MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "lindemann" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
Další diskuse: 
 
 
To já nijak extra oblíbený tým v NHL nemám. Ale štve mě to, jen se prostě nemohu nijak rozhodnout komu začít fandit. K nikomu vztah nemám a začít fandit někomu jen proto, že teď vyhrává se mi příčí Smajlík Spíš si to třídím na oblíbený a neoblíbený týmy, ale topovku nemám.Takže většinou fandím spíš těm podřadnějším týmům. Kdybych měl někoho jmenovat tak asi Islanders, ti jsou mi sympatičtí. Tam měl okouzlila ještě ta jejich stará aréna Nassau Coliseum. V době moderních stadionů byla ještě krásně plechová a měla tu pravou hokejovou atmosféru a vcelku tam udělali fandové i rachot Smajlík
 
 
 
Ano, vedení tu s hráči nejedná fér a proto třeba loni i když jinde se finance krátily, tak tady vyplatili všem hráčům prémie za postup, i když se nehrálo PO. Fuj, hanba. Jak tu někdo může chtít hrát, se nedivím rozhořčení při odchodech Smajlík
 
 
 
Reakce na Haberman44: A odkud se bere (krom Toma) ta pře...
Souhlas. Čerpám jen z informací, co zazní v médiích, ale nemám důvod klubu nevěřit. A argumenty, že tu třeba Nedorost přispěl na záchranu klubu. Za to mu je potřeba poděkovat, ale Bednařík, Sailer, Turek a aspol snad ne? Kdo se tedy smí kritizovat a kdo ne? Vedení co tu máme se holt učí za pochodu. Nemají s vedením extraligového týmu zkušenosti a je možný, že nějakou chybu sem tam udělají. Je ale důležité se z toho poučit a věřím, že se tak děje. Ale aby se tu z vedení dělal nějakej mordor a pomalu se přirovnával ke Kradci? To snad ne. Tom se tu snaží hájit své kamarády hokejisty, ale mince má vždy dvě strany a z jeho pohledu je prezentována jen z jedné, zaujaté.
 
 
 
Tak to bylo v zápase s Vítkovicemi. Polák nejdřív fauloval a poté ještě sekl do choulostivých míst. Si to pamatuji, jelikož jsem měl vsazeno na Vítkovice a tohle mě namíchlo
Smajlík

odkaz
 
 
 
Reakce na Evoorg: V Porubě udělena sedmiminutová přesilo...
Letos se tak stalo i v extralize. Mám takový dojem, že v zápase Litvínova a asi s KV.
 
 
 
Reakce na Hubl26: Nějak něco čtu ze tvého komentáře. ;)...
Včera tu někdo zmiňoval, že slyšel o možném příchodu nějakého střelce, co má vazbu na jižní Čechy. To by smysl dávalo, ale žádný info nemám. Nechám se překvapit!
 
 
 
Reakce na Scottiecz: Pořád je to jenom 3:0, ještě se ner...
Nejde jen o průběžný stav, ale především o průběh zápasů. Něco jako když jsme hráli letos se Spartou, hra kočky s myší Smajlík
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Pan "Trenér pro play-off" toho v ...
Ošklivka Schön je nějak podezřele ticho poslední dobou. Vždy byl rád středem pozornosti při těch jeho výlevech do médií a teď dlouho nic. To prokletí PO u něj trvá, asi karma Smajlík Uvidíme s čím přijde.
 
 
 
Reakce na switch: Libe a Libe a Liberec ... :))...
Od 30. minuty prvního zápasu je na ledě jen jeden tým Smajlík
 
 
 
Ať je to jak chce, tak tu o Čendu zájem byl a kdyby chtěl, tak tu podepsal. Tím se stal pro mě soupeřem jako každý druhý. U jednání jsem nebyl a vše ostatní je tvrzení proti tvrzení. Žádný info navíc nemám, než to co se dozvím z rozhovorů či zde na fóru. A osobně nemám důvod nevěřit lidem, kteří tu hokej zachránili.
 
 
 
Bednařík
odkaz
 
 
 
Reakce na zmetek: Jenže Roman Stantien se na Slovensku n...
Nepochybuji tom, že tam budou nějaký chytáky, co má Kohy v rukávu.
 
 
 
Reakce na Aleš=M=: Tak to jsem šel složitější cestou :))...
To já taky, jsem projížděl pro změnu zde na webu všechny hráče, co jsou v historii klubu, taky makačka Smajlík
Ale souhlasím, že tyhle soutěže jsou fajn, člověk u toho i zavzpomíná Smajlík

Hubl26: před časem (min. rok, dva) tu byl v okurce na toto téma článek pokud se nepletu.
 
