MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "peki" |  vypnout filtr
 
123>
Další diskuse: 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
11.06.2021, 13:14
 
Ještě jedno zajímavé hokejové čtení, ne jen o MS.
odkaz

....Alespoň u mládeže zatím žádný velký posun nevidím. Je to i o struktuře soutěží. Přeci nemůže mít juniorská extraliga 19 týmů, na to tady nemáme hráče! Když kluci nebudou hrát konkurenční zápasy, v nichž se budou muset vydat ze všech sil, nikam se neposuneme. Já jako skaut u nás ze spousty zápasů odjíždím po druhé třetině, protože tam prostě není co vidět.
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
11.06.2021, 11:54
 
Tomáš Horna Na dluh (zajímavé čtení)
odkaz
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
04.06.2021, 10:05
 
Podle "statistiky" jsem si letos říkal, že už to musí přijít. Nicméně aspoň takový záchvěv starých časů (kdy mne to opravdu vtáhlo) jsem zažil při zápasu se Švédskem a koncovce s Dánskem. Pravda při vzpomínkách na úspěchy z dob minulých je to opravdu málo. A nechybělo mnoho a místo Švédů, kteří se mi zdáli že se opravdu oproti začátku zlepšovali nebyl ani postup ze skupiny. Stačilo abychom začali skupinu s "lehčími" soupeři, kdy by 2 zaváhání (nic nemožného) musel na konci tým uhrát proti Švýcarsku a Rusku.

Vždy jsem si říkal, že základem je uhrát ve skupině dobré místo 1-2. A ne jít z posledního na vítěze druhé skupiny. Po včerejšku naplatí ani to.

Někdo níže kritizoval styl Finů, že se na to nedá koukat. No mě bohužel přišlo, že to samé se dá říci bohužel o našem herním projevu. Přišlo mi, že ze stejných šancí naši soupeři nekompromisně trestají, naši hráči obdobné situace k zakončení nevyužijí.

Oproti hernímu projevu pod trenérem Řihou, kdy mi přišlo že to ožilo, bylo na co koukat, se mi zdálo jako by jsme se vrátili v herním projevu o několik let zpátky. Přitom to nevypadalo že by nato někdo kašlal, ale něco tomu bohužel chybělo. Příde mi, že si naši nevěří a mají někdy přehnaný respekt. Se Slováky hrajeme vždy jinak, protože si na ně věříme. I když nás taky dokážou porazit na velkém turnaji.

Nu snad si z toho trenéři vezmou nějaké ponaučení a něco se do příštího roku změní. Opravdu nerad bych vzpomínal za pár let jak jsme pravidelně postoupili aspoň ze skupiny.
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
10.05.2021, 11:49
 
RE: Není to náznak, že sportovní manažer byl Venca?

A je to opravdu dobře? Že si hlavní trenér nenechá do ničeho mluvit. Klub by měl mít nějakou dlouhodobou koncepci. Ano hlavní trenér (zejména pokud bude na delší dobu) bude mít velkou roli při skládání týmu. Akorát nerozumím tomu, jak to funguje při výměně trenéra nebo když je jako letos jasné, že stávající trenér nebude pokračovat.
Přide mi že v Motoru (na rozdíl od třeba té zmiňované Boleslavi) jsem ve hře ještě další „stabilizační“ prvky jako je sportovní manažer (nebo dokonce sportovní ředitel). Kdy to aspoň na papíře vypadá že příchodem/odchodem trenéra nedochází k přebudování „celého“ mužstva.
Ano v Motoru se přešlo o ligu víše +nestandartní sezóna bez diváků. Ale tyhle pocity jsem měl i v po odchodu např. trenéra Stavjani.
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
30.03.2021, 12:59
 
Už rozhodlo
Růžička v Hradci skončil! Mountfield už si za něj našel náhradu
odkaz
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
10.03.2021, 15:21
 
RE: Tomisko 1908
..Velkou devizou pro klub by možná fakt mohlo být postupné zveřejňování kolik fans dalo 100% zpět...mohlo by motivovat dost. I třeba se jmény nebo nicky...?
Přiznám se, že jsem nad tím přemýšlel asi dva týdny..

