MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "vrby1928" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na fofana: Že jste to tady nepsali před sezonou, ...
Tak já i bez toho posílení si taky myslel, že to 12. místo v pohodě uhrajeme a že týmy jako Vítkovice, Zlín, Olomouc budeme mít za sebou. Na konci října už jsem si to, ale nemyslel (a VP myslím také).
Na druhou stranu k lepším výsledkům nám měla pomoc kvalitní příprava (ta se díky coroně u nás nekonala) a podpora v hledišti - takže o dvě velký podpory jsme prostě přišli.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Tak tohle bych mu nevyčítal ze dv...
Tak já mu to nevyčítám, jenom konstatuji, že to asi byla chyba, po bitvě je každej generál. Vopelka se ani prakticky neměl jak pořádně ukázat, ta příprava stála za prdlačku.
Voženílka já nemám jako propadák, jako docela dost diskutujících, ale prostě je to jen hráč, kterých máme plnej tým.
 
 
 
Jo a nyní se teda ještě asi ukazuje, že chyba byla nepodepsat Vopelku, tohle jde asi za Vinnym.
 
 
 
Reakce na fofana: Ono jde taky o to, jestli je kde brát ...
Na přelomu října a listopadu třeba Pardubice ulovili Ďalogu a Camaru. Hráči na trhu si myslím, že asi jsou. Samozřejmě chápu, že minimálně Ďaloga je úplně mimo naše finanční možnosti. Ale my v tomhle období nic. Jenom ten Bednář z AZetu. Jediná posila je dle mýho Forman a ten byl až v půlce prosince (tedy pozdě a ještě sám). To, že je od té doby náš nejlepší útočník, asi vidí každej. Druhá posila, co mohla pomoci byl Roth, ale bohužel je poslední dobu papírovej, a u nás to jen potvrdil (a ten nejspíš tu byl asi díky tomu rozehrání asi za pár peněz). Ostatní posily - Francouz za ubytování atd., to už radši nebudu komentovat. Štencel, Kubíček to už je už zkouška na další rok.Já osobně jsem rád, že dostal šanci tým z loňska, ale hráči jako Jonák, Voženílek, Slováček jsem od začátku nechápal (takový hráče jsme tu prostě měli), my potřebovali posílit, ne udržet loňskou kvalitu. Jedinej smysl my dával Čiliak (i když ten zatím úplně nesplňuje, proč jsme za něj dali takový prachy, na druhou stranu, i kdyby jo, jsme tak max. třináctý). Indráka těžko hodnotit, ten prakticky nehrál. Mít tady od začátku aspoň takový 3 Formany - dva do útoku a jednoho do obrany, nebo aspoň od konce října, tak minimálně bojujeme o 12 místo, tedy play off.
 
 
 
Reakce na rc1: no letošní sezona je stejně v trapu, tady...
Tak o letošní sezoně se rozhodlo někdy na přelomu října a listopadu, kdy prostě náš klub sezonu odpískal (z finančních důvodů a nejistoty). To prostě věděl, že se láme chleba, a pokud chceme play off, že se kádr musí aspoň trochu zkvalitnit. Nestalo se a díky tomu bojujeme o max 13. místo. Teď odejde asi i Forman, a můžeme doufat, že nepustí na play off někam i Čendu, případně někoho ještě dalšího (ať už do extraligy nebo Chance ligy). Osobně jsem z toho hodně zklamám, covidem je postiženej každej klub (i když týmy jako Sparta, Třinec atd. to tak nebolí) a toto vypuštění sezony mě štve (a nemyslím, že něco vypouští hráči), jen prostě máme tým utvořený ze 3. a 4. lajn a ukazuje se, že to prostě nestačí a jsme tam kde jsme. Prospy taky trochu plave, ale to bylo i u první sezony v Chance lize, o rok později se poučil, kádr si vhodně doplnil a bylo to v hodně věcech úplně někde jinde. Jenže příští rok tu nebude. Nyní už si myslím, že by měl radši jet za rodinou. Jenže on je prostě bojovník a nechce to sám vzdát. Je to asi jeho nejhorší sezona u nás (hráčská plus trenérská), ale pro mě je to stejně největší borec, kterýho jsem tu kdy naživo viděl hrát nebo trénovat. Bohužel je to sezona, kdy dělá chyby vedení, hráči, trenéři a jsme tam, kde jsme. Já osobně i když mě to odpískaná sezona hrozně se....re (na to jsem se opravdu 7 let nečekal), tak peníze za permici klubu nechám. Pokud to ale takto pojedou i následující sezonu a situace by byla podobná (minimálně půlka sezony bez diváků nebo s málem diváků je dost reálná), ještě si kluby odsouhlasí další nesestupovou sezonu (to je dle mého také dost reálné), tak už peníze budu požadovat mezi prvníma (jako zpětnou vazbu na směřování Motoru).
 
