MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Kaul" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
Další diskuse: 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
05.04.2019, 23:57
 
Reakce na alkac: Tady už to vypadá jak na fóru nejmenova...
Byla radost se letos na tento tým dívat? No ano, ale opravdu jen někdy. Byla řada utkání, kdy jsem tajně hořce plakal, protože to často nebylo ke koukání. To není nic proti Motoru, nic proti nikomu, to je prostě fakt. Já jsem fanda Motoru, přeji mu jen to nejlepší, ale to neznamená nevidět prostě herní nedostatky, které nám s největší pravděpodobností nedovolí podívat se do EL. Střízlivě řečeno, s tímto kádrem, který už teď je zdecimován, se asi neudělá už nic. Zde ze strany vedení došlo k velkému podcenění situace. Nejsem příznivcem sci-fi, ale pokud by se náhodou postoupilo, sežeru klobouk ( ze samé radosti, ale posolenej). Budu koukat do konce.

 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
03.04.2019, 18:13
 
Reakce na MARSCH: Nemyslim si, že nebojovali...bojovali....
Jasně, bojovali, a řekl bych, že ze všech sil, ale prostě to nešlo. Jako kdyby opravdu scházela šťáva, a pak, soupeř toho moc nedovolil, a my na jeho hru nenašli recept. Střelecky je to ovšem trápení celosezónní. Některé šance se dávat jednoduše musí. Je to začátek, ale všechna tři mužstva soupeřů nám předvedla zatím větší střeleckou pohotovost, a větší nápaditost proti našemu dost stereotypu. Jenom bojovností to asi neuhrajeme, i ostatní mužstva mají natrénováno, nejen my. V pátek budeme zase fandit, aby to bylo už za tři.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
02.04.2019, 20:45
 
Třikrát škoda ztraceného bodu s Chomoutama, který dneska vysoko prohrál. Opravdu není moc v pohodě, a mělo se toho využít. Ale co na naplat, je to pryč.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
02.04.2019, 20:05
 
Ne, opravdu bych neplakal, a nadával na rozhodčí. V těch to fakt není. Kladno mnohem lepší přechod přes střední pásmo, jedno přečíslení za druhým, a bohužel Jágr s Plekancem (hlavně Plekanec) velká síla. Nám chybí takřka všechno. Nashův gól byl ukázka pohotové a přesné střely z první, to nám schází, v našem podání jsem neviděl snad ani jednu, obránci si to pořád rovnají a donekonečna přihrávají. O přesilovkách darmo mluvit, to je nošení dříví do lesa. Přitom kluci bojují jak lvi, ale ty věčné souboje za bránou a u manťáků nás vyšťavujou. Bojím se, že hrajeme své maximum, na víc není, ale věřím, že se hoši perou ze všech sil. Kladno jasně, ale opravdu hodně jasně lepší. Kváča nás drží nad vodou. Pokud se nám podaří ještě něco s výsledkem udělat, nasypu si popel na hlavu. Marně si ale lámu hlavu, jak bychom mohli dát gól.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
02.04.2019, 12:20
 
Reakce na ajejej: Takže Ty si ten slavný fanoušek s fotk...
Ne, ne, to opravdu nejsem. Ale bylo hezké, jak celé mužstvo běželo poděkovat " narvanému"
sektoru hostí, jestli myslíš tohle.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
01.04.2019, 19:43
 
Reakce na zdcart: Po dnešku to vypadá s přímým postupem ...
Začínám tomu taky věřit, na zápase jsem byl, tři body super, náskok sedmi na Jihlavu také, jinak hra nebyla na nějaké velké jásání, ale Ústí se téměř k ničemu nedostalo.My nějaké příležitosti měli, chtělo to s nimi jen lépe naložit. Bylo to až moc opatrné, ale sedm bodů, to by mělo vyjít. Teď nevím, proč se tady vykecávám, vždyť jste to mohli vidět v televizi.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
31.03.2019, 19:56
 
Reakce na Zbyna-CK: Ať to dopadne jakkoliv, dneska jsme ...
Ano, je to ztráta bodů, zbytečná. Dnes to jednoznačně mělo být za tři body. A ve třetí třetině jsme už žádné velké šance neměli. Jsem zklamanej, zlatej Doležal. Ale je to málo.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
31.03.2019, 18:42
 
Jo, nabízíme jim hloupě šance, a oni, kdyby měli jen jedno přečíslení, tak ho promění. Přece jen, v realizaci příležitostí do otevřené obrany si počínají lépe. Celý zápas je necháváme dotahovat úplně zbytečně. A bojím se jejich přesilovek. A opět musím souhlasit s Evoorgovým hodnocením.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
31.03.2019, 17:56
 
