Diskusní fórum
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Alex44
Reagovat
10.03.2025, 20:59
Ještě že to zítra neuvidím,maximálně livesport
10.03.2025, 20:58
10.03.2025, 20:58
Teď to hraje tygřenec úplně stejně, jako jsme hráli 3. třetinu prvního zápasu my. Tak to prostě je, jedině, že by tam spadnul nějaký náhoďák a oni trochu znervózněla. Bohužel vidím ale jen hru hodně na mantinelu.
10.03.2025, 20:55
10.03.2025, 20:54
10.03.2025, 20:54
10.03.2025, 20:53
10.03.2025, 20:52
10.03.2025, 20:51
10.03.2025, 20:49
10.03.2025, 20:49
10.03.2025, 20:42
10.03.2025, 20:42
10.03.2025, 20:41
10.03.2025, 20:39
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.