 
 
Reakce na Drew: Tak udělá, no. Dokud budeme dostávat tak...
Taky bych byl s brutálním šetřením nyní a pouštění hráčů na play off jinam opatrný. Protože díky tomu můžeme potom zbylé zápasy prohrávat výrazněji a klub tím bude mít méně peněz z letošních permic a z permic i za další rok (pokud teda to s diváky nebude příští rok stejně - minimálně začátek sezony je velmi reálný). A tím pádem si finančně vlastně nepomůžeš, akorát výsledky budou ještě tragičtější než jsou nyní.
 
 
 
odkaz

Původně mělo platit, že kluby dostanou náhrady za ušlé tržby za vstupné, analýzu napříč soutěžemi zpracovávala NSA. Nakonec došlo ke změně, peníze se vyplácejí na základě uznatelných výdajů proplacených do 15. ledna. Třeba v případě platů jde o padesát procent nákladů, ovšem pouze v maximální výši padesát tisíc korun.

Pro Motor možná ne moc dobrá zpráva, no uvidíme, kolik nakonec pošlou.
 
 
 
Dneska v Benátkách taky nad střídačkama min 20 lidí, a že by to byly skyboxy se říci nedá. Taky to maj za 100 tisíc?
 
 
 
Co je to zase za joudu v Ptejte se? Novotný....!!!! By mě zajímalo, zda když pořád řeší ty permice, sám nějakou má? Jednoznačně to ale není Motorák, protože to co tam řeší je asi to poslední, co každého fanouška Motoru nyní zajímá.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: v Pardubicích stále sněží, stále sně...
Tam je to samej Maradona, ať je přeloží do fotbalovýho týmu a Slávka má po titulu Smajlík
 
 
 
No hlavně by si na zítra měli domluvit zápas. Protože takhle je nestihnou odehrát a pak se jim budou body dopočítávat, nebo spíš nedopočítávat. To je lepší ty zápasy hrát a mít šanci na body. V tomhle by nyní měl zasáhnout svaz nebo asociace. Zbylé týmy by spolu měli mít povinnost hrát, protože čím bude liga dál, tak ty týmy, co mají hodně bodů budou kalkulovat, zda hrát nebo si radši nechat body dopočíst.
 
 
 
Včera jsme na to prostě neměli. To se musí uznat. Jestli to ovlivnil ten strašnej začátek, těžko říci. Nicméně ve všech herních činnostech to bylo téměř o parník. Na kondičku to svést nemůžeme, na půl zápasu kondičku máme, zbytek už Hradec jen na půl plynu a na údržbu. Brankář zkraje nechytil nic navíc, ale na něj bych to nesváděl, byly to převážně góly s kterýma těžko mohl něco dělat. A hlavně dozadu, jak hrozně propadáme (krásná ukázka je čtvrtej gól), tak i kdyby to zavřel, tak bychom toho bůra stejně dostali. Snad brzy začneme vyhodnocovat prvky napadaní rozumnějc, začneme pokrývat hráče před bránou a zlepšíme koncovku. Tam si myslím, že nás v současnosti tlačí bota nejméně, do těch šancí se dostáváme, ale i když bychom ji koncovku zlepšili, těžko budeme s takovou průchoďákem vzadu moci bodovat. To pak nastane, akorát kdyby brankář měl 50 zákroků nebo dáme aspoň 6 gólů. A to se asi stane málokdy. Snad se to brzo zlepší, aby nám neutekl začátek ligy, pak už z toho těžko půjde ven. Ale já věřím Prospymu, on to s klukama zvládne. Ale Mazanec se musí uznat to navíc prostě chytnul, hlavně za stavu 3:1. Tam byly šance i na srovnání na 3:3, místo toho to šlo na 4:1 a bylo hotovo.
 
 
 
Reakce na Bobika: Už se dá někde zjistit, které permice ...
To se zeptej hlavně Kena.
 
 
 
Reakce na Scottiecz: Za týden tam bude moct tisíc lidí.....
Tak aspoň na nejbližších cca 3 zápasy. Jsou i lidi, co pracujou na směny. A ty si je pak mění kvůli zápasům. Vymění si směnu a pak den před zápasem zjistí, že zbytečně. Já také vím, že nebudu na všechny zápasy (když třeba budou 2 domácí za týden). V úterý třeba obětuju zápas a v neděli mě to vyřadí. Když budu vědět, že v neděli nebudu moci, tak bych ale v úterý pak šel.
 
