MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "quak" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.08.2020, 18:38
 
Reakce na játro: by mě zajímalo, co teď říkají ti odborn...
Kde bychom je přejeli, když to bylo bez baráže?
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.08.2020, 14:37
 
Reakce na Paav: "Zajímavé" čtení https://www.ceskyhokej....
„... protestoval vůči připomínkách...“

Dobrá Čecha oni na svazu být, nedivit, že rozumí s Maďar. 😄

Ovšem ten rozhodčí je tedy kanón:
„... on vstal ze židle a já byl jen v ručníku a žabkách, měl jsem strach o svůj život, tak jsem se legitimoval jako příslušník Policie ČR...“
Ještě že neměl strach ze znásilnění. 😄🙈
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.08.2020, 10:58
 
Reakce na kerschlic00: Dobrej článek. Nechápu proč v tom...
Hnilička je unikátní kombinací jedince neschopného a zároveň schopného všeho. Takhle to bohužel vypadá, když je pro Bureše hlavním kritériem při výběru spolupracovníků vlezdoprd e lství a naprostá loajalita.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.08.2020, 07:58
 
Reakce na kartáček: Machovský snad taky vychytal dost ša...
Chybu neudělal? A ta žblabuňka, co mu tam málem spadla ve 2. třetině? Tam měl jen kliku, že to nakonec v kase neskončilo. Ale že to nebyl gól neznamená, že to nebyla chyba.

Já byl s naším výkonem celkem spokojen. Chvíli nám trvalo se do zápasu dostat, v úvodu byla Sparta lepší. Ale pak jsme si ukázali, že můžeme hrát vyrovnaně i s favority ELH. A Sparta k nim imo bude patřit. Jasně, individuální kvality byly na straně soupeře, zkušenost se v některých momentech projevovala, ale taky jsme je pohybem a forčekingem nutili k chybám. Dozadu naše hra skřípala víc, těch oken tam bylo moc a držel nás výborný gólman. Ale na 1. zápas, a po 2 týdnech výpadku, to celkově bylo lepší než bych čekal.

A souhlas s Evoorgovou pochvalou Hrubce, ten gól byl zaslouženou odměnou. Ze strany soupeře se mi líbili Rousek a Zikmund.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.08.2020, 18:19
 
Je hezké, že soudruzi z projektu Hokejka myslí i na fanoušky s iOS. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
07.08.2020, 08:55
 
odkaz

Ještě jeden Maďar a krásně to ilustruje ten chaos. Tvrdí, jak je v pravidelném kontaktu s Králem a Řezníčkem a jak společně vše řeší. Dále tvrdí, že stojící diváci na hokej nesmí. A pak se ukáže, že je všechno jinak - viz Pardubky.

Ad 68
Ten rozhovor je za mě ok a jsem rád, že se JJ ozval. Ať na něj nahlížíme jak chceme, pořád je to obrovská osobnost a když něco řekne, všichni o tom mluví. V tomto případě rozhodně ku prospěchu věci.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
06.08.2020, 17:58
 
Reakce na =M=Dedek: Náhodou to by byl vynikající fór......
No však jo, tak jsem to myslel.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
06.08.2020, 15:48
 
Reakce na Paav: Petr (X) 1.8.2020, 19:09 Dobrý den, uvaž...
To by tu absurditu celé situace dokonale podtrhlo. 1000 lidí na zimáku a 5000 vedle na projekci.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
06.08.2020, 11:10
 
Tak mi na Twitteru R. Maďar odpověděl, že data o tom, že se lidé obávají jít na hokej bez roušek a dalších opatření, prý pochází z nějakého výzkumu mezi permanentkáři. A že údajně když už půjdou tak sami, bez rodiny. Ta bude doma v bezpečí čekat, až je táta, který to na hokeji chytne nakazí doma. Logické že?

Kohy, oslovil někdo Motor s takovým průzkumem? Napadlo mě, zda neudělat vlastní anketu mezi hokejovými fanoušky...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
06.08.2020, 10:24
 
Reakce na =M=Dedek: Jako co se děje v těchto souvisloste...
Já jsem plně odhodlán k revoltě. Jestli hodlají Král spol lézt před Prymulou s Maďarem po kolenou, já nebudu mlčky přihlížet jak nechávají zabít sport který miluju.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
06.08.2020, 08:52
 
Reakce na wagi: Dokud se bude jen kecat na čím dál víc c...
Ty vole! Situace musí být opravdu vážná, když se na fórum vracejí dobří holubi. Stará pověst říká, že až bude nejhůř, vyjede z hory Wagi san. Aspoň nějaké pozitivum se tedy na situaci dá najít. 😉👍
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
06.08.2020, 06:53
 
Reakce na zdcart: Jelikož snídám, tak nemohu vrhnout nad...
Nemůžeš jo? No, uvidíme... 😉

Ačkoliv někteří fanoušci dávají veřejně najevo nechuť jít na zimní stadiony v případě, že je nutné dodržovat rozestupy, Maďar argumentuje právě tím, že pokud by tato opatření zavedena nebyla, lidé by se báli na stadiony chodit. „Nemálo diváků by se bez alespoň základních opatření bálo na hokej vůbec jít,“ sdělil deníku Echo24 Rastislav Maďar.