Mám to stejně. Nechávám 4 permice 2 soukromé 2 firemní na celou sezónu.
======================================= (dlouhý řetězec byl zkrácen)
Jen by jsem byl rád aby to management bral vážně.
======================================= (dlouhý řetězec byl zkrácen)
Nedá se do nekonečna žít z toho že to to před několika lety zachránili (za to patří poděkování, vděk kteří mi fandové prokazujeme) ale je potřeba i tu profesionalitu, jen nadšení nestačí. Být dobrý hokejista je jedna věc. Být dobrý manažer věc druhá. Na jedné straně podepisujeme 1 bývalého reprezentanta (do brány) na druhé straně skoro nikoho dalšího nepřivedeme. A opakujeme stejnou chybu jako Dukla a Kladno. Ano válcovali jsme 1 ligu. A co jako ??

Když zjistíme že to nefunguje tak s tím nic neuděláme. Opravdu nejsem fanouškem úspěchu, ale letos jsme to EHL tedy rozhodně nepatřili (covid nekovid ) a byla to ostuda. A upřímně jsem rád že jsem se toho na stadionu nemusel účastnit.
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
20.01.2021, 14:18
 
Sem ráno myslel že se ledy hnuly:
Noční česká tečka za MS. Odvolali reprezentační trenéry, rezignovali tři členové vedení včetně prezidenta svazu.
odkaz
Když jsem rozlepil vobě oči tak jsem zjistil že šlo o jiný sport :(
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
17.09.2020, 21:38
 
Soupeř dneska trestal. Ale naši bojovali. Zápas jsem si opravdu užil. Poděkování hráčum že to nevypustili, kotli za choreo o fandění.
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
25.08.2020, 14:19
 
RE: zbyna-ck Já nemám obavy z toho, že by měl někdo 2 nemoci zároveň.
Ono je to ve skutečnosti ještě horší. Moje zkušenost cca za 14 dní. X lidí na takové karanténě na čekačku, protože někdo s kým se potkali (právě s tím kašlem) volal k doktorovi, ten mu dal eneschopenku a samozřejmě ho poslal (co taky jiného) pro jistotu na test. Dotyčný (asi co taky jiného) pak obvolal všechny na které si vzpomněl s tím že ho doktor posílá na test pro podezření na Covid ať tedy raději zůstanou taky doma. No a tito lidé telefonují dále že se potkali s někým, koho doktor posílá na test na covid (v této fázi, už je to smazáno eneschopenka doktor ho neviděl, jinak by poznal rozdíl mezi například angínou, ale lidi to už berou doktor ho tam posílá, protože si myslí že je to covid). Nikdo z těch X lidí za 14 dní se ve skutečnosti s nikým pozitivním nesetkal.
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
28.07.2020, 14:12
 
k té bronzové medaili jsem dal špatný odkaz. Sportovní historik s logem Motoru je cca od 4:30
odkaz
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
28.07.2020, 14:00
 
Tak že by další "záhada" pro kohyho? Našeho Herka Šolmese hokejového prostředí Smajlík Kdo jste neviděli tak doporučiji toto (je tam další propagace motoru) :
Získali bronzovou medaili. Odmítli podat ruku Hitlerovi a přišli o ni
odkaz
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
28.07.2020, 12:36
 
PŘEHLED OPATŘENÍ PRO ORGANIZOVÁNÍ
SPORTOVNÍ ČINNOSTI V RÁMCI LEDNÍHO
HOKEJE PO DOBU PANDEMIE
ONEMOCNĚNÍ COVID-19
odkaz

V sekci hlediště použita fotka motoráků Smajlík
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
01.07.2020, 12:35
 
re : mrskman Ja u Chomutova vubec nechapu, jak si mohli dovolit v prubehu minulyho rocniku posilovat kadr.

