ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
13.10.2017, 13:34
 
Reakce na Pragr: Dovolím si předhodit na fóru můj názor ...
Sice tapeta ale s použitím rozumu Smajlík Jsem zvědav, jak to dopadne
 
 
 
Reakce na kafka: Marka Sýkoru nedokázal k návratu k trén...
Tak v Nitře kolovali také legendy, že s Tondou titul nevyhrají... Vyhráli. A pak prý byli všichni rádi, že už je pryč :-)
U Jelínka vidím jednu přednost. Myslím, že by sem dokázal dotáhnout nějaké posily. Kontakty má bohaté.
K postupu věřím, že nás dotáhnou hráči a né trenéři. Často to tak aspoň je. Trenér by to měl hlavně dobře namíchat, než to někam táhnout. V extralize to bude chtít asi více zkušeností a třeba na to nebyl připravený. Ale zde v první lize by mohl být úspěšný. Určitě i nějakým vývojem prošel a nechrápal jen na gauči.
 
 
JeníčekJeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
13.10.2017, 13:24
 
Reakce na Speeder: No... K Bělohlavovi je ta statistika ...
...u Razíma asi máme smůlu ..on není prodejná kuwa, ale férovej chlap! Smajlík
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
13.10.2017, 13:22
 
Reakce na Speeder: My jsme hráli zanďoura? Aha, tak to a...
Nikde jsem nenapsal, že jsme hráli zanďoura. Defenziva dělá úspěchy a tu jsme prostě měli dobrou. Nemusí to nutně znamenat nějaké stání na vlastní modré po celý zápas. Vidím to podobně jako Pragr, Stavjaňa neměl k dispozici dostatečně široký kádr a tímhle se ty problémy pouze hodily na něj. Volnost v sestavování fakt neměl, ta vypadá úplně jinak, určitě tady nechtěl mít do ledna 2,5 lajny ...
 
 
 
Reakce na Hubl26: Je to zajímavá statistika, ale také zá...
Slavomír Bartoň 34 zápasů / 94,1 %
Zlatomir Červený 22 86,4
František Joun 36 86,1
Josef Jandač 69 85,5
Vlastimil Hajšman 70 85,0
Ladislav Pejcha 56 75,9
Václav Piloušek 28 75,0
Leopold Vávra 28 73,2
Antonín Stavjaňa 85 65,0
Petr Rosol 160 55,9
Jaroslav Jágr 14 50,0
Radek Bělohlav 32 34,6
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 13:21
 
Reakce na Hubl26: Je to zajímavá statistika, ale také zá...
No... K Bělohlavovi je ta statistika dost nefér, co si budem povídat.

Bylo by fajn, kdyby Razýmovi dlužili prachy a mohl by tak snadno rozvázat smlouvu. Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 13:20
 
Reakce na Drew: MrPesi: Svazoval příliš taktikou? Za Ros...
Chápeš, že trenér měl problémy s hráči i jiné než co se týkají hokeje. Určitě máš v něčem pravdu. Některé věci se určitě zlepšili. Bohužel ty podstatné co většinou vedou k nějakému většímu úspěchu tak ne. Jako fanoušek můžeš fandit a důvěřovat vedení, že dělá dobře nebo pokud si naštvaný tak na hokej chodit nemusíš. Věř mě, že já si ten postup taky přál. Dvakrát nám to uteklo hodně těsně. I ten druhý rok v baráži byl hratelný mít o 2-3 hráče širší kádr. Nakonec možné je všechno už se to tu řvalo taky Šátava ven tak třeba v listopadu budeme řvát Bednařík ven nebo na konci sezóny budeme házet Bednu nad hlavu fanoušků. Jinak souhlasím, že kádr je úzký a tenhle krok lze vyčítat vedení a už jsem to tu psal, že v tomhle je Kladno a Vary o krůček před námi. Spoléhat se na Horáka, Novotnýho nebo další hráče není nikdy stoprocentní.
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
13.10.2017, 13:17
 
Reakce na KohyCZ: Já změnu trenéra ponechám bez komentář...
Je to zajímavá statistika, ale také záleží na tom, jaký trenér má mužstvo a jaké jsou ambice. Mohl bys k té statistice dát i počet odkoučovaných utkání?
 
 
kafkakafka | pilshovado
Reagovat
13.10.2017, 13:14
 
Marka Sýkoru nedokázal k návratu k trénování přemluvit ani Martin Straka - na něj zapomeňte...

