ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
11.11.2017, 18:30
 
Reakce na Kobson: to máš sice pravdu, že se dneska zčást...
Souhlas , síly demokracie jsou ve výrazné defenzívě, bohužel. I když přiznávám, že každý má právo na svobodnou volbu, někdy českou náturu nechápu.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
11.11.2017, 16:10
 
tak mlaďasové bohužel prohráli v semi. Dostali strašně hloupej gól na 3-2 minutu a půl před koncem, kdy Kanaďan naslepo nahodil puk před bránu a od brusle našeho obránce se to odrazilo do brány. A celý to padlo v přesilovce za moc hráčů na ledě... škoda.
 
 
11.11.2017, 15:51
 
Reakce na Speeder: Budu si myslet, že ten rozhovor nemys...
Noví hráči se sem asi moc nehrnuli.Věděli nebo tušili proč.
 
 
11.11.2017, 15:49
 
Reakce na Kobson: to máš sice pravdu, že se dneska zčást...
Taky nejsem nadšen dnešní politickou situací,ale padesátá léta se nevrátí.
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
11.11.2017, 15:25
 
Budu si myslet, že ten rozhovor nemyslel Štrba zcela vážně. Hráli jsme sice úplně nalejno čtvrtinu základní části, ale bylo to tim, že si to stále sedalo a soupeři se na nás chtěli vytáhnout. Dále trenéři čekali na nějaké posily. Asi si mysleli, že sami zazvoní na zvonek. Noví hráči dorazili až po odvolání, protože před odvoláním by jednoduše nedorazili vůbec.
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
11.11.2017, 14:45
 
Reakce na zbyna-ck: no omezení svobod... spíš jde o nárů...
to máš sice pravdu, že se dneska zčásti hystericky v blbostech. O tom žádná. Na druhé straně se opomíjí to, co měl na mysli Harison a v tom s ním souhlasím a bojím se, že mi blízká budoucnost dá za pravdu. I volby jsem vnímal jako boj demokracie a autokracie, boj o svobodu. Ten zvukař, co se odvážil Zemanovi pustit Modlitbu pro Martu a za to na něj vlítlo neidentifikovatelné policejní komando a by zakázán transparent pravda vítězí ..to je jen malinká ochutnávečka. Dřív to byla zvěrstva, můžou být zase.Lidi to tak chtějí, bohužel si to budu muset vyžrat s těmi, co ten lístek hodili, kam hodili. Ono bude jedno, co kdo hodil, pro některé budeme a jsem lůza všichni, byť někteří ještě slastně polykají zbytky koblih.
Pardon za off topic, ale tohle téma se mě dotýká velmi. Já totiž svým dětem posrat život nechci.
 
 
CBBudvarCBBudvar | Jaroměř / Náchod ≡M≡
Reagovat
11.11.2017, 11:26
 
Reakce na Zbyna-CK: Tady se dělá z komára velbloud. Celá...
Přesně tak, bylo to úmyslně přehnané od fanoušků, souhlas s tebou.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | CKrumlov
Reagovat
11.11.2017, 10:40
 
Reakce na adas68: Řeči Harisona o totalitě se týkaly cel...
no omezení svobod... spíš jde o nárůst nesmyslný byrokracie, protože aby úřady obhájily svojí přezaměstnanost, vymýšlí předpisy, který nikdo nepotřebuje.

Taky je třeba vidět, že dneska se jako zásah do svobody bere každá blbost. Společnost často reaguje zbytečně hystericky (typicky zákaz kouření v restauracích a jeho interpretace, že je to zásah do svobody podnikání... a hygienický předpisy taky zrušíme? Pracovní právo snad zaměstnavatele neomezuje? Omezuje a taky nikdo nevolá po jeho zrušení...).

Jen čekám, kdy se někdo ozve, že nařízení, že se za jízdy musíš připoutat, je bezprecedentní zásah do osobní svobody.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Tady se dělá z komára velbloud. Celá...
Řeči Harisona o totalitě se týkaly celé společnosti a já s ním souhlasím. Omezování svobod za posledních 10 let je v tomhle státě hrozné. Kdybych měl vypsat různé výmysly poslanců jenom v posledním roce, tak to bude tak dlouhé, že to nikdo nebude číst.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
11.11.2017, 10:07
 
Reakce na harison: Že za to bude hladovět klub, nemůžou ...
Tady se dělá z komára velbloud. Celá ta eféra je úplně směšná, nechápu, co je za problém fandit slušně. Nikdo netrestá to, že se jednou za zápas po chybě rozhodčích ozve "pískej, p**o, pískej". Těch 50 tisíc dostali za to, že sprostý pokřiky vůbec nebyly reakce na dění na ledě, ale prostě provokace. Ještě měli choreo o tom, kolik to asi bude stát.

Jestliže se chovám jako idi*t, musím počítat s tím, že může přijít trest. A dělat mučedníky z kotelníků z Brna, to mi přijde úplně absurdní. Když si rozklikneš ten článek, zjistíš, že pokuty za sprostý pokřiky jsou běžně (pro ELH klub) směšný 2-3 tisíce. Borcí ze Štatlu to přepískli a tak budó cálovat.

A řeči o totalitě jsou úplně mimo. Naše "nás si kua nikdo nekoupí" nikdo řešit nebude. Vzhledem k tomu, že se neřeší pokřik o Řezníčkovi...
 
