Diskusní fórum
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
tuppu | ČB
Reagovat
31.05.2026, 23:11
Ty Švýcaři museli někomu něco udělat. Na druhou stranu, když ve třech finále v řadě nedáš ani gól, tak ten titul nemáš.
31.05.2026, 18:13
28.05.2026, 23:01
28.05.2026, 18:45
No tak tohle nebylo povedené MS. Nešlo skoro nic. Jediná věc, která se dá vyzvednout je na naše poměry málo vyloučených hráčů, zejména ve 2. polovině turnaje.
26.05.2026, 23:01
26.05.2026, 15:02
Koukám, že Dánove nám vyrovnávacím golem v čase 59:59 vykřesali jiskřicku naděje na druhý flek, nicméně večerní zázrak po včerejším výkonu rozhodně neočekávam.
25.05.2026, 18:35
25.05.2026, 18:21
Já nevycházím z údivu, kolik děláme chyb, když nejsme pod tlakem. My si nedáme dobře každou druhou přihrávku ve chvíli, kdy po nás soupeř nejde.
20.05.2026, 18:56
Tohle jsem ještě neviděl. Že budu s Italy posledních 10 minut tlačit časomíru očima, by mě nenapadlo.
Klobouk dolů před Italy, hráli zápas po 24 hodinách a celou dolů stíhali s námi bruslit a bojovat a ještě si v závěru vytvořili pár tutovek. No a gólman Clara byl skvělý už na ZOH. Až mi na konci těch Italů bylo líto.
Klobouk dolů před Italy, hráli zápas po 24 hodinách a celou dolů stíhali s námi bruslit a bojovat a ještě si v závěru vytvořili pár tutovek. No a gólman Clara byl skvělý už na ZOH. Až mi na konci těch Italů bylo líto.
20.05.2026, 18:00
18.05.2026, 23:46
Uf. Hodně cenná výhra. Když soupeř snížil během chvíle na 3:2, tak jsem si říkal, že to skončí 3:7. Švédi mají hodně dobré mužstvo. Silní na puku i v soubojích a přesní v kombinaci. Dokáží si vytvořit tlak. Přesto jsme s nimi nakonec při hře 5 na 5 neinkasovali a zápas jsme urvali bojovností, vůlí a efektivitou v koncovce. Naopak jsme vůbec nechytali jejich přesilovku. Až teprve to "oslabení" při hře bez gólmana bylo odehráno z naší strany kvalitně.
Myslím, že tahle výhra nám mentálně hodně pomůže do dalších zápasů.
Myslím, že tahle výhra nám mentálně hodně pomůže do dalších zápasů.
16.05.2026, 21:30
25.04.2026, 18:47
Tak U18 porazí USA a Švédsko a pak si zazní první místo ve skupině tím, že odevzdá 2 body Němců.
12.04.2026, 18:41
06.04.2026, 20:28
Tak ono obecně ta úroveň tohohle fóra jde setrvale dolů a mnohdy se promeňuje ve slušný srač.ky. Pamatuji diskuse ještě ze sestupové sezóny tuším, že byla 03/04. Tam bylo tolik věcí ke kritice a přesto ta úroveň diskuse byla o několik stupňů výše než v poslední době. Ale ono to asi souvisí s celkovým společenským nastavením.
Osobně by mi vůbec nevadilo, kdyby se tohle forum přesunulo na nějakou nezávislou platformu a přestalo být součástí oficiálních stránek klubu, jako to mají, ještě snad kromě MHK, všude jinde. Přijde mi, že v současnosti tahle "prezentace" klubu spíš škodí.
Osobně by mi vůbec nevadilo, kdyby se tohle forum přesunulo na nějakou nezávislou platformu a přestalo být součástí oficiálních stránek klubu, jako to mají, ještě snad kromě MHK, všude jinde. Přijde mi, že v současnosti tahle "prezentace" klubu spíš škodí.
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.









