HC MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "full" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Za mě zatím velice příjemným překvapením Gulaši. Ten odcházel z Komety jako spráskanej pes, ale tady hraje fakt náramně. Dokonce ve statistikách Radegast indexu je nejlepší z celé extraligy, odvádí takovou tu černou práci, která je ale neskutečně prospěšná. Ostatně nebýt toho přídělu od Sparty, tak máme jen 2 inkasované góly ze tří zápasů, což je jak obraz skvělé defenzivní práce celého týmu (i vracejících se útoků), tak i výborně fungující obrany, v čele s fantomem v bráně.
Souhlas s Hovorkou - ten kluk je o level výš, než minulou sezónu a hraje výtečně. Kachyňa mi přijde občas zmatkující, špatně rozehraje (na hůl soupeři) anebo prostě jde nesmyslně do souboje a hra se dostává za něj, ale jinak takovej slušnej standard. Doudera předvádí hodně dobré výkony, hlavně zkušenost je vidět při soubojích u mantinelu. A Čenda... ten převyšuje všechny ostatní fantastickou rozehrávkou, přehledem při přechodu do útoku, ale i na útočné modré. To je reprezentační bek, jak vyšitej.
Výborně střídáme, už to není o přetahování, kluci skáčou na led a nedávají soupeři dýchat. Hlavně naši bojovníci z 2. až 4. lajny. Hoří led, když tihle kluci vlítnou na led. Guli sice dobře bruslí, snaží se, ale zkusil bych ho vyměnit a do první lajny dát klidně Valského, jestli by mu to s Harrisem a Simonem nešlo lépe. Kubík má repre formu a ve formaci s Pecháčkem a Ordošem mu to náramně svědčí. Už tak výborně hrajícího Vopelku s Přikrylem bych zkusil vyšperkovat právě Gulim anebo ještě Přikryla vyměnit s Berym. A čtvrtá lajna, to je koncert, co ti kluci na ledě předvádějí - pohyb, aktivita, snaha...
...jednoduše řečeno - konečně je jedno, která lajna je na ledě, furt musí být soupeř ve střehu, protože zahrozit může kdokoliv.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Za mě jsme každý zápas lepší. Dne...
Oni to tam podělali s Pecháčkem oba... já si všiml jako prvního Guliho, Pecháčka jsem si nevšiml...

MrPepsi - koukal jsem na stejnej zápas, jen ty jsi evidentně nezaregistroval, kolik puků (opět) ztratil, že v souboji naopak puk ani jednou nevybojoval, nebyl schopen přihrát a hned 2x z jeho laciné chyby v útočném pásmu byly hoňky do vlastního pásma, abychom to ubránili. Ano, po gólu začal opět lítat a srážet se, jinak ale nic víc, žádná přidaná hodnota. A při vyrovnávacím gólu tomu dal korunu. Prostě, z mého pohledu, nemá formu, tečka.
 
 
 
tvl Adam Kubík... to je forma, jako blázen Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Nezlob se na mě, ale tohle už je ...
Prášky občas nějaké už vzít musím, ale že se Guli vysr-al na bránění a jel do hajzl-u, ještě vidím... že ty to nevidíš (anebo spíš si to nechceš připustit), je tvůj problém.
 
 
 
Kampak nám to odjel kapitán, místo bránění protihráče? Aha, chtěl si dát gól do prázdné... 🤦‍♂️👎 (dlouhý řetězec byl zkrácen)
 
 
 
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na Bravo37: Souhlasím s tebou...sice už mám strac...
jj, na kapitána tu nesmí být žádná poznámka (pokud není oslavná), ale Milanovi to fakt prostě nejde a čím dřív si to kouč uvědomí, tím lépe... výkon Harrise se Simonem je tak v podstatě poloviční, protože jsou tam v útoku sami dva
 
 
 
Za mě opět nejhorší na ledě Guli... nejde mu vůbec nic, přijde mi absolutně bez formy, ale totálně. Neudrží puk, nepřihraje, neustojí souboj... jediné, co je fajn, je jeho (tradičně) výborné bruslení, ale jinak je úplně marnej... Díky bohu, že to na něm (již) nestojí.
 
