MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
MataharMatahar | České Budějovice
Reagovat
21.09.2022, 14:26
 
Dle Instagramu Strmeně vyšoupl Mižu ze sestavy i Pecháčka, který se tak dává na kariéru brankáře Smajlík Smajlík
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
21.09.2022, 14:25
 
Reakce na fofana: Já to teda znám jen z fotbalu, ale toh...
Sorry, ale čtyřicetiletý Mižu rozhodně nepatří do stejné škatulky jako Guli s Pechem. To zaprvé. A za druhé si opravdu nemyslím, že chtít po hráči, aby se zapojil do letní přípravy a o místo zabojoval, je kladení nějakých extra vysokých nároků...
 
 
 
„Dostáváme hodně času na ledě, trenér nám důvěřuje. Když nás tam pošle, tak jdeme. Nemůžeme říct, ať tam dá někoho jiného. Ale budeme rádi, až se začnou prosazovat další kluci. Nemají to všichni jednoduché, pokud jdou jen na pár střídání a nejsou v tempu. Každý si to musí vybojovat, poznal jsem to taky jako mladý hráč. Věřím, že půjdou nahoru, zvlášť pokud se udržíme na vítězné vlně,“ říká Pech.
odkaz
 
 
 
Reakce na Evoorg: Tak sehnat mládežnickému reprezentanto...
Já to teda znám jen z fotbalu, ale tohle je snad normální úplně v každém kolektivním sportu. Staří a kvalitativně prověření měli vždycky privilegia a měli je z jasného důvodu - protože prostě byli výrazně lepší. A pokud nebyli, rychle o to přišli. Na Gulaše, Pecha nebo Vondrku nemůžeš mít stejné nároky jako na mladé a pokud je mít budeš, nikdy s nima nenajdeš společnou řeč. Tohle neni Manchester City.
 
 
 
Reakce na Evoorg: Tak sehnat mládežnickému reprezentanto...
Souhlas. Já myslím , že nám uteče i ten Drančák , mladí se zde těžko prosazují. On ani ten Bery tu neměl loni na růžích ustláno , jinak by nešel. Včera jsem nepochopil, proč po zranění Štencla jej nenechal oddychnout a nezkusil Douderu. Snadno se nám nějaký bek zraní ( včera to hrozilo u 3) a pak jej bude zkoušet ? Jen aby se nám tato cesta jednou nevymstila.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
21.09.2022, 14:06
 
Tak sehnat mládežnickému reprezentantovi a loňskému nejproduktivnějšími juniorovi pralesa džob v podpralese, to je opravdu umění. Modlím se, aby letos i ten dorost sestoupil, protože tím se snad alespoň trochu pojistíme proti tomu, abychom zabrzdili kariéru co nejmenšímu počtu talentů. Tím nic nenamítám proti vyřazení Koláčka se sestavy. Výkonnostně si to dle mého nezaslouží, ale to by si nezasloužil nikdo a předpokládám, že jde o reakci na uzdravení Vopelky, se kterým trenéři počítají, přičemž bylo celkem jasné, že černého Petra nafasuje některý z mladších centrů. Za mne je to škoda, ale prostě když s Modrákem přijmu tu ohromnou hromadu pozitivních věcí a výsledků, tak s tím musím přijmout i ty stránky pro mne hůř stravitelné.
A v podstatě v podobném smyslu bych mohl hovořit i o případu Vondrka. Osobně plně předpokládám, že si tu střihne pár tréninků a půjde přímo základu, přičemž za sebe na rovinu říkám, že mi to prostě bude vadit, protože mi to bude připadat neuctivé vůči klukům, kteří tady ty dva měsíce oddřeli a o ten základ bojovali. To neznamená, že zpochybňuju Vondrkovo potenciální přínos pro tým, jen konstatuju, že takový vývoj prostě bude křišťalově čistou ukázkou dvojího metru Modráka v příštupu k mladým a k mazákům...
 
