MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-3-26" |  vypnout filtr
 
<12345678>
Další diskuse: 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
26.03.2020, 13:02
 
všechny ty chytrý právníky bych nakopal do zádele. Na tyhle vychcánky by ta nemoc měla vlítnout, těch by škoda nebylo. Všichni by měly být rádi, že to tady nepadá jako ve Španělsku a Itálii. Místo toho spekulují a dělají chytrý. Sami neudělaly nic. Zajímalo by mě co církve? Dostávají nekřesťanský peníze. Co kdyby se jich ve jménu "pomáhej bližnímu svému" vzdali ve prospěch státu a jeho občanům??? To by zhubli v pase .... Já ještě neviděl hubeného kněze
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.03.2020, 13:00
 
já teď třeba řešil situaci, kdy jsem měl zaplacený ubytování na začátek července v Rakousku. V době, kdy jsme to rezervovali (říjen 2019!), fakt nikdo nemohl tušit, co bude. Takže jsme v klidu zaplatili "nonrefundable" zálohu ve výši ceny pobytu, protože jsme věděli a měli domluveno, že kdybychom nemohli my, jedni známí pojedou místo nás. Jenže teď přišlo opatření vlády a oznámení, že do září se nikam cestovat nedá. Z bookingu mi v návaznosti na to přišel email, že máme dát urychleně vědět ubytování, jestli opravdu přijedeme a pokud ne, tak se máme domluvit na vrácení zálohy, že booking podporuje to, aby se i nonrefundable platby vracely. Takže jsem 3,5 měsíce předem napsal na ubytování, seznámil je se situací a čekal něco jako "ok, chápeme, pokud souhlasíte, pošleme vám 80% částky". Vzal bych to a byl spokojenej. A jejich odpověď? Nic nevracíme, co nejrychleji uvolněte rezervaci, ať jí můžeme prodat. Až když ji prodáme, začneme řešit, jestli vám vůbec něco vrátit... Jsem naivní. Fakt bych nečekal, že se někdo bude chtít napakovat na pandemii...Takže čekáme, jestli nám blahosklonně něco pošlou.

A těhle situací budou miliony po celým světě.
 
 
 
Reakce na Paav: „Stát se nemůže vykroutit z odpovědnosti...
15 tisíc měsíčně pro OSVČ

Osoby samostatně výdělečné činné, které nyní nemohou podnikat, dostanou od státu měsíčně 15 tisíc korun. „Jsou to lidé, kteří se mnohdy ocitli ze dne na den bez příjmů. Chceme, aby byli schopni tento stav adekvátně zvládnout,“ uvedla ministryně financí Alena Schillerová. Peníze by měly vyplácet finanční úřady, systém se nyní připravuje. Již dříve byly živnostníkům odpuštěny minimální odvody na sociální a zdravotní pojištění na půl roku.
 
 
 
Godla u Rytířů zářil, dál chce chytat TELH

Nejdřív se mluvilo o zájmu Liberce, teď je údajně ve hře Litvínov. Server hokej.sk zmiňuje, že určitou variantou může být i Motor.

odkaz
 
 
 
Bez play off? Hokejová Třebíč chce vyprodat halu virtuálně
odkaz
 
 
 
Reakce na zdcart: Teď je tiskovka vlády a bylo řečeno, ž...
Jo sleduji to, lepší než drátem do oka... Jen OSVČ můžou říci, jak velká kapka to je...

 
 
26.03.2020, 12:52
 
Reakce na Paav: „Stát se nemůže vykroutit z odpovědnosti...
Teď je tiskovka vlády a bylo řečeno, že OSVČ dostanou 15 000 za uzavřené provozovny.
 
 
 
Reakce na carramela: Jiný pohled na věc je zde : www.sez...
„Stát se nemůže vykroutit z odpovědnosti za škody, které vznikly v souvislosti s nouzovým stavem,“ zdůraznila Daniela Kovářová pro Seznam Zprávy.
Zde říká, to samé co jsem sem dával.

A tady říká důvod toho, proč to AB udělal.
Podle Kovářové je přitom zřejmé, že Česká republika nebude mít dostatek financí na úhradu všech škod, které opatření proti koronaviru způsobí. „Moudrá vláda by předešla soudním sporům jiným způsobem odškodnění,“ poznamenala advokátka.

Jde teď o to, zda se bude stát spoléhat na to, že né všichni se budou soudit. Druhá věc je to co říká Kolářová, zda soudci budou rozhodovat tak jak ona si myslí:
„Jsem přesvědčena, že soudci nebudou trvat na formalitách a posoudí nouzový stav jako jediné období s mnoha omezeními. K tomuto závěru mě vedou nejen stovky debat se soudci všech stupňů, ale zejména rozhodovací praxe Nejvyššího soudu a Ústavního soudu,“ zdůraznila Kovářová.
 
 
 
Reakce na Paav: Když si od fochu, co ty na to? Advokát D...
Jiný pohled na věc je zde :
odkaz
 
 
 
Reakce na alkac: U článku chybí sdělení, že jde o placen...
Když si od fochu, co ty na to?
Advokát Daniel Zinrák ale řekl něco jiného. Zákon o ochraně veřejného zdraví podle něj žádnou náhradu škody nepředpokládá, na rozdíl od krizového zákona. Odškodnění bude podle něj možné požadovat jen za deset dní. "Musel to napsat špičkový právník, který v tom umí chodit," řekl iRozhlasu Zinrák, který se specializuje na náhradu škod.
odkaz
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: nepředpokládám, píšu "pokud...", to ...
Jo OK. Má reakce byla především na :" normálním režimu v rámci ČR, ale se zavřenýma hranicema, budou mít penziony, kempy, restaurace atd. žně jak nikdy".

