MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "evoorg" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
09.11.2020, 19:57
 
Ten zápas nám neztratili Voženílek se Slováčkem. Výrazně se zasadili o ztrátu? Ano, to bezesporu, ale jakkoli můžeme mluvit o nějakých výpadech v defenzivě a otaznících v brance, tak jestli je věc, která nám zatím systematicky selhává, tak to je ofenziva. Ani zápas ve Varech v tomhle směru nebyl výjimkou, neb si myslím, že tam nám ke gólům výrazně napomohl výkon soupeřova gólmana.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
09.11.2020, 19:40
 
Reakce na viks: No vyloučení Slováčka bylo ale také přís...
Houby přísné. Ve stavu 4 na 4 se potlouká pod nohama soupeře jako ponocný. Kluci si asi každý zápas losují, kdo z nich ten závěr pose*e tentokrát.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
09.11.2020, 18:27
 
Jsem jedinej, kdo vidí naprosto čistý kontakt s rukavicí bez hokejky? Ono je nějaké pravidlo o vysoké rukavici?
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
07.11.2020, 19:46
 
Reakce na MrPesi: U vyrovnání zbytečně Doležal prihraval...
Já na té Doležalově přihrávce nic zas tak hrozného nevidím. Naopak jsem rád, že jsme jako v minulých zápasech nezalezli, nýbrž snažili jsme se to rozhodnout a tím jsme nenechali Vary převzít iniciativu. Vždyť vyjma té vyrovnávací střely tam soupeř do té doby nic neměl, v klidu jsme jej stíhali a i při téhle akci byl ten hráč pod tlakem vytlačován směrem k mantinelu a jeho jediná možnost byla střela. A to ať se na mne nikdo nezlobí, ale jestli si v takové situaci nedokáže gólman, který sem byl přiveden jako hvězda týmu a extraligový mazák, vykrýt brankový prostor a nechá se prostřelit z necloněné střely proto, že byl nedostatečně vyjetý, tak tím naprosto rozbije dynamiku zápasu a pošle dobrou práci zbytku týmu naprosto do kytek.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
07.11.2020, 19:16
 
Nemůžu si pomoci, ale tyhle nevykryté střely z ostrého úhlu jsou u Čiliho konstantou a je to právě ta věc, kterou jsme u našich dřívějších vyšších gólmanů prostře nevídali. Je super, že v zápase vychytá nájezd a udělá wow zákrok, ale více bych docenil pozičně spolehlivý výkon bez nějaké extrémní přidané hodnoty, než takhle zásadní výkyvy.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
07.11.2020, 18:36
 
No, hlavně bych řekl, že nám ten zákaz tréninku uvnitř možná i prospěl, protože mi přijde, že Venca naordinoval druhou kondiční přípravu a teď na tom ledě regulérně přebruslujeme i nejrychlejší klub Extraligy. Zároveň taky musím říct, že se mi to opravdu líbí, zvuk jsem sice raději vypnul a poslouchám podcast, ale čistě herně mi to přijde jako solidní a nebojím se říct extraligový hokej.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
13.10.2020, 12:02
 
Reakce na alkac: Jenže to dosti zjednodušuješ, resp. stá...
Hele ale vždyť v tomhle se přece vůbec v názoru nerozcházíme. Samozřejmě že země, které jednaly koncepčně, to jest utlumily ty nejrizikovější segmenty, dlouhodobě podporovaly přechod administrativních prací na home office a neudělaly si letní prázdniny, nýbrž využily tohoto období k potřebnému navýšení kapacit a k vypracování jasných krizových scénářů, na tom budou mnohem lépe, než země, které by po celou pandemii zalezly do bunkrů, potažmo země, jejíž moudří vládcové bouchli šampaňské a po půl roce s nohama na stole si všimli, že mají dva týdny na záchranu zdravotnictví Smajlík . Tenhle model je i dle mého určitě nejefektivnější, ale problém je právě v tom, že na něj jen sotva můžeš najet v situaci, kdy už se topíš ve sra*kách.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
13.10.2020, 11:18
 
Reakce na Hukoth: Ekonomika je závislá na zdravotnictví?...
Tak já to pochopitelně nemyslel tak, že ta závislost je jednosměrná, pouze jsem poukazoval na fakt, že v zemi s přetíženým zdravotnickým systémem, který tím pádem ani nemůže poskytovat běžnou péči ekonomicky činnému sektoru, logicky upadá i ekonomika. Marxistickou myšlenku, že veškerá lidská společnost a její instituce se přímo a jednostranně odvíjí od jejích materiálních, tj. ekonomických podmínek jinak samozřejmě nikomu neberu Smajlík , nicméně jde o debatu, která už je spíše metafyzického charakteru.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
11.10.2020, 19:44
 
