MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "sta" |  vypnout filtr
 
12345>
Další diskuse: 
 
stasta | Jihlava
Reagovat
18.04.2021, 21:58
 
Reakce na jeníček: Ten gól šel jednoznačně za ním, ale j...
Nejen v těchto dvou, drží od pátého mače s Litoměřicema, zatím pohořel jen ve třetím v Litkách. Jak je mladej, tak asi to umí hodit za hlavu-viz i dnešek.Ale už po příchodu bylo vidět, že to bude jiný kafe než Brož, s ním by s Litkama končili.
Navíc z vícero dobrých zdrojů slyším, že na Rusa je neobyčejně vstřícnej a přátelskej, kluci ho berou všude s sebou, golman je prostě základ. Na víc prý podepsal i na další rok, to ale nemusí být pravda. Zvlaštností taky určitě je, že ho platí Toronto. Jeho příchod je dílem Jaroše./trenér brankářů./
 
 
stasta | Jihlava
Reagovat
18.04.2021, 21:36
 
Reakce na Jeníček: To, že by mohla Dukla umlátit na Klad...
Ahoj, my v Jihlavě samozřejmě jo.......
Samozřejmě se nám to mohlo jen zdát, ale kluci jedou na maximum a Maximuse máme v bráně, bez ohledu na vlastenec ze záp. úhlu. Jejich golmani naproti tomu zle hoří ale když je někdo blbej a nenechá dvojku zachytat v jasných sériích- dobře pro nás.Až mi bylo Brízgaly líto. Můžou mít třeba šedesát střel, počítají asi i každý nahození.
Jinak ale je hotová půlka, ani náhodou není rozhodnuto. Ale já už nyní jsem se sérií spokojen, i kdyby padli, tak s velkou ctí.
Jinak dnes jsem se bál pouze po dárku na dva jedna, to bylo společně s vyloučeníma brutální. Musí bý Plekanovci ukrutně nas.aní a to je naším cílem a těší mě, že asi i společným.
 
 
stasta | Jihlava
Reagovat
08.04.2021, 13:02
 
Reakce na patres001: Však si jel prohlídnout Jihlavu...
Kdepak,nám se jel šklebit. A ten JH netvrdím, že je stopro pravda.
 
 
stasta | Jihlava
Reagovat
07.04.2021, 22:46
 
Dík za podporu, uvidíme. Co se týče zraněných, valaši hráli místy nečistě a máme jich víc, na druhou stranu Jiránkovo koleno bylo hnusný a zbytečný. Skořápka měl smůlu, ale jak už to bývá- nikdo nic nechce říct. Je teď deset dní do prvního mače myslím, že na dřívější start finále by Dukla nekývla. I když je to ošemetný - naše trable s Litkama bych přičetl jednak samozřejmě soupeři, ale možná i taky desetidenní pauze při čekání na soupeře. Na druhé straně v kritickém šestém mači u nich se v prodloužení- a hlavně ve druhým- projevila jejich únava. Moc se mi líbilo, jak si trenér kladenských opic Čermák už jel Litky prohlídnout ... Teda fakt to Kladno nemusím. Jágrovy kecy a chování, fandové z 80 proc. hňupi. A to v dobách Nového a spol. nás často poráželi, jenže hokejově a to mi nevadí. Tak dobrou.
 
 
stasta | Jihlava
Reagovat
07.04.2021, 21:55
 
Ahoj lidi,
přispěju taky trochou do mlýna
Licence se prodat nedá.
Z více zdrojů-celkem důvěryhodných- jsem slyšel o dohodě na příp. ELH s J.Hradcem, jinak v Pelhřimově./treninky a první liga/. Zda ale budou finance, nevím. HZS se má opravdu zbořit, takže doma ne.
K sérii se Vsetínem- slabí nebyli v žádném případě, nula čtyři je asi dost kruté pro ně. Ale naši od obratu s Litkama jedou, skáčou do střel a hlavně- po letech stojí v bráně golman, se kterým se dá vyhrát.Předvčerejší jeho alkačovo hodnocení mě pobavilo, opravdu to bylo o něm??? Ale jeho názor mu neberu.
Jestli se dá přejít přes Kladno- určitě jo, ale tlaky budou vzhledem k Jágrovi a sponzorství Kauflandu velké. Pokud nás dají hokejově-nemám problém.Ale umím si po příp. prohře Kladna představit tlak na halu. To ale je problém d.bilních jihlavských radních za iks let zpět, ta hala měla dávno stát. Jestli by jindřichohradecká hala měla šanci -netuším. Ale moc rád bych ty mršiny kladenský viděl poražený - i bez postupu.
No ale jsou na světě i důležitější věci, všechny zdravím a Jeníčka obzvláště -čerstvý důchodce R.Kovařík
 
