MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "penzista" |  vypnout filtr
 
12>
Další diskuse: 
 
 
Habrman, alespoň se nauč pravopis, když do všeho kecáš, to se učí ve 3 třídě,
ale raději dej už pokoj a někam zase zalez, jako Ti mnozí doporučují.
 
 
 
Jágr na olympiádu, snad se koukáte na ty jeho parády. Třeba ho Bednařík koupí místo těch důchodců co jsou tady teď.
 
 
 
Nevíte někdo jak hrál Jágr ? Už se to dostalo na střechu a k učitelům ?
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: nezrušili a ještě jednou nazveš něco...
Pepíku, proč se tady pořád naparuješ, pokud jsi na té konferenci vedl zase tyto žvásty udělal jsi naší republice dobrý obrázek, ostatní museli být , tím že rozumíš všemu, zděšeni. Podle toho bych řekl, že Ti dělá problém spočítat popelnice na sídlišti, budeš užitečnější, když nemáš co dělat podávat tašky na střechu Habrmanovi a zalezeš pod hadr.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Proč myslíš? Já teda nevím, zda mě pov...
i TO JE HODNĚ, KDYŽ SE NEROZDÁVAJÍ JOGURTY A NEPOŘÁDÁTE PŘIBLBLÉ SOUTĚŽE.
Do vedení zcela určitě patříte, tak se Vás ta žumpa dnes zcela určitě týká a to i ta nesoudnost Prospala.
Před více jak rokem jsem zde psal, že je mu třeba urychleně koupit lístek na vlak zpět, neposlechli jste
a touto ostudou to skončilo. A jeho nesoudnost, že nevylučuje návrat, chtěl bych vidět toho nazdárka, který by ho zde ještě rád, po té ostudě, viděl.
 
 
 
Dobrý den. Opakování je matka moudrosti, zřejmě někdo ještě nečetl a nebo nerozumněl. Odpověď na zdější příspěvky, snad konečně nějaký argument, který to vyvrátí, snad Vám pomůže i ten pán co dříve rozdával jogurty a teď dělá supervisora této žumnpě názorů. Ten pan Bednařík se už snad úplně zbláznil, že to mezrušil, jsou to oficieklní stránky Moétoru.
Dobrý den.Prášky odebrány, jsem přebalenej, tak prosím neurážet.Za postup vděčte panu Královi, že zrušil baráž, jinak nás Kladno v baráži zase zmlátilo a Jágr nám dával zase 4 goly za jeden zápas. Kladno minulý rok mělo , když v posledním zápase spadlo ,60 bodů, Motor má polovinu.
Štěstí, že děti nechodí do školy, pokud je učí ten Pepík z Krumlova, tak je lepší když jsou
doma , Habrman je podobné eso. Snad to pan Teplý tady nečte......
 
 
 
Příspěvek o tom Bouškovi snad platí na toho lojzu ze střechy, tomu už zde bylo několikrát naznačeno aby zalezl pod hadr, vždy se trochu urazí a za pár dnů sem vleze jiným oknem a zase trousí ta moudra.
Jemu a tomu Pepíkovi bych doporučil,jako doporučoval pan učitel mně, aby se vzali za ruce, šli za roh a dali si facku aby se probudili, neznám jejich věk, ale snad už není pozdě.
Nevěřím tomu, že by kantořina spadla do takovéhopm bahna, škody jsou nedozírné.
 
 
 
Dobrý den.Prášky odebrány, jsem přebalenej, tak prosím neurážet.Za postup vděčte panu Královi, že zrušil baráž, jinak nás Kladno v baráži zase zmlátilo a Jágr nám dával zase 4 goly za jeden zápas. Kladno minulý rok mělo , když v posledním zápase spadlo ,60 bodů, Motor má polovinu.
Štěstí, že děti nechodí do školy, pokud je učí ten Pepík z Krumlova, tak je lepší když jsou
doma , Habrman je podobné eso. Snad to pan Teplý tady nečte......
 
 
 
Dobrý den.Prášky odebrány, jsem přebalenej, tak prosím neurážet.Za postup vděčte panu Královi, že zrušil baráž, jinak nás Kladno v baráži zase zmlátilo a Jágr nám dával zase 4 goly za jeden zápas. Kladno minulý rok mělo , když v posledním zápase soadlo ,60 bodů, Motor má polovinu.
Štěstí, že děti nechodí do školy, pokud je učí ten Pepík z Krumlova, tak je lepší když jsou
doma , Habrman je podobné eso. Snad to pan Teplá tady nečte......
 
 
 
Reakce na evoorg: nekrmit trolly...
O tom IQ už jsem psal.
 
 
 
Vážení fandové Motoru přeji Vám dobrý večer.
Vše mám splněno, tj. přebalenej ........, doufám tedy, že mne nebudete urážet ani ponižovat.
Hokeji nerozumím, a tomu co hraje Motor se asi rozumět nedá. Podle mne jsme vetovali špatnýhoo rozhodčího, prohráli jsme, ale jdeme správnou cestou.
Nevím co umí pan KOHY, asi je třo jedna z ryb ve vedení Motoru, ale už se na jeho moudra moc těším.
S pozdravem Penzista
 
 
 
Pane Kohy, když něco nevíte, tak to sem nepíšte, alespoň z historie, když už sem píšete hovadiny ze současného hokej.
Jaroslav Pouzar skutečně není odchovancem Motoru, ale KDPM České Budějovice.
 
