MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "stoker303" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
2: Tom
Říká se, že „Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky“. V tomto případě bych byl i já rád, aby tomu tak bylo..
 
 
 
2: kerschlic00
ok, tak to se omlouvám Smajlík ..
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Mohli pro to aby tu zůstal udělat...
Takže nasypeš raději jednomu, aby sis tím zavřel dveře například pro dva a půl jiných? Co to je za logiku? Smajlík Pokud dostal co se týče peněz nabídku stejnou + další výhody plynoucí z jeho pozice a on se rozhodl jí nepřijmout, nedá se nic dělat..
 
 
 
Reakce na kursor: Nemám to postavené tak, že by naším tr...
Smajlík já bych tam jen dodal moznost 2 k tomu poslednimu odstavci. Jeste je tu totiz moznost, ze dotycny je klasicky vyznavac selskeho rozumu, ktery mu nedovoluje vzit v potaz jakekoliv sirsi konsekvence. Tim padem je jeho konecny usudek, aniz by si to sam uvedomil, znacne zkreslen..jinymi slovy je to d*bil Smajlík . Bohuzel takovych lidi je na svete cim dal vice :/..
 
 
 
Pokud vím, tak o Kloučka tady zájem byl. Pradubice byly proti..
 
 
 
..."Po tom, co převedl Kanty v posledním zápase, je sháňka po gólmanovi dosti pochopitelná!"...

Co to mělo být? V zápase se Spartou jsem žádněj kix neviděl, proti Hradci chytal kluk..
 
 
 
Reakce na Tony8385: Bery tam není primárně od střílení g...
A proto chodil i na přesilovku Smajlík ...
 
 
 
Bery odehrál standard, včetně toho zbytečného faulu. Kdyby se prosadil gólově, bylo by to o něčem jiném, tak snad dostane v dalším zápase šanci a využije ji..
 
 
 
Díky za rozhovor, takhle morálního člověka dneska potkat není samozřejmost, ba spíše výjimka. Je to naše klubová legenda, troufám si říci, možná největší a jsem na náš klub hrdý, že takovýto člověk je jeho součástí. To jak velkým přínosem p. Prospal pro náš klub je, si možná někteří trolové uvědomí až bude pryč. Nicméně loučit se zatím není na pořadu dne, před námi je ještě spousta zápasů a já bych celé organizaci přál, aby až nastane ten letošní poslední zápas, panovala s uplynulou sezónou spokojenost. Smajlík =M=
 
 
 
Bod super Smajlík
 
 
 
Smajlík Wikipedia říká:
Troll (či trol) je v internetovém slangu účastník online diskusních fór, chatů či blogů, který začíná hádky, provokuje čtenáře na internetu a rozsévá neshody tím, že zveřejňuje záměrně provokativní, urážlivé nebo irelevantní (off-topic) příspěvky k citlivým tématům. Jeho cílem je vyprovokovat ostatní uživatele k emotivní odezvě nebo jinak narušit normální, věcnou diskusi a odklonit se od tématu debaty. Činnost trolla bývá v internetovém diskurzu nazývána trollingem či trollováním.

Mělo by se to učit už na základních školách, že na blby se nereaguje pojďme to zkusit Smajlík .
 
 
 
Takže už nechceme posilovat? Teď chceme vyhodit trenéra? Smajlík . Ještě že vaše jediná možnost je vyblinkat se na fóru po každé prohře, zahrát si na myslitele a oborníky a potom zase šupky do svých kolbenek..Mlčeti zlato klucí Smajlík .
 
 
 
2 Motor27...
 
 
 
Nechceš se na chvilku někam zmizet a být zmizelej? Prospěl bys sobě i místnímu fóru, Tvé příspěvky jsou z valné části děsnej brak, omlouvám se Smajlík .
 
 
 
Reakce na MARSCH: O mnohych jsme si mysleli, že je tu už...
Lajkuju!!! Smajlík
 
 
stoker303stoker303 | Štěpánovice
Reagovat
07.11.2020, 23:31
 
Reakce na -Tom-: Já Čila za dnešek nějak nekritizuju, al...
Jak mám chápat část Tvé věty "ale všeobecně mi přijde, že nechytí prostě nic navíc"? Jako že dva samostatné nájezdy a další dvě loženky, které dnes chytil je málo? Smajlík .Dneska by se měli zamyslet jiní, namátkou #5 a #12!!, výkony kapitána v doposavaď odehraných zápasech nebyl nikterak oslnivý...
 
 
stoker303stoker303 | Štěpánovice
Reagovat
22.09.2020, 12:08
 
ČSLH a nějaká "revolta"? To žádný střízlivý a myslící fanoušek nemůže čekat. Jakpak by to poté vypadalo, až se bude porcovat v Národní sportovní agentuře, pod dohledem hnildy medvěd.. kolik by asi tak hokej dostal, kdyby dělal problémy?

Nýmandů je ta organizace plná od hlavy až k patě, takže žádný boj za odehrání soutěže, navíc s diváky neočekávám..i bez ohledu na ty budoucí peníze.
 
 
stoker303stoker303 | Štěpánovice
Reagovat
14.09.2020, 10:39
 
Možná by nebylo od věci nahrát video návod, jak s aplikací pracovat, včetně instalace..jasně chápu, že mladší ročníky problém nemají, ale dokážu i pochopit, že pro některé (bez urážky) starší jedince to problém být může.
 
 
stoker303stoker303 | Štěpánovice
Reagovat
13.08.2020, 15:35
 
Abych tu jen nekritizoval, tak také schválím video na FB. Jen tak dál Smajlík .
 
 
stoker303stoker303 | Štěpánovice
Reagovat
12.08.2020, 12:08
 
2 Kohy,

jak je to s oficiálním logem klubu? ELH pomalu přejíma samostatné Mko (bez modrého kruhu s datem založení organizace. Která varianta je tedy ofiko? Nahoře na liště přehledem jednotlivých týmů jhe taky "jen" M... Možná by nebylo od věci umíéstit logo do sekce Klub -> Základní informace
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Již zanedlouho nás čeká duel na plzeňském ledě. ?? #hcmotor #dnesnisestava #nejenhokej

32. narozeniny slaví náš obránce Roman Vráblík! Tak všechno nejlepší a hodně zdraví a gólů za Motor! ??

Již zítra nás čeká @HC_Plzen! ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Vyhrát proti Hradci Králové, to fanouška v Českých Budějovicích asi vždy potěší, že? Sestřih zde ??youtu.be/eC6D6BUM9zg