MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
10.05.2022, 12:05
 
Reakce na MARSCH: Pardubice temi prichody udelaly rozhod...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na MARSCH: Pardubice temi prichody udelaly rozhod...
Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na MrPesi: Tyhle borci tam budou hrát kolem 700-8...
„Do týmu přivádíme hráče s reprezentačními kvalitami a zkušenostmi, všichni navíc v Pardubicích podepsali dlouhodobé smlouvy."
 
 
 
Pardubice temi prichody udelaly rozhodne vyznamnej krok k tomu, aby se pristi sezonu vyhnuly barazi.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.05.2022, 11:57
 
Tyhle borci tam budou hrát kolem 700-800k možná i víc. Dědek nasype kvůli 100letům založení cokoliv, aby šel na titul. Ale tohle taky není cesta. Záleží jak si sednou v kabině. Ale spojení Hyka, Sedlák by mohlo patřit k ozdobám extraligy.
 
 
10.05.2022, 11:51
 
Reakce na jihocech86: No jo no, nemáme na něj peníze, ta...
Na Sedláka ano, na Hyku už ovšem ne, když chtěli hrát stále spolu Smajlík
 
 
 
Reakce na fofana: Pardubice oznámily Sedláka :( Škoda, m...
Lukáš Sedlák: „Těším se na skvělé fanoušky, kteří jsou v Pardubicích. Já jsem sice v extralize nikdy nehrál, ale Pardubice jsou hokejové město a já už se na to atmosféru nemohu dočkat. Očekávání mám jen ty nejvyšší. Vždy se snažím být pro všechny v kabině dobrým spoluhráčem a být přínosným pro tým. Aby se hrál dobrý hokej a udělal se pořádný výsledek.

Tomáš (Hyku) s Romanem (Willem) znám samozřejmě hodně dobře. Ostatní kluky v kabině sice už tolik neznám, jak jsem říkal, v extralize jsem nikdy nehrál, takže je to pro mě všechno trošku nové. S Tomášem jsme chtěli hrát stále pohromadě, takže jsme se takto rozhodli a věřím, že to bude přínosné jak pro nás, tak pro celý tým.“
odkaz
 
 
 
Reakce na fofana: Pardubice oznámily Sedláka :( Škoda, m...
No jo no, nemáme na něj peníze, tak aspoň ten Ruda kdyby vyšel.
 
 
 
Pardubice oznámily Sedláka :( Škoda, myslím že má na víc.
 
 
 
Zdravím tak kdy budou další posily Kohy?
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Ten Dědek je vážně neskutečnej. N...
Jestli je tohle maximum, co na Dedka dokazali vyhrabat, tak to musi bejt celkem fajn typek. Smajlík
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Chujčík je vůl! Pešina je hnida!
Reagovat
10.05.2022, 10:50
 
Jako nevím, no. Nevědět, jakej Platil je, že je přímej a šílenej takovým tím docela fajn způsobem, tak by mi ten článek přišel jen trochu šílenej. Nicméně další parádní fakap (sic) na Renátku, právě proto, že u Platila víš, že úplně nekecá. Ovšem očekávám, že teď přijde žaloba a Pláťa to projede na celé čáře a už na vždy bude Renátce dlužit prachy.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Na objednávku? Vždyť je to rozhov...
A viděl jsi někdy na hokej.cz rozhovor se zastupitelem města, který hokeji nerozumí a nemá s ním nic společného. Ať je Dědek jaký je, tak je naprosto jasné, že ten článek tam není náhodně. Mimochodem nikde tam nevidím článek o Platilovi Smajlík
 
 
 
Hokej.cz je web BPA a casto tam rozhovory se zastupiteli mest nevychazi. Nebo si nevzpominam na jinej obsah nez ciste hokejovej. Tenhle rozhovor patri spis nekam do regionalnich novin.
Neni nahoda, ze tam ten clanek vychazi v dobe, kdy je Dedek s BPA ve sporu.
 
 
 
Reakce na venas: Imo ať je dědek blázen jaký je, tak ten...
Na objednávku? Vždyť je to rozhovor se zastupitelem města, to mohlo vyjít úplně kdekoli. Navíc to, co ty zmiňuješ, že tam bylo proti Dědkovi předtím byli jen opisy vyjádření jednotlivých organizací k tomu, co o nich Dědek prohlásil na tiskový konferenci hráčský asociace. Můžu si o jednotlivých lidech a organizacích, o kterých mluvil Dědek, myslet co chci, ale nemůže se nikdo divit tomu, že když je někdo uráží a obviňuje, tak dotčení se budou nějak bránit.
 