 
 
Reakce na alkac: To rozhodně - oproti dobám Modré geront...
Přesně... a konečně je zátěž rovnoměrně rozvržená mezi celej mančaft, žádné tříminutové crcinky pro čtvrtou lajnu... ti kluci jdou dnes přes 10, 11 minut a je to na nich vidět, jak je hokej baví. O své výsadní postavení přišel Guli s Pecháčkem, ale je to jen a jen dobře.
 
 
 
Reakce na alkac: Hele, to nebylo primárně myšlené jako k...
Jo jo, to byla chyba, že šla na led elitní lajna, kterou tam pak lehce sevřeli... Guli udělá dva útoky a pak už nemůže, Simon na tom taky není kdovíjak dobře, aby tam dával x bazénů, takže to bylo fakt těžké bránit...
Na druhou stranu chválím trenéry, že konečně mají gule na to, aby na oslabení stavěli mladé pušky, které svou agresivitou a rychlostí na soupeře platí.
 
 
 
Reakce na alkac: Nakonec hooodně vyrovnaný zápas, ze kte...
K Simonovi - hned několikrát se ale v zápase dokázal vrátit a skvěle zahrát v obraně, po předchozím útoku, kdy už jeho spoluhráči šlapali vodu...
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Přesně... Proč si stěžovat, když sou...
A není divné, že když už je to tedy o stavu pruhatých elit, tak si nevšímáme neodpískaných faulů soupeře? Proč se tu nenaříká i pak? Anebo platí, že stav pruhatých elit se vždy a pouze projeví u M? Smajlík
X let se tu hořekuje nad rozhodčími, x let se tu naříká nad tím či tamtím, co se (ne)písklo... takže takovej náš budějckej kolorit.
 
 
 
Faulovali jsme - byli jsme vylučovaní, tečka. Neopakujme zápas co zápas nářky, co všechno že si nám to dovolí písknout...
 
 
 
Tak ve třetí třetině zatím super výkon... plzeňáci viditelně nestíhají, hrajeme hodně dobře.
 
 
 
Reakce na MrPesi: Na Spartě hrál Valský a Chlubna. Včera...
Jasný, holt máme široký kádr, zatím, tak na někoho to prostě (ne)vyjít musí.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: No já to myslel obecně, vím, že tys ...
Já jenom zareaguji na toho Guliho... samozřejmě, že je to můj názor a respektuji, pokud kdokoliv (včetně tebe) má názor opačný. Ostatně to je na tom krásné - co člověk, to pohled/názor. Můj názor jsem zde včera napsal, nebudu ho opakovat.
Z mého pohledu, když pohlédnu na včerejší zápas, tak se dá souhlasit téměř se vším, co zde bylo již napsáno. Vyloženě jsme nepropadali. Ano, Olomouc byla jistější, i v útočném pásmu to vypadalo, že o sobě hráči skvěle vědí a jen díky super výkonu Hráška jsme ten zápas zvládli. Nebylo daleko od toho, aby nám dali druhý gól a pak bychom to horko těžko otáčeli, jestli vůbec. Zápasy s Olomoucí jsou náročné a budou náročné pro každého. A jak už tu někdo napsal, v extralize už nemůžeme čekat, že soupeře budeme přejíždět. Přijdou smolné prohry, stejně tak jako i kruté porážky. Důležité je, že oproti loňskému týmu, tam vidím hodně silné individuality, které nás mohou táhnout výše:
Harris - vysoce nadstandardní útočník v rámci ELH, to je hráč, jak blázen a je mi záhadou, že ho nevyskautovaly velké kluby a hrál na Slovensku. Super posila pro M.
Simon - ve dvojici s Harrisem neskutečně platný. Jeho přehled na ledě je fantastický. Jak jsem psal, včera jim to hodně kazil Guli, který se točil do jiných prostor a vlastně byl vždy blbě postavený anebo zase puky lacino ztrácel. Ale Simon si mě fakt získal, další super posila pro M.
Kubík - včera super výkon... celkově druhá (bruslivá) lajna dělal hromotlukům v obraně OL problémy. Ale Kubík, kromě velmi dobré střely, volil i zajímavá řešení, je vidět, že na ledě i myslí a kecy o tom, že "se udělal" jen díky Flákancovi, jsou liché... ten kluk prostě hrát hokej umí a je to parádní posila.
Beránek - jak už tu bylo zmíněno, včera to byl skutečně lev, bojovník, válečník. Takový ještě o level lepší Bery, než jakého pamatujeme. Moc se mi líbil, díky bohu za jeho návrat.
Pýcha - suverénně nejlepší obránce, který včera byl na ledě. Excelentní rozehrávka, včetně přemýšlení v útočném pásmu, volba jednoduchých, ale účinných řešení od modré... Super posila pro M.
Doudera - včera tam pár chybiček měl, ale jinak taky ukazuje, že je to pan obránce. Přehled, řešení situací, klid na hokejce... velmi dobrá posila pro M.

