MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Paav" |  vypnout filtr
 
<345678910111213>
Další diskuse: 
 
 
„Je to frustrující. Není příjemné, když tam soupeři v přesilovkách napadá všechno a nám nic. Nechci nijak snižovat kvalitu Mladé Boleslavi, ale víceméně to jen nahazuje od modré čáry na bránu. I když dnes výhody sehrála pěkně. Ale nemá cenu se v tom babrat,“ říká Nakládal.
Zdroj: odkaz

Jenže v PO takové góly prostě padají. Jen u té branky někdo musí stát...
 
 
 
Hrubec pomohl Omsku k vedení v sérii. Proti Magnitogorsku vychytal čisté konto
odkaz
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Hele, to normálně vypadá na 4:0 ve v...
Řekl bych, že únava i kvalita. Uvidí se. Jestli každý vyhraje i třetí zápas, tak to vidím také na krátké série.
 
 
 
Nejvíce otazníků je okolo kapitána Milana Gulaše. Skončí v Plzni?
Mohu potvrdit, že odejde Dominik Frodl, o čemž už se ví delší dobu. Budou i další odchody, zároveň je připravené doplnění týmu. S Milanem dál budeme mluvit. I když se něco napsalo, nic není stoprocentní. Uvidíme, co bude dál. Na novou sezonu se musíme dobře připravit, poučit se. Bude sestupová, na to si musíme dát bacha.
odkaz
 
 
 
OT:
Neuvěřitelná smůla pro domácí, to se jen tak nevidí! K nádherné střele natáhl Matej Mršić a jeho pokus se odrazil od břevna. Míč si následně zpracoval Karol Mészáros a technickou střelou trefil tyč.
 
 
 
Kádr se uzdravil, Mladá Boleslav začala sázet na mladší a hladovější hráče, pro které není angažmá v klubu s lví hlavou ve znaku závěrečnou stanicí. Vždyť Radim Zohorna vloni zaujal Pittsburgh, jeho útočný parťák Pavol Skalický se z Boleslavi odrazil k úspěšnému působení ve Finsku.

Zárukou nové cesty jsou vedle trenérů právě Nedorost a Radim Vrbata, který už ve sportovním úseku vedení sice oficiálně nefiguruje, ale má ke klubu svého srdce stále hodně blízko. "Není to pouze naše práce, každý tady má svou úlohu a komunikace je na parádní úrovni," těší Nedorosta.
odkaz
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Pěkný bezcharakterní srač-ky hraj...
4:0 už je taková tradice Smajlík
 
 
 
Úplně jsem ztratil kontrolu. Šlo mi jen o to
někoho zranit, přiznal obránce Rangers
odkaz
 
 
 
Jaké tedy budou vaše další kroky? Zůstáváte v Česku, nebo se pokusíte dostat do Ameriky?
Nejprve zpomalím a budu přemýšlet. Chci se vrátit ke svým blízkým a nemyslet na nic negativního. Příští sezónu ale chci ještě zůstat v extralize. Chci ukázat, co ve mně je.
odkaz

Že by už měl David domluveno?
 
 
 
Reakce na =M=Dědek: Prosím, nepřirovnávej zákeřnost, pod...
Smajlík
 
 
 
No jestli je tohle pravda:
"Po utkání nebyl tým vpuštěn do kabin a Ondřej Kúdela byl zbaběle bez varování zbit pěstmi do obličeje hráčem Kamarou za přítomnosti trenéra Stevena Gerrarda. V šoku byli i zástupci UEFA, kteří byli u celého incidentu osobně přítomni. Tým je nyní v bezpečí na hotelu pod dohledem skotské policie," vyšlo na oficiálních stránkách čerstvého čtvrtfinalisty EL.
odkaz
 
 
 
Reakce na Jatro: prej mu řekl "I Příbram nám dala 3 goly...
Smajlík
 
 
 
„Řekl jsem mu „You´re fucking guy". Bylo to řečeno v emocích po dvou červených kartách a řadě brutálních zákroků soupeře, ale naprosto odmítám rasismus," uvedl později Kúdela.
 
 
 
Slávistu Kúdelu zbili do krve v útrobách Ibroxu, Slavia zavolala policii
odkaz
Smajlík
 
 
 
Reakce na evoorg: Vožuch v jednání není, neb nám tabulko...
Smajlík
 
 
 
Během play off budete mít za zády kameru, protože klub bude točit dokument. Jak to berete?
Miloš Hořava to nese velice špatně a já to mám podobně. Měli jsme na to téma diskuzi a nakonec s tím souhlasili. Ale s poznámkou, že to nesmí zasáhnout do chodu mužstva. Lidi, kteří ten dokument dělají, musí být neviditelní. Byli bychom rádi, kdyby některé věci nešly ven, zároveň to chápeme jako byznys. V dnešní době je důležité spojení s fanouškem, protože tribuny jsou prázdné. Proto jsme se nakonec nechali přesvědčit, aby se náš fanoušek dostal blíž k mužstvu.
Zdroj: odkaz
 
 
 
Vožuch v jednání viz Ptejte se...
 
 
 
Reakce na quak: Tak jo. Delší dobu uvažuju, že se zase a...
Smajlík
 
 
 
Jak úspěch definuje Nedorost? "Chceme vyhrát titul," odpovídá někdejší útočník Colorada, Floridy, Liberce či Slovanu Bratislava bez okolků.
odkaz
 
 
 
sorry provoznímu řediteli..
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Kdepak, s posilami ještě není konec! Pokud někomu zatím v obraně chyběly centimetry a kila, tak v tomto případě to tak určitě...

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....