 
 
Možná by stálo taky za zmínku, že tu dotyčnou vyhodila vlastní partaj (ANO) pro neschopnost z funkce náměstkyně primátora Pardubic.
Druhá poznámka pro venase. Zábranský provozovat halu chtěl, jenže jak se situace na trhu energií vyvinula, tak se jednání s městem dostalo daleko za hranice původně vypsaného výběrového řízení. To bylo následně zrušeno, protože by výsledek mohla napadnout Evropská komise z důvodu nedovolené podpory ze strany města a měla by pravdu. Odhadovat v současné době náklady na provoz je jak věštit z křišťálové koule. Bohužel.
 
 
 
Pavel Novák podepsal tříletý nováčkovský kontrakt s Minnesotou, která ho v roce 2020 draftovala do NHL v 5. kole (146 místo). Dvacetiletý útočník působil naposledy v juniorské WHL, kde v dresu celku Kelowna Rockets získal ve 48 duelech 72 bodů. Smajlík
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
10.05.2022, 08:16
 
Reakce na venas: Imo ať je dědek blázen jaký je, tak ten...
Čoveče, já si nemyslím, že jde o článek na objednávku. Takové články mají totiž jisté specifikum - píšou se v obecné rovině. Tohle je ale rozhovor s konkrétní osobou, co jde se svým jménem na trh (navíc proti Dědkovi). Nehledě na to, že tam sama říká: "Každopádně pan Dědek určitě přinesl novou naději. Nálada kolem klubu je teď jiná. Sama se na hokej chodím dívat.". Tohle by se v článku na objednávku proti Dědkovi neobjevilo. Podle mě je to podobné situaci v jiném nejmenovaném městě, kde jisté čuně taky rádo vydírá radnici. A občas se prostě najdou zaměstnanci radnic, kterým se to prostě nelíbí. Ale třeba jsem jen naivní a málo paranoidní :-D
 
 
venasvenas | Netřebice
Reagovat
09.05.2022, 23:59
 
Reakce na kerschlic00: Ten Dědek je vážně neskutečnej. N...
Imo ať je dědek blázen jaký je, tak tenhle článek je celkem jasně napsán proti němu. To že se z hokej.cz stává bulvár je jedna věc, ale aby tam vycházely rozhovory na objednávku, jak provádí BPA v poslední době, tak to by mě ani nenapadlo, že se může stát. V Brně byli také desítky lidí a politiků, kteří také byli proti stavbě nové haly. A na hokej.cz vycházely jen kladné články. Však taky Zábranský byl ve výkonném výboru. A když už jim to konečně chtějí postavit, tak Kometa to nechce provozovat. Ale proti Dedkovi jde o už minimálně druhý jasně napsaný článek od nich.
 
 
 
Ten Dědek je vážně neskutečnej. Na hokej.cz je zajímavej rozhovor s nějakou zastupitelkou Pardubic. Jako záměr stavět v Pardubicích další multifunkční arénu mi, už když o tom začal mluvit, přišel jako hodně mimo. Jsem zvědavej, jak to tam nakonec dopadne, ale stavět v takovým městě halu pro 15 tisíc lidí je docela nesmysl, když ta jejich aréna je relativně nedávno rekonstruovaná. Je vtipný, že ani nemá nijak potvrzený, že je vážně majitelem klubu. No a to, že v Pardubicích jde 58 mega z veřejných peněz do hokeje? Docela výsměch. Kdyby to šlo na juniorku nebo něco okolo rozvoje mládeže, tak neřeknu půl slova, ale napumpovat tolik peněz do áčka, to mi přijde jako slušný mrhání veřejnýma financema.

odkaz
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

PAVEL NOVÁK se chce prosadit do farmářského týmu Minnesoty v AHL, odkud je to přece jen nejblíže k dosažení snu každého hokejisty...

50. narozeniny slaví bývalý útočník Filip Turek. V ČB 13 sezon, 532 zápasů, 153 gólů, 380 bodů, 33 +/- a 319 TM. Člen bronzového...

Po dlouhých letech se Lukáš Vopelka vrací do Motoru! Přečtěte si rozhovor s českobudějovickým rodákem??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

52. narozeniny včera oslavil bývalý legendární brankář a dnes prezident klubu Roman Turek. Všechno nej, Edo! ??