MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "quak" |  vypnout filtr
 
<345678910111213>
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
26.07.2020, 20:57
 
K některým jedincům a jejich názorům se raději nebudu vyjadřovat.

Dresy:
Líbí se mi třetí varianta, ale ne použitý font a kontura čísel. Takže asi dám dvojku i když ramena vypadají u trojky líp. Variantu 4, tedy trojku s číslem z dvojky už mi Kohy asi neudělá...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
26.07.2020, 11:35
 
Reakce na mrskman: Kdyz jsem se o to zajimal naposled, t...
Jo, stojí to cca dvojnásobek a výsledky nejdříve za 36 hodin.
odkaz

V NHL mají nějakou verzi RT-PCR s vysledky už od 15 minut.
odkaz
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
26.07.2020, 11:11
 
Reakce na mrskman: Protoze se testuje pritomnost protila...
To záleží na typu testu. PCR test zjišťuje samotnou přítomnost viru na sliznicích nosohrtanu. Takže tam ta pozitivita vyjde takřka ihned.

Teoreticky by možná zaplacení PCR testů mohlo v případě negativity karanténu zkrátit. Ale přiznám se, že nevím, jak k tomu přistupuje hygiena. A i ty PCR testy mají nezanedbatelnou chybovost. Takže přes ty 2 týdny asi vlak nejede.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
25.07.2020, 08:16
 
Reakce na Budějce: Je mi úplně jedno, kdo byl ten poziti...
Souhlas. Ale už jsem tu četl reakce, že to určitě musel být Raška a že je nezodpovědné cestovat. Nemusel a nebyl. A poslední, co bychom měli dělat je stigmatizovat pozitivně testované lidi.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
25.07.2020, 07:24
 
Ty svině zasraná netopýrová, kterou čínští komouši nechali zamořit celý svět - táhni už do vole prdlele! My chceme normální hokej!

Věřím, že se tu takový vocas nenajde, ale pro jistotu vyhlašuju soutěž o večeři s prasomírou. Cenu získá idit, který bude chtít ukázat, jaký je „insider„ a napíše sem jméno pozitivně testovaného Motoráka a práva na jeho manželku a děti budou postoupena do HK za 5 tisíc.

A nějaké drobné rozmíšky z tréninku vůbec nemá smysl řešit.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
18.07.2020, 12:48
 
Reakce na KohyCZ: Nemůžu sem dostat toho hrobníka, co to...
Hrobníka?! Ježíšmarja on se vrací Ernie? 🙈
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
18.07.2020, 09:58
 
Reakce na alkac: Omlouvám se, pokud to tu již někdo post...
Bylo by super, kdyby se do 1. ligy znovu dostal některý z aktuálních jihočeských druholigistů. Pamatuju doby, kdy měl kraj v téhle soutěži hned několik zástupců a pro rozvoj hokeje v regionu to mělo obrovský přínos. Druhá nejvyšší soutěž se hrála v Písku, Táboře, J. Hradci a ve Vimperku a ze všech uvedených týmů přišla do Motoru řada pozdějších hvězd. Bylo by fajn po návratu Motoru do ELH vrátit do kraje i 1. ligu. To by ale chtělo koncentrovat případnou hráčskou podporu do jednoho z týmů a to by asi přineslo dost zlé krve, vztahy mezi týmy nejsou zrovna ideální.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.07.2020, 19:49
 
Reakce na játro: počkej chlape, v moravskoslekém kraji v...
Přečti si ještě jednou, co jsem napsal.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.07.2020, 19:27
 
Reakce na játro: ty myslíš "krajskou hygienickou stanici...
Leda houby. Vážně věříš, že když je v našem kraji nakažených pár lidí, tak nám jihočeská krajská hygienička povolí na hokeji full house? Dream on...

Ty počty se řeší na celostátní úrovni a ačkoli se Bureš a spol snaží svalit zodpovědnost na epidemiology, v reálu je to vláda kdo rozhoduje. Krajský hygienik v případě horší situace maximálně opatření zpřísní.

Ta Burešova mantra je kosmická. Co je dobře, to jsem zařídil já. Já dávám peníze, já stavím silnice, já... A když je průser, tak za to vždy může někdo jinej. Přiznání chyby? Neexistuje. Sebereflexe? Žádná. Neuvěřitelnej sráč estébáckej...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.07.2020, 15:39
 
Bledě. Vidím to s hokejem bledě v situaci, kdy nám tu vládne Covidstapo...

odkaz
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.07.2020, 12:23
 
Reakce na alkac: Jenže to vyjádření není celé, tam šlo m...
Může být. Nejsem právník a často mám tendenci dívat se na takové případy z hlediska logiky věci a ta nemusí být vždy v souladu s právními předpisy. Obecně jsem měl vždy problém připustit si, že právo nerovná se spravedlnost (ačkoli by tam dle mého to rovnitko být mělo).

A můj názor je, že s ohledem na počet omezení, která smlouva s BPA klubům přináší, by adekvátní objem prostředků měl být nejméně dvojnásobný. Takhle je to výhodné snad jen pro kluby, které mají problémy s marketingem a potýkají se s mizernou návštěvností a s tím souvisejícím (ne)zájmem sponzorů.