 
 
Já bych teda uvítal dopředu vědět, na které všechny zápasy mohu jít ( třeba těch 21. Dle toho si můžu naplánovat účasti. Den předem je fakt málo.
 
 
 
No rozebírat, jak na hokej je teď úplně zbytečný. Začátek ligy je za měsíc a do té doby vymyslí ještě minimálně 2 verze. A jakkákoliv verze jim stejně vydrží pak 14 dní. Blbý je, že prakticky nyní žádná epidemiologická tragédie není a na hokej skoro nikoho nepustí. Co bude až začnou chřipky a překvapí je, že nebudou stíhat ani testovat!
 
 
 
Reakce na quak: To by tu absurditu celé situace dokonale...
Tak ať to promítají na náměstí nebo na Střeleckém ostrově Smajlík
 
 
 
No já bych chození s diváky asi zatím ani neřešil. Budeme vůbec rádi, že se bude hrát aspoň bez diváků. Co mám zprávy od jednoho mimobudějovického trenéra mládeže, tak zítra je na svazu jednání a tam by měli odsouhlasit odklad extraligy o měsíc. Což pokud řeší u takto mámo nakažených, tak to nezačnou ani pak v říjnu, kdy těch nakažených bude určo více a do toho díky nástupu chřipek se nebude stíhat testovat atd.
Aktuálně se řeší oddělení mládeže od a-týmů, aby se minimalizovalo nakažení a-týmů (tam se totiž přijde o nejvíce peněz), mládežníci by měli mít zákaz jakkýkoliv společných soustředění (např. dvacítka se na srazu nakazila, nebo na slávce bylo nějaké společné soustředění dorosteneckých brankářů, kde se skoro všichni nakazili a rozjeli se s tím po republice atd atd.).
Jinak sortovat fanoušky je nesmysl. Nějaké přednosti kotle před ostatními. Půlka kotle to tam stejně prostojí a takovej člověk by měl mít přednost před někým, kdo tam chodí třeba 40 let, a notabene dává za permici 2 x tolik?
Ale jak to pak dělat je teda oříšek, když by mohla chodit třeba půlka haly, tak se nabízí sudá a liché číslo sedadla. Jenže hodně lidí chodí ve dvou a permici mají vedle sebe(třeba otec+syn nebo chodí dva kámoši). Takže pak půjdou chodit sami (což je naprd, a když to vezmu za sebe, chodit na hokej sám je skoro k ničemu, to je lepší se dívat doma na TV). 6 letýho syna např. taky nepustíš samotnýho na hokej. Proto jakkýkoliv nastavení je myslím na levačku.
 
 
 
No já nechápu, že se kluby a svaz nějak nesejdou (nejlépe přes skype) a nezačnou řešit scénáře, za kterých rozběhnou sezonu a budou platné pro celý rok. Tzn. jak budou postupovat, když zjistí, že díky karanténám různých týmů nestihnou všech 52 kol. Bude se hrát jen 26, pokud se stihne odehrát tak aspoň 39? Co pak play off? Co když jeden z týmů bude muset během play off do karantény? Všichni ostatní na něj budou 14 dní čekat? Hlavně vymyslet něco, co se dá i při nejhorších scénářích dohrát a neskončit sezonu nedohranou nebo a zase bez mistra. Jako nevím, ale chodit na ligu, kde od ledna budu vědět, že se hraje už jen o to, kdo bude vyhlášený jako vítěz základní části, to nevím nevím.
Dle mého by toto mělo být dopředu jasné, aby se předcházelo dalším spekulacím.
To samé fotbal. Tam teda nechápu, jak budou chtít dohrát evropské poháry. Pár karantén a základní skupinu dohrávají ještě v dubnu.
Nižší ligy sportů dle mého mají letos útrum, tam nebudou prachy ani na testy, takže se dle mého nedohrajou.
Předpokládám ale, že začnou sezonu s vidinou , že se dohraje celá základní část i play-off a na konci října už zjistí, že už jsou v pytli a budou ladit první scénář, který ještě do konce sezony několikrát upraví. Samozřejmě už to díky tomu bude s dovětkem, že to bude vyhovovat Spartě, Liberci nebo bůhví komu, dle tabulky.
 
 
 
Hlavně svaz by měl říci : Všem hráčům dáte sto procent, pokud ne, nehrajete. Na druhou stranu hráč, co tam příští rok bude hrát za hypotetický peníze je matlák non plus ultra.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....

Brankář Motoru Jiří Patera se může stát vítězem Zlatá helma SENCOR za uplynulou sezónu! Jestli se vám jeho zákrok líbil, můžete...