ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "fffrankenstein" |  vypnout filtr
 
12>
Další diskuse: 
 
 
Nedorost-Vampola-M.Michálek Smajlík
 
 
 
Rád bych, aby dostávali dál šanci mladý kluci Toman,Doktor,Káník,Šulek a neleštili lávku třeba na úkor Jonáka... Nic proti němu, ale nemyslím si, že bude lepší než vlastní odchovanci do prvních dvou lajn určitě nepřišel
 
 
 
Co se týče Tima, tak u něj mi paradoxně chybělo to, co je kanadýrům vlastní. Tvrdost, rychlost, tah do brány. Líbil by se mi tady Nick Johnson, Marián ho určitě dobře zná...
 
 
 
Je vidět, že Jelínek začal úřadovat. Chtělo by to pořádnýho snajpra. Kučný bude dobrá posila, u Jonáka si tak jistý nejsem, to bude spíš pracant ledu. Spíš by bylo třeba vyřešit Květáka, jestli nemá být 100% fit, tak bohužel nemá cenu, aby zabíral místo v sestavě.
 
 
 
Příchod Vampoly, to máte někdo z věrohodného zdroje nebo to je jen takový plácnutí do vody? Smajlík
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Nejdřív se ale musí uzdravit......
Jak to vlastně s Milanem vypadá, co mu je?
 
 
 
Reakce na KohyCZ: A jak víš, že nemají smlouvy postavené...
Vypadá to podle toho co je vidět na ledě...
 
 
 
Reakce na vrby1928: Motivaci by měli třeba brát u diváků...
Přesně tak. Základní plat nižší a prémie podle získaných bodů a následné mimořádné prémie za každou vítěznou sérii v playoff a postup do extraligy. Cíl je jasný, tak proč podle něj nenastavit i prémiový řád? Ten tým na to má, ale nesmí se spoléhat na to, že do konce roku to bude hrát na údržbu a pak zařadí vyšší rychlostní stupeň a půjde to samo, to by je pak taky mohl vyřachnout třeba nadšeně bojující Přerov nebo jiná chátra.
 
 
 
Podle mě byla od Tondy blbost, že hrál hodně na tři lajny a utavil Vencu Nedorosta s Čermákem, na nich je to teď vidět. Jinak Tonda asi víceméně nic moc špatně neudělal. Že vyrazil Vlčka za to, že mu chlastal před zápasama a tréninkama, to mu schvaluju. Vlček je výbornej hráč, ale musí si uvědomit, že už nehraje pivní ligu v Písku. Kdyby zamakal, tak může hrát z fleku extraligu.
 
 
 
Uznávám, že najít motivaci pro zápasy v Benátkách,Liťáku nebo Kadani je složitější, ale je třeba hold jezdit po zadku proti každýmu soupeři, ať už jsem hvězda nebo ne. V Bombicovi to není, spíš v přístupu hráčů. Neříkám, že všech, ale rezervy jsou hodně velký. Podívejte se na Kladno, tým víceméně bezejmenných pracantů, co makaj. Něco jak Jihlava loni, to přesně je třeba na prales. Víc zarputilosti a makání než kreativity a krasobruslení.
 
 
 
Naprostý souhlas s Vrbičem
 
 
 
Hlavně je třeba udělat kvalitní posily, kádr je úzky a chybí první centr a aspoň jeden střelec. Bez těch tady nic nezmůže jakýkoliv trenér. Už se moc těším jak bude přemýšlivý Jelínek krotit násosky Kondora s Kotlem Smajlík
 
 
 
K juniorce by se mohl přesunout Štrbič, ten jí taky vedl dobře
 
 
 
I kdyby Zbyněk do evropy šel, tak pokud chce na ZOH, tak musí hrát KHL nebo jinou nejvyšší soutěž. A u nás ho má navíc zapykanýho Vaněk.
 
 
 
Na novýho trenéra jsem zvědav, snad to bude dobrá volba. Ale ať už přijde kdokoliv, tak je třeba posílit v útoku. Chybí první centr a nějakej střelec. Venca Prospal by mohl někoho doporučit ze zámoří.
 
 
 
Šlo mi hlavně o M.Michálka, ale otázkou je, jak je na tom zdravotně a jestli by ho spíš nelákala třeba KHL. Zbyněk už se sem asi nepotáhne a zůstane za velkou louží.
 
 
 
Místo Razýma bych radši Kejháka nebo Draisaitla. Nevíte někdo jak to vypadá s M.Michálkem?
 
 
 
Mě by se líbil Draslík nebo Vlach
 
 
 
5zápasů 1+2 není až taková tragédie
 
 
 
Měl jsem za to, že šel na operaci a možná skončí s hokejem. Škoda, ten by se nám hodně hodil.
 
 
12>

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Hledáme nové posily do naší redakce ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Páteční duel sehraje Motor proti rakouskému Linci! #CEBvLINhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Brankář @jiri_patera byl před dvěma roky draftován @GoldenKnights. Nyní se připravuje na sezonu v dresu @bdnwheatkings s Motorem...

65. narozeniny dnes slaví František Výborný, který českobudějovický tým vedl jako trenér ve 3 sezonách, celkem ve 151 zápase, v...