MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "peki" |  vypnout filtr
 
1234>
Další diskuse: 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
25.01.2022, 14:23
 
odkaz

pan Pouzar (v kontextu k tomu Berymu, podle mne v tom víně pořád něco plave a všechno není tak sluníčkový):
Váš syn teď hraje za juniorku Motoru, v přípravě nastoupil i za áčko. Má to se jménem Pouzar těžší?

Každý to srovnává a někdy asi nemá ani tolik důvěry a šancí. Nevím, jestli kvůli tomu, že je Pouzar. Někdy mě to štve. Střílet umí dobře, ale někdo mu musí nahrát... Nejradši bych byl, kdyby šel pryč, ale to je složitý.
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
13.01.2022, 15:56
 
Pořád tady píšete jak je GULI marnej, asi to tu Pešán čte (nebo se kouká ). Tak se nedivte že ho nevezme. Osobně to GULIMU přeji, (gól proti Liberci byl pěkný) ale ruku na srdce kdyby nebyl motorák budilo by to takové pohoršení? Třeba to nakonec klapne Smajlík
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
20.11.2021, 08:06
 
Co si o tom myslíte ?
odkaz
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
29.09.2021, 15:21
 
z jiného soudku, aneb kam lze v "profi" soutěži klesnout:
......Kadaň mohla k utkání nastoupit s minimálně jedním brankářem a minimálně 14 hráči do pole.......
Já si při tom vzpomenu na okresní přebor, díl s navigací.
odkaz
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
27.09.2021, 11:59
 
evoorg,quak opravdu výstižné, doufejme že to bude také bez obalů pojmenováno v kabině (to je něco jiného než tiskovka).

Liga je podle expertů vyrovnaná, každý prý může porazit každého, tak věřím že to v žádném případě neznamená že můžeme prohrát sice s každým, ale budeme dopředu poraženecky rezignovat že na Třinec a Bolku a další nemáme.

K Pýchovi, podle mne včera byla jasně vidět to co je/bylo mezi řádky. Bokla je klub kde se dlouhodobě snaží o nějaký systém, který na rozdíl od Motoru zdá se že začal fungovat a nese ovoce. Ano i Bolka před X lety tápala. Pro mladého kluka a jeho rozvoj ideální a rozumím tomu. A osobně Píchovi fandím dále. Není to vždy o penězích.

A možná budu za rouhače, ale já zatím (bohužel) ten systém koncepci v Motoru nevidím. Nemluvím o těch 7 odehraných zápasech letos. Nemluvím ani o extralize, kde úkol pro letošek zní jasně neskončit poslední a ideálně ani druhý od konce. S rozpočtem 100 mega by dokonce nemělo být nereálné přemýšlet o nějaké účasti play off. Ale jen podle peněz se to (naštěstí) rovnat nebude. O čem tedy mluvím ? O našem marné až ostudném plácání v X barážích, kdy se přes nás do Extraligy dostalo několik prvoligových klubů (Jihlava,Kladno) kdy těch peněz v Motoru nebylo málo . Prostě něco evidentně může fungovat daleko lépe, jinak by neodcházel generální sponzor, bývalý trenér by nekomunikoval s vedením klubu přes média. A ani ten Pýcha by třeba neodcházel tak brzo.

 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
20.09.2021, 13:32
 
RE: penzista
Tak ale teda pozor, tady přestává veškerá legrace. Výkon JJ 68 je pod drobnohledem jak v HNL tak KHL Smajlík
odkaz

Mne tedy kromě našich baví více Krejčí. To je prostě paráda.
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
02.09.2021, 13:11
 
JJ 68 asi dostal rozum:

Dříve
Krosček od Jágra a budějovický Pavlin má po sezoně. Nepískalo se
Zdroj: odkaz

Hráči k sobě musejí mít respekt (nyní)
odkaz
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
11.06.2021, 13:14
 
Ještě jedno zajímavé hokejové čtení, ne jen o MS.
odkaz

....Alespoň u mládeže zatím žádný velký posun nevidím. Je to i o struktuře soutěží. Přeci nemůže mít juniorská extraliga 19 týmů, na to tady nemáme hráče! Když kluci nebudou hrát konkurenční zápasy, v nichž se budou muset vydat ze všech sil, nikam se neposuneme. Já jako skaut u nás ze spousty zápasů odjíždím po druhé třetině, protože tam prostě není co vidět.
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
11.06.2021, 11:54
 
Tomáš Horna Na dluh (zajímavé čtení)
odkaz
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
04.06.2021, 10:05
 
Podle "statistiky" jsem si letos říkal, že už to musí přijít. Nicméně aspoň takový záchvěv starých časů (kdy mne to opravdu vtáhlo) jsem zažil při zápasu se Švédskem a koncovce s Dánskem. Pravda při vzpomínkách na úspěchy z dob minulých je to opravdu málo. A nechybělo mnoho a místo Švédů, kteří se mi zdáli že se opravdu oproti začátku zlepšovali nebyl ani postup ze skupiny. Stačilo abychom začali skupinu s "lehčími" soupeři, kdy by 2 zaváhání (nic nemožného) musel na konci tým uhrát proti Švýcarsku a Rusku.