Ona to byla kombinace naivity a nezkušenosti.
Vše se dá celkem dobře poskládat z níže přiložených videorozhovorů. Ve zkratce:
1)Veverkové měli představu že se v Chomutovském hokeji budou dále nějak angažovat.
2) Soukup měl dohodu s Veverkou že před převzetím očistí klub o dluhy/půjčky které jdou za Veverkama. K tomu nedošlo, proto Soukup odmítl převzít a mluvil o dluhu 120 M Kč
3) Nový "majitelé" pokračovali v dalším kole bez Soukupa (který do toho celkem aspoň ekonomicky viděl) a bez dluhů/půjček za Veverkama takže šli do nějakých 65-75 M Kč dluhů, ale sedli na lep protože jim bylo tvrzeno že jsou domluvení (ale nepodepsaní) partneři za 70 M Kč
4) Nový majitelé (nechtělii se nazívat majiteli ale lidmi kteří se o hokej starají, neměli zkušenosti a čas se klubu věnovat na full time, dělali to jako vedlejšák. Časem museli ze svého dosypat další 10 M Kč (k původním cca 7 M Kč při vstupu). Cele se to dělá hlavně proto že věří, že udrží akademii = kvalitní mládež a nepříjdou o práva na mladé hráče. Ty dramaticky klesnou pokud nebude Chomutov Hrát Chance ligu cca na 10-20 procent stávající ceny. Proto se zoufale snaží to papírově udržet za každou cenu.

Jak to viděl Veverka mladší
odkaz

Jak situaci hodnotí bývalá marketingová ředitelka
odkaz

Jak situaci viděl na Začátku Soukup
odkaz

Pokračování
odkaz

 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
12.06.2020, 11:17
 
Re: Kohy Ono to samozřejmě souvisí se situací v dané rodině,
jsme na tom stejně (tedy bez mimina Smajlík ) u těch prvňáků vidím další 2 problémy:
- nevíme jak některé věci vysvětlit aby to prvňák chápal (učit se jak učit na to není při chození do práce prostor)
- není porovnání s dětmi ve třídě, jestli jsme pozadu, nebo je to co vidíme pro daný věk a dobu normální, zkrátka co je OK a kde je potřeba cíleně přidat.
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
03.06.2020, 14:29
 
Věřím že si to příští rok uhrajeme sami, ale tohle mne zaujalo:
"stanovy jsou takové, že neprojde-li vítěz první ligy licenčním řízením, původně sestupující klub zůstává v extralize"
odkaz

Kdo má šanci kromě Kladna projít tím licenčním řízením? Teda pokud by se nezměnila nějaká podmínka licenčního řízení, ale to by přece "asi nebylo jen tak" Smajlík
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
22.05.2020, 15:34
 
Odkaz na rozhovor chomutovského "toma" s chomutovským "kohym" Smajlík
odkaz

pro úplnost odkaz na rozhovor s Veverkou mladším
odkaz

A aktuální vyjádření o situaci klubu
odkaz
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
21.05.2020, 13:57
 
To Tom:Upřímně říkám,
Tome fanoušci tě tu chválí, respektive jsem tu nic negativního nezaznamenal. Pokud se tu k tomu někdo vyjádřil z pozice profíka, bral bych to jako dobře míněnou radu jak růst ne jako kritiku.
Podle mne jsou to (měli by být) 2 různé světy a tak je na to třeba nahlížet. A já ze sebe jsem rád za oba. To že to třeba nyní tak nevypadá je jednak další velká pochvala pro tebe Smajlík Luckyboy86 celkem rozumně vysvětlil co se do příště zlepší takže za mne pochvala i pro něj. Těším se na další rozhovory a informace o klubu, věřím že se brzo sejdeme v hale na pořádném hokeji. Zase se na nějakou dobu odmlčím. Vyčerpal jsem počet příspěvků cca na půl roku Smajlík
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
21.05.2020, 13:40
 
Reakce na Zbyna-CK: Myslím, že se to úplně zbytečně hrot...
Přesně, přeci :"Společně za velkým snem, společně za postupem"
odkaz

