MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "tuppu" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
23.05.2022, 22:03
 
Reakce na jihocech86: No, kdo by řekl že Dánové porazí K...
Vyrovnává se to. Dost možná že ty výsledky Dánů na ZOH a ta dnešní výhra nad Kanadou nejsou náhodné. Švýcarsko už v top špičce je, Němci jsou na cestě a Dánové se možná na tu cestu právě vydávají. Docela by mě zajímalo, jak bude vypadat takové MS v roce 2028.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
23.05.2022, 21:41
 
Btw 3. třetina Dánsko Kanada je hodně koukatelná
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
23.05.2022, 21:38
 
Reakce na zbyna-ck: Nehledě na to, že důležitý zápasy ča...
Hele a to se jako nesmí poukázat na nedostatky? Byť po vyhraném zápase? Já si prostě neumím lhát do kapsy a přestože jsem za 3 body hodně rád, tak si prostě jen myslím, že ta hra s výjimkou Lotyšska (slabou Británii nepočítám) není optimální a myslím, že proti top týmům až na výjimky k úspěchu nepovede. To neznamená, že mě naše repre nemůže už zítra nebo v dalších fázích vyvést z omylu. A myslím si, že většina lidí, co sem napíší něco kritického a myslím včetně mě, nejsou nějací chroničtí maniaci, kteří potřebují si honit triko za každou cenu nějakým masochismem. Ale držet povinné veselí nad získanými 3 body a tvářit se, že je vše ok, to je blbost.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
23.05.2022, 18:01
 
No kdyby nebyli US boys tak plonkoví u těch tyček, tak jsme měli dnes velký kulový. Byly to defenzivní šachy, kde se naše tři lajny mimo Krejčího vůbec neprosazovaly. Připomínalo mi to zápasy s Norskem, ale my jsme dnes hráli to, co normálně hrají Norové. Tohle na Finy stačit nebude. Ale uvidíme.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
15.05.2022, 20:32
 
Reakce na MrPesi: Vejmelka nechytne ani medicimbal :))...
To není o Vejmelkovi Sice ten třetí gól jde za ním, ale zatím jsou Švédi celkově úplně někde jinde.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
13.05.2022, 20:46
 
Nevíte někdo jestli se tohle MS hraje už na zámořských rozměrech lednové plochy? Nebo je to širší evropské kluziště?
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
22.04.2022, 19:51
 
Ať je to jak chce, tak Plekanec je hlavní faktor, proč může být Kladno v pohodě. Je totiž prakticky u půlky gólů nebo vyložených šancí Kladna.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
21.04.2022, 21:34
 
Jenže příští rok to bude mít Tábor asi hodně těžké. Postupové ambice bude mít zcela určitě Chomutov a z letošních sestoupivších asi podprales dlouho nebude chtít hrát Ústí a dost možná ani Havířov.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
21.04.2022, 20:25
 
Tak Šumperk se asi dle očekávání zachránil. Je vidět, že rozdíl mezi těmi soutěžemi je, notabene když ještě baráž hraje pátý tým od konce.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
11.04.2022, 22:15
 
Šli jsme po cestě a na jejím konci byly bronzové placky. Před sezónou nemyslitelné. Velký dík celému týmu za ten charakter, díky kterému se to mohlo podařit. Za mě moc velká spokojenost a ještě větší dík Smajlík
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
11.04.2022, 20:55
 
Přijde mi, že odcházíme fyzicky
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
09.04.2022, 14:18
 
Reakce na Cr0SbY: Ale stvrdit to musi kluby prestupni ca...
Hele nepřeháníš to trochu? Vidět za každým simulanta? Co jsem viděl pak ještě večer v tv, tak se po tom zákroku Šticha belhal za pomoci maséra do kabiny a pár střídání vynechal. Takhle nevypadá simulování narozdíl od Tomáška, kterej se tam válel a pak nastoupil jak jelen do dalšího střídání. A to, že ten Štichovo zásah vypadal vcelku nevinně, neznamená, že to nemuselo dost bolet, jestli trefil nechráněné místo. A jestli chceš podávat po každém zápase podnět na DK, tak dosáhneš jen to, že budeme za uplakaný pitomce, kteří by měli jít hrát raději kuličky.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
07.04.2022, 21:38
 
Zatím hledáme cestu, jak prohrát vyhraný zápas. Kvůli takové klukovině Smajlík
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
04.04.2022, 22:29
 
Reakce na dimmu borgir: Bavit se o bronzu je hodně předč...
Proč myslíš, že mám před tou medaili slovo "případná " Smajlík . Taky vidím, že Bolka hraje nesmírně sympaticky a nic v kapse ještě nemáme. Ale stejně si myslím, že je Třinec nakonec udělá.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
04.04.2022, 21:48
 
Reakce na Henys: Museli bychom mit top naslaplej tým, ab...
Zas bych to s tím ublíženectvím tak nepřeháněl. Prostě finanční možnosti S a =M= se nedají srovnávat a na ledě je to prostě vidět. My máme 2 exkluzivní hráče, oni třeba 6.
Na to, že jsme se v půlce prosince dívali s obavami z 11 místa pod sebe, zda se náhodou Zlín neprobouzí z mrákot bude případná bronzová medaile naprostá bomba. Myslím, že tamhle nekde na Labi by ji asi taky brali raději, než jak dopadli.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
04.04.2022, 19:16
 
Takhle nemůžeme nechat samotného hráče před bránou. Smajlík
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
28.03.2022, 23:31
 
Aha, tak se nikdo nikam trmácet nebude, jenom my do Prahy.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
28.03.2022, 23:30
 
Reakce na Jihocech86: by mě zajímalo, jestli těm hráčům ...
To je tak, když se utkání, u kterého neni vyloučena kumulace prodloužení, začíná v 19 hodin. A to mají ještě kliku, že pokud by vyhrál Liberec, že jsou si geograficky blízko a nemuseli by se trmácet na další zápas někam daleko.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
24.03.2022, 20:35
 
Reakce na zmetek: Asi by měl prasomíra zajít do kabin, m...
Já bych si asi tyhle hodnocení nechal až po zápase.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
17.03.2022, 22:25
 
Reakce na zbyna-ck: no, ono taky bylo opravdu dost absur...
No ona tam ta ekonomika byla, ale založená firmách od uhlí jako Severočeské doly, Mostecká uhelná nebo Noen. V poslední době uhlí ztratilo na popularitě, utlumuje se a ta ekonomická podpora se vytrácí. On ten Litvínov, byť je zase od ropy, od toho titulu také nesvítí, vlaje na spodku, dvakrát hrál baráž, letos taky nic moc. No a Litky, pokud by svazový projekt skončil, by se možná poroučely také.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

PAVEL NOVÁK se chce prosadit do farmářského týmu Minnesoty v AHL, odkud je to přece jen nejblíže k dosažení snu každého hokejisty...

50. narozeniny slaví bývalý útočník Filip Turek. V ČB 13 sezon, 532 zápasů, 153 gólů, 380 bodů, 33 +/- a 319 TM. Člen bronzového...

Po dlouhých letech se Lukáš Vopelka vrací do Motoru! Přečtěte si rozhovor s českobudějovickým rodákem??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

52. narozeniny včera oslavil bývalý legendární brankář a dnes prezident klubu Roman Turek. Všechno nej, Edo! ??