Vždy jsem si říkal, že základem je uhrát ve skupině dobré místo 1-2. A ne jít z posledního na vítěze druhé skupiny. Po včerejšku naplatí ani to.

Někdo níže kritizoval styl Finů, že se na to nedá koukat. No mě bohužel přišlo, že to samé se dá říci bohužel o našem herním projevu. Přišlo mi, že ze stejných šancí naši soupeři nekompromisně trestají, naši hráči obdobné situace k zakončení nevyužijí.

Oproti hernímu projevu pod trenérem Řihou, kdy mi přišlo že to ožilo, bylo na co koukat, se mi zdálo jako by jsme se vrátili v herním projevu o několik let zpátky. Přitom to nevypadalo že by nato někdo kašlal, ale něco tomu bohužel chybělo. Příde mi, že si naši nevěří a mají někdy přehnaný respekt. Se Slováky hrajeme vždy jinak, protože si na ně věříme. I když nás taky dokážou porazit na velkém turnaji.

Nu snad si z toho trenéři vezmou nějaké ponaučení a něco se do příštího roku změní. Opravdu nerad bych vzpomínal za pár let jak jsme pravidelně postoupili aspoň ze skupiny.
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
10.05.2021, 11:49
 
RE: Není to náznak, že sportovní manažer byl Venca?

A je to opravdu dobře? Že si hlavní trenér nenechá do ničeho mluvit. Klub by měl mít nějakou dlouhodobou koncepci. Ano hlavní trenér (zejména pokud bude na delší dobu) bude mít velkou roli při skládání týmu. Akorát nerozumím tomu, jak to funguje při výměně trenéra nebo když je jako letos jasné, že stávající trenér nebude pokračovat.
Přide mi že v Motoru (na rozdíl od třeba té zmiňované Boleslavi) jsem ve hře ještě další „stabilizační“ prvky jako je sportovní manažer (nebo dokonce sportovní ředitel). Kdy to aspoň na papíře vypadá že příchodem/odchodem trenéra nedochází k přebudování „celého“ mužstva.
Ano v Motoru se přešlo o ligu víše +nestandartní sezóna bez diváků. Ale tyhle pocity jsem měl i v po odchodu např. trenéra Stavjani.
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
30.03.2021, 12:59
 
Už rozhodlo
Růžička v Hradci skončil! Mountfield už si za něj našel náhradu
odkaz
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
10.03.2021, 15:21
 
RE: Tomisko 1908
..Velkou devizou pro klub by možná fakt mohlo být postupné zveřejňování kolik fans dalo 100% zpět...mohlo by motivovat dost. I třeba se jmény nebo nicky...?
Přiznám se, že jsem nad tím přemýšlel asi dva týdny..

Mám to stejně. Nechávám 4 permice 2 soukromé 2 firemní na celou sezónu.
======================================= (dlouhý řetězec byl zkrácen)
Jen by jsem byl rád aby to management bral vážně.
======================================= (dlouhý řetězec byl zkrácen)
Nedá se do nekonečna žít z toho že to to před několika lety zachránili (za to patří poděkování, vděk kteří mi fandové prokazujeme) ale je potřeba i tu profesionalitu, jen nadšení nestačí. Být dobrý hokejista je jedna věc. Být dobrý manažer věc druhá. Na jedné straně podepisujeme 1 bývalého reprezentanta (do brány) na druhé straně skoro nikoho dalšího nepřivedeme. A opakujeme stejnou chybu jako Dukla a Kladno. Ano válcovali jsme 1 ligu. A co jako ??

