ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "tuppu" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
20.05.2018, 23:32
 
Reakce na jeníček: ...asi všichni jsme to přáli Helvítům...
Já teda Helvítům zrovna nepřál, ale klobouk dolů pro ně. Navíc prohráli extrémně krutým způsobem. Byli skutečně blizoučko.
Švédsko si titul nakonec zaslouží. Byli celkově nejlepší. A jak už zmínili i komentátoři, vyhráli po roce s téměř kompletně obměněným týmem. Evidentně u nich hokej dělají velmi dobře. A mrzí mě moc, že u nás se často preferují v hokeji dílčí zájmy a amatérismus některých než snaha generovat množství špičkových hokejistů. Dokud se to nezmění, do špičky ve všech věkových kategoriích se trvale nevrátíme. Jakkoliv letos ten naroďák působil docela sympaticky.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
19.05.2018, 21:48
 
Skvělý gólman, vynikající pohyb, touha jít úspěchu naproti a nepodělat se ze soupeře. Klobouk dolů. A ani nemusí být papírově lepší tým a úspěch je tu. O to víc mě sejří ta prochrápaná první třetina proti USA.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
13.05.2018, 21:35
 
Na repre se letos kouká docela dobře, ale bohužel pořád to tak nějak stačí na nějaké šesté, sedmé místo na světě. Teď se dívám na ty Švédy a to je jiný kafe.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
10.05.2018, 22:54
 
Reakce na Scipioo: No, ze vzroste sila narodaku s Pastou...
Neuvěřitelné. Dva hráči ráno vystoupí z letadla a udělají všechny 4 góly. Rusové mají skvělý tým, ale tihle dva byli ještě o kus výš. Klobouk dolů. Smajlík Smajlík
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
08.05.2018, 23:03
 
Uf. 2 body za zápas s takovou zbytečnou nekázní množstvím chyb beru. Důležitý výsledek. Francouz obstál solidně. Nakonec se z toho vyklubal solidně vzrušující zápas.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
08.05.2018, 21:26
 
Reakce na zdcart: Že nevystřídá Francouze?...
Za co? Že ho tam obrana nechává na holičkách?
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
08.05.2018, 20:59
 
Včera jsem koukal na Kanadu, to byla lahůdka na to koukat. To vypadalo, že mají na těch hokejkách na ten puk nějaké magnety. Holt vlak nám ujel a mnozí odpovědní si to ještě nepřiznali.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
08.05.2018, 20:53
 
Reakce na zmetek: Tak Francouz dnes hodně marnej... ješt...
No hlavně tam Švýcar veselé doráží a obránce na něj z metru uctivě kouká. Vůbec s nima nestíháme bruslit a když se v té rychlosti snažíme něco vymyslet, tak je to nepřesnost na nepřesnost. O těch zbytečných vyloučeních a hrozných přesilovkách raději nemluvit. Remíza po 20 minutách je pro nás dobrá
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
07.05.2018, 10:02
 
Reakce na Kobson: Koller měl sice zvuk na prd, ale muzik...
No a zbylo něco na mladé hokejky?
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
05.05.2018, 23:53
 
Reakce na Aleš=M=: Vole.. My si tak rikame....Venca Pros...
Z Kodaně do Kadaně, to je panečku sešup Smajlík
K dnešku. Nakonec jsme za pár vteřin dvanáct utekli hrobníkovi z lopaty, ale bohužel je vidět, že v dnešním hokeji nerozhoduje herní převaha a třeba ani lepší bruslení. Slovensku stačily dvě využité přesilovky a přestože to od poloviny zápasu připomínalo válec, vyrovnali jsme na poslední chvíli. Bohužel to, co nás odděluje od mužstev prvního sledu, je herní myšlení úměrné rychlosti hry a pohotovost v zakončení. My jsme do nich bušili, ale vyložených šancí z toho bylo pár a následně uskočil puk nebo zakončující hráč zavrávoral. Taková Kanada nebo Švédsko nemusí mít ani třeba tlak, ale zničehonic někdo dá průlomový pás, kterým pošlou hrajícího hráče mimo hru a následuje rychlé precizní zakončení.
Ale nakonec to dobře dopadlo, klobouk dolů před Nečasem, který po dvou třetinách vstřebávání atmosféry v závěru hrál výborně a skvělou akcí pár vteřin před koncem srovnal a v prodloužení, kdy Slováci už nevěděli čí jsou, mohl rozhodnout už po chvíli. Stejně tak se mi líbil i Kubalík. Takže výhledem k vývoji skóre nakonec dojem pozitivní, ale jak jsem psal výše ta efektivita zakončení nic moc. Koneckonců už zítra si pomeříme kalibry se soupeřem jiné kategorie a moc optimista nejsem. Ale kdoví.
Slovenský výběr sice statečně bojoval, ale obávám se, že jejich výběr české a slovenské extraligy mírně doplněný o dvě tři výraznější jména asi těžko na MS obstojí se silnými soupeři. Absolutorium zaslouží dnes Čiliak.
U nás byla dnes večer dvě větší negativa, jednak 2 góly ze 3 oslabení, byť to Slováci zahráli dvakrát výborně, ale hlavně přesilovky. Tam jsem pořád hledal, zda ta červená sestava nemá na prsou velké M, jinak si tu podobnost neumím vysvětlit.
Takže celkový dojem 65 že 100.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
01.05.2018, 13:00
 
