MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
venasvenas | Netřebice
Reagovat
22.06.2022, 15:26
 
Ruda Červený do KHL? 🤮🤦

According to @Artur_Khairul #Czech forward Rudolf Červený will sign with @hcadmiral in #KHL. Last season he played for Dinamo Riga.
 
 
 
Reakce na Siky: Jedna věc je svoje morální hledisko apli...
Já bych teda rodinu a své děti zejména nenechal vystavovat "široké ruské duši". S tím v téhle zemi máme velkou zkušenost. Ale když jsou někomu krvavé prachy víc tak ať táhne. Ale přesně jak píše Tveety, musí počítat, že dostane oprávněný kartáč.
 
 
jeníčekjeníček | ...válka je vůl! A Putin je válka.
Reagovat
22.06.2022, 15:10
 
Reakce na Siky: Tomuhle se říká argumentační faul :-) Po...
Hokejka s "hráškovitým" postojem, který pouští na veřejnost, neškodí? ..To jako fakt? Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
22.06.2022, 15:03
 
Siky: Byť souhlasím s tím, co píšeš ohledně rozhodování hokejky, kam půjde hrát (já to spíš beru tak, že to je každýho věc), nesouhlasím s tím, že by jeho krok nemohl být zpochybňován někým zvenčí.

Hokejista je, ať chce, nebo ne, veřejně známá osobnost (tím spíše hokejista, co má výkonnost na to hrát v Rusku). Takže teoreticky cokoliv, co udělá, řekne, může být podrobeno nějakému propírání v médiích. To prostě souvisí s tím, že je veřejně známej a pisálkové o něm logicky chtějí psát, protože to lidi možná zajímá.

Pisálek je zas veřejnej v tom smyslu, že je pod konkrétním článkem podepsán, takže ho tady můžeme propírat v tom smyslu, že jeho článek nemá hlavu, ani patu.

Pokud hokejista chce hrát hokej, musí být připraven na to, že jeho kroky bude někdo komentovat. Pokud pisálek chce psát, musí být připraven na to, že jeho tvorbu bude někdo komentovat.

Oba mohli bejt kancelářský krysy a mít klid, že jo :-)
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
22.06.2022, 14:29
 
Reakce na bandzonekiller: On takovej drogovej dealer neb...
Tomuhle se říká argumentační faul :-) Podsouváš mi něco, co jsem neřekl a navíc něco, co je úplně mimo mísu. Zatímco drogovej dealer či nájemnej vrah (na toho jsi zapomněl) se živí jednoznačně tím, že škodí druhým, hokejka nikomu neškodí.
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
22.06.2022, 14:25
 
Reakce na fofana: Ale takové rozhodnutí přece může řešit...
Jedna věc je svoje morální hledisko aplikovat na sebe a jiná vyžadovat ho po druhých, navíc bez znalostí všech aspektů, podle kterých se dotyčný rozhoduje.
Pro názornost si vymyslím teoretický příklad: hokejka má před sebou tři nabídky smluv. Jednu v ČR za 1,5mio za sezónu, druhou v SR za 1mio a třetí u bolševika za 12mio. No a hokejka si logicky pokládá otázku: "Co je pro mě a mou rodinu nejvýhodnější? Risknout Rusko a splatit barák, a nebo si vzít hypotéku, doufat že to jednou splatím, že se nezraním etc a když to dobře půjde, tak po skončení kariéry seženu nějakou práci, ze které ten zbytek doplatím?". Jasně, mohl by si hrát na hrdinu, říct si že sere na rodinu a své děti, protože jeho čest je víc, ale já si myslím, že takhle to prostě nefunguje :-)
 
 
 
Reakce na Siky: Jenže ty si z toho schválně bereš jen to...
On takovej drogovej dealer nebo zloděj si chce taky jenom vydělat- zabezpečit se. Činí tak dle svého nejlepšího uvážení. Dealovat nemůžeš celej život, krást taky ne.. za těch pár let co jsi aktivní musíš naškudlit co nejvíc. Nemáš právo moralizovat!
 
 
 
Reakce na Siky: Jenže ty si z toho schválně bereš jen to...
Ale takové rozhodnutí přece může řešit každý, ne? To není výsostná věc hokejistů. Já jsem kdysi dostal nabídku dělat pro Araby za mnohem víc peněz, ale prostě jsem se petrodolarama koupit nenechal. A stejné zásady uplatňuju vůči každému. Mám tedy právo kritizovat takové hráče? Podle mě rozhodně jo. A i kdybych tu zkušenost neměl, tak proč by měl být problém zastávat morální hledisko?
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
22.06.2022, 13:46
 
Reakce na fofana: Ano a taky na to odpověděl, je zbytečn...
Jenže ty si z toho schválně bereš jen to co se ti hodí. Tohle není o tom, kolik bere Hrášek nebo Guli, ani o tom, kolik beru já a nebo pisálek. Tohle je o tom, jestli má ten dotyčnej právo se rozhodnout podle svého nejlepšího uvážení (a já tvrdím že ano) a jestli má někdo jinej, kdo vůbec takové rozhodnutí nemusí řešit, právo moralizovat (a tady tvrdím, že ne).
 
