ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
FANDA OBJEKTIVNÍFANDA OBJEKTIVNÍ | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 12:22
 
Co takhle ohodnotit volbu nového trénera? Ať to tu neni zasraný ...
1 super
2 dobrý
3 rozpaky
4 špatný
5 děte do voleprddele

V případě Jelínka dávám 4-
Bedna se pomát ....
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | CKrumlov
Reagovat
13.10.2017, 12:21
 
Reakce na cigy67: Deník : http://ceskobudejovicky.denik....
zaujala mě ta zmínka o Draisaitlovi
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
13.10.2017, 12:20
 
Reakce na -Tom-: Právěže měl pravomoce! Vyházel hráče co...
i já jsem slyšel epizodku o Vráblíkovo účesu Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Deník : odkaz

iDnes : odkaz
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 12:16
 
Reakce na Siolacb: Je mi AS líto...proč? Neměl ty pravom...
Právěže měl pravomoce! Vyházel hráče co chtěl. Vzal si sem svoje. Co víc by jako měl dělat?! Tonda hhráčům zakazoval kraviny, dokonce jim i říkal jak maj chodit ostříhaný! Právě naopak, neměl těch pravomocí na ,,blbého,, trenéra až moc?! Jsem rád, že tahle epizoda Motoru je již pryč! Uvidíte, že hráči budou hrát uplně jinak. Když tam nebude tolik systému, až se v tom nikdo nevyzná!
 
 
DejvasDejvas | Na vzdálenosti nezáleží
Reagovat
13.10.2017, 12:14
 
Třetí trenér za posledních 20 let, který v ČR nebo SK vyhrál titul, ale nepochopil citlivou a složitou jihočeskou mentalitu. Budiž... Je velkým štěstím, že z AS se dělal jediný strůjce neúspěchů. Důvod matné hry je tedy pryč, nebude na co se vymlouvat, takže se těším na tu atraktivní hru, která teď zákonitě přijde. Tak kabino, good luck!
 
 
 
Rozhlas : odkaz
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 12:04
 
Reakce na Drew: Souhlasím, tady se všichni pouští do tre...
Mě připadá, že omíláš dokola pořád to samé. Ty si pořád neuvědomuješ proč byl AS odvolán, že to není jen problém sportovních výsledků. Ten stav už byl prostě neudržitelný i když měl třeba výsledky a držíme se na čele. Tobě by se taky nelíbilo kdyby tě AS řekl neutírej si zadek po vykakání a ty ho poslechneš, protože jinak tě propustí. Respekt by trenér měl mít, ale stejně tak se musí chovat nějak důstojně i ke svým podřízeným a pokud chceš úspěch musíš kormidlovat stejnou loď na který máš odhodlanou posádku.
 
 
Ivánek48Ivánek48 | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 12:02
 
Reakce na PISTON: Já mám názor přesně opačný na AS a Bed...
Ok Smajlík , mám naprosto stejný názor. Krok ze strany vedení radikální, logický a nevyhnutelný. Jsem rád za vedení, který máme. Byl deklarována postup a jednoznačně bylo vidět, že již od počátku klopýtáme, takže po možnostech, které AS měl, nemohlo přijít nic jiného. Nakonec i hráči, kteří by mohli přijít okolo ledna by nešli za AS, i Kutlák s Nedorostem by byli jinde nebýt tu současné vedení. To jen pro Drewa a podobným.
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
13.10.2017, 12:01
 
Ta vlna se tu celkem uklidňuje, takže i já se přidávám, že se přes všechno, co tu pan Stavjaňa odvedl sluší poděkovat. Přeji mu hodně štěstí i přes to, že i já jeho odvolání kvituji. Přeji mu hodně štěstí v další hokejové kapitole. Smajlík
 
 
 
Bude to Jelínek.
 