 
 
Reakce na overseas: Jaká nahořklost...chodil jem sem na ...
Vážený pane Overseasi,
přeji Vám dobrý den a děkuji za skvělý a objektivní příspěvek, který se jako jedinný zde dá
číst, snad jste těm zaslepeným, kteří zde píší ty bláboly a v hovadimách se trumfují otevřel konečně oči. Horší hokej se tady za podlednjích 6 let nehrál, včera se zase na to nedalo dívat . Kdyby zde pan Prospal nechtěl prosadit svého velmi slaboučkého syna, který by v základu nehrál ani v Davidservisu,který brusli ještě hůř než jeho otec, tak sem nikdy nešel.
 
 
 
Vážení fandové Motoru, zdravím vás, všechno je splněno co jste ode mne v minulých dnech požadovali, t.j. přebalen, bažant vylitý, prášky a tak mi prosím dovolte vstoupit do vaší diskuse.Zažili jsme zase brilantní výkon, rozhodčí už nám tlačí káru třetí zápas, tentokrát to úplně nestačilo, soupeř byl celý zápas z mého pohledu výrazně lepší, pohybuje se na chvostu tabulky a to si namlouváte, že naše výkonnost je lepší oproti minulým rokům.
Kasičku už jsem nehledal protože předpokládám, že pan Prospal je dostatečně soudný a lístek si koupí sám, a ostatním činovníkům včetně hráčů doporučuji aby se zítra ráno hlásili v Motoru u nějakého pásu na práci.
 
 
 
Reakce na Jeníček: ...je nás tady těch dříve narozených ...
Vážený pane Jeníčku,
přeji Vám dobrý večer.
Že byste se mnou nešel na mariáš nijak nelituju, lízaný mariáš nehraju, ten je pro děti, a liciťák, který se za mne učil ve škole a je to má oblíbená hra několik desetiletí a dnes se ve škole neučí nevím jak ovládáte.Možná jste tuto hru viděl u svého otce , možná dědy.
Učit Vás tuto náročnou hru nemám čas, pokračujte v blábolech, které zde vedete..
 
 
 
Reakce na Tony8385: Pokud by to takto skončilo, tak bych...
Vážený pane Tony, přeji Vám dobrý večer a díky za slušnost.
Ne, chodím pravidelně na stejný hokej jako Vy, jen mám trochu kritičtější pohled a nic si nenamlouvám. Ten mačaft včetně pana trenéra je to nejhorší co zde za uplynulých 6 let bylo.S posledníma jsme nikdy neprohrávali, to samozřejmě neznamená, že postup neuhrajeme,i já bych si to hodně přál.
 
 
 
Zdravím fandy Motoru, snad jste se po včerejším brilantním výkonu dobře vyspali a proto mi prosím dovolte vstoupit do vaší diskuse. Musím předeslat, že jsem splnil veškeré vaše včerejší rady, t.j. jsem přebalenej, bažant je vylitý, jsem po práškách a proto předpokládám, že upustíte od invektiv, u těch s IQ se limitně blížící nule to nepředpokládám, ale musím vám říci, že mne ne ....., jsem splachovací.
Včera jsem na hokeji marně hledal kasičku na lístek na vlak pro pana Prospala, snad je bankovní účet, kam bych rád po včerejším brilantním výkonu poslal celý svůj důchod.
Vaše včerejší srovnání pana Prospala s pány Růžičkou, Hlinkou je pro mne hodně úsměvné. Ještě mi prosím dovolte jeden názor. V současném profesionálním sportu se mužstvo na další sezonu nebuduje, tak jak si většina z vás namlouvá, tako jako před 50 lety, kdy za Slavol hráli jen budějčáci a blízké okolí ,ale setavuje z peněz, které mám a to
se zjevně vedení a ani panu Prospalovi nedaří. / Objektivně se zkusme podívat do srovnatelného Liberce, kde je na špičkové úrovni hokej,fotbal,volejbal.
Jsem dlouholetý fanda, na hokej jsem už chodil v době, kdy vás většina ještě nebyla na světě, taky bych ještě rád chodil na Kometu, Spartu ... , už tomu ale moc nevěřím, a to ne z důvodu mého pokročilého věku. Tak zase po honě, třeba se to podaří.
 
 
 
Reakce na JeniCzech: Pane Penzisto, co konkrétně dělá pa...
Vážený pane Jenictech přeji Vá dobrý den, pokusím se Vám krátce odpovědět :
- stěžuje si na kádr, přece měl minimálně stejné podmínky jako pánové Vlk,Dopita a další,
- trenér musí být hráčovi trochu tátou a ten za něho pak bude dýchat a ne ho nenávidět,
- veřejně hráčům nevěřit, chovat se k nim jako hulvát, nevím zda to pomatujete, ale , pokud jste tu dobu nezažil, tak se zeptejte, vzpomeňte s jakou úctou se k hráčům jako treneři chovali pánové Ježek,Vytlačil,BukačMasopust a mnoho dalších pokus,
Mohl bych samozřejmě popkračovat, ale uzavřu to konstatováním prostě někde je chyba.
 
 
 
Lístek na loď už si po těch úspěších může koupit za své.
 
 
 
Reakce na MrPesi: Řekni sestřičce ať tě vymění plného ba...
Vážený pane Mrpesi, v dopisech se píše Ti a ne tě, a navíc s velkým T.
 
 
12>

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

20. narozeniny dnes slaví útočník Motoru Tomáš Chlubna. Gratulujeme a přejeme hlavně zdraví a taky spoustu gólů za Motor ??

50. narozeniny slaví bývalý obránce Jiří Hála. V ČB 4 sezony, 68 zápasů, 3 góly a 6 bodů. Člen postupového týmu 1992 a bronzového...

Před 100 lety se narodil Vintíř Němec. V ČB 9 sezon, cca 100 zápasů, 77 gólů. Člen mistrovského týmu 1951 a bronzového týmu 1953....

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…Jiří Patera v předminulé extraligové sezoně oblékal dres Motoru, než se vrátil zpátky do Ameriky.. V...