 
stasta | Jihlava
Reagovat
20.02.2021, 20:49
 
Ahoj lidi, po čase tu zase chvíli čtu a už jsem měl chuť napsat, ale vše mi sebral Marsch. Je to přesně tak. Vzpoměňte jak jste o ELH přišli, jak se vám bez play off vrátila, plus rok bez sestupu jistý- co bysme za to my dali...Buďte rádi za ELH,pořád to je jinej hokej než Chance liga i když jako fanda taky nechci moc prohrávat.
 
 
stasta | Jihlava
Reagovat
29.12.2020, 01:14
 
Ahoj lidi,přestože nyní nejsme přímými soupeři, sleduju jak Motor, tak i diskuze jeho fandů, jen sem míň přispívám. Dnes mám jednu z posledních nočních, je vánoční neprovoz a vidím, že nálada je zde podobná jako tma venku. Tak přijměte nestranný pohled z Vysočiny.
Nejdřív se podívejte na mančafty na liště za emblémem ELH. Není tam Kadaň, Sokolov,atd. ale Sparta, Plzeň, Třinec. /bohužel zatím bez mojí Dukly/. Už jen to by vás mělo těšit, já jsem to tak před třemi lety měl. Ano, zatím se M nevede. Máte ale přece vzácnou jistotu nesestupu a umím si představit, že tomu bude tak i v sezoně příští. Vedení možná i s touto skutečností prakticky nepřivedlo posily, hrajete to s kádrem, co vyhrál o tři parníky zákl. část první ligy. Teď jde ale o ELH a rozdíl v kvalitě je i když si myslím, že ne tak velký, jak se soudí. Přesto je třeba změně přivyknout a máte sezonu na to, aby se ukázalo, kdo na co má. Kdyby se padalo, asi by už v mančaftu nastal průvan, navíc chybí i tlak hlediště, který v případě porážek nutí něco dělat. Mějte pro kluky pochopení, je to i bez sestupové hrozby pro ně těžce nepříjemná situace. Nemám pocit, že by se na nějaký zápas vykašlali, chce to čas. Já bych teď raději prohrával v ELH, než o 4O bodů vyhrál první ligu. Když jste sedm let vydrželi až se postoupilo, buďte rádi už jen za ELH. Je to jiný hokej.
Pravdou je, že Václav v současném rozpoložení mužstvu moc nedává, je otrávený. To tam ale vážně nemusí být, změna nebo doplnění by od věci nebyla, stačilo by sáhnout do vlastních zdrojů.
K ekonomice se vyjadřovat nebudu ale faktem je, že v Dukle hráči a vedení přispívají k přežití jedním a půl mega a to z prvoligových platů. Časy jsou díky covidu ještě špatné a podílet se na ztrátě musí všichni, fandové až v poslední řadě a vysloveně dobrovolně-můj názor.
Takže hlavy vzhůru, važte si ELH, v dalším roce přeju jedině zdraví a ať se zase sejdeme v hledištích a snad i v ELH na novém jihlavském stadionu. Jeníčkovi navíc přeju ať mu konečně chcípne ta moucha... Ahoj všem.
Jo a v sportovních podcastech na webu České televize má Záruba komentáře v Hokeji bez červené čáry. Třináctý díl je o vás a ve všem s ním plně souhlasím, tak si to taky přečtěte.
 