U Toma (a díky za jeho/resp tvoji tvorbu, připojuji se k chvále) to vnímám jako unikátní počin fanouška, který ocení řada dalších fanoušků. Produkt budu dále konzumovat pokud bude a k technickému provedení neřeknu ani "ň". Klidně by mi stačilo "jen audio". To že to chceš posouvat dál je supr. Ale má to jak píšeš svoje hranice (čas atd.) Pokud v něčem Tom inspiroval "oficiální struktury" Smajlík PROFESIONÁLNÍHO HOKEJOVÉHO KLUBU je to jenom dobře. A beru to stejně jako s tvorbou/návrhem toho dresu jako dobrý příklad vztahu klub fanoušci, včetně působení kohyho zde. Občas projdu fóra/weby soupeřů. Všude se něco najde Smajlík
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
21.05.2020, 11:45
 
To: Luckyboy86
Díky za odpověď. Držím palce Smajlík
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
21.05.2020, 10:55
 
To KOHY:
Rozhovory jsou dobrý "nápad", ale to provedení je opravdu divné. Nechci kritizovat, kdo nic nedělá nic nezkazí. Ale vymlouvat se pořád co by to stálo, mi příde jako kdyby si trenéři vymysleli že budou stát na střídačce v obleku, ale protože by to stálo hodně peněz tak ty obleky koupí jedné velikosti (největší) nebo bude na zádech kus chybět (protože když stojí na střídačce, tak to není ze strany kamer které stojí naproti vidět).
K videu:
- Vypadávání zvuku je strašné (ale to asi nemusím říkat). Nedá se domluvit nějaká spolupráce se spřáteleným rádiem? Chápu že nejsme bohatý a musíme na to jinak = musíme si pomáhat. V minulosti jsem tu někde viděl, ale nevím jestli je to pravda info o mikrofonu za 4 000 Kč. To je vše? Pokud ano koupím nebo předám 4 000 Kč (zatím jsem investoval pouze do 2 permic na sezení na celou sezónu a budu kupovat stejné ještě 2 firemní)
- Klubové natáčení (a ne jen) venku, které "zvládne každý" yotuber, by mělo mít nějakou kvalitu. V Chance lize jsem si říkal o nic nejde (ale i tam trenér trval na oblecích), jdeme výše, tak by se mělo pracovat na všech frontách. Vím že bude hlavně záležet jak to bude vypadat na ledě. Ale někdy jsou to maličkosti které nestojí hodně peněz (můj názor) ale efekt přinesou.
- začátek klipu to lešení v pozadí je nepěkný (stejně jako to místo kde se rozhovor odehrává).
- počasí nepřálo, točil bych venku pouze když jsou přijatelné podmínky (světlo), přišlo mi to barvou a ponurostí jako ta retro kriminálka "Svět pod hlavou" Smajlík
odkaz
- ty krkavci mi tam tedy vadí (je to jako v pohádce sedmero krkavců)
- oprýskané lavice, fasáda
- okapová trubka za reportérkou, na konci jí upadl ten papír takže se za ní válí na zemi

Nebylo by jednoduší/žádoucí udělat někde v hale nějaké zákoutí s důstojným pozadím, kde se bude točit za stejných podmínek? Nedá se domluvit s restaurací co je na stadionu, s výhledem na led? Nebo nějakým partnerem, který má nějaké odpovídající "repre" zákoutí ?

Píšu to jako laik (ty jako profík na to musíš mít ještě kritičtější pohled) s dobrým úmyslem, dát klubu na vědomí že tady to opravdu kulhá ( a na rozdíl od fanshopu s tím můžete něco udělat). Tedy chci tě tím podpořit aby jsi na vedení mohl říci, fanouškům se do zdá málo (co stačilo na Chance nestačí na Extra , nechte mne dělat co umím, k tomu potřebuji to a to Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Václav Svach, Ivan Lytvynov a Jakub Čížek za sebou mají maturitní zkoušku ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Tradiční poděkování za podporu v uplynulé sezoně se nemohlo vyhnout ani společnosti Hoch a synové 1899! Děkujeme za podporu a...

O Motoru, o dětství, plánech a samozřejmě i o tom, jaké to je být synem slavného rodiče, jsme si na dálku povídali s...

40. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický obránce Miroslav Ďurák. Na jihu Čech hrál 1 sezonu, celkem 34 zápasů, v nichž...