Diskusní fórum
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
vodopadek | České Budějovice
Reagovat
16.10.2022, 19:24
Tak aspon si Vary na nekom zlepsi sebevedomi coz?
je to smutnej pohled.. rozhodci to dneska zase pekne uvarili
no co k tomu dodat? Kdo najde reseni naseho problemu? 9 proher ( necekam ze bychom to nejak genialne otocili) v rade uz je pruser
je to smutnej pohled.. rozhodci to dneska zase pekne uvarili
no co k tomu dodat? Kdo najde reseni naseho problemu? 9 proher ( necekam ze bychom to nejak genialne otocili) v rade uz je pruser
04.10.2022, 20:29
Tohle uz neni zmar.. to je MEGA PRUSER
dostat v poslednich zapasech takovy rychty.. neco je shnileho... ale jak z toho ven? Jirino vrat se❤
dostat v poslednich zapasech takovy rychty.. neco je shnileho... ale jak z toho ven? Jirino vrat se❤
04.10.2022, 19:29
Teda to je hrozna holomajzna..
oproti prvnim 3 zapasum vypadame jak tym kterej se sesel dneska po flamu na sranda maci.. boli z toho oci..
nez jsem to dopsal dalsi smudla v nasi brane.. a jeste vlastni..
oproti prvnim 3 zapasum vypadame jak tym kterej se sesel dneska po flamu na sranda maci.. boli z toho oci..
nez jsem to dopsal dalsi smudla v nasi brane.. a jeste vlastni..
08.04.2022, 11:54
08.04.2022, 10:16
08.04.2022, 10:14
tak Guli 1 zapas STOP
odkaz
hokej v tyhle zemi je zumpa nejvetsiho kalibru.. a Chujcik je arcilotr a smejd nejhrubsiho zrna.. at shori v pekle.. Dneska prosim kluky at to odehrajou se cti a cim vic sraltanu skonci rozmazanejch po hrazeni tim vesti budu mit radost..
odkaz hokej v tyhle zemi je zumpa nejvetsiho kalibru.. a Chujcik je arcilotr a smejd nejhrubsiho zrna.. at shori v pekle.. Dneska prosim kluky at to odehrajou se cti a cim vic sraltanu skonci rozmazanejch po hrazeni tim vesti budu mit radost..
07.04.2022, 23:14
je to na hokej.cz.. ted jsem si to klicoval zpomalene.. ten Tomasek to dost prihral.. vsemu predchazelo jasny podrazeni Milana.. pak jak lezeli na zemi tak si Milana trosku podrzel.. no a kdyz se zvedali Milan se po nem ohnal.. rozhodne nebyla hokejka v obliceji.. leva ruka Milana s hokejkou v urovni praveho ramene (mozna lehce krk) Tomaska na levou ruku neni videt.. tou se ho ale myslim nedotknul protoze Tomasek je k nemu nakloneny pravou stranou.. v okamziku dotyku Milanovi ruky nasleduje teatralni zvraceni hlavy dozadu chyceni se pravou rukou za oblicej otoceni se a teatralni pad dozadu.. rozhodci to sezral i s navijakem.. tohle nebyl rozhodne zadnej zakrok na 5+DKU... nic to nemeni na tom ze rozhodci mel piskat davno pred tim podrazeni Milana.. Kdyz citis prikori.. bouchou saze velmi pravdepodobne.. je to skoda protoze tahle situace rozhodla celej zapas.. Milana je mi lito, znam ho vim jak to vsechno proziva a verte ze tohle co se dnes stalo ho bude mrzet dlouho.. Ale stojim si za tim ze Tomasek je komediant, celou situaci dost prihral a rozhodci ty ku..y pruhovany mu to sezraly.. vzhledem k tomu kdo resi prestupky je zcela zbytecne cokoliv reklamovat ci podavat podnet.. Kouse se to tezko.. ale stejne jsem na kluky hrdej.. hrat o postup do finale po tom co nam vsichni predikovali boj o zachranu po lonsku je uzasny.. a pokud zitra sezona skonci? mrzet to bude chvili ale pak budem hrdi a stastni za to co kluci letos dokazali..
04.04.2022, 19:15
To je smula
brankar prekonanej a nedame.. a pak se trefi oni.. ach jo. Stesti si vzalo dovolenou
brankar prekonanej a nedame.. a pak se trefi oni.. ach jo. Stesti si vzalo dovolenou
28.03.2022, 13:12
26.03.2022, 19:34
Tak dnesja v Pernikove zasnezi.. jako ze to dneska zvladli
a pondeli jim zluty peklo zase ukaze kde je motor doma😊 dneska odbojovano. Nemuze byt kazdej den posviceni ne?🙃
a pondeli jim zluty peklo zase ukaze kde je motor doma😊 dneska odbojovano. Nemuze byt kazdej den posviceni ne?🙃
26.03.2022, 18:35
Je to dneska nemastny neslany. Nicmene verim ze to jeste zdramatizujem.. a pak kdo vi? Kdyztak je doklepnem doma😊 nikdo necekal ze bychom je prejeli ve 4 zapasech..
25.02.2022, 20:04
kua to je rychta dneska
dneska vsechno spatne.. sejri me ze hrajem houno a nechame body cirkusu z Litvajzu.. mel jsem choutky jit na stadion dneska.. jeste ze mi to nevyslo pac bych dneska pekne poustel paru
dneska vsechno spatne.. sejri me ze hrajem houno a nechame body cirkusu z Litvajzu.. mel jsem choutky jit na stadion dneska.. jeste ze mi to nevyslo pac bych dneska pekne poustel paru
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.









