MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Kaul" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
06.01.2020, 23:28
 
Reakce na jeníček: Režnarovo tvrzení, že dnes přišli o t...
Pro mně taky překvapivá reakce. Režnar sledoval zřejmě jiný hokej...
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
29.12.2019, 13:56
 
Reakce na Bathory: Ano, každý udělá chybu, o to mi nejde...
Jo, mluvil jsem konkrétně o čtvrtém gólu. Já obecně trnu pokaždé, když je brankář mimo kasu, ať je to Strmič, Klouček, či dříve jiný gólman. Většinou ten brankář váhá kam s tím, a pak na poslední chvíli zvolí tu horší variantu, většinou po prknech na obsazeného hráče, nebo to zachytí bek na modré, a je z toho hned nebezpečná situace. Špatné rozhodnutí na poslední chvíli byla i Kloučkova minela při čtvrtém gólu.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
28.12.2019, 19:58
 
Reakce na Bathory: Může někdo tomu Kloučkovi říct, že je...
Tentokrát vyjel z branky správně, puk byl jasně jeho, ale vybral si k rozehrávce špatnou stranu. I to se stane.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
27.12.2019, 10:44
 
Reakce na kobson: to s tebou nesouhlasím. druhou polovin...
Souhlasím s tebou, co se hodnocení zápasu týče. Je třeba vzít v úvahu, že Chomutov hrál jenom na tři útoky, ale nejenom že nám stačil, zdálo se mi, že v poslední třetině měl i fyzicky trochu navrch. Já myslel, že více sil budeme ke konci mít my.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
27.12.2019, 08:34
 
Reakce na Haberman44: Pro mě zápas blbec. Chomutov jistě...
Ano, produktivita, a pak přesilovky - s tím se pereme pořád.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
26.12.2019, 23:55
 
Tak o Chomutovu se mluví hodně, jak je zadlužený, jak to tam neklape, jako by už předem bylo rozhodnuto, že boj o postup se ho netýká. Já si navzdory tomu myslím, že Chomutov je soupeř, se kterým se musí počítat. Už minule tady nesehrál špatné utkání. Bylo by iluzorní si myslet, že nemůžeme prohrát. Mrzí trochu ten způsob, jakým jsme prohráli. Je fakt, že jsme je po počátečním výpadku (vyloučení) mačkali jak citron, ale oni se oklepali a dokázali své příležitosti (kterých bylo mnohem méně, než našich) jednoduše a efektivně využít. Na rozdíl od nás (dnes katastrofální přesilovky). Pro mně zasloužená výhra Chomoutů, a samozřejmě prohry k hokeji patří, takže příště zas vyhrajeme. Doufám.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
22.12.2019, 16:53
 
Ať tak, nebo tak, tohle upéct v rozehrané soutěži je neuvěřitelná prasárna. Pokud to projde, jde o naprosto nefér podpásovku. Naprostý souhlas s Alkacem.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
17.12.2019, 23:10
 
Souhlas se Zbyňou, Evoorgem, Paavem a Mrskmanem. A k těm přesilovkám, dlouho se tu chlácholíme, že je potrénujeme, že je dost času, že teď je ta vhodná chvíle přesilovky vypilovat, ale poslední dvě sezóny, možná tři, se žádné extra zlepšení nedostavuje. Z mého pohledu naivního fanouška by to chtělo tuto činnost poněkud zjednodušit, a pak - dnešní přesilovka pět na tři - důležité bylo vyhrát buly, dal bych tam někoho, u kterého je šance, že buly vyhraje. Takhle jsme okamžitě ztratili pásmo, a složitě jsme se snažili ( půl minuty marně) dostat přes tři dobře bránící hráče soupeře znova do útočného pásma. Pak jsme ani nevystřelili. Vím, že to nejde vždycky, a dneska se moc nedařilo. Nakonec ta tříminutová přesilovka skončila inkasovaným gólem. To by fakt chtělo zlepšit.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
17.12.2019, 10:20
 
Reakce na MARSCH: Od Babišovo PR týmu opět geniální tah....
Asi tak, bohužel.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
16.12.2019, 23:47
 
Reakce na zdcart: Oprava baráži...
Reaguji trochu opožděně, přišel jsem k počítači až teď. Pokud je to s tou baráží (Dynamo), tak, jak píšeš, je to O.K., nebyl jsem si jistý vzhledem k novému hernímu modelu (ve kterém trochu tápu) a neměl jsem nic spočítaného.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
16.12.2019, 14:39
 
Ještě k tomu Dynamu. Rozhodně si zaslouží uznání za ten skvělý podzim, vždyť kdy jsme tohle v minulosti zažili? Se Slavií se žádný zázrak nemohl čekat, taky se nestal. Ten ranec,
co jsme dostali trochu znehodnocuje tu podzimní jízdu, ale Slavie je prostě úplně jinde. Jedeme dál, věřím, že baráži se vyhneme.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
10.12.2019, 17:31
 
Reakce na kursor: Čest památce pana Václava Lence. To r...
Ano, čest jeho památce. Pana Lence jsem znal osobně (jako kluk), bydleli jsme nedaleko sebe v Havlíčkově kolonii, a s jeho dvěma syny Vaškem a Zdeňkem (?), kterým už bude taky pěkných pár let, jsme kamarádili. Byly to hezké časy.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
08.12.2019, 16:29
 
Reakce na játro: Dynamo 2:0 výhra *2* *2*...
A to ještě Havel nedal penaltu. Dynamo jede. Kdo tohle mohl čekat?
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
07.12.2019, 18:34
 
Reakce na MARSCH: No konecne strela nekam k tyci...Stura...
Není důvod k nespokojenosti, ale fakt je tam těch šancí na desítku, ale jak říkáš, všechno doprostřed brány. Je jasné, že se s tím trochu mazlíme, vždyť je to dneska hotový.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
04.12.2019, 19:03
 
Reakce na Evoorg: Toho Sokolova je mi až líto. Líbí se m...
S tím se nedá než souhlasit.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
02.12.2019, 23:33
 
U Přikryla jsem zaznamenal od loňska největší výkonnostní vzestup, v této sezóně byla radost se na něj koukat. Řekl bych, že nahrazovat se bude těžko, pokud by měl chybět delší dobu.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
02.12.2019, 20:06
 
Plášil byl dneska úplně mimo, ale těch oken tam bylo v obraně hrozně moc. Pozitivní je, že jsme dokázali otočit v zápase, ve kterém se vůbec nedaří. Motivace už pochopitelně při takovém bodovém náskoku není taková, a i forma trochu hapruje. Že se slabší chvilka dostaví je jasné. Takže, dobré body.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
01.12.2019, 16:35
 
Motor i Dynamo, samá radost.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
23.11.2019, 18:30
 
Babka skvěle, a tak , jak se říká konec dobrý, všechno dobré. Nakonec zasloužené vítězství, a hlavně, že už budu mít pokoj od toho motoristy.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
23.11.2019, 17:39
 
To je příběh, jak si zkomplikovat jasně se vyvíjející zápas. Přesilovky děs, na střelu se připravujeme moc dlouho, chtělo by to pálit dřív, a pohotověji, a souhlas se Zbyňou, střely z první se bojíme. Obránci však střílejí málo, a špatně ( to však platí i o útočnících). Když už vystřelíme, letí to vedle.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Kdepak, s posilami ještě není konec! Pokud někomu zatím v obraně chyběly centimetry a kila, tak v tomto případě to tak určitě...

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....