Reakce na Evoorg: Ty bláho proboha a pro všechno na svět...
Souhlas.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
29.03.2019, 23:29
 
Dneska jsem s body tak nějak nepočítal, tak jsem prohru přijal normálka, bez emocí. Soupeř zkušenější, rychlejší, pohotovější, zaslouženě vyhrál, mazácky si to hlídal. Rozdíl lig byl patrný, na vše jsme měli méně času, snad se v neděli zadaří. Až tak výrazně jsme nezaostávali, myslím, že jsme hráli to, na co jsme měli, chce to přepnout na vyšší level, pokud to půjde. Držím palce.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
29.03.2019, 18:47
 
Já myslím, že děláme, co můžeme, ale rozdíl tu je, hlavně v rychlosti, tam je to markantní.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
24.03.2019, 12:26
 
Musím přiznat, že Quak mě na pár vteřin dostal. Protože když se to povedlo v relativně krátkém čase 2x, proč by to nemohlo být potřetí ? Quak osvědčil svůj smysl pro černý humor, a že tenhle černý byl.
sta: všechno nej k životnímu jubileu, ať si užiješ hodně radosti s Duklou, a kéž by ti tvá prognóza vyšla. Měj se!
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
22.03.2019, 20:15
 
Je to tam, jdu to rozchodit a posléze si cinknout do volátka. To byly nervy a ještě ten komentátor - slušná výživa. Gratulace, Kváča super. Jen aby ti, co nedohráli mohli všichni nastoupit + Doležal.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
20.03.2019, 23:52
 
Ne, že by se nemohlo prohrát, ale dneska jsme si o to říkali. Po rychlém vedení tam trocha bohorovnosti byla, vypadli jsme z tempa, a tím jsme zápas ztratili. Prohrát zápas s dobrým soupeřem jistě není žádná tragedie, horší je, že mohlo být vymalováno, a nemuseli jsme jsme ztrácet síly dlouhým cestováním a dalším vyčerpávajícím zápasem. Baráž (píšu radši případná) bude přetěžká, a snad se nebudeme mlátit se Vsetínem do poslední chvíle. To by hrálo do karet soupeřům. Myslím, že Kladno to v pohodě dá. Pardubice a Chomutov už mají prakticky volno a můžou se v klidu připravovat. To je bohužel to zvýhodnění EL týmů.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
20.03.2019, 20:14
 
Tohle hodně mrzí, bylo to zbytečné. Vsetín v poslední třetině úplně marnej, doplatili jsme na střeleckou nemohoucnost. Ten gól ve vlastní přesilovce, kdy jsme tam propadli, to se nemělo stát. Doležal, pokud by nemohl hrát, to by byl prů*er. Šlape to bohužel jen jedné řadě, pokud ta se rozpadne, tak nevím. Gilbertovi ani Novákovi to moc nejde. Ve Vsetíně to bude horký, nezdá se mi, že by fyzicky odpadali. Mohli jsme mít po dnešku klid, to byl dárek. Jenom se bojím, abychom nedoplatili na úzký kádr, zranění mohou přibývat, a s kým to budeme hrát. V pátek budeme držet palce, fandíme dál.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
20.03.2019, 19:19
 
Reakce na Pragr: Nikoli. Za stavu 2:0 jsme začali hrát n...
Jo, je to tak
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
20.03.2019, 18:18
 
Začátek famózní, ale to jsme si měli ohlídat, zbytečné chyby v obranném pásmu, to bude ještě krutý. Přitom všechno hrálo pro nás
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
19.03.2019, 20:09
 
Zasloužená výhra, velká gratulace, ale nic to nemění na tom, že Micka je ko*ot. Píšu tady o rozhodčích jmenovitě poprvé
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
19.03.2019, 19:11
 
Tady musí oddíl dát podnět komisi rozhodčích, ať už utkání skončí jakkoliv, ten gól byl naprosto regulérní. Jenže, koho zajímá prales. Znají rozhodčí vůbec pravidla ? Jestli to utkání prohrajeme, tak to Micka pěkně do*urvil
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
17.03.2019, 18:55
 
Dynamo bravo, dalo to.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....

Brankář Motoru Jiří Patera se může stát vítězem Zlatá helma SENCOR za uplynulou sezónu! Jestli se vám jeho zákrok líbil, můžete...

Stalo se, co se v klubu nikdo ani neodvážil odhadovat. Více než 3000 permanentkářů nechalo veškeré své peníze za sezónní karty...

Posilou zadních řad Motoru se stal Petr Šenkeřík. Třicetiletý bek přišel z Karlových Varů. Co od angažmá na jihu Čech očekává?...