 
stasta | Jihlava
Reagovat
12.03.2020, 15:10
 
Ahoj lidi,
tak si tu vybojovanou ELH užijte!Slovo vybojovanou nemyslím nijak znevažujícím způsobem, ale mám na mysli celých sedm let od nesportovního pádu. Nikdy nezapomeňte, že ho umožnili za mrzký peníz i kolaboranti z vlastních funkcionářských nebo politických ČB řad .Dá se říct, že po celou dobu bylo vaše snažení poctivé a vytrvalé, tuším ,že bylo třeba strávit čtyři nepovedené baráže.
Nyní vám pomohly okolnosti, za které nemůžete a já sám za sebe vám to dosazení do ELH přeju, viz předchozí text. Z vlastní nedávné zkušenosti musím říct, že pocity při posledních dvou minutách za nerozhodného stavu s Varama a pak dlouhý, úlevný neartikulovaný oslavný řev, jsou to , o co vás na druhé straně koronavir připravil.Jistě byste chtěli jít raději taky touto sportovní cestou, to play off se všemi nástrahami prostě všestranně chybí.
Tak si to vážně užijte, k základní části velká gratulace. Opravdu rád jsem, že BUDE MUSET přijet Hradec, ten den se přijedu do ČB podívat. Ale jen okolo zimáku, uvnitř to bude vaše.
Mějte se, zpět do pralesa se nevracejte! a doufám, že brzy přijedete do JI k mači na nový ELH stadion. Přežijte ten blbinec okolo ve zdraví a hezký léto!
 
 
stasta | Jihlava
Reagovat
11.03.2020, 12:41
 
Ahoj lidi,tohle je teda mazec. Ať vedení rozhodne jak chce,vždy bude někdo ječet. Já bych nejraději aby se hrálo bez diváků dál, ale sdílím názor jednoho z předchozích diskutérů-dojde k totální karanténě, nestihne se to. Anulace ročníku? Pak by muselo vše zůstat jak bylo na začátku. Argument pro? Soutěž není dohrána.Za mě ale říkám ne. Uznat jen zákl. části a jet podle toho? Pak Liberec asi tenhle titul slavit nebude a vy půjdete nahoru bez play off boje. Sice bez vlastní viny, ale ke slavení to moc nebude. Argument zásluhovosti pro ohromný náskok po ZČ je lichý, všichni víme, že PO je jiná soutěž a psychika s tlakem je mrcha.My minulý rok vyhráli tuším o jedenáct, ale přes Kladno nepřešli.
Na druhou stranu je dost příkladů, kdy do hry vstoupily jiné faktory, např. kvůli počasí se nejela druhá kola na lyžích nebo se neskákalo druhé kolo na můstcích /i na MS/ a vítěz byl vyhlášen jen podle prvního - a tomu by uznání jen ZČ odpovídalo. Ostatní to budou muset vzít a historie to časem zapomene.
Asi bych vyhlásil, že se soutěž pokusí dohrát bez diváků a když to neklapne /a ono ne/, platí to, co se stihlo odehrát.Tedy platí ZČ.
Že v současné situaci dávat význam hokejovému klání je zcetné bude pravda, ale jsem taky fanda a i když se my pereme jen s Porubou, zajíma mě to.
A na závěr -osobně považuju letošek bez MS za hotovou věc.
Mějte se a ať se nám covid pokud možno vyhne.
 
 
stasta | Jihlava
Reagovat
28.02.2020, 21:33
 
Ahoj quakovi a to co jsi napsal o kapelách a komouších patří vytesat do mramoru - absolutní souhlas. Těšíte se na nás po Porubě? My ne, protože ještě nevíme, zda přes ni přelezem...Čau všem.
 
 
stasta | Jihlava
Reagovat
10.02.2020, 14:12
 
Ahoj lidi,
tak se zdá, že nejlepším zápasem letošní sezony vJihlavě bude exhibice k šedesátinám Oldy Válka. Ale POZOR!!! Včera i přes šest kusů v naší síti jsme Frýdek přestříleli v poměru 30:33 a od 11.2. začne jezdit po kolejích lokomotiva v barvách Dukly a za sebou bude táhnout válec na soupeře!!!.
Pomalu mi z letošní sezony hrabe, pokud ale fakt pojedete na Kleť, anonymně se přidám, mám to tam moc rád. Před sedmadvaceti lety jsem absolvoval výjezd z ČK s kočárem a půlroční dcerou, manželka jela pohodlně lanovkou.....
Mějte se hezky a Jeníčku,dej pryč tu mouchu!
 