 
 
Zbyňa - Přesně tak. Trochu pokory a tvrdé práce a výsledek se dostaví. Smajlík
Harison - S tím, že za to nemůžou fanoušci souhlasit nemůžu, nicméně myšlenka všemožných regulací je mi proti srsti (byť třeba pyro uvnitř je blbost, tak nějaká ta pussy jednou za čas nikomu neublíží, zvlášť když se to člověk doslechne kdekoliv jinde). Zásadní je podle mě fakt, že si to schválily kluby a co jsem zaslechl vyjádření jejich zástupců, tak to všichni podporují. Čili jenom přenesli řešení tohoto "problému" na svaz a pak můžou říkat: "Oni jsou ti zlí a my jen musíme dělat, co řeknou." Tohle se mělo řešit v rámci vztahů klub-fanoušci na pohodu a ne takhle akcemi na truc.
 
 
harisonharison | Brloh
Reagovat
11.11.2017, 07:13
 
Reakce na Perun: No, taky na mě ten rozhovor působí troc...
Že za to bude hladovět klub, nemůžou fanoušci. Je to jen vyústěním absurdním nastavením směru naší celé společnosti v tomhle Babišstánu v čele s virózmanem. Vše se zakáže, aby byli lidi jako ovce. Napíšeš, nebo řekneš něco co se nelíbí - dostaneš pokutu, furt dobrý, v padesátejch letech za to byl provaz, nebo 25 let na uranu.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
10.11.2017, 21:15
 
Reakce na Perun: No, taky na mě ten rozhovor působí troc...
Navíc, když říká, že Šulek a Doktor by měli svoje působení u áčka a následnej přesun zpátky k juniorům brát jako šanci, jak zjistit, co víc tomu měli dávat, tak by tak na to mohl stejně koukat i ze svýho pohledu - je to příležitost, jak se zamyslet nad tím, co šlo udělat jinak, a příště tu chybu neudělat.

A to, že je to profesně velkej krok zpátky, zdaleka nemusí bejt pravda. Když udělá úspěchy atd. tak ho to naopak může nakopnout a třeba jednou bude dělat hlavního kouče u dobrýho dospělýho týmu. navíc ta možnost se mu asi otevře snáz, když bude hlavní trenér (byť u juniorů), než z pozice asistenta u áčka.
 
 
 
No, taky na mě ten rozhovor působí trochu ukřivděně. To taky k pozici asistenta patří, že je zodpovědný za něco, co 100% neovlivňuje. Přitom, co si pamatuji, tak Štrba u juniorky nebyl tak dlouho. Byla to moc raketová kariéra. Spíš by měl brát své působení v A-čku, jako šanci ochutnat něco víc a junky jako tu svojí ligu s tím, že postupně se k tomu prvnímu týmu třeba dopracuje na delší dobu, třeba i v pozici hlavního trenéra.

Ad. Kometa - taky by mě zajímalo, kam tahle snaha stát si za svým, byť by to mělo vyhladovět vlastní klub, dojde.
 
 
kobsonkobson | výhledově extraligoví
Reagovat
10.11.2017, 20:01
 
Reakce na Zbyna-CK: njn to je Nedvěd a jeho bojovná pova...
kdyby nejen fotbalisti. Taky mě to zarazilo. Čekal jsem trochu sebereflexe, na druhou stranu nejde potopit parťák (Tonda) a nevíme,kolik toho opravdu mohl, či nemohl ovlivnit. nechme tak, co bylo, bylo. Každopádně věřím, že pro juniorku je Štrbič nadstandartní trenér.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
10.11.2017, 19:57
 
Reakce na zdcart: Taky mě tato pasáž nadzvedla.Jinak byc...
njn to je Nedvěd a jeho bojovná povaha, takhle přesně to má vypadat.

Kdyby to všichni naši fotbalisti měli v hlavě srovnáno jako Nedvěd, tak se na MS kvalifikujeme přímo. Místo toho budem koukat v televizi, což přesně odpovídá tomu kam naše repre v průběhu MS patří - do obýváku.
 
 
10.11.2017, 19:00
 
Reakce na zmetek: Když jsem se dostal do pasáže, kde zmi...
Taky mě tato pasáž nadzvedla.Jinak bych všem těmto trenérům doporučil, ať si přečtou slova Pavla Nedvěda z Juventusu Turín."Kamkoliv přijedeme, každé mužstvo proti nám hraje na 110%.My to víme a abychom byli úspěšní, tak my musíme hrát na 130 %."
P.S. Juventus Turín byl po sobě 6x mistrem Itálie.
 
 
10.11.2017, 18:47
 
Reakce na zdcart: Štrba.: https://ceskobudejovicky.denik...
Když jsem se dostal do pasáže, kde zmiňuje že se na nás chce každý vytáhnou, tak jsem se dlouho rozmýšlel jestli má cenu číst to dál... nakonec jsem neodolal a cítím z toho rozhovoru trochu ukřivděnost, ale možná je to pouze můj osobní pocit.

20 000 pokuty za nedostatečné zakročení pořadatelské služby vůči velice nebezpečným transparentům v brněnským kotli je od svazu nehorázná ubohost, ale co si kluby odhlasovaly to teď také sklízí.

 
 
Adik02Adik02 | České Budějovice
Reagovat
10.11.2017, 17:12
 
Kam tenhle boj až zajde....
odkaz
 
 
10.11.2017, 17:02
 
Štrba.:
odkaz
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Naši junioři byli včera vypomáhat v lese u Rudolfova. Firma Lesy a rybníky města České Budějovice si dvouhodinovou brigádu našich...

V sobotu 23.6. se představí Motor od 15:00 na zeleném pažitu ve Strunkovicích nad Blanicí v exhibičním utkání proti domácímu...

První den výdeje permanentek na sezonu 2018-19 začal. Pan Firman, věren rodinné tradici dlouhé 90 let, už potěšil novou kartou...

Českobudějovický odchovanec Roman #Horák mění dres, hrát bude v nejvyšší švédské lize. twitter.com/Hokej_cz/statu…