MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Kobson" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
03.05.2021, 14:12
 
Reakce na seruti: Andy taky nebyl zrovna čahoun......
odkaz
 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
03.05.2021, 10:48
 
Reakce na Drew: Zrovna u Abdula to mám tak 50/50. Měl pá...
nemyslím si odkaz
 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
01.05.2021, 12:54
 
Reakce na =M=Dedek: Tomu jsou nějaký Budějce u pihele. P...
toho bych si zopakoval rád.Minule u nás zrychloval hodně
 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
01.05.2021, 07:53
 
Reakce na Peta69: Jen abych mel predstavu, kdo tady zust...
kde jsi zaznamenal jméno Čiliak? O něm nepadlo ani slovo nikde.
A jinak Kohy, máš maximálně 37 minut, jasný jo?
 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
01.05.2021, 03:02
 
Reakce na alkac: Prdlajs, dělá Zagorku jako vždy. kobso...
je tam od té doby co od nás odešel.Ale před námi hrál jen doma.
 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
01.05.2021, 00:26
 
vole Kohy, já taky ladil ale na půlnoc...
 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
26.04.2021, 20:11
 
Reakce na Drew: Tak nevím, proč se tu během sezony tolik...
Hele člobrdo, tobě se musím omluvit.Nakonec jsi měl s Kacetlem pravdu a podržel je ve všech klíčových okamžicích. Takže omluva, měl jsi pravdu.
 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
21.04.2021, 11:15
 
co jsem koukal na fotky z vyprovázení chlaďanů (ovšem mimo po své ose na ostatní fuckujícího jaromíra) tak tam je pomalu víc hráčů jak fans. zřejmě bylo někde zlevněné psí....
 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
18.04.2021, 05:08
 
Reakce na Sylvia: Je mi líto, co jsem četla a že se možn...
Tony 8385: někdy je lepší mlčet. jak jsi to předvedla ty. IJen ti napovím, že Pech několik týdnů řeší velmi složitý životní rodinný problém.
 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
17.04.2021, 16:42
 
Teď jsem si projel soupisky Jihostroje až do roku 2013 a musím říct, že se mi oko zalesklo nejen kvůli alergii. kde ti hoši dnes jsou.... třeba Kriši (Kriško) tu hrál v roce 2014, toto utíká, kde je Sobotka atd....nejlepší byla ta stará garda Šotola, Zelenka, Jelínek, Dvořák, Smrčka, Hudeček, trénoval skvělej Milan Žák. Ten mimochodem když poprvé viděl své blokařské duo, tak to bylo mezi zápasy antukového turnaje, kde oba hulili jak komíny:-) Odjezd z Příbrami, kde vyhráli hoši zlato a ruští mafiáni se na benzince ptali Habady "eto zalatoje"? a Haby vypálil "jaja, ech gold"... strašný story, skvělá parta.nezapomínat na Křápu -maséra.Ten dělá neskutečně moc moc jak po fyzio, tak po psychické stránce.
 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
17.04.2021, 16:20
 
Reakce na mcdavid: Oproti prvním zápasům je Jiho hrozně ...
tak změna, byl z Chile, ale myslím že měl něco i s belgií a hrál už 2016/2017 Sebastian Gevért.Bylo to takové obrovské hovado (204cm) s brutální ránou a to i na podání, ale divnej patron. Spolu s ním tu hrál účko Hackworth.Oba skončili a pak tu tři roky byli Křesťan a mladej Komín. Schoulten mě překvapil, že to dal. Ale po pravdě jsem letos nesledoval moc ani hokej ani volejbal, člověk se tak motá doma v koutě a přemejšlí co mu zakážou.
 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
17.04.2021, 10:17
 
Reakce na Haberman44: Rozhodčí udělal chybu, ale ten set...
ne, ten set prohrála chyba rozhodčího.Kluci i přes to že neudrželi sedmibodový náskok měli setbol a jediné co chybělo, aby rozhodčí nechal dojet hru. Ten balon už neměl kdo vytáhnout a navíc by musel hrát přes. Indra to neselil, ale začal ohrávat bloky. Kdo se čapnul je Schoulten, věděl jsem že ten pokud to uhraje, tak to umlátí. A on to umlátil. Michálek je blázen, ten sežeres Toduou palubovku (jen co dotelefonují). De Amo byl kup jako blázen, strašně zapadl, narozdíl od otoho belgického účka co tu byl loni.Jednak byl pořád zraněný a co vím, tak ho nikdo neměl rád. Rejlek ještě ukáže - mimochodem sám se přiznal že ve varanské hale se mu hraje lépe a hlavně - podává. Bude rozhodovat podání, musí se tlačit hned od začátku avytvořit kompaktní obranu v poli. Nad sítí máme bloky parádní, chce to ale dochytat vzadu. Velký rozdíl je útok středem, kde si De Amo může pomoct. Navíc je ten varanskej holanďan na nahrávce celkem labil,toho Renda snad využívá i schválně. Parádní sport.
 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
14.04.2021, 20:41
 