Obecně - je jasné, že kluci budou vyrábět chyby. V každém utkání to bude buď Petr nebo Pavel, k tomu prostě dochází. Velkým plusem této sezóny ale je to, že konečně to není o Pecháčkovi s Gulim, ale tu kvalitu tam přináší i ostatní borci, schopní rozhodovat zápasy. V obraně není výrazně slabé místo, včera se mi líbil i Hovorka, který častokrát využil svých fyzických dispozic a po návratu Šticha s Vráblem se ta kvalita může jen zvýšit.
Trochu mě mrzí, že je (údajně) odstaven Valský. Ten kluk není žádná hvězda, ale dokázal si to vždy na ledě odpracovat a přišel mi v posledních sezónách jako jediný (anebo minimálně jeden z mála), kdo si dokázal udržet konstantní výkonnost.

 
 
 
Výkon elitní lajny sráží hra Guliho. Ten je všude a zároveň nikde, Harris nebo Simon ho opakovaně hledají, ale Guli nikde. A když už má puk, tak nevymyslí vůbec nic a vzápětí ho ztrácí... stačí do něj lehce zajet. Guli dnes hodně marnej.
 
 
 
Já tedy včerejší duel neviděl, ale pokud budeme podávat takové výkony, jako proti těm Fiňákům, tak se nebojím, že bychom se měli plácat s Kladnem u dna...
A hlavně mi přijde, že by Čihák mohl být přece jenom trochu odvážnější kouč, než jeho předchůdci, kteří pořád dokola lpěli na zažitém pořádku.
 
 
 
Nikl se Zápotočným opakují chyby Václava Prospalovic... tvrdošíjně trvají na systému, který absolutně nefunguje a je hodně naivní. Dynamo dostává příděly už od přípravy, ale hlavně žádné změny, nic se měnit nebude - podle Zápotočného "jsme v blátíčku, ale nic nevzdám, já ty kvality mám, fotbal jsem hrál a teď ho trénuju...atd."
Co víc dodat - s tímhle majitelem, který před sezónou rozprášil kádr, aby ušetřil a přivedl jediného opravdového fotbalistu a i s těmito trenéry není šance na nic jiného, než suverénní sestup.
 
 
 
Reakce na fofana: Mně se teda Simon líbil dost, silnej n...
Jako výběr místa má parádní a i hokejové myšlení má velmi dobré, to je fakt.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes nastoupíme v této sestavě !

Chceš vyhrát v rámci nové kampaně iFortuna.cz podepsaný dres?Tak nám napiš do komentářů, jaká je tvoje cesta k tomu, aby ti...

Zbývá posledních pár desítek lístků na dnešní šlágr s Hradcem Králové, koupit je můžete zde:...

60. narozeniny dnes slaví bývalý brankář Motoru Michal Kopačka. V A týmu chytal ve 2 sezonách (1981-82, 1985-86), celkem zasáhl...