musím pochválit přesně za tohle Tomečka, protože protihráče rozmazával vzorově a je to přesně to, co mi u něj v předchozích zápasech chybělo. Už v přípravě bylo vidět, že ten kluk hokejově není vůbec marný, ale je strašně velkej rozdíl, když se na tom ledě pohybuje jak leklá ryba a protihráče maximálně tak popleská při závěrečném potřásaní rukou a mezi tím dnešním vražděním neviňátek. Prosím jen houšť a větší kapky.

Z hlediska celkového obrazu hry bych řekl, že to dnes bylo dost obtížné právě proto, že to bylo tak strašně jednoduché. Litvínov sem přijel na porážku, mentálně vypadal jak tým, kterej má pět zápasu do konce sezóny a dvacet bodů ztrátu na předposledního, reprezentanti a nadstandardní ligoví hokejisté si tam nebyli schopni dát dvě přesné přihrávky po sobě a po prvním inkasovaném gólu zavládla taková rezignace, že by jejich soupiska pomalu měla platit za vstupné, protože byli spíš diváky než aktéry utkání, nicméně tohle vše může být zrádné, protože to navádí k laxnosti a když se k tomu přidá takovej ten zápas blbec, kdy prakticky vše, do čeho soupeř plácl, skončilo v bráně, tak je to recept na drama. My jsme to drama připustili jen na chvíli, ale reálně jsme prostě nepustili otěže utkání, takže ten výsledný průběh utkání je vlastně takovým příjemným bonusem, kdy jsme nejenže shrábli všechny body, ale nabrali jsme i sebevědomí a nováčci se přesvědčili o tom, že tenhle tým se nepo*ere z nějaké jedné chybičky či z toho, že mu zrovna vše v zápase nehraje do karet.

No a poslední odstavec si dneska vymezím pro naše přesilovky, protože to byla jedním slovem paráda ať už z hlediska naší variability, chování jednotlivých hráčů a jejich chování na počínání soupeře . V první třetině jsme hráli takovou tu klasickou kombinaci na zakončení Guliho z voleje od levého kruhu a Litvínov to měl samozřejmě už načtené, pravé křídlo se k němu stahovalo a nedávalo mu možnost zakončit a všechno šlo podle notiček a očekávání, bez valného výsledku. Následně hrajeme druhou přesilovku, Gulaš s Pechem si prohodí pozice a bylo vidět, že litvínovská PK najednou vůbec netuší, co má dělat a Gulaš si tam nerušeně střílel. Následně se Gulaš stáhne do středu, Hanzl jde nalevo, Pech za bránu a Dzierkals na playmakera a kluci litvínovští už absolutně neví, kde jim hlava stojí a pouze se stáhnou do pasivního čtverce. Sice jsme paradoxně právě v téhle přesilovce nakonec inkasovali, což ale nic nemění na tom, že herní projev v ní byl fantastický. Pak přijde přesilovka číslo tři, Gulaš zůstává napravo, Litvínov zkouší taktiku se statickým čtvercem a okamžitě za to pyká, protože Gulaš dostává nabito na modrou a prostřeluje Zajíčka. V další přesilovce na to Litvínov zareaguje tím, že jeden útočník hraje na Gulaše osobku a neustále se za ním po ledě pohybuje. Guli začíná sjíždět k mantinelům a nahoru, úplně mimo přesilovkový vzorec, čímž vytahuje svého útočníka s sebou a naše zbývající čtveřice obsazeného Guliho zcela ignoruje, stáhne se hlouběji k brance a hraje tam regulérně snad půl minuty přesilovku čtyři na tři. Litvínovský útočník, kterej hraje osobku, vidí, jak to před brankou hoří a že tam je fůra volného prostoru na křížné přihrávky, a proto Guliho opouští a stahuje se zpátky do obranného čtverce, načež my okamžitě začneme využívat uvolněného Guliho a nabíjíme mu na střely z voleje. Nakonec jsou litvínovští tak vyšťavení a v takovém chaosu, že soupeř prohazuje žabkou středem vlastního pásma, přímo na hokejku Dzierkalse, kterej tenhle dárek využívá. Ve třetí třetině už pak Litvínov na nějakou adaptaci vyloženě kašlal a jeden útočník prostě zůstával přilepenej na Gulim, ať se dělo co se dělo, což znamenalo, že jsme v podstatě všechny přesilovky ve třetí třetině hráli ne 5:4, ale 4:3. To je názorný důkaz toho, jak strašně nebezpečnej Guli je a zároveň i velké vyznamenání pro práci týmu. Dovolím si v tomhle směru spekulovat, že tohle je výsledek práce Čermáka, protože tahle variabilita a schopnost reagovat na protihru soupeře je něčím, co nám loni absolutně chybělo a letos hrajeme třetí kolo a vidíme v podstatě fluidní proměňování pozic hráčů, kdy se během té jedné minuty hráči vystřídají téměř všude a narušují tak defenzivní strukturu soupeře a zároveň prakticky vymizela snaha o nemožné přihrávky napříč hlídaný prostor a naopak se snažíme zůstat na puku, přihrávat si na perimetru a čekat na příležitost, čímž zvyšujeme tlak na unaven / Příspěvěk / Příspěvěk b / Příspěvěk byl moc dlouhý a proto byl uříznut.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.09.2022, 22:01
 
Reakce na MrPesi: Abdulovi zavonely prachy benzínem. Dne...
Jako mnohokrát loni u nás, pokud k sobě neměl borce, co za něj dřeli u prken a do obrany. Potřeboval by v tomto aspoň trochu zĎolíkovatět a hned by to byl jinej plejer.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
20.09.2022, 21:46
 
Abdulovi zavonely prachy benzínem. Dneska úplně nulový a otrávený. Tady by ho Modrak jinak cupoval.
 