Tak Strmeň potvrzen. To je velmi slušný gólman. Smajlík
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
24.04.2018, 23:00
 
Reakce na alkac: Nic není ideální, neboť to stojí na lid...
Ve Varech to zřejmě měli v hlavách srovnané a dílčí výsledky i celkový výsledek jim dává za pravdu. Přeji jim, ať se jim daří v elh. Z naší pozice je mi líto, že za ta léta jsme tady propásli práci s mladšími ročníky. Mít dnes víc hráčů věku a výkonnosti třeba Vráblíka, to by bylo terno. Na druhou stranu je pravda, že stav mládežnických výběrů při odchodu MTF byl dost tristní a moc kde brát nebylo. Na druhou Švihálek skončil na Slovensku, Prokeš jsme pořád dávali jinam a Kachyňu jsme taky moc nestavěli. A počínání mlaďasové hráli 2 až 3 minuty v zápase. Přitom mladí odchovanci jsou ta nejlevnější cesta vpřed.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
22.04.2018, 19:51
 
Reakce na KohyCZ: Ještě ne, LTC Praha má titulů 15 ;)...
Tak na wikipedii píšou dokonce 17 včetně válečných let. Je otázka, jak se to bere, zda v oficiálně organizované lize, mistrovství ČSR, nebo v Českomoravské lize za války. Smajlík
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
22.04.2018, 19:32
 
Gratulace do Brna. Klobouk dolů, jak ty dvě poslední play off zvládli. A rázem máme nový historický nejúspěšnější klub.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
22.04.2018, 17:23
 
Tak Jihlava se vrací z vandru domů. Holt s prvoligovým kádrem se extraliga hrát nedá. Celou sezónu se tamní fans ubezpečovali, že sestoupit nemohou, jelikož eliga je úplně někde jinde než wsm a nakonec týmům z první ligy odevzdali 13 bodů z 21 (dnešní zápas samozřejmě nemá cenu počítat). Ono navzdory předsezonnim očekáváním se ukázalo, že ta liga vůbec není tak špatná.
Jinak Litvínov se sice s odřenýma ušima zachránil, ale vůbec bych se nedivil, kdyby za rok byl v baráži zase. Z naší strany vzhledem k silám v baráži promarněnná šance, ale to tu již psali mnozí.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
20.04.2018, 21:02
 
Taky si říkám, že ten Litvínov je schopný ten zápas za 3 body nevyhrát. Ale asi to nepustí a budeme jezdit do Jihlavy. Kladno bude příští rok asi hodně silné. Klobouk dolů před tím, co dokázali v baráži uhrát. Původně jsem je tipoval na 6 bodů. Vlastně získali 13 bodů na 14 vstřelených gólů, to je něco. Varům postup přeju, vzali to za správný konec a podařilo se jim to vcelku s přehledem.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
20.04.2018, 20:27
 
No, ve Varech jsou dnes spokojeni úplně všichni
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
20.04.2018, 19:22
 
Nevím, co někteří mají pořád s Kutlákem. Na podzim hrál velmi dobře a pochybuji, že by naráz zapoměl hrát hokej. Myslím, že tu ještě bude platný.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
17.04.2018, 20:04
 
No a Vary jsou na 99% v extralize. A Litvínov se z toho hrabe ven. To jsem moc nečekal. Tak uvidíme.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
15.04.2018, 19:44
 
Hm tak Poruba. Zase pěkná dálka. A zase moravský tým. Ten Brod to měl o kousíček- stejný počet bodů, stejné vzájemné zápasy, stejný rozdíl ve skóre a nakonec dojel na celkový počet vstřelených branek. To musí mrzet.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Velké množství zástupců měl Motor na včerejším běhu Jihočeských nadějí! ?? Na start se postavili i nejvyšší představitelé klubu....

40. narozeniny slaví bývalý obránce Petr Gřegořek. V ČB 7 sezon, 341 zápasů, 42 gólů a 117 bodů. Člen postupového týmu 2005 a...

Motorácká letní příprava pro příští sezónu již odstartovala. O své dojmy z ní se s námi podělil Jan Strmeň!...

Václav Prospal už se naplno chopil otěží v Motoru. Jeho realizační tým je kompletní! ????hcmotor.cz/clanek.asp?id=…