 
 
Kousek od rekordu. Gulaš dominuje a míří do elitní hokejové společnosti
Zdroj: odkaz
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.09.2022, 13:53
 
Reakce na MARSCH: Kterym mladsim klukum? Mladsim, nez je...
Ale chápu i tvůj názor. Taky bych rád viděl nějaké nástupce do dalších let. Potěšující je, že třeba Hovorka, Toman, Přikryl nebo Kachyňa mají čas nad 10minut a více na zápas. Věřím, že Modrák nasazuje hráče spravedlivě tak jak je vidí v zápase. Tak ono když první přesilovka drtí soupeře skoro 2 minuty bez přerušení tak další sled má holt smůlu. Hlavně, aby fungovala kabina. Osobně si myslím, že Koláček a Chlubna ty příležitosti dostanou. Co se týče Menšíka tak tady prostě na první dvě formace asi neměl šanci a Olomouc mu tuhle pozici garantovala. Určitě zajímavý hráč.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
21.09.2022, 13:37
 
Reakce na MARSCH: Kterym mladsim klukum? Mladsim, nez je...
Úplně bych to nevztahovatl k Vondrkovu (snad) návratu do sestavy, ono by nakonec bylo asi idální, kdyby hrál právě s Koláčkem, ale jak už jsem psal včera po zápase, IT svěřovaný asi největšímu ofenzivnímu talentu v naší sestavě je pro mě těžkým zklamáním a zároveň pro to opravdu nevidím důvod. Toho kluka bych naopak nechal klidně hrát druhou PP. Tohle je snad jediná věc, která mě na Modrákovi séře a dlouhodobě se nám zametání s mlaďasy v útoků může dosti vymstít. Resp. ono je otázka, proč si nakonec Menšík vybral Olmik, že...
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.09.2022, 13:36
 
Reakce na MARSCH: Kterym mladsim klukum? Mladsim, nez je...
Pokud si četl před sezónou rozhovor s Pechem tak ten přesně o tom hovoří. Mladý kluk se nesmí urazit když ho pošlou do nižší soutěže za muže a musí naopak ukázat, že tam bude dominantní. Navíc je to impulz na sobě ještě víc pracovat. Jemu se v začátku kariéry stalo úplně to samé a kde je teď. Možná by to šlo ještě někde dohledat. Za mě Vondrka může třeba zvednout Doležala. Jinak zatím jen trénuje to znamená, že Koláček třeba bude v pátek hrát nebo se zkusí Vopelka.
 
 
 
Reakce na kursor: https://hokej.cz/jeste-silnejsi-motor-...
A jéje, už je to tady "Ještě silnější Motor?" Za chvíli budou onačovat náš duel s polokoněma za tahák celý ligy Smajlík

Michal Vondrka? Za mě říkám jednoznačně ano! Smajlík minulý rok jsem byl k němu před začátkem soutěže skeptický, nicméně mi svými výkony vytřel zrak a dokázal, že místo v týmu si zaslouží Smajlík

Každopádně uvítal bych ještě jednoho obránce, Percy je bohužel out na delší dobu a včerejší zápas byl důkazem toho, jak snadno můžeme přijít o dalšího obránce, doufejme že se tak netane.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
21.09.2022, 13:16
 
Reakce na MARSCH: Kterym mladsim klukum? Mladsim, nez je...
Střídavé starty přece nejsou nic jiného, než možnost působit ještě v dalším týmu. Myslím si, že právě Mižu je ideálním adeptem na to, aby nějakého mlaďase vytáhl o výkonnostní level výš. Přikryl může hrát S Gulim a Pecháčkem, Mižu může mít vedle sebe Chlubnu s Koláčkem, jak už se v minulosti dělo, no a Jiřina (kdyby se mi přání vyplnilo) ten by k sobě měl spíš nějaké tvrďáky střední generace. Klidně bych to hrál na pět lajn, kdyby prázdná marodka dovolila, a pravidelně je točil. Zraněním se tím ostatně spíš předejde...
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
21.09.2022, 13:08
 
 
 
 
Reakce na kursor: Píšeš úplný nesmysl. Mižu je výjimečný...
Kterym mladsim klukum? Mladsim, nez je on? Ja myslim, ze neocenitelny zkusenosti ti hraci ziskaji minutama na lede. Ne poslouchanim foru v kabine a mrznutim na tribune.

