Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
16.09.2023, 21:45
 
Reakce na kerschlic00: Nechceš se drobet uklidnit? Je po...
Máš pravdu měl bych se trochu osvěžit jak říkal Guli Smajlík
 
 
16.09.2023, 21:15
 
Reakce na KohyCZ: Smazána byla jen jedna sprosťárna, tak...
Asi se špatně chápeme, vůbec mi nejde o ty věci, to ať rozdají dětem, já nic zadarmo mít nepotřebuju. Jde mi o to, že to bez pochyby nějaké lidi od pochodu odradí.
 
 
 
Reakce na zmetek: To je paráda, na zítra je naplánovaný ...
Nechceš se drobet uklidnit? Je po prvním kole a ty tu z trenéra děláš bůh ví jakého alibistu, jen protože řekl, že je pro něj Sparta největší favorit.
 
 
 
Reakce na zmetek: To je paráda, na zítra je naplánovaný ...
Smazána byla jen jedna sprosťárna, tak se uklidni. Navíc to ničemu nekonkuruje, dvě hodiny před bude jen střelnice, až dorazíte bude všeho dostatek.
 
 
16.09.2023, 20:52
 
To je paráda, na zítra je naplánovaný pochod tak se neudělá nic lepšího než, že se bude před halou rozdávat pivo a šály.... to mi hlava nebere. A každý kritický komentář je smazán. Smajlík

Dvojce z dynama chybí už jen klaunský nos... a doufám, že podobné perly nebudeme číst a poslouchat od Čiháka.
 
 
 
Reakce na macháček: Koukám, že se nám tu rozmohla takový...
To máš pravdu. To duo z Dynama má neskutečný bláboly. Pořád hrajou dobře a pořád jsou zklamaní... Už jen ta taškařice, jak se střídají po 20 minutách v koučování týmu, to se jen tak nevidí.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
16.09.2023, 20:10
 
Reakce na jeníček: Tato myšlenka úplně na chuj, mě také ...
Jsem rád, že jsem tě nezklamal. Smajlík
 
 
jeníčekjeníček | ...fosil nad Lužnicí v záloze.
Reagovat
16.09.2023, 20:09
 
Reakce na alkac: Představení mladých pušek v prvním útok...
Tato myšlenka úplně na chuj, mě také napadla a jenom jsem čekal, který chuj to napíše.. Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na mrskman: Kohy: Je nějakej problém s uvolňování...
Díky za info, řeší se.

skippy64: Kde?
 
 
 
Koukám, že se nám tu rozmohla takový zlá, nepěkná věc. Prapodivná vyjádření trenérů. Ti dva dovedové z Dynama to jsou taky keci na Nobelovku.
 
 
 
V úvodním článku na zápas s Olomoucí v prostředku chyba a začátek utkání je uveden 17:30.
 
 
16.09.2023, 15:59
 
Reakce na MerglV: Trocha mimo mísu, ale co se nám to sta...
Trochu se to zadrhlo. A prohru s táborem nechápu vůbec. Čekal bych ze od jistého věku si motor stahuje nejlepší hráče z kraje pod svá křídla a provinční kluby ho nemohou porazit Smajlík
 
 
 
Trocha mimo mísu, ale co se nám to stalo s těma junkama? Už třetí příděl za 3 zápasy a dorost prohra s Táborem.. no potěš
 
 
16.09.2023, 15:04
 
Na Čihákovo alibistický kecy o silném soupeři tu neni nikdo zvědavý. Já chci vyhrávat každý zápas a je mi jedno jestli to je proti Spartě, Mostu nebo Vegas. Včera mi to přišlo jako bychom už v Benešově prohrávali 0:2. Já tam teda včera neviděl vůbec nic od čeho se odpíchnout, snad jen výkon 1. útoku... Z osobních soubojů jsme odpadávali jak hrušky, vhazování naprostá tragédie, to jsme vyhráli snad jenom jedno před Ordošovým gólem. Přesilovky více nebezpečné pro nás než pro soupeře. Mnoho Sparťanských přečíslení. Po vyrovnání jsme se začali nesmyslně se Spartou nahánět místo toho abychom to uklidnili.Výkon neměl tvář? Kdo jiný by ho měl vtisknout když ne trenéři?
Nechápu proč necháváme hrát nedoléčeného Pecha... Vopelka kdě?
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
16.09.2023, 14:44
 
Reakce na viks: Já na včerejšku vidím pozitivum v tom, ž...
Představení mladých pušek v prvním útoku bylo pohříchu včera asi jediným pozitivem, ale aspoň v tomto ohledu se má očekávání směrem k Čihákovi zatím naplňují (že mladí dostanou prostor). Snad to borcům vydrží.

jeníček: Jakožto vyhlášený septik, tě ovšem, velebný kmete, musím upozornit, že ono se vůbec nevylučuje to, že projepeme první tři mače sezony a ta se přesto odebéře na chuj. Smajlík
 
 
malahoubamalahouba | Tábor
Reagovat
16.09.2023, 14:32
 
Reakce na ppepino77: No vidíte, přitom experti v preview...
Držím mu palce. Příprava je příprava a z hlediska soutěžních výkonů hokejistů se podle ní asi nedá poznat v jádru nic. Jako trenéři tomu rozumějí určitě víc než já. Ale oko na určité věci myslím mám. Jedině Motor.
 
 
malahoubamalahouba | Tábor
Reagovat
16.09.2023, 14:32
 
Reakce na ppepino77: No vidíte, přitom experti v preview...
Držím mu palce. Příprava je příprava a z hlediska soutěžních výkonů hokejistů se podle ní asi nedá poznat v jádru nic. Jako trenéři tomu rozumějí určitě víc než já. Ale oko na určité věci myslím mám. Jedině Motor.
 
 
 
Reakce na malahouba: Někomu ten přerod v extraligového h...
No vidíte, přitom experti v preview psali, že Hovorka se dost zvedl a jako jediný z obránců zakončil přípravu na +6
 
 
malahoubamalahouba | Tábor
Reagovat
16.09.2023, 13:40
 
Reakce na Jihocech86: Hovorka bude muset zabrat a letos ...
Někomu ten přerod v extraligového hráče vyjde hned, někomu to trvá a pak jsou taky jedinci, kterým to nevyjde. Hovorka je doufám ta druhá varianta. Taky mu může vyhovovat úplně jiný hokej, než se hraje u nás apod.. Logicky mu přeju úspěch, ale nějak se mi zdá, že to nepůjde snadno.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
16.09.2023, 13:26
 
Tak junkum po dobrém startu nějak dochází pára
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

V pondělí 22. července vstoupí Banes Motor do další fáze přípravy před novou sezónou, kdy se tým sejde k prvnímu tréninku na...

Ani dvaadvacetiletý obránce Šimon Kubíček se nevyhnul našemu dotazníku. Co například patří mezi jeho koníčky a jakou muziku...

75. narozeniny dnes slaví bývalý obránce Motoru Miroslav Hejda. V A týmu hrál 2 sezony (1970-72), připraven byl ke 43 zápasům, v...

Před 90 lety se narodil bývalý českobudějovický útočník Josef Buřič. V A týmu hrál 11 sezon (1953-54, 1956-66), cca 275 zápasů, v...