odkaz
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
05.08.2020, 22:35
 
Reakce na zdcart: Teď jsem se díval na ČT 24, kde bylo ř...
Já to onehdy slyšel vysvětlovat soudruha Maďara. Zatímco v divadle obecenstvo spořádaně sedí a mlčí, sportovní fanoušci jsou obrovským rizikem. Křičí, tleskají, poskakují, při gólech si plácají a dokonce se objímají! Anarchisti nezodpovědní! Na zimák už by raději neměli chodit. Nikdy! Ať jsou rádi, že jim hygienici a epidemiologové dovolí koukat doma na TV. Svaz bude taky rád, nebude muset dávat pokuty za sprosté pokřiky a rozhodčí budou pískat skvěle, neb nebudou pod tlakem těch hulvátů v hledišti. No není to krása?
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
05.08.2020, 15:20
 
Reakce na Hukoth: Jasně, já to pochopil. Nic proti klubů...
Skvěle formulováno, mohu jen podepsat, vidím to na chlup stejně. Smajlík

Jestli chce někdo koukat na sport sice s nulovým virovým rizikem ale zcela bez emocí, je to jeho volba. Pro mě to nedává smysl a zůstanu jen u vlastních sportovních aktivit. A ti epidemiologové zachraňující tisíce mrtvých (sic), by si měli uvědomit, že svými přemrštěnými snahami o bezpečí společnosti zahubí celá odvětví. Nejde jen o sport. Hudebníci dřív natočili album a pak udělali koncertní šňůru, aby podpořili jeho prodej. Dnes už točit desky v podstatě nedává ekonomický smysl a drtivá většina muzikantů se živí live koncertováním. Tohle je zabije.

Já chci žít ve společnosti, kde se dobré projekty dokáží ekonomicky uživit, ne v té, kde je vše korumpováno všemožnými dotacemi.

K tvému předchozímu příspěvku:
Pro mě pořád rozdíly mezi politickými stranami jsou. V opačném případě bych nevyhnutelně musel dospět ke stejnému rozhodnutí jako ty, totiž že nemá smysl chodit volit. Nedělám si iluze, že by současné opoziční strany té Covidgame nevyužívaly podobně, jako to dělá současná vládní garnitura. Ideje jsou povětšinou fuč a prim hraje politický marketing. Ale přesto se domívám, že vláda Bureše s podporou komoušů a ve smrteloné agónii se zmítajících socanů je tím nejhorším, co tuhle zemi mohlo potkat.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
05.08.2020, 11:40
 
Reakce na Hukoth: Vítejte v hygienickým koncentráku! To...
Mám to úplně stejně. Nikdo a nic mě nedonutí nainstalovat si fízlovací appku od Bureše s Prymulou. Pro tyhle zmetky telefon nevlastním, tečka. Pokud na tohle ochotně kývnou kejvači ze svazu, rád bych věřil, že se proti tomu ohradí vedení klubu mého srce. Protože pokud ne, sbohem a šáteček, je mi líto.

A děsí mě, jak ochotně jsou mnohé ovečky ochotny do toho děsivého antiutopického orwellovského světa napochodovat. Stačí jim slíbit koblihu, nebo je vyděsit nemocí.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
04.08.2020, 09:01
 
Tenhle Maďar se k tomu hlavnímu Maďarovi dokonale hodí. Přitom sám jako vedlejšák provozoval švindlcestovku pro doktory, kteří se s ním jezdili „školit“ do exotických destinací za vydaného přispění veřejných prostředků. Ten může tak leda držet hubu. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
28.07.2020, 15:51
 
Reakce na peki: PŘEHLED OPATŘENÍ PRO ORGANIZOVÁNÍ SPORTO...
Bože to svazáci zase vyplodili paskvil! 🙈 Elaborát obsahuje spoustu podivných formulací, duolicit, nemluvě o nelogičnostech. A pobavila mě závěrečná stránka s titulkem KONEC. Kompletně by to ale mělo být - Konec českého hokeje.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
27.07.2020, 11:15
 
Reakce na alkac: Ohledně těch rodinných příslušníků - po...
Souhlasím. Příbuzné si člověk nevybírá a za jejich případné poklesky není odpovědný. To byla jen reakce na konkrétní výpad a pobavilo mě to uvedené datum. Zpětným pohledem bylo asi lepší nereagovat vůbec.

2 Mrsk
LOL! Smajlík Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
27.07.2020, 11:04
 
Reakce na macháček: Ty voe ty tu kázej o morálce. Si zře...
A proč bys případně s tím věšením čekal až na listopad? Smajlík Smajlík Já v rodině žádný komouše a estébáky zaplať pánbu nemám. Další "diskuse" s tebou by pro mě byla ztrátou času.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
27.07.2020, 10:14
 
Reakce na macháček: Já jsem také pro, ale vem si kdo tu ...
Hele tady primárně vůbec nejde o politiku. Jde o to, že se velmi často projevuješ jako pitomec. Viz ten naprosto zbytečný a hloupý příspěvek směrem k Sikymu na téma (ne)vracení peněz za permanentky.

Vždycky mě pobaví jedinci, kteří napíší volovinu a když je za to někdo zkritizuje, tváří se, že jsou mučedníci. Zlatej Vojta ze Slavičína. Nesouhlasil jsem s většinou toho co napsal, ale mělo to úroveň.

2 Switch
K smíchu? Komouš zůstane komoušem a estébák estébákem! I se svými manýry, lhaním a absencí morálky. Klidně mě můžeš označit za nenávistí zaslepeného joudu, ale mě jako zaslepenej přijde spíš ten, který to vidět nechce. ;-)
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....

Brankář Motoru Jiří Patera se může stát vítězem Zlatá helma SENCOR za uplynulou sezónu! Jestli se vám jeho zákrok líbil, můžete...