Na nájezdy se*e pes, v nich sem nám ani nijak extra nevěřil, ale kur*a kluci, vzpamatuje se už v těch třetích třetinách. Herně to už poslední tři zápasy není zlé, nicméně když se třikrát za sebou sesypeš z jednobrankového náskoku, tak prostě v Extralize nemůžeš vyhrávat ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
11.10.2020, 16:45
 
Uf, taky už toho nechám, protože jsem tu dnes tapetoval až příliš věcmi, kterými se upřímně řečeno ani příliš zabývat nechci. Opět mě mrzí, že v sestavě došlo k mixu, byť toho času na sehrání bylo tentokrát habaděj. Rád bych v sestavě viděl Michnáče, kterej asi trenéry hodně naštval a rád už bych taky viděl vítězství, třebaže ty pocity mám pořád smíšené a upřímně řečeno mi přijde, že spíš hrajeme nějaké izolované pouťáky o nic a ne dlouhodobou soutěž, po které jsme tu X let tak mocně toužili ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
11.10.2020, 14:52
 
Reakce na Kurt_Hübl: Těm mávurk jde podle mě i o to ,a...
Rychle jsem projel základní teze, mezi něž patří i ta, že navzdory počtu pozitivně testovaných neroste počet hospitalizovaných, což byla pravda v době, kdy ten článek vyšel, mrknul jsem se na google na oficiální data a počet hospitalizovaných se za těch dvacet dní ztrojnásobil, jinými slovy ne, pravda to není, ale pravda je ta, že ta čísla tam i teď mají nízká a pokud tam nastane druhá vlna, tak jsou teď na jejím samém začátku ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
11.10.2020, 14:32
 
Reakce na Drew: A proč se nemocnice nezahltily v lednu a...
Pak ale musíš pochopit, že je jakákoli diskuze je naprosto k ničemu, když ty k jediným tvrdým datům, která jsou k dispozici, "přistupuješ opatrně" a chceš něco posuzovat na základě nějakých subjektivních dojmů. Sám přiznáváš, že ten rozhovor s Ludvíkem je neaktuální, přičemž konkrétně jeho Motol omezila neakutní péči už někdy na začátku září, tedy v podstatě jen pár dní poté, co se Ludvík pochlubil do novin, jak to zvládají. Co se týče tvé úvaze o hospitalizovaných, tak konkrétně příliš netuším její význam. Předpokládám, že jestli máš někoho se zlomenou rukou, kdo je zároveň pozitivní, tak ho nemůžeš dám k jiným neinfikovaným pacientům, aby je nenakazil, ale předpokládám, že tihle lidi zároveň nejsou z nějakých sportovních důvodů posíláni do JIPek a napojováni na plicní ventilaci, takže když se ti za těch dvacet dní zčtyřnásobil nejen celkový počet lidí hospitalizovaných lidí, nýbrž hospitalizovaných v těžkém stavu, tak je víceméně logické, že ti stejným tempem zrychlila i epidemie.
A konečně, proč se nemocnice nezahltily už na jaře? Protože ta opatření se zavedla mnohem rychleji, tedy v době, kdy jsme tu měli pár případů a nikoli komunitní šíření a zároveň byli lidé díky nové nemoci a čerstvým zprávám z Itálie podělaní a vesměs pravidla dodržovali,
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
10.10.2020, 18:25
 
Reakce na Drew: S tím v podstatě souhlasím, můžeš maximá...
Ale to je přece ten zásadní omyl. Tady nejde o to, jestli je pro jedince nebezpečnější prodělat infarkt nebo koronavirus, ale o to, že koronavirus ti díky svým vlastnostem (vysoká nakažlivost, přenos bezpříznakovými jedinci, těžký průběh u rizikových skupin) může přetížit a položit zdravotnický systém, což u infarktu ani obezity nikdy platit nebude. A to samé přece platí i u toho "musíme se s tím virem naučit žít". Fajn, to je ale zase jenom heslo, ale co konkrétně znamená? Děti a zdraví jedinci se s ním naučí žít poměrně snadno, ale jak už bylo řečeno, ta riziková skupina je natolik rozsáhlá, že efektivně uchránit nejde a tahle skupina bude potřebovat nemocniční péči, která není nafukovací a kterou nelze využívat jen pro jedno onemocnění. Takže jaké konkrétní kroky má to naučení se mít? Pro covid se vymezí v každé nemocnici jen určité oddělení s tím, že všichni těžce nemocní, kteří ten limit překročí, budou mít prostě smůlu a nebudou přijati? Nebo už to mnou zmiňované přijímání pouze do určitého věku? Líbivá hesla jsou jedna věc, ale ono je třeba řešit i praktické důsledky, jež z těch hesel vyplývají a ty prostě jsou taková, že mohutné rozšíření koronaviru a s ním související zátěž na zdravotní péči nejsou slučitelné s principem zdravotní péče pro všechny potřebné a pak ti prostě zbývají už jen dvě možnosti - buď tu epidemii různými opatřeními brzdit natolik, aby to zdravotnictví zvládalo a dostalo na všechny, což je postup, který se tu dlouhodobě kritizuje, a nebo prostě upustit uzdu, nechat epidemii volný průběh, což ale sebou nutně nese předpoklad, že už se předem rozhodne, kdo dostane právo na péči a na život a kdo ne, protože zdravotnictví ten nápor jinak prostě nezvládne.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
29.09.2020, 20:55
 
