MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "tomas46" |  vypnout filtr
 
12345>
Další diskuse: 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
30.11.2022, 11:42
 
Zdravim. nechci tu přilejvat oleje do ohně, ale jenom připomenu. Dva ze tří včerejších varskej střelců: Bernad - odchovanec Písku, Koblasa - ze Soběslavi (víc asi o něm psát nemusim). Do určitý míry vždycky všecko tak trochu spolu nějak souvisí...
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
24.11.2022, 13:46
 
Reakce na Evoorg: Jo, vzhledem k tomu, kdy začínají hoke...
Souhlas. Jenom doufám, že v tom opravdu je hlubší záměr
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
24.11.2022, 12:32
 
To byla reakce na Evoorga
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
24.11.2022, 12:22
 
Zdravim. Gazda je herně určitě přínos, ale jenom na měsíc? Nevim nevim. Smlouvu má ve Zlíně do konce sezony (snad bez opce, ale tady nemam přesný info), možná to sou nějaký předmanželský námluvy. Fakt je, že z beků sme tam asi neměli moc koho poslat, ale byla by určitě škoda Kachyňu začít odepisovat. Snad se tak nestane. Ale naprosto s tebou souhlasim, bota nás výrazně tlačí někde jinde. A tam zatim žádnou změnu nevidim. Ani v příchodech, ani v systému práce (Ale třeba se mejlim a budu příjemně překvapenej.).
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
21.11.2022, 12:50
 
Reakce na mcdavid: Je to vnuk Míry Dvořáka, tam je oprav...
Klídek, ještě mu není 35. Vydrž! Smajlík
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
21.11.2022, 12:22
 
Reakce na jeníček: Opravdu "špekulace"! ..Bělmův táborsk...
Jo, souhlas, jenom špekulace. Ale třeba by se našla nějaká jiná druholigová štace. Ale teď vážně. Jde o to (a tak to cejtim i v jinejch příspěvcích) ukázat mladejm, že když budou na 100 % makat, že se s nima počítá.
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
21.11.2022, 11:17
 
Reakce na lojzanovak: Prve by bylo fajn, aby prostor v A...
Teď si trochu zašpekuluju. Třeba by mohli Drančák s Humeníkem na pár utkání do Tábora. Bělma je myslim pořád ještě podílníkem CB Hokej 2013, tak by třeba šlo něco domluvit a mlaďasové by mohli "trochu poznat dospělej hokej". Když může Koláček do Chomutova a "je to pro něj přínosný", jak řikaj hlavy pomazané, tak proč ne do Tábora, kterej je v tabulce před Chomutovem?
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
21.11.2022, 10:18
 
Reakce na kerschlic00: Jiříček, Nečas a Šalé jsou. Minim...
Zdravim všechny. Já "zdcart" rozumim. To co píše, to je vobava každýho správnýho Motoráka o budoucnost. Možná trochu hůř vyjádřená, ale oprávněná. Všichni tady cejtíme, že mládež je problém (jo, teď tady bude následovat, co všechno už se udělalo - a ono to ku...va furt nestačí). Sestup junků je větší prů...er, než si vedení je ochotný připustit. A všichni cejtíme, že kromě vlastní práce s mladejma je třeba, aby pro ně (pokud na sobě budou makat) existovala perspektiva. Před třema tejdnama se odehrál tento příběh: Existuje bek Adam Dvořák. Narodil se v Budějicích v roce 2003. V Motou taky začínal. Pak se chvíli potuloval v Linci. Letos začal hrát za áčko v Táboře a odtud si ho vytáhla Olomouc. Zatím jenom do juniorky (oni jí mají v Exralize), ale pokud by se mu dařilo, pak ho zkusí i v áčku. Držme mu palce, ať mu to jde, protože pak se třeba v 35ti vrátí do Motoru. Teď vážně, netvrdim, že Adam Dvořák by byl naším spasitelem, ale jasně to dokládá trend, kterej nám nepřeje...
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
11.11.2022, 10:31
 
Reakce na Evoorg: K tomu článku na webu, musím přiznat, ...
No nevim. Na setkání s fanoušky se řikalo, že hledáme "důraznýho centra"... Smajlík
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
10.11.2022, 16:42
 
Reakce na =Márty=: Co pořád máte proti Horákovi? To samé...
Zdravim všechny. Tak v tomhle bych byl teda hodně opatrnej. Co mam info z Bolky, tak to rozhodně žádná hitparáda nebyla. Ani Vrbata, ani Nedorost. Co sem slyšel tak: 1. aktivní skauting 0, oba znali cestu jen mezi Bolkou a "Outůčkem", Nedorost teda ještě do Budějc, ale nikam jinam. 2. Nedorosta si přivedl jenom Vrbata, žádná koncepce v tom nebyla. Tehdy to všichni respektovali, hold měli dvojitýho sportovního manažera. 3. Oba dva IQ pod průměrem, ale sebevědomí a arogance jak Mont Blanc. Špatně jak ke spolupracovníkům, tak do mančaftu. 4. Absolutní nerespektování finančních mantinelů a pravidel, a to Bolka prej měla letos největší balík na akvizice, co je v ELH. Ve výsledku toho ale moc nepředvedli. Ale furt si řikali o další peníze. Takže fakt opatrně. Von výbornej hokejista ještě zdaleka nemusí bejt dobrej, ani průměrnej manažer. To platí i pro odchovance.
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
03.11.2022, 18:02
 
