MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "evoorg" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
21.09.2021, 18:59
 
Bučko jde střídat v naprosto nesmyslnou dobu, což u něj dělá krásný 4 inkasovaný gól, způsobený jeho přímým přičiněním za 5 zápasů. Gratuluji a posílám zlatého bludišťáka.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
21.09.2021, 16:44
 
No, jestli je pravdivá sestava z hokej.cz (a že tu plzeňskou tam mají správně), tak wow, protože by z naši ofenzivy by nezůstal kámen na kameni:
Beránek - Toman -Valský
Abdul - Pech - Vondrka
Venkrbec - Voženílek - Gulaš
Ondráček - Hanzl - Karabáček
Bindulis - Vráblík
Piskáček - Bučko
Percy - Štich
Štencel
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
14.09.2021, 21:05
 
Reakce na tuppu: Dívám se na statistiky zápasu a z nich ...
Kdyby se chyby beků trestaly nekompromisně, tak dnes dohraje Štich a možná Piskáček a s Kladnem snad nikdo Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
14.09.2021, 20:24
 
Já bych teda dneska Hrachovinu rozhodně pochválil. Ten zápas měl strašně těžkej, protože prvních dvacet minut tam neměl žádnej těžší zákrok, načež se na něj zničehonic začaly hrnout protiútoky a nájezdy a hned první dvě šance skončily v brance. Osobně jsem se v té chvíli taky přikláněl spíše ke střídání a měl jsem v hlavě Marka loni, který se v takových situacích pravidelně sesypával. Dominik to ale ustál a ve třetí třetině to skvěle zavřel, což je pro jeho psychiku jedině dobře.

A jinak celkově k zápasu - opět jsme byli svým největším nepřítelem. Kašík chytal výborně a rozhodčí měl asi vsazeno na nevyloučení Zlína, což klidnému průběhu zápasu určitě nepomohlo, nicméně když se člověk podívá na šance soupeře a na nebezpečí, které vznikalo v našem pásmu, tak najde v drtivé většině případů jednoho společného jmenovatele a tím byl "náš neatakovaný obránce s pukem na holi". Kdykoli má náš bek puk na hokejce a kolem sebe deset metrů čtverečného volného prostoru, vstupuje do jakéhosi zvláštního stavu, do nějaké obdoby Nirvány či osvícení, kdy se mu zpomalí čas a na mysl mu vyvstane nekonečné množství možností, z nichž on rozvážně a s analytickou přísností vybere zaručeně jen tu nejhorší. A osobně se sám směju faktu, že mi tohle vzejde z prstů, protože bych si před sezónou nikdy nepomyslel, že bych to mohl někdy napsat, ale ti kluci by se měli podívat na to, jak hraje Štich. Žádné kudrlinky, žádný náročný play-making, nýbrž jen zaručené a jisté nahrávky a když to jakkoli smrdí, tak bum s pukem z pásma.
A konečně bych taky vyzdvihl Štencla za povedený výkon. Přišlo mi celkem usměvný, že to odnesl zrovna Slováček, pro jehož chybu jsem měl to pochopení zdaleka největší, protože to byla spíše smůla, ale zároveň je super, že Honza chytil šanci za pačesy. Kéž by to u něj znamenalo restart a začátek lepších zítřků, protože s ním ve formě by ta obrana dostala zase trochu jinou dimenzi.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
14.09.2021, 19:16
 
V podstatě takovej klasickej zápas s Jihlavou v éře před Prospalem. Tlak, ofenzivní snaha a přílišné hrr dopředu vs důsledná a na samotné hraně bilancující důslednost soupeře + smrtící efektivita. Čekání na Šenkeříka se u mě pomalu transformuje v čekání na návrat Krista, protože prostě strašně nutně potřebujeme vytlačit alespoň jednoho dřeváčka mimo základní sestavu.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
14.09.2021, 18:46
 
Stal se z toho přesně ten typ zápasu, který se z toho stát neměl. Měli jsme výrazně navrch, ale nedokázali jsme z té převahy nijak výrazně profitovat a inkasovali jsme po individuálních chybách. Teď je na nás cítit ta frustrace a snaha o útok za každou cenu, takže najednou začínáme vzadu propadat. Rozhodčí navíc přijal styl hry soupeře a je benevolentnější k takovému tomu osekávání a drobnému přidržování, což hokejovějšímu týmu nikdy nesvědčí. Navíc gólman má opět nešťastný den, kdy si prakticky nesáhne na puk, načež na něj jezdí nájezdy a přečíslení. Chtělo by se říct zápas blbec, ale ve skutečnosti je to jasná soupeřova past, do níž jsme dost neuvážlivě spadli.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
10.09.2021, 20:14
 