 
 
Reakce na Siky: Tak já nevím, přečetl jsi si vůbec co js...
Ano a taky na to odpověděl, je zbytečné do toho motat ruské majitele nebo zaměstnance, ta hranice leží jinde. A na linii novinář - hráč nevidím rozhodně vinu jen u pisálka. O to méně když vím, jak placení někteří hráči jsou. Zejména ti typu Hrachoviny.
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
22.06.2022, 13:22
 
Reakce na fofana: Pokud omlouváš hokejisty, že u nás hra...
Tak já nevím, přečetl jsi si vůbec co jsem napsal? A pochopil jsi to? :-(
 
 
 
Reakce na Siky: Když už se tu strouhá ta okurka, tak se ...
Pokud omlouváš hokejisty, že u nás hrají za dvě suchý z nosu a nedá se z toho zajistit, tak kolik myslíš že bere ten pisálek? A kolik bereš ty? Osm suchých z nosu? Smajlík Ten novinář možná za celou "kariéru" nevydělá to, co někteří tady za sezonu.

KHL je propagandistickej projekt Putlera a jeho vrahů. Každý takový stojí za jasné odsouzení. To je ta jasná hranice, která se dá snadno rozlišit.
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
22.06.2022, 13:11
 
Když už se tu strouhá ta okurka, tak se taky přidám. Podle mě jste úplně opustili pointu toho "sporu". Já na jedné straně vidím pisálka, kterej denně z pohodlí své židle před počítačem zkouší uplést z houna bič a před sebou má vizi, že se takhle může živit klidně do konce života. Naproti tomu je hokejka s omezenou dobou kariéry, co má možnost hrát na Slovensku za suchý z nosu, nebo v ČR za dvě suchý z nosu (bez vidiny nějakého zabezpečení sebe a své rodiny) a pak se najednou objeví možnost risknout rok v Rusku a vydělat si na barák, auto a ještě třeba zbyde. Pisálek z tepla své kanceláře moralizuje a Hrášek z pozice někoho, kdo skutečně zná pohled "hokejky" na to reaguje. A za mě je jeho názor legitimní.
Koneckonců, v ČR jsou firmy, co mají ruské majitele. Měli by teď jejich zaměstnanci dávat hromadně výpovědi? A co majitelé firem zaměstnávající rusy? Svět není černobílej a to podle mě platí i v tomhle případě.
A ještě jedna podobná situace se mi vybavila - pamatujete, jak v devadesátkách jezdili chlapi na mise a vůbec se netajili tím, že tam jedou pro peníze? Riskli to, jeli do konfliktu, kterej taky nebyl žádnej "velkej spravedlivej", a když měli kliku a vrátili se, a měli vyděláno na barák a auto. A nepamatuju si, že by tehdy někdo moralizoval, že jeli válčit pro peníze. To jen tak pro zamyšlení Smajlík
 
 
 
Mluvil jsem teď s kamarádem Rudy Červeného a ten prý vypadá na KHL. Jestli to tak dopadne tak už ho tady nechci vidět. Ať si ty krvavý prachy užije.

Pořád ale doufám, že to dopadne jinak.
 
 
 
Reakce na zdcart: Holoubek asi již nechce financovat. A...
Přijde mi, že o prodeji licence z Varů někomu v první lize se mluví snad každej rok. Takze bych to moc neřešil.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
22.06.2022, 11:30
 
Reakce na Tony8385: Hrášek ? Mnoho povyku pro nic. Války...
Rozhodně to není o tom, že by se zbláznil Putin. V Rusku má podporu drtivé většiny obyvatel. Trefně je to vystiženo třeba zde:

odkaz

Dobrovolně tam jít v současné situaci za výdělkem je zvrácenost. Ten, kdo na to má žaludek, musí očekávat podobné reakce (ale s hroší kůži se to zvládne). Sorry, Hráčku, ale jak Tě mám rád, tak Tvé názory občas nepobírám...
 
 
 
Reakce na Tony8385: Hrášek ? Mnoho povyku pro nic. Války...
V Rusku je sport přímou součástí politiky odedávna. Stát tam řídí doping, stát se tam prsil olympiádou či světovým šampionátem, stát tam teď používá KHL jako nástroj propagandy. Tohle se ve svobodném světě běžně fakt neděje...
 
 
 
Teď zrovna čtu, že náš oblíbený Camara nabral směr Rusko, takže už i v Rusku čekají koho extraliga odloží Smajlík
 
 
 
Hrášek ? Mnoho povyku pro nic. Války, bohužel , jsou tu v podstatě stále. Vedou je různé národy, jsou spravedlivé i ( častěji ) nespravedlivé. Stále tu platilo, že sport do politiky nepatří. Najednou patří ? Normální sportovci , často s válkou nesouhlasící mohou za to , že se Putin zbláznil ? Nerozumím tomu . Chci tím říct , že postoji Hráška rozumím.
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
22.06.2022, 09:27
 
Reakce na zdcart: Holoubek asi již nechce financovat. A...
Nebo se to peče už déle a proto Zlín najednou začal, tak velkohubě posilovat.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

20. narozeniny dnes slaví útočník Motoru Tomáš Chlubna. Gratulujeme a přejeme hlavně zdraví a taky spoustu gólů za Motor ??

50. narozeniny slaví bývalý obránce Jiří Hála. V ČB 4 sezony, 68 zápasů, 3 góly a 6 bodů. Člen postupového týmu 1992 a bronzového...

Před 100 lety se narodil Vintíř Němec. V ČB 9 sezon, cca 100 zápasů, 77 gólů. Člen mistrovského týmu 1951 a bronzového týmu 1953....

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…Jiří Patera v předminulé extraligové sezoně oblékal dres Motoru, než se vrátil zpátky do Ameriky.. V...