Jo Kohy a co takhle udělat nějakej rozhovor s celym hokejovym klanem Vondrků. Když jsou tři...
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
03.11.2022, 17:57
 
Reakce na KohyCZ: Jiří je bratr Michala staršího. Byl i ...
Díky moc za info. Vždycky je dobrý vědět "kdo, kdy, s kým" Smajlík Právě z Vimperka si ho ještě pamatuju. Tušim, že byl i v juniorský repre, ale to jsem ještě nebyl na světě Smajlík
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
03.11.2022, 17:50
 
Zdravi všechny. Chtěl jsem se zeptat, neví někdo, jestli jsou příbuzní Vondrkové Michal starší a mladší s Jiřím Vondrkou? Hrával tuším levýho beka. Matně si ho pamatuju z Vimperka, když jsem tam jako kluk začínal jezdit s tátou na hokej. Možná Kohy by mohl vědět...
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
01.11.2022, 13:54
 
Reakce na Drew: Přesně kvůli těmhle kecům bych si přál, ...
Hele nebuď demagog. Mě by docela zajímalo, co by se talo, kdyby Modráka na vojně v Trenčíně Šupler poslal hned na začátku do slovenskýho pralesa v podobě VTJ Topolčany Smajlík
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
31.10.2022, 12:46
 
Reakce na Evoorg: Já si hlavně teda pořád myslím, že je ...
Zdravim všechny. Podle mě to má dva společný jmenovatele. Jednak práce s útočníkama (o tom už jsi tu docela trefně psal) a pak ještě prapodivná letní příprava na ledě.

K Tomanovi: S lajnou Strnad, Toman, Valský se dá pracovat. Strnad přes všechnu kritiku, co tu byla, je výbornej bruslař, houževnatej, dokáže dělat prostor. měli by spolu hrát chvilku dýl a měli by vědět, co mají hrát. Ale to se vracim zase na začátek.

Chlubna a Koláček: Tady bych chtěl Modrákovi připomenou jména trenérů Pražák (sice si pak pochutnával na bruslích, ale to je jinej příběh), Uher, Šupler. Kdyby jich nebylo (a samozřejmě Modrákovo pracovitosti a ctižádosti, o tom žádná), tak by to Modrák nedotáhl tam, kam to dotáhl. Ti se ho nebáli stavět, když ještě zdaleka nebyl hotovej hráč a třeba za Uhra to celkově taky nebyla žádná hitparáda.

O rozložení sil tady psala spousta z nás. V týhle době už se dá říct, že je to bezpodmínečná nutnost, co se osvědčila (ani nám nic jinýho nezbylo). A měli bysme u toho zůstat, i až se nám uzdravěj marodi. Prostor pro stahování lajn se vždycky může najít až ve třetí třetině (když bude fakt zapotřebí).
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
27.10.2022, 18:19
 
Reakce na Evoorg: No ten trejd Doležala za Straku by se ...
Naprostej souhlas. Za tenhle tip palec nahoru. I když se mu letos u ropáků nedařilo, takovejhle hráč by se nám hodil.
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
27.10.2022, 18:13
 
Zdravim všechny. Ve Spartě skončil Graňák. Na to, aby u nás mohl hrát, věk už má Smajlík Ale teď vážně, pořád to v rukách má, má perfektní přehled i rozehrávku, nepropadá a s kondicí nemá problém. Takovej typ beka by nám pomohl...
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
26.10.2022, 09:05
 
Reakce na MARSCH: Remeš tu začal sezonu, ale holt liga j...
Zdravim všechny. Čemu se divíme? Takhle to přece muselo dopadnout. Dokud se v naší mládeži neudělá fakt systémová změna, tak to tak bude dál. Já čekal, že Remeš dostane trochu větší šanci aspoň v přípravě vedle těch různejch Masopustů nebo Pouzarů... No, nestalo se. Teď nechci malovat čerta na zeď, ale pokud Drančák nedostane pár šancí v áčku, aby se mu aspoň naznačila perspektiva a nestane se zázrak a junci postoupí, tak už se teď můžeme vsázet, ke komu přestoupí.
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
20.10.2022, 14:55
 
Reakce na KohyCZ: Tak v našich podmínkách určitě nebude ...
Ale tak jasně, vždycky je to o komunikaci mezi lidma. Zas neřikejme, že spolu lidi hned od začátku nebudou chtít mluvit a hned se budou přetahovat. Ale je třeba dlouhodobě držet lajnu ve smyslu: takovej hokej dlouhodobě (pochopitelně se musí vnímat vývojový trendy, aby mě někdo nechytal za slovo) chceme hrát, proto takhle chceme vychovávat mladý, proto chceme manšaft doplňovat o takovejhle typ hráčů a proto k nim bude pasovat takovejhle trenér. A přesně tohle je podle mě role SM.
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
20.10.2022, 14:48
 
Reakce na =M=Dedek: Chtěl bych jen na okraj podotknout, ...
Copak? On se někde nakazil a roznášel to? Povídej a přeháněj Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Nová sezona se blíží! A na co nového se můžete těšit? Třeba na to, že z hokeje pojedete svým novým...

Vstupenky na nedělní domácí premiéru s Kometou už jsou v prodeji! Moc se na vás těšíme a vy se zase můžete těšit na malý dárek,...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…V pondělí 12. září se konala tradiční předsezonní konference . Na místo dorazili prezident klubu Roman...

Více než 100 let provází bílá barva českobudějovický hokej. Projděte si, jak vypadali českobudějovičtí hráči v bílých dresech...