Reakce na Drew: zdcart: Bavíme se tu o Třinci a Kacetlov...
to víš že máš pravdu
 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
14.04.2021, 09:43
 
Reakce na Drew: O jakém gólu teď píšeš? Dneska žádný z n...
co víc? Saláka, Kváču, Machovského. Tihle dokáží řešit i situace nad rámec povinnosti. Kacetlovi se občas něco povede, nicméně těch gólů, které se dají chytit dostal dost. A právě ty nahození chytí, to mi blbě rozumíš. Ale má je v těch statistikách, z kterých sis krůpnul. není nejlepší golman play off, ani omylem. Počkej jestli ta hvězda protlačí Třinec přes Montovnu, pak bude kvapík ať tam bude Sparta, nebo Liberec. A konečně, je zbytečné se tu hádat, uvidíme. Následující dny ukáží jak to je.
 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
13.04.2021, 22:46
 
Reakce na Drew: Třinec má golmana na prd? Vždyť je to ne...
tak jo, přejeď si jeho obdržené góly a pak se znovu zamysli. nahození od modré co jsou vidět se počítají taky, víš?
 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
13.04.2021, 21:02
 
z obou dvojic mě daleko víc baví Sparta s Libercem. Nikdy bych to neřekl, ale přeji teď Spartě. Hokejovosti mají oba týmy dost, ale Sparta mi přijde že více prostě dře.jede na krev, je tam mraky faulů- na obou stranách a já jsme rád, že to rozhodčí povětšinou nechávají.Po těch jiných gayhokejích, to je labůžo když vidíš že se to řeže na krev, všichni padají po hubě. Kváča je usmrkánek a i kvůli němu Liberci nepřeju. Třinec hraje hezký hokej, ale má golmana na prd a nejezdí po držce. A na to možná dojede.
 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
12.04.2021, 19:55
 
jestli vypustí příští rok lidi do sektoře, tak by bylo fajn podpořit i Jihostroj.Pak že ve volejbale nejsou emoce. Paráda. Dost dlouho jsme měli zamrzlý střed.odtud máme normálně mrak bodů, příjem taky nebyl úplně excelentní, ale dneska to prostě urvali. A máme tam blázny, kteří když si takhle ůčuchnou", tak jedou viz Michálek,Todua.
 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
12.04.2021, 14:57
 
Reakce na kursor: Kváča je vážně dobrej brankář, o tom ž...
on ten klučík bude mentálně právě klučík. Co předvedl bylo vztekání nevycválaného klučíka, kterému vzali hračku( třeba tu v podobě oslavných článků). Navíc mu jí vzali oprávněně. Od začátku to víc přeji Spartě, po těch jeho výstupech je pro mě otázka sympatií čím dál jasnější. Machýrek jeden.
 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
09.04.2021, 13:39
 
Reakce na Jenicek1974: Přesně tak. Originální, s úctou a...
jo, vytlemil sem se, jak jim rozhodili sandál. Bože oni udělali něco neschváleného a dokonce si to vymysleli sami- nepřijatelné. Občas se na streamu koukám na "Jak nás vidí svět" a vidět v pranostice že Martin přijede na bílémkoni rasismus může fakt jen australan. Navíc mě potěšila v tomto kontextu skeč Poláška, kdy žádal o odpouštěn pro Matonohu za jeho dopis pro komanče. Vzal si tam černošku a vysvětloval jí, že se musí políbit, jinak si Matonohu odnese čert do pekla a hoklá čená jak uhel se mohla utlemit...to samý jsem až dojatej, když si pouštím živáky Walda gangu a podobných kapel, kde jsem trávil mládí.
 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
14.03.2021, 09:33
 
Reakce na mrskman: Ruka? To neni fotbal! Navic hrac muze...
jasně regulérní gól. Kohút puk zasáhnul rukou v momentě, když padal z hřbetu ruky Kluka,ak do toho kopnul Pardubičák a ve finále si to tam hodil Kluk hokejkou, jak se otáčel zpátky. Nebylo o čem, stejně tak bránění golmanovi - puk byl dávno v brankovišti když tam přibyl drůbež. Navíc mu naložil Nakládal a hodil ho do kasy- ale navíc mimo Kluka. Ani omylem. Přišlo mi že se na to rozhodčím koukali tak dlouho aby se neřeklo, nebo aby pak někdo jako Dědek neobjevil nový záběr vnášející zcela nové světlo.... Ale po dlouhé době konečně hokej.Bavilo mě to a i jsem fandil Vari.Už jen z důvodu, aby to jelo dál...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Kdepak, s posilami ještě není konec! Pokud někomu zatím v obraně chyběly centimetry a kila, tak v tomto případě to tak určitě...

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....