 
stasta | Jihlava
Reagovat
19.12.2019, 09:41
 
Ahoj lidi, abych se trochu rozveselil v naší současné jihlavské temnotě, nakukuju zvědavě na motorácké forum a vidím, že dělám dobře, je tu legrace.
Quakovi- moc dobrý, to s tím poklopcem!!! Já bych se ale naštvat nemohl, tak dlouhýho ho nemám, aby visel ven.
Jeníčkovi- ty jsi se normálně rozbásnil, vidím, že tě málo znám. V dobách drsných severských vikingů by jsi byl nazýván skaldem a velice uznáván!
Všem- hezký vánoce a na občasný naříkající pravopis nežehrejte, hlavně zdraví ať další roky slouží. Mějte se a už nyní přemýšlejte, jak příští rok v případě střetu porazit tak silný tým,jakým se jeví letošní Dukla Jihlava být. Ale pozor, mi se zlepšýme!!!
 
 
stasta | Jihlava
Reagovat
15.11.2019, 14:04
 
Ahoj lidi,
už jsem se trochu probral / ne z prohry, ale noční cesty zpět a následné denní šichty/ a tak opět gratulace k výhře, vcelku zasloužené.Dukla je- věřím- po odrazu ze dna velice krátce a chce to delší čas. Čekal jsem daleko větší převahu Motoru, až Brožovi všijou mezi betony síťku,bude to dobrý.
Teď jeden divný zážitek.Po dlouhý době jsem šel na hokej za mastňáka a koupil si lupen do sektoru C4, řada 23 flek 21.Okolo seděly asi tři čtvrtiny lidí v dresech Motoru, to okolí bylo dost široké. Motor hraje dobře, vede, ale nikdo z okolí nefandil, řvali jen na domácí při každé sebemenší chybě, která kolikrát ani nebyla. Znova říkám,byli v dresech a bylo jich dost. Jasně, všude se pár takových najde, ale ve vaší současné
situaci mě to fakt překvapilo.
Výprava jihlavských fandů odpovídala současnému poloválečnému stavu, v týdnu už ale byly podniknuty kroky k nápravě, první výsledek se už dostavil v podobě lajny po zápase, to by ale mělo být samozřejmé.
Trochu se u nás blýská na lepší finanční časy a zajímá mě váš názor na jednu věc. V Jihlavě na radnici leží na stole nabídka sta mega na novou halu, třiceti po dobu deseti let pro Duklu /myšleno tři na sezonu/ a dlouhodobá podpora masového sportu. To vše od společnosti provozující casina výměnou za povolení /exkluzívní/ výstavby casina v nově budovaném obch. centru Aventin na kraji Ji směrem na Pelhřimov. A teď obecně - vzít nebo nevzít? Myslím kdekoli, nejde o to kde. Jihlava se to 20.11. podle dostupných zpráv chystá odmítnout, ale dojde na podmazávání, tak se uvidí.
A na závěr jen pár postřehů.
- v odkazovém rozhovoru s Třetinou je boží název zlodějny, ke které v brodském klubu dlouhodobě dochází - Chyby účetních firem-to je fakt originální a boží...
-čisté hity na jakéhokoli soupeřova hráče jsou naprosto v pořádku, opakuji čisté.Kdo se po nich pere, je osel,Voráček důvod absolutně neměl.
-brankáři naprosto běžně využívají tyček k odrazu při rychlých přesunech, málokterý vyhodí puk hloupě do hlediště. To první je problém dobrého upevnění branky, to druhé našeho Brože.
-jeníčku, odstraň do dalšího společného piva prosím tu mouchu, kazí ti profil!!!....
-celodenní výlet byl moc hezký, máte to min. v centru moc hezký, těším se už na 5.11. Ahoj všem.
 
 
stasta | Jihlava
Reagovat
25.10.2019, 19:50
 
Ahoj lidi,
vidím,že petrost vašeho DF je neomezená, i na maďarštinu už došlo. Tady můžu taky trochu přispět a chtěl bych říct, že maďarštiny se vůbec není potřeba bát, ten jazyk je češtině velmi blízký. Hráli jsme před léty amatérský turnaj nádražáků v Galantě, to je oficiálně ještě Slovensko. Hosty byli i borci ze Szobu. Jeden z nich mi při vzájemném zápase vypíchl míč a mazal sám na bránu. Trochu jsem ho dohonil a nezbývalo, než použít kosu zezadu, kulantně se tomu říká zatáhnout za záchrannou brzdu. Chudák metal kotrmelce a nepžetržitě nahlas volal kúrva, kúrva. Tehdy jsem si tu blízkost jazyků nelépe zapamatoval, honil mě potom dlouho po place a jak jsem utíkal, slyšel jsem furt to samé. Vše ale skončilo na poturnajovém banketu smírem a po několika mnoha panácích jsme si opět bez problémů rozuměli. Tak a to je všechno.
Hokej vám teď jde moc dobře, nám vůbec ne, ale věřím 13.11. v důstojný mač. Tak čau.
 