Pro někoho pesimismus, pro jiného střízlivý odhad.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.03.2020, 11:51
 
Reakce na carramela: Předpokládáš tedy, že od května je ...
nepředpokládám, píšu "pokud...", to je dost rozdíl. A píšu, že si "budeme držet palce", tj. je mi jasný, že bude velký štěstí, pokud se to podaří rozumně zvládnout a vrátit se do normálu ještě před létem.

samozřejmě vnímám, že ten dopad může bejt drastickej úplně pro všechny, ale nějak nevidím důvod psát pesimistický komentáře ve chvíli, kdy jich je plnej internet... (a upřímně řečeno už mi lezou krkem...)
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
26.03.2020, 11:50
 
Reakce na Paav: Sezona China Golden Dragon: Proč pozitiv...
U článku chybí sdělení, že jde o placenou inzerci svazu... Smajlík

Zbyňa: Rád bych měl tvůj optimistický pohled na věc, ale léto v normálním režimu podle mě neproběhne. I kdyby byla zrušena všechna ochranná opatření, spousta lidí bude pořád mít strach (který navíc média budou určitě stále velmi pečlivě přiživovat). A jelikož vládní kroky jsou zatím dost zmatené a nekoncepční (o prasárně s nenáhradami ani nemluvě), v nějaké rychlé oživení ekonomiky moc nedoufám...
 
 
26.03.2020, 11:40
 
Koupil jsem si Sport.Přečetl Řezníčka a hlavně komentář Koštuříka.Zaujalo mě, že kluby Olomouc, Zlín, KV,Vítkovice jsou na hraně financí.Proto navrhuje uzavřít ligu,vrátit do ní Kladno, protože hrajícího sponzora Jágra potřebuje dnes každý zimák.Zajímavá úvaha.Uvidíme, jak vše dopadne.
Hlavní je, že my jsme tam.
 
 
 
Sezona China Golden Dragon: Proč pozitiva převažují nad negativy?
odkaz
Smajlík
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: pokud bude léto už v normálním režim...
Předpokládáš tedy, že od května je po průšvihu, že si lidi v květnu vydělají, v červnu dostanou prašule a od července budou vesele utrácet, tak ti držím palce. Většina malých živnostníků na tom nebude jako státní zaměstnanci a budou tak akorát počítat ztráty, eventuelně pobírat dávky z pracáku. Všem co něco provozují, vyrábějí, platí nájmy, zaměstnace a další náklady, moc držím palce, ale nevěřím, že se všichni po odvolání těch restrikcí vzpamatují a pojedou jako před virem. Dost lidí si taky asi uvědomí, že nemůžou jet v režimu co přišlo to odejde a začnou si třeba dělat nějakou rezervu. Dle mého nic nebude tak jako před. A je jedno, zda se jedná o živnostníka, malou,střední nebo velkou firmu. Opatrnější a spořivější budou všichni.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.03.2020, 10:26
 
Reakce na Tonyj: Letos to bude všechno jinak. Korouš ovl...
pokud bude léto už v normálním režimu v rámci ČR, ale se zavřenýma hranicema, budou mít penziony, kempy, restaurace atd. žně jak nikdy. Takže ono se to fakt blbě předpovídá. No budeme si držet palce, že se to podaří rychle zvládnout.

Naprostej masakr tahle situace představuje v kultuře, kde pořadatelé koncertů a festivalů budou čelit krachu, protože jim příjmy padají na nulu, ale nějaký závazky plynoucí ze smluv mají dál...

MImochodem osobně řeším to, že jsem měl na začátek července přeplacený ubytování v Rakousku a oni mi odmítají vrátit peníze, že prej pro to není důvod. Solidní rozčarování... Smajlík
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
26.03.2020, 10:17
 
Letos to bude všechno jinak. Korouš ovlivní velmi výrazně ekonomiku, lidé i firmy budou mít hlouběji do kapsy. Pokud bude chtít firma uchovat holou existenci, tak se bude zákonitě bránit dát peníze do sponzoringu. Myslím, že i hráči budou muset ustoupit ze současné výše platů, tahle situace se dotkne každého. Na druhou stranu, až dojde k uvolnění opatření, bude velký hlad po sportu i kultuře. A za těchhle vlivů správně nastavit cenu permic bude hodně složité. Prostě tahle situace nemá srovnání.
 
 
 
Na cenu jsem hodně zvědavej. Koukal jsem se na ceny jinde a ta politika je hodně různá. Boleslav se toho nebojí. Litvínov naopak má permanentky hodně zvýhodněný a v podstatě polovina sezony je zdarma. Je ale treba rozlišovat, že právě ten Litvínov nemá v ceně PlayOff.

Napálit ceny o dvojnásobek plošně je velká raketa. Podstřelit cenu při zájmu, jakej je, by byla ale škoda. Ceny se musí odvíjet od ceny jednotlivých vstupenek.

Počítám, že ta politika bude v poměru podobná jako rozdíl cen vstupenek na základní část a play off či finále. Vlastně si myslím, že na ELH budou ceny vstupenek zhruba odpovídat těm finálovým, který jsou uvedený tady na webu. Čili nejvíce zdraží nejlevnější vstupenky.

//Ten odhad cen permic je kravina. Mažu to. Počítají s jiným počtem zápasů základní části. Slibovat si PlayOff navíc moc nemůžueme.
 
 
 
Dal bych rozumné ceny a ohulil bych ty i s play off. Věřím že lidi je koupí a pomůžou zvýšit rozpočet.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Kdepak, s posilami ještě není konec! Pokud někomu zatím v obraně chyběly centimetry a kila, tak v tomto případě to tak určitě...

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....