Reakce na Pluto_001: Mi to nevadí, rád budu působit jako...
Díky za projevenou důvěru. Naprosto se ztotožňuji s předchozím Marschovo příspěvkem v tom bodu, že jsi se tu projevil tak trochu jako retard. Pevně doufám, že si to ode mne vezmeš k srdci a zamyslíš se, i když to nebude úplně příjemné ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
10.09.2021, 19:48
 
Navzdory konečnému skóre bych řekl, že dnes obstál gólman a vesměs i obránci. U nich můžu samozřejmě kritizovat jejich nekonstruktivitu a velmi malou podporu útoku, ale to je těžké, když Šenkeřík je zraněný, Štencel bohužel v současném stavu skoro nepoužitelný, Allen je pryč a tak zůstal prakticky jen Slováček. Ten zbytek dnes odevzdal své maximum, což u nich znamená, že se rvali, čistili a blokovali s relativně malým počtem chyb, ale v tomhle složení se prostě o ofenzivu musí starat z největší části útočníci a ti dnes neměli příliš nárok. Asi to ani není nějaké extra překvapení, protože Třinec je v tuzemsku hokejovej vrchol a pokud jsme mu loni někdy zatápěli, bylo to rychlostí a agresivitou. Tu jsme letos z větší části ztratili (jediným pohrobkem je tu Voženílkova lajna, která asi i díky tomu byla dnes naší nejnebezpečnější řadou) a nahradili jsme jí hokejovým talentem, jež ale prostě v porovnání s kádrem Třince bledne. Teď to chce hodit dnešek za hlavu a zaměřit se na další dva zápasy, v nichž se naopak musíme považovat za favorita a je třeba je vyhrát, abychom si hned na začátek vybudovali nějaké sebevědomí a nechytli hned od startu ztrátu.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
10.09.2021, 17:50
 
Osobně bych to hodnocení tak trochu převrátil na hlavu, protože dle mého hrajeme v podstatě dobře a to zejména dozadu. Beci výborně čistí předbrankový prostor, vyhrávají spoustu osobních soubojů a útočníci si velmi dobře přebírají soupeře a vzorně vypomáhají. Ano Třinec měl střeleckou převahu, ale v drtivé většině šlo o kontrované střely z nepříliš nebezpečných pozic, na něž měl brankář dobrý výhled, protože mu spoluhráči vzorně vyklidili zorný úhel. Směrem dopředu už je to o něco horší, ale zároveň rozhodně ne marné a osobně bych si troufal tvrdit, že jsme si sami vypracovali více šancí, než náš soupeř. Nejde tu o vyloženě vyrovnaný zápas, ale zároveň si ani nemyslím, že by to bylo nějaký jednoznačný jednostranný boj. Ten největší rozdíl a faktor, který se tak zatím nejvíce zasloužil o dvoubrankové manko, je tak bohužel individuální výkon Honzy Štencela, který vyrobil dvě šílené nevynucené chyby, které nesmírně kvalitní soupeř nemilosrdně potrestal.
Takže za sebe říkám celkem paradoxně, že u mne je relativně spokojenost, protože jsem z tohohle zápasu s body nepočítal a naopak jsem měl obavy, aby v konkurenci se špičkovým týmem naše defenziva vyloženě neshořela. To si troufám tvrdit, že se rozhodně nestalo.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
10.09.2021, 17:22
 
A Štencel zkušeně backhendový šouráček přímo na vrchol kruhů. On nikdy nebyl žádným defenzivním titánem, ale jeho jeho hra v posledních dvou měsících je vyloženě šokující ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
10.09.2021, 17:09
 
Honza Štencel v sezóně briskně navázal na povedenou přípravu ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
01.05.2021, 09:43
 
Reakce na Alfonz37: Co ten golmanek?? Bartosak, Hrachovi...
Tak pokud by skutečně byl podškrábnutej Hrachovina, tak nepředpokládám, že bychom ho zveřejnili dříve, než mu ve Finsku skončí sezóna.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
28.04.2021, 13:37
 
Reakce na Hubl26: Tak do Třince smí fanoušci a na dnešní...
Já na tom nevidím nic rozporuplného. Koronavirus je původu čínského, takže logicky je jeho výskyt výrazně pravděpodobnější na dnešním zápase Slavie, kdežto hokejové finále by ho zajímalo asi jen sotva.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
14.04.2021, 19:07
 