Milan Razým by byl velmi dobrou volbou.

A pokud se chcete u hokeje bavit, postavte na lavičku Jelínka. Hokej miluje, rozumí mu, dokáže o něm krásně mluvit, ale k postupu Vás nedovede...
 
 
 
Já změnu trenéra ponechám bez komentáře, protože tomu naštěstí nerozumim Smajlík Ale mě baví čísla, tak tady je pro zajímavost úspěšnost trenéru ČB v historii mimo nejvyšší soutěže:

Slavomír Bartoň 94,1 %
Zlatomir Červený 86,4
František Joun 86,1
Josef Jandač 85,5
Vlastimil Hajšman 85,0
Ladislav Pejcha 75,9
Václav Piloušek 75,0
Leopold Vávra 73,2
Antonín Stavjaňa 65,0
Petr Rosol 55,9
Jaroslav Jágr 50,0
Radek Bělohlav 34,6

 
 
JeníčekJeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
13.10.2017, 13:13
 
Reakce na FANDA OBJEKTIVNÍ: Mít tu pravomoc, tak jsem od...
...bez kabiny nabušený euforií (při našich finančních možnostech) se postoupit nedá! Tonda tu zmíněnou euforii, pochc@l jak ratlík roh stodoly. A tak např. se těžko divit otrávenému, ukřivděnému Nouzičovi, že ze solidarity s bojovníky, které Antonín po svém příchodu, či v průběhu sezóny poslal "katovi" ..jeho prodlužování svého barážového "bebíčka" a nechuti za Tondu válčit. :(
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.10.2017, 13:12
 
Já už se k otázce trenéra raději vyjadřovat nebudu. Smajlík
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 13:12
 
Reakce na Drew: MrPesi: Svazoval příliš taktikou? Za Ros...
My jsme hráli zanďoura? Aha, tak to asi chodíme každej na jinej hokej.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | CKrumlov
Reagovat
13.10.2017, 13:12
 
Reakce na Pragr: Dovolím si předhodit na fóru můj názor ...
jo, to jsem taky zvědavej, co udělá novej trenér s tím, že mu chybí cca 3-4 útočníci, z toho dva centři.
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
13.10.2017, 13:11
 
někdo v BA před cca 3 roky řekl, že Bedna je populista. Pokud je to tak a nechceme Jelínka, tak to tu musíme rozjet, aby si toho všimnul Smajlík
 
 
 
Reakce na Speeder: Dovedu si představit, že v očích vede...
Přesně, Drew byl jeden z mála , který mi na rozdíl od jiných nenadával a v podstatě měl stejný názor se mnou, také tomu jeho veletoči nerozumím .
O možných kandidátech toho moc nevím, takže jsem zvědav jak to dopadne. Přimlouval bych se za impulzívnějšího kouče, ale ne Říhu.
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
13.10.2017, 13:05
 
MrPesi: Svazoval příliš taktikou? Za Rosola to byla přílišná volnost, žádný systém a teď je toho naopak zase moc. Co teda vlastně chceme? Existuje vůbec nějaký trenér, kterého by fanoušci Motoru nechali pracovat a nehledali neustále nějaké chyby?

Speeder: Jaký veletoče? O úzkém kádru jsem tady psal, že je to neustále problém. Nejhorší hokej jsme opravdu nehráli, sorry. Možná to nebylo pro diváka super, ale defenzivou se prostě dělají úspěchy. Oproti startu sezony jsme hlavně vzadu spoustu věcí poladili a bylo to lepší a lepší. Ale tak fajn, nemá cenu to řešit, náš problém už je pryč, za všechno mohl Stavjaňa, teď už se bude jenom vyhrávat 8:0 a diváci budou skákat nadšením. Smajlík
 
 
 
Dovolím si předhodit na fóru můj názor navěc. Konečně od toho to je fórum. A omlouvám se předem za tapetu.

Líbí se mi současná hra předváděná Motorem? Nelíbí. Je AS největším ďáblem a viníkem všeho neštěstí? Nemyslím si. Svůj podíl jistě má, ale podle všeho zdaleka ne tak výrazný, jak si někteří zde myslí.