 
stasta | Jihlava
Reagovat
24.09.2019, 16:17
 
Ahoj lidi, sluší se pogratulovat k výhře, tak to dělám. Myslím, že oba mančafty ještě předvedou daleko lepší výkony, je cítit začátek předlouhé nudné zákl. části a všechno si tak trochu teprve sedá. Naši hoši se mohli přesvědčit, že 10 min k výhře nestačí, vaši, že se hraje až do konce. Velice legrační je hodnocení pana Zemana, od toho se taky leccos u nás odvíjí.Je to teď v Ji všestranná bída, těším se do ČB na odvetu a zdravím včerejší parťáky.
 
 
stasta | Jihlava
Reagovat
17.09.2019, 17:34
 
Reakce na Haberman44: Psal jsem že to s Emilem nebude žá...
Hele,nech ho bejt!!! Náhodou oslovil 50 nových potenciálních sponzorů. Sehnal sice kulový,ale činnost vykázal. Výpadek financí řeší vstupný 110 místo 80, to při návštěvě tisíc lidí něco hodí. Taky se zúčastnil brigády! A hlavně-budete čumět, jak oblepil zimák venku i uvnitř starými plakáty a fotkami - aby z těch starých zdí čišela historie. Mě jako pamětníka to potěší, lepší by bylo ale sehnat nějaký prachy....
Jdu něco dělat, Emil mi je příkladem.
 
 
stasta | Jihlava
Reagovat
17.09.2019, 17:24
 
Reakce na evoorg: Hele, já jsem humanista, takže uprchlí...
Tak tohle jsem ještě nezjistil, můj vztah ke klubu je teď takový laxní, i když trvalý. Dalo se čekat, že to lidi nějak obejdou, vedení dělá ve vztahu k fandům jeden kopanec za druhým. Budu teda číst i u nás, tobě dík.
 
 
stasta | Jihlava
Reagovat
17.09.2019, 16:08
 
Ahoj lidi,
abysme nebyli drzí, zavřeli nám forum,samozřejmě bez debaty. Psal jsem tam minimálně, spíš jen četl, a tak mi nezbývá, než nakukovat k vám. A jo, dobrý - občas je i sranda.
V pondělí se hraje u nás, určitě jedete, chce jít někdo před mačem na pivo? /Jeníček???/
 
 
stasta | Jihlava
Reagovat
24.04.2019, 13:11
 
Ahoj lidi,
tak moje fandění nepomohlo, ba dokonce všechno je jinak, než bych chtěl.V průběhu baráže jsem četl vaše komentáře, já si dovolím jen tolik, že pět bodů ze 36, z toho tři za výhru nad dorostem Pardubic v předposledním kole, je přece jen hodně moc málo.
Takže příště zase spolu, konečně bez baráže, a tak si přeju i společný finále- to totiž jeden půjde opravdu nahoru.
Pardubice na to tři čtvrtě ligy dlabou, v klidu se připraví a odpočinou - letos nejvíc se ukázalo, že baráž je lumpárna. Prohráli šestnáct ze sedmnácti mačů, ale vesele budou hrát ELH dál...Doufám, že příští sezonu na ně konečně dojde.
Nevím, jak bude vypadat Chomutov, ale mám obavy, že slušnýho hokeje o Kladno v pralese ubylo. A opravdu o něco půjde až zase skoro za rok, to je k uzoufání.
Užijte léta a dovolených a v další sezoně čau.
 
 
stasta | Jihlava
Reagovat
24.03.2019, 15:00
 
To bylo Jeníčkovi i ostatním.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

19. narozeniny dnes slaví útočník Pavel Novák. Přejeme všechno nejlepší! ??

Na našem webu přinášíme rozhovory i s hráči z minulosti Motoru, protože je co si připomínat. Posledním respondentem byl bývalý...

Jsme zpět online a rovnou nabízíme rozhovor s jedním z objevů sezóny, útočníkem MATĚJEM TOMANEM: hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

''Máte web? A mohla bych ho vidět?'' Stejně jako skoro všem ostatním klubům (zdravíme do @hcvitkovice) nám nefunguje náš web...