Reakce na zbyna-ck: Počkej, takže stačí, aby černoch řek...
Takhle vyloženě to asi nestačí, viz situace nedávno v La Lize, ale pokud toho bělocha zachytí kamera, jak se k černochovi blíží, něco mu honem šeptá a pak se běží chovat za spoluhráče, zatímco černoch začne běsnit, tak už je to asi dostatečně výbušný k tomu, aby si UEFA umyla ruce a preventivně bělocha zařízla. Tak to prostě je a tohle není první ani poslední situace, kdy k něčemu podobnému ve fotbale došlo. A že to asi není úplně nejspravedlivější řešení může klidně být pravda, ale koneckonců UEFA jakožto organizace asi jen sotva bude mít mezi svými cíli ustavení spravedlivého a objektivně ověřitelného světa. Té jde především o výdělek a o dobrou image, přičemž nepotrestání Kúdely či jeho neusvědčení z rasismu by asi té jejich superprogresivní "say no to racism" fasádě dost uškodilo ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
04.04.2021, 22:38
 
Reakce na fofana: Zase tak přísnej bych nebyl, Kondor um...
Ano hokejový myšlení má, ale hokejové myšlení má naprosto drtivá většina kluků v extraligových top dvou lajnách a jen ti naprosto nejlepší z nejlepších si mohou dopřát takovej luxus, že to uhrajou jen na něm a ostatní to za ně odbruslí, odbrání, odforčekují a odmakají. Pro mne se nabízí třeba naprosto jednoduché srovnání s Voženílkem coby dalším nejproduktivnějším hráčem pralesa - on bezesporu taky nějaké hokejové myšlení má a taky umí přihrát, byť v tom nejspíš nikdy nebude v extralize vynikat, ale jeho versatilita je úplně někde jinde - už teď ho můžeš zaparkovat k talentovanějším klukům do lepší lajny, ať jim tam dělá servis a černou práci, díky jeho fyzickým parametrům a ochotě jít před bránu se jej můžeš snažit rozvinout jako power forwarda nebo naopak navázat na jeho působení v Litoměřicích a spíš z něj dělat konstruktivního hráče a i když se ti to třeba nepovede, tak jej může naprosto klidu odsunout do checking line a on tam nebude týmu nijak škodit. Jinými slovy máš hráče, který má nějaký výkonnostní strop a pak podlahu a když toho výkonnostního stropu dosáhne, tak paráda a když ne, tak máš obstojného kluka pro třetí lajnu. U Kondora naopak sázíš na to, že on toho výkonnostního stropu dosáhne, protože on když ty body nedělá, tak je to prostě pro tým mínusový hráč.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
04.04.2021, 21:51
 
Reakce na Tony8385: Představ si , že jo . Fakt nejsem zv...
Kondor možná není důchodce věkem, ale zato mentálním rozpoložením. Nulovej defenzivně, strašnej bruslař, alergickej na kontaktní hru, naprosto nechápu, jak ho můžeš přirovnávat k letošní Bolce, když je opravdu naprostou antitezí hráče Boleslavi, o PO ani nemluvě. Vždyť je to v podstatě Brandon Alderson mínus centimetry a kila, tj. hráč s pověstí produktivního střelce, kterej když tu pověst nenaplňuje, tak je na ledě naprostá černá díra.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
04.04.2021, 18:32
 
Reakce na kimmi: Máš nějaké informace o nějakých přestup...
Minimálně ten Slováček je nesmysl.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.04.2021, 19:49
 
Tak já si stojím za tím, že v té druhé sezóně tu Kváča stagnoval a už tehdy jsem psal, že u něj to bylo nejspíš o mentálním nastavení. V pralese už prostě chytat nechtěl a dával to veřejně najevo, přičemž ta koncentrace v zápasech mi už od něj taky nepřišla 100%. Považoval se už prostě za gólmana pro extraligu a příští sezóny mu koneckonců daly za pravdu, nicméně když ti tvá zamýšlená jednička, kterou máš pod smlouvou, v podstatě opovrhuje dlouholetým týmovým cílem a chce radši vysedávat nahoře za tehdy suverénním Hrubcem, tak to prostě mnoho lidí ponese špatně. A myslím si, že jestli tu byl nějaký antagonismus, tak pramenil z větší části právě ze znalosti