 
 
Reakce na fanda objektivní: Ano, je třeba nebát se nahla...
Já mám názor přesně opačný na AS a Bednu. Přešlapování na místě, bezradnost a zoufalost by bylo do nekonečna držet AS. Bedna mu dal šanci jako nikdy nikomu jinému. Ano, nepovedlo se to. Ale chce to mít pořádné koule, aby po pár kolech a nedobrém stavu kabiny, svůj názor změnil a dal prakticky najevo své pochybení ohledně loňského prodloužení smlouvy.
Jsem rád, že nemáme ve vedení lidi, kteří tu budou držet zaměstnance kvůli kamarádství, nebo pro to, aby nevypadali hloupě kvůli svým omylům. Děkuji za majitele, kterému není jedno, co říkají zaměstnanci, hráči a fanoušci. Děkuji, že už tu nemáme prase od sekaček, ale inteligentního člověka.
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
13.10.2017, 11:48
 
Reakce na Siolacb: Pozor...napadlo mě ještě jedno spojen...
Frantovi se do toho trénování asi už moc nechce, byť tohle spojení vždycky fungovalo a bylo by asi nejlepší možné, když už to dopadlo takhle. Moc tomu ale nevěřím.
 
 
 
Pozor...napadlo mě ještě jedno spojení....Výborný - Jelínek... Smajlík
 
 
Zbyna-ckZbyna-ck | CKrumlov
Reagovat
13.10.2017, 11:43
 
Reakce na Speeder: Mluvil si s ním, že seš si tak jist?...
to ne, jen si nemyslím, že chce trénovat, protože co tak vím, tak měl nabídky a zamítal je s tím, že už skončil. A když už by trénoval, tak asi v ELH. Ale je to jen můj pohled, když budu vedle a on se tu objeví, paráda, jen dobře. Jen si ale nemyslím, že je to reálný, to je všechno.
 
 
 
Reakce na mmufik2: přihlásit se můžeš tak akorát do Kraj...
tak to máš jinak...2 liga je liga o ničem a nikdo ji nechce hrát a chybí tuším 2-3 týmy...k D. Servisu- David chtěl postup sportovní cestou což se mu nediví asi nikdo...i do EBEL ligy se dá přihlásit....😁
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
13.10.2017, 11:34
 
Reakce na Siolacb: Je mi AS líto...proč? Neměl ty pravom...
Souhlasím, tady se všichni pouští do trenérů a do vedení skoro nikdo. První tři roky jsem byl ochoten to tolerovat, ale teď už ne. V Bednaříkovi vidím velký problém, on o tom sice povídá pěkně, ale vesměs pořád dokola jen to, co chtějí slyšet fanoušci. Že to tady bude opět klub kamarádů je dost pravděpodobné, vezmeme Jelínka, když to nevyjde, tak za rok Tlačila atp. Opravdu řešení bez jakékoli koncepce, souhlas alistairem, Stavjaňa dostal nějaký cíl a neměl žádnou možnost ho naplnit. Tady spoustu lidí onanuje z Vlka a neuvědomují si, že ten byl v Jihlavě odvoláván fanoušky asi 5x a jak to dopadlo, teď mu všichni lížou řiť. Ale tak můžeme každý rok odvolávat trenéry jak mentálové, to je určitě cesta k úspěchu. Ať přijde kdokoli, nejpozději do dvou let tady proti němu budou všichni zase zbrojit.
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 11:32
 
Reakce na Zbyna-CK: Marek Sýkora je trenér, kterýho by t...
Mluvil si s ním, že seš si tak jist?
 
 
mmufik2mmufik2 | ČEZ Motor ČB / Zliv
Reagovat
13.10.2017, 11:27
 
Reakce na Siolacb: no co vím tak do druhé ligy se stači ...
přihlásit se můžeš tak akorát do Kraje Smajlík
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 11:26
 
Reakce na Kellewan: Půjdu tentokrát proti všem zdá se. N...
U AS rozhodně nevadí, že je tvrdej. Možná ani neni. Problém je, že s hráči neumí komunikovat a příliš je svazuje taktikou.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor i nový dodavatel dresů, společnost Kappa, se rozhodli vyjít vstříc fanouškům a do hlasování tak přibyl i návrh přímo od...

Jedním z hráčů, kteří bojují v Motoru o smlouvu, je urostlý obránce Karel #Plášil. hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Talentovaný útočník Matěj #Toman odchází do zámoří a na sezony v Českých Budějovicích vzpomíná jen v dobrém. Ještě před odletem...

Motor začal přípravu v Budvar aréně, až do konce července budou svěřenci Václava Prospala a Aleše Tottera trénovat na dvě...