 
 
Pohled na tabulku je parádní! A je mi jedno, že je to "jenom" po 3. kole. V porovnání s předminulou sezónou je to sakra rozdíl. Herní projev našeho týmu se mi moc líbí. Jen tak dál, pořád po stejné cestě.
Ale v jednom nás dnešní soupeř přejel na celé čáře. Dresy. Fakt se, podle mě, ty naše vůbec nepovedli. U soupeře velmi hezká barevná kombinace, čitelné jmenovky hráčů. U nás jsme se dostali z výjimečné žluté do unistavu s Libercem, Vítkovicemi, Plzní, Brnem, Třincem, Pardubicemi. Za mě je i hodně nevýrazné =M= na hrudi. Jmenovky hráčů jsou obtížně čitelné, nebo skryté v kalhotech. Škoda.
A ještě připomínka ke kostce. Nevím, zda jsem jenom nebyl v neděli dostatečně pozorný, ale nezaznamenal jsem průběžné výsledky z ostatních stadionů.
Soutěž o auto je parádní.
 
 
SylviaSylvia | České Budějovice
Reagovat
20.09.2022, 21:25
 
Reakce na MARSCH: Ale no tak. Nikdo neceka, ze tu ligu v...
Guli hezoun není ani náhodou, Hanzl ano, ale přesto je tam jeden ještě mnohem hezčí Smajlík .
 
 
 
Na Instagramu je video, jak si po zapase pri odchodu do kabiny s hracema pritukava Vondrka. Smajlík
 
 
GiuseppeGiuseppe | České Budějovice
Reagovat
20.09.2022, 21:15
 
Nechci být hnidopich,Pavle Mádle,fakt nechci...no ale,nebyl on už v brance Chezy od 3 gólu jistý Zajíček?Byl!Jinak celkem trefně napsaný.Mohla to být jednička,ale ta chybička Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
20.09.2022, 21:03
 
Reakce na MARSCH: Ale no tak. Nikdo neceka, ze tu ligu v...
Ani náhodou, to by muselo jít o někoho jinyho.

Jen ať nás média podcení, rozhoduje se na ledě. Po třech zápasech 9 bodů, líp to nejde. Teď přidat nějaký bodíky z těžkých zápasů venku a ono to půjde.
 
 
 
Naposledy Budějce vyhrály v základní hrací době první 3 zápasy v nejvyšší soutěži v roce 1953, tedy před 69 lety! S Motorletem 5:3, s Královým Polem 6:2 a s Popradem 18:4. Vše doma.

Klubový rekord je ještě daleko, úvodních 7 zápasů vyhrály Budějce v roce 1952 Smajlík
 
 
20.09.2022, 20:41
 
Reakce na kerschlic00: Doufám, že se nám to trapný řvaní...
Já už to řval v neděli Smajlík
 
 
 
Jinak teda aby to nevypadalo, že jsem negativní, tak hokej je zatím fakt pěknej a takovej start do sezóny jsem vážně nečekal, s těmahle soupeřema bejt stoprocentní je hodně dobrý pro začátek sezóny.
 
 
20.09.2022, 20:33
 
Reakce na MARSCH: Ale no tak. Nikdo neceka, ze tu ligu v...
Přesně tohle čekám taky , stejně jako po nedělním šlágru Plzeň slavia, který byl o fotbale 30 vterin přesto vyšel článek : “Plzeň dominuje lize” byť to o rozložení sil vypovědělo ….. ehm…. Nic
 
 
cze.Oicze.Oi | České Budějovice
Reagovat
20.09.2022, 20:30
 
Reakce na kerschlic00: Doufám, že se nám to trapný řvaní...
Je třeba si to užít, dokud to trvá. Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Nová sezona se blíží! A na co nového se můžete těšit? Třeba na to, že z hokeje pojedete svým novým...

Vstupenky na nedělní domácí premiéru s Kometou už jsou v prodeji! Moc se na vás těšíme a vy se zase můžete těšit na malý dárek,...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…V pondělí 12. září se konala tradiční předsezonní konference . Na místo dorazili prezident klubu Roman...

Více než 100 let provází bílá barva českobudějovický hokej. Projděte si, jak vypadali českobudějovičtí hráči v bílých dresech...

×
×
Dnes v 12:00 | U17
Bílí Tygři Liberec
HC Motor České Budějovice