MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "krizi" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Hlavně ho nekrmte, on to zabalí sám.
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Já ti nevím, jestli už jsem dostateč...
Tak UK po brexitu potraviny potřebují.
 
 
 
Ad Ruda: ještě tady nezazněla jedna podstatná věc a argument pro mne proč bych tam nevlezl. Vzít tam případně i rodinu? Nebo i tam být sám. Ve chvíli kdy Putler nechá schvalovat nové zákony jako "nekritizovat válku" nebo "úspory sebereme komukoli kdykoli" nebo kohokoli zabásne viz ta Americká basketbalistka... Do toho bych fakt nešel ani za ranec!
 
 
 
Reakce na Bluky: Zdravím a kde je ten pán, co psal, že s...
No čelist nám některým spadla. Z Rudy.
 
 
 
Reakce na Kurt_Hübl: A na tebe jsem zrovna spoléhal *4*...
Napiš mi na krizi@post.cz
 
 
 
Víťu Sovu znáš?
 
 
 
První polovinu bych splňoval, druhou ne.
 
 
 
Tak Karabáček prý vyrazil na MS na zápas Německo vs. Dánsko
 
 
 
Automatická oprava: Bedna...musel(a)...
 
 
 
To je pořád 10 z 12 útočníků. Ale reálně to chce ještě jednu pětku. Na druhou stranu by juniorka v sezóně měla hrát dole snad celkem v pohodě (důležité tam bude play-off a baráž), tak by junci mohli jako záplaty za zraněné stačit. Mělo by je to i posílit právě pro jejich boj o postup. Pouzar-Remeš-Masopust nebo klasicky po 2 zápasech junky přetáčet kvůli profi smlouvě. Ostatně Modrák umí hrát nejen na 3, ale vlastně i na dvě lajny. Ne že bych to viděl rád, ale období zranění by se s tím pokrýt dalo. Pokud nebude hned zkraje sezóny nějaká výsledková kalamita. Ale to by Bedna asi musela rozbít prasátko.
 
 
 
Vánoční výjezdy Kradec a Polokobylov?
 
 
 
Reakce na =marty=: Další "povedená" novinka https://fans...
Quaku, maj právě celé jedno XS skladem, tak nezahálej a koukej si pro něj doběhnout. A cestou si nenatrhni hamstring :-)
 
 
 
Pšt, vzbudíte Kobsona ;-)
 
 
 
Na pondělí mám lupeny do 120, nějak mi zbyly.
 
 
 
Reakce na Piston: 1. útočící hráč svou pozicí omezuje mo...
Třeba v NHL to takhle bráno dávno není. Jako podpora počtu gólů by tohle na 95% platilo.
 
 
 
Pravidlo 150:
"DEFINICE: Toto pravidlo je založeno na předpokladu, že pozice útočícího hráče, ať uvnitř nebo mimo brankoviště, by sama o sobě neměla být rozhodující pro to, zda má být gól uznán nebo ne. Jinými slovy, góly dosažené, když útočící hráči stojí v brankovišti, mohou být za určitých předpokladů uznány. Gól by neměl být uznán pouze, když: 1. útočící hráč buď svou pozicí anebo kontaktem omezuje možnost brankáře volně se pohybovat uvnitř brankoviště nebo hájit branku, nebo 2. útočící hráč vyvolá úmyslný nebo záměrný kontakt s brankářem uvnitř nebo mimo brankoviště."
Ale pak je níže část "Kontakt (!!! původně jsem přehlédl, protože o kontakt se nejednalo) uvnitř brankoviště" a odstavec X:
x. Pokud útočící hráč zaujme pozici jasně v brankovišti, brání tím brankáři ve výhledu a omezuje tím jeho možnost hájit branku, hra bude přerušena a následné vhazování bude na nejbližším bodu vhazování ve středním pásmu. Je-li přitom je dosaženo gólu, gól nebude uznán.
Btw. Šindler zmínil pravidlo 69, ale podle pravidel 2018 až 2022 je pravidlo 69 "PRAVIDLO 69 PUK NA BRANKOVÉ SÍTI (SPODNÍ A HORNÍ ČÁST)" Asi doma rád 69 a špatně jej aplikoval v práci.
 
 
 
To pravidlo 150 je podle mě už pár let jinak:
Puk vniká do brankoviště a přejde brankovou čáru, když stojí útočící hráč v brankovišti a nijak neovlivňuje možnost brankáře hájit branku. Gól se uzná.
Není tam nic o clonění ve výhledu. Tedy gól Olmíka měl platit.
 
 
 
Reakce na L3151: To že hrál 5 min.to není jeho chyba to ...
Hmmm. Ze 7 přesilovek 3 góly a tobě se to nelíbí? Já ti nevím, za mě je to dobrá produktivita.
 
 
 
Macháčku, nechceš už zase zalézt?
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Pojďme jíst, děti. Pojďme jíst děti...
Mňam!
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

50. narozeniny slaví bývalý obránce Jiří Hála. V ČB 4 sezony, 68 zápasů, 3 góly a 6 bodů. Člen postupového týmu 1992 a bronzového...

Před 100 lety se narodil Vintíř Němec. V ČB 9 sezon, cca 100 zápasů, 77 gólů. Člen mistrovského týmu 1951 a bronzového týmu 1953....

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…Jiří Patera v předminulé extraligové sezoně oblékal dres Motoru, než se vrátil zpátky do Ameriky.. V...

O víkendu jsme hráli fotbalovou exhibici v Nemanicích, mrkněte do fotogalerie! ????hcmotor.cz/clanek.asp?id=…