 
 
Reakce na Aleš=M=: Kohy zajímala by mě prosím ta správná...
Zde je seznam na eliteprospects, jestli úplný to netuším Smajlík
odkaz

27 + na Slovensku byl ještě narozen Arpád Györi mám dojem
 
 
 
Reakce na -tom-: Právěže to jde srovnávat! To je to o če...
Srovnávám to jen z toho úhlu pohledu, který můžu jako běžný fanoušek vidět:
Horák - za ČB odehrál v lize snad 9 zápasů před cca 11 lety, hráč s renomé dal přednost tradičnímu týmu, kde má šanci vyhrát titul
Pýcha - kapitán týmu, který se tu těšil až nekritické oblibě s prostorem na ledě, který by jinde neměl a stal se tu z něj top obránce ligy dal přednost týmu, kam chodí 3000 lidí na zápasy.
 
 
 
Reakce na -tom-: No vidíš, Horyna měl svoje důvody, Čend...
Tyhle případy nejdou porovnávat. Horák se vracel z KHL a Čendu si tady trenéři vypiplali tím, kolik mu dali prostoru a na tom kde je teď má zásluhu i klub. Samozřejmě, že na to rozhodnutí má právo. Ale nelze se divit fanouškům, kteří jsou zklamáni či naštváni, že odchází zrovna do MB, když ho Motor potřeboval v další sezoně a cítí se tak trošku podvedeni. V plno očích Bolka není žádným velkým posunem vpřed a to je tím hlavním problémem, který fanoušky dráždí. Za mě osobně ( a ne že by na mým názoru nějak extra záleželo Smajlík ) mu patří dík za služby, co tu odvedl, ale jestli se mu teď v MB dařit nebo jestli ten přestup bude provar a bude to v kariéře pro něj krok vzad, mi je jedno. Co se týká pak vzkazů skrz anonymy, tak to je prasárna, která je bohužel v dnešní době v módě. To normální člověk těžko lze pochopit.
 
 
 
Reakce na mrskman: Rek bych ze resit juniorku za posledn...
Podpis
 
 
 
Reakce na -tom-: My jsme šli hrát do ELH, když Horák dal...
Ano, bylo to kvůli osobním ambicím, že chtěl hrát o titul a mít blíž do repre, aspoň tak to bylo prezentovaný. Být v extralize už zatažený a mít kvalitnější kádr, tak třeba by se vrátil k nám. Třeba taky ne, jen spekuluju. V situaci, kdy jsme byli 7 let v pralese, je třeba si nejdřív vybudovat v extralize renomé.

Tvůj příspěvek na mě působil tak, že nám po extralize bruslí plno kvalitních hráčů, ale kvůli vedení se nechce nikdo vrátit. Co se týká Pýcha, tak tam se neshodneme.
 
 
 
Reakce na -tom-: Vždyť odchovanec nemusí bejt jenom TOP ...
Tak to je spíš možná otázka na mládež a jejich produkci hráčů, kteří jsou schopni se prosadit v extralize. Přemýšlím kolik hráčů z naší mládeže za těch posledních let se prosadilo v extralize a bylo by pro nás prospěšných v nynější situaci.

A odchovanci jako Gulaš, Mertl, Červený, Kovář atd. tak věřím,že by tu hráli kdybychom byli etablovaný tým v extralize. Pokud se nemýlím, tak Gulaš tenkrát čekal jak dopadne baráž jestli podepsat v Plzni nebo u nás. Pak by se to nabalovalo a ono možná pak i ten Horák rok nazpátek, kdyby tu byl kvalitní tým, tak by nešel do Sparty. Tohle všechno jsou stále důsledky pralesa.
 
 
 
Reakce na -tom-: V týmu jsou, když nepočítám mlaďase, je...
Tohle je ale jednoznačně ovlivněno tím, že jsme hráli 7 let prales. Kdy kvalitní odchovanci jsou zabydlení jinde. Nezlob se na mě, ale podpásový argument.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

28. narozeniny dnes slaví útočník Motoru Vojtěch Tomeček. Gratulujeme a přejeme co nejvíc gólů za Motor! ??

Motor v utkání s Třebíčí padl 0:4. ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

V této sestavě nastoupíme již do třetího přátelského utkání v nové sezoně. Tentokrát na domácím ledě přivítáme HS Třebíč a pokud...

PREVIEW: Dnes od 17:30 hrajeme doma přípravný zápas s Třebíčí ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…