Jak jsem psal v jednom z předchozích příspěvků. Loni jsme s dostatečně širokým kádrem předváděli, až do řekněme konce roku perfektní, moderní, jednoduchý a rychlý hokej. Byl tak naprosto odlišný od všeho, co jsme předváděli v předchozích letech, že jsem dospěl k závěru, že je pod tím podepsán trenér. Ani za Rosola, ani za Bělohlava jsme nic podobného nepředváděli. A to měl Petr Rosol velmi podobný kádr. Problémy začaly, když se v důsledku odchodů a zranění kádr smrsknul na tři pětky. Odpadla konkurence a najednou hráčům stačilo hrát na 80 - 90 procent (ani to nemuselo být vědomě). Nemluvě o vynuceném míchání hráčů v jednotlivých řadách.

Ad odchody. Proberu ty nejvýraznější. Pepa Straka, který co si budeme nalhávat na takový styl hokeje prostě neměl, byl posazen a dospěl k závěru, že chce pryč. Pochopitelné. Ale obviňovat Stavjaňu z "vyštípání" z klubu hráče, který zjevně nemá fyzičku na předváděnou hru (v přípravě celkem pravidelně zůstával na útočné modré, zatímco do naší obrany se řítilo pět hráčů soupeře proti čtyřem), je prostě hovadina.
Podobně Kuchec. Taky se mi líbilo, jak bojoval a makal na 100 a často i víc procent. Jenže mě na druhou stranu neuvěřitelně štval tím, jak se opakovaně a neuspěšně prodíral kolem mantinelu. A když se prodral, tak s pukem téměř ve 100 % případů zajel za bránu, kde vše skončilo mr.andou po rozích. Opět z hlediska efektivního hokeje naprosto špatně a celkem po právu na hraně sestavy. Že upřednostnil možnost odejít někam, kde bude mít pravděpodobně jistější místo? Nepřekvapující a pochopitelné. Obviňovat Stavjaňu ze spiknutí? Děláte si srandu?
A tak by se dalo pokračovat. Z odchodů, které jsem moc nechápal (po hokejové stránce) můžu zmínit tak leda 3 - Škoda, Babka a možná Rob. U Roba to ale beru jako snahu vypadnout z prostředí, kde ho všichni chtě nechtě srovnávají s jeho tátou. A kde možná sám cítil, že možná ani nemusí hrát naplno, aby se vešel do sestavy.

Současná herní mizérie je podle mne způsobena příliš úzkým kádrem, v němž prostě není konkurence. Do jaké míry a zda vůbec za to nese odpovědnost AS mohu těžko posoudit. Jsou tu omezení finanční. Omezení daná pitomými nařízeními svazu. Pokud dostal befel od vedení, že má začít hrát s tím co tu máme teď a doplňovat (úmyslně se vyhýbám slovu posilovat) se bude až na přelomu roku, tak má největší máslo na hlavě vedení. A vyhazov trenéra je pouze kouřová clona mající zamaskovat jejich vlastní totální selhání a diletanství před nespokojenými fanoušky.

Pokud byl problém s naší hrou v trenérovi, pak to poznáme velmi rychle. Jelikož budeme svědky výrazně zlepšeného herního projevu hned od zítřka. Pokud zlepšení nenastane (což je můj předpoklad, a rád se budu mýlit), pak bylo odvolání trenéra nekoncepční úlitbou křiklounům.
 
 
sakulancesakulance | Hrdý, když se vítězí, věrný, když se nedaří =M=
Reagovat
13.10.2017, 13:04
 
Jen ne Výbornýho!
Už jste zapomněli, jak přetěžoval starší hráče, hrál skoro pořád jen na 3 lajny a mladí si pod ním nezahráli???
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 13:00
 
Já jen doufám, že ty trenéry, které by většina fandů akceptovala - Razým, Fiala, Sýkora - naše vedení zkouší ukecat (a nebo má v rukávu jiné eso). Vybrat si na první dobrou Jelínka a nahradit jím Stavjaňu, to by v mých očích byla doslova tragikomedie...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor i nový dodavatel dresů, společnost Kappa, se rozhodli vyjít vstříc fanouškům a do hlasování tak přibyl i návrh přímo od...

Jedním z hráčů, kteří bojují v Motoru o smlouvu, je urostlý obránce Karel #Plášil. hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Talentovaný útočník Matěj #Toman odchází do zámoří a na sezony v Českých Budějovicích vzpomíná jen v dobrém. Ještě před odletem...

Motor začal přípravu v Budvar aréně, až do konce července budou svěřenci Václava Prospala a Aleše Tottera trénovat na dvě...