OK. Posila to je, ale privadet hrace bez jakykoli perspektivy a zaroven dat klukovi, kterej loni ukazoval, ze na to ma, 4 minuty za zapas a pak ho poslat do ligy, ve ktery to polovina hracu hraje na zizen...
 
 
 
Včera jsem si plně uvědomil, jak ta loňská sezóna a zatím to vypadá, že i ta letošní, jsou skvělou satisfakcí za všechny ty Havířovy, Šumperky a Kadaně. A také to, že čím stabilněji člověk s týmem žil a týmu fandil v těch pralesních letech, tím větší extázi cítí, když to teď Gulaš napálí z první pod víko Kometě nebo Litvajzu a Pech v zápase uháčkuje druhý svetr extraligovým obráncům soupeře.
V kontextu mého příspěvku nemá cenu se vyjadřovat ke včerejšímu zápasu, je to jen další pohledný korálek na dlouhé šňůře, která má, jak doufám, ještě spousty dalších prázdných metrů. Snad jen že Jindra A. je fajn kluk, ale jsem tak nějak rád, že to své pohodové klouzání absolvuje v jiném dresu, než tom našem a také že bych se nedivil, kdybych včera po zápase venku potkal Růžičku, jak přemlouvá k podpisu toho přestávkového střelce, kterému k novému Meďorovi chyběla snad jen lepší práce rolbaře.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
21.09.2022, 12:55
 
Reakce na MARSCH: Super. Veteran si prijde prodlouzit ka...
Píšeš úplný nesmysl. Mižu je výjimečný hráč (i charakterově), jehož by byl hřích nevyužít, pokud si ještě o rok chce kariéru prodloužit. Nejenže týmu v nejtěžších chvílích opět pomůže svou produktivitou, ale zároveň mladším klukům předá neocenitelné zkušenosti. V září Mižu, v říjnu Jiřina a s útokem budu spokojen. Kluci to sice rozjeli nad očekávání (i své), ale nepochybuju o tom, že tak snadno nám to nepůjde věčně a úzký kádr by byl znát. Teď ještě o jeden kvalitní kus doplnit obranu...
 
 
 
Super. Veteran si prijde prodlouzit karieru a talentovanyho kluka posleme do amatersky souteze. Vubec nevim, o co nam jde. Vysledek za kazdou cenu? Pristi roky se nehraje?

15 utocniku vcetne juniora nejsou moc siroky rady, ale....ale...
 
 
VenasVenas | Netřebice
Reagovat
21.09.2022, 12:39
 
A Pepa koláček střídavý starty do Chomutova, který trénuje jeho otec...

odkaz


 
 
 
Reakce na Venas: Z Twitteru Jan Velart: "Michal Vondrka...
odkaz
 
 
 
Reakce na Venas: Z Twitteru Jan Velart: "Michal Vondrka...
Super, obránce se hodí.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Nová sezona se blíží! A na co nového se můžete těšit? Třeba na to, že z hokeje pojedete svým novým...

Vstupenky na nedělní domácí premiéru s Kometou už jsou v prodeji! Moc se na vás těšíme a vy se zase můžete těšit na malý dárek,...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…V pondělí 12. září se konala tradiční předsezonní konference . Na místo dorazili prezident klubu Roman...

Více než 100 let provází bílá barva českobudějovický hokej. Projděte si, jak vypadali českobudějovičtí hráči v bílých dresech...

×
×
Dnes v 12:00 | U17
Bílí Tygři Liberec
HC Motor České Budějovice