So se týká piva jsem odhodlán sponzora ELH striktně bojkotovat.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.07.2020, 10:39
 
Reakce na alkac: Já jsem si to tak trochu i myslel, ale ...
Proč myslíš, že je to mimo kompetence ÚOHS? Pokud si vzpomínám, před asi 12 lety řešili tehdejší záměry na uzavření ELH.

A v okamžiku, kdy nějaká smlouva zjevně zvýhodňuje jeden hospodářský subjekt před jiným, tak to imho do jejich kompetence patří. Chápu exkluzivitu, chápu přesně stanovené výjimky. Ale ty výjimky nemohou imho být omezeny počtem, resp. pokud se postupující klub musí vzdát svého partnera, protože výjimky byly již vyčerpány v době, kdy v soutěži ještě nebyl, tak je to diskriminační, tím spíš, když je klub nucen k takové znevýhodňující smlouvě přistoupit.

Tady je část tehdejšího vyjádření k hokeji:

Zásadním způsobem se nám ale nelíbí, že by hokejová extraliga měla být uzavřena. Vzhledem k tomu, že se podobné případy na půdě Evropské komise již řešily a evropské soudní orgány také vydaly rozhodnutí o tom, že i sport jako každá ekonomická činnost podléhá pravidlům hospodářské soutěže, budeme se dále případem zabývat. V okamžiku, kdy budou učiněny kroky, které podle našeho názoru jednoznačně zabraňují účinné soutěži, zahájíme správní řízení,“ dodal předseda ÚOHS Martin Pecina.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.07.2020, 17:03
 
Ten systém diskriminační nesporně je. Osobně mám velké pochybnosti v tom, zda je pro klub vůbec výhodné smlouvu s BPA podepsat. Pokud je mi známo, roční částka je aktuálně něco kolem 9 mega, pokud by kvůli tomu klub ztratil celé plnění od Budvaru (věřím, že k tomu nedojde), tak je to reálně jen 5 mega. Navíc ta exkluzivita a vyčerpané výjimky nezahrnují jen pivo, ale například i pojišťovnictví, což v reálu může přinést další ztráty.

Bohužel jsem slyšel, že na jednotné smlouvě s BPA se shodly kluby v rámci APK a je tak pro kluby závazná. Což je úsměvné v tom, že my jsme v té době členem APK nebyli. Takže jsme vázáni něčím, co vytváří nerovné podmínky a co jsme jako klub ani nemohli ovlivnit. Nevím, jak tvrdá byla jednání, ale skoro bych principiálně řekl paní Obermajerové že děkujeme, ale že si své marketingové záležitosti vyřešíme sami. A pokud by nás kvůli tomu chtěla APK nějak postihovat, jsem si prakticky jistý, že by to ÚOHP shodil. Ale u jednání jsem nebyl a věřím, že je Standa dobrý vyjednavač, takže pokud ustoupil, měl pro to důvody.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
09.07.2020, 12:55
 
Reakce na MARSCH: Pokud jde o Prospala a jeho budoucí od...
Dobrý. 😄

Je tam malý rozdíl. Venca už 2x pomohl klubu, ve kterém na začátku kariéry v A týmu šanci nedostal (aspoň tkaničky bys Karle polknout měl...) a 2x jej vrátil do Extraligy. Dá se říci, že má v tomto směru splněno. Kéž by to stejně jako on brali i další odchovanci...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
09.07.2020, 08:33
 
Feedback k videorozhovorům: Kvituju, že když se místní redakce inspirovala u trenéra (bohužel ne od jeho pracovitosti a zaujetí, ale od příjmeni) tak někdo vytváří nějakou činnost. 👍 Z mého pohledu se to lepší. Slečna už nepůsobí tak nervózně, poslední rozhovor asi nejlepší. Technická kvalita za mě v pohodě. Kdybych měl něco vytknout, tak to, že každá otázka začíná spojkou A. Navázat po odpovědi jde i bez toho. A možná by prospělo, si ty otázky tematicky lépe uspořádat, aby to ve výsledku víc drželo pohromadě. Tomovy rozhovory šly víc do hloubky, měl výhodu, že ty kluky dobře zná. V sezóně, bude trochu snazší vymýšlet otázky.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
08.07.2020, 18:51
 
Trenér má chuť. 😉👍

odkaz

Redakce tohoto webu má taky chuť. Na 🍺...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
07.07.2020, 16:04
 
Reakce na Dejv558: Chci se zeptat když pošlu někomu pern...
Ne. Vygenerovaný kód platí jen jako jednorázová vstupenka na vybraný zápas.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
05.07.2020, 10:20
 
Reakce na karwi18: Je k pláči, že v době, kdy si skutečn...
odkaz
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
04.07.2020, 19:20
 
Raději to pojďme nahodit zpět na hokejové koleje. Čenda - odkaz
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
04.07.2020, 19:05
 
Reakce na kerschlic00: S čím to tady srovnáváš prosím tě...
1. Byl to komouš. Mrtvej komouš = dobrej komouš. Sorry...
2. Když Josef Mašín starší zastřelil řadového příslušníka gestapa, byl to vrah?
3. Vznik skupiny a její odbojová činnost, byl reakci na desítky nevinných lidí popravených v letech 49 a 50. Z mého pohledu to byl legitimní odboj proti zločinnému komunistickému režimu. A ve válce jsou oběti...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....

Brankář Motoru Jiří Patera se může stát vítězem Zlatá helma SENCOR za uplynulou sezónu! Jestli se vám jeho zákrok líbil, můžete...