Po tej nadějnej první třetině to už bylo strašně podělané a zbabělé, takže bych tu tříbodovou ztrátu klidně přijal, nicméně tohle bylo teda něco příšerného ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
22.09.2020, 12:06
 
Mádl na twitteru - "Zákulisím se šíří předpoklad, že by návštěvy na fotbale měly být v Česku plošně omezeny počtem 3000 osob přítomných na utkání.
Berte to prosím jako zvěst, která je za prvé hodně neoficiální - a za druhé nelze vyloučit, že se ještě do momentu oficiálního vyhlášení nějak poupraví."

Fotbal má nepoměrně větší sílu lobbingu než hokej a může se zaklínat tím, že se koná venku, takže bych i v případě téhle ještě relativně optimistické varianty očekával tu kapacitu na hokeji přinejlepším poloviční.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
22.09.2020, 11:57
 
Reakce na mrskman: Tak tak. Ale souhlasim s tim, co pise...
Tak trasování prakticky nefunguje, což se předpokládám taktně hodí na předchozího ministra, nicméně si zároveň myslím, že zdokumentované záběry toho, jak se ta hygienická opatření reálně na stadionech dodržovala, jsou v tomhle směru mnohem pádnější a pro veřejnost i výmluvnější, než nějaké data o tom, kolik a jestli Franta z D3 nakazil na hokeji lidí.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
22.09.2020, 10:51
 
Budu se opakovat, ale Prymulovi stačí ukázat na prakticky libovolné sportovní utkání a restriktivnější opatření má v klidu zdůvodněné.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
20.09.2020, 18:26
 
Reakce na mrskman: Ne, to nesmi Dolezal takhle ztratit. ...
Právě že nenatlačil, Stránský vjel do brankoviště sám a chtěl proskočit mezi Rendou a Čiliakem, aby mohl puk tečovat. Že mu tam pak Renda uštědřil štulc od cesty je sice pravda, ale do toho kontaktu by se s gólmanem dostal tak či tak.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
17.09.2020, 16:58
 
Christov - Venkrbec - Holec
Beránek - Přikryl - Doležal
Jonák - Prokeš - Voženílek
Novák - Gilbert - Karabáček
Vydarený - Slováček
Pýcha - Plášil
Allen - Pavel
Čiliak

Sestava se mi relativně líbí, až na ty místa, která mě vyloženě iritují Smajlík . Třeba fakt, že přehodíme Vožucha na druhé křídlo, ale do té Gilbertovy lajny ho prostě nezkusíme, nebo ignorace kombinace Prokeše se Soptíkem (+ Rašky).
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.09.2020, 18:39
 
Reakce na MARSCH: Jihlavská posila z Toronta koukám nako...
Jestli se nepletu, tak by již do Havířova nikdo odcházet neměl a bude tu stejný pětilajnový režim jako loni. A když už jsme o toho pralesa, tak z našich mladých se zatím jeví nejlépe Toman, který si se svou lajnou očividně sedl a Třebíč s nimi na ledě kolikrát nevěděla, kde jí hlava stojí. V Havířově pak Lytvynov celkem solidní výkon na to, že je to jeho první zápas v jejich dresu. Navíc nastupuje ve dvojici s Rašnerem, což je celkem příhodné, protože je IMO klidně možné, že se tohle jméno někdy v průběhu sezóny objeví i na soupisce Motoru.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…V neděli Motor vyráží do Chomutova, kde se utká s Rytíři. Spraví si hokejisté Českých Budějovic chuť po...

Angažmá Alberta Michnáče v Motoru je minulostí. Po rozvázání smlouvy v Českých Budějovicích by jeho další kroky měly směřovat na...

Dnes to byla taktická bitva, kterou rozhodl jediný gól. Bohužel padl do naší branky, ze zápasu s Třincem tak nebereme ani...

Proti Třinci nastoupíme v této sestavě. Co myslíte, bude vítězná? ??

×
×
Dnes v 16:00 | Muži
Rytíři Kladno
HC Motor České Budějovice