Když zjistíme že to nefunguje tak s tím nic neuděláme. Opravdu nejsem fanouškem úspěchu, ale letos jsme to EHL tedy rozhodně nepatřili (covid nekovid ) a byla to ostuda. A upřímně jsem rád že jsem se toho na stadionu nemusel účastnit.
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
20.01.2021, 14:18
 
Sem ráno myslel že se ledy hnuly:
Noční česká tečka za MS. Odvolali reprezentační trenéry, rezignovali tři členové vedení včetně prezidenta svazu.
odkaz
Když jsem rozlepil vobě oči tak jsem zjistil že šlo o jiný sport :(
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
17.09.2020, 21:38
 
Soupeř dneska trestal. Ale naši bojovali. Zápas jsem si opravdu užil. Poděkování hráčum že to nevypustili, kotli za choreo o fandění.
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
25.08.2020, 14:19
 
RE: zbyna-ck Já nemám obavy z toho, že by měl někdo 2 nemoci zároveň.
Ono je to ve skutečnosti ještě horší. Moje zkušenost cca za 14 dní. X lidí na takové karanténě na čekačku, protože někdo s kým se potkali (právě s tím kašlem) volal k doktorovi, ten mu dal eneschopenku a samozřejmě ho poslal (co taky jiného) pro jistotu na test. Dotyčný (asi co taky jiného) pak obvolal všechny na které si vzpomněl s tím že ho doktor posílá na test pro podezření na Covid ať tedy raději zůstanou taky doma. No a tito lidé telefonují dále že se potkali s někým, koho doktor posílá na test na covid (v této fázi, už je to smazáno eneschopenka doktor ho neviděl, jinak by poznal rozdíl mezi například angínou, ale lidi to už berou doktor ho tam posílá, protože si myslí že je to covid). Nikdo z těch X lidí za 14 dní se ve skutečnosti s nikým pozitivním nesetkal.
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
28.07.2020, 14:12
 
k té bronzové medaili jsem dal špatný odkaz. Sportovní historik s logem Motoru je cca od 4:30
odkaz
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
28.07.2020, 14:00
 
Tak že by další "záhada" pro kohyho? Našeho Herka Šolmese hokejového prostředí Smajlík Kdo jste neviděli tak doporučiji toto (je tam další propagace motoru) :
Získali bronzovou medaili. Odmítli podat ruku Hitlerovi a přišli o ni
odkaz
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
28.07.2020, 12:36
 
PŘEHLED OPATŘENÍ PRO ORGANIZOVÁNÍ
SPORTOVNÍ ČINNOSTI V RÁMCI LEDNÍHO
HOKEJE PO DOBU PANDEMIE
ONEMOCNĚNÍ COVID-19
odkaz

V sekci hlediště použita fotka motoráků Smajlík
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
01.07.2020, 12:35
 
re : mrskman Ja u Chomutova vubec nechapu, jak si mohli dovolit v prubehu minulyho rocniku posilovat kadr.

Ona to byla kombinace naivity a nezkušenosti.
Vše se dá celkem dobře poskládat z níže přiložených videorozhovorů. Ve zkratce:
1)Veverkové měli představu že se v Chomutovském hokeji budou dále nějak angažovat.
2) Soukup měl dohodu s Veverkou že před převzetím očistí klub o dluhy/půjčky které jdou za Veverkama. K tomu nedošlo, proto Soukup odmítl převzít a mluvil o dluhu 120 M Kč
3) Nový "majitelé" pokračovali v dalším kole bez Soukupa (který do toho celkem aspoň ekonomicky viděl) a bez dluhů/půjček za Veverkama takže šli do nějakých 65-75 M Kč dluhů, ale sedli na lep protože jim bylo tvrzeno že jsou domluvení (ale nepodepsaní) partneři za 70 M Kč
4) Nový majitelé (nechtělii se nazívat majiteli ale lidmi kteří se o hokej starají, neměli zkušenosti a čas se klubu věnovat na full time, dělali to jako vedlejšák. Časem museli ze svého dosypat další 10 M Kč (k původním cca 7 M Kč při vstupu). Cele se to dělá hlavně proto že věří, že udrží akademii = kvalitní mládež a nepříjdou o práva na mladé hráče. Ty dramaticky klesnou pokud nebude Chomutov Hrát Chance ligu cca na 10-20 procent stávající ceny. Proto se zoufale snaží to papírově udržet za každou cenu.

Jak to viděl Veverka mladší
odkaz

Jak situaci hodnotí bývalá marketingová ředitelka
odkaz

Jak situaci viděl na Začátku Soukup
odkaz

Pokračování
odkaz

 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Již zanedlouho nás čeká duel na plzeňském ledě. ?? #hcmotor #dnesnisestava #nejenhokej

32. narozeniny slaví náš obránce Roman Vráblík! Tak všechno nejlepší a hodně zdraví a gólů za Motor! ??

Již zítra nás čeká @HC_Plzen! ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Vyhrát proti Hradci Králové, to fanouška v Českých Budějovicích asi vždy potěší, že? Sestřih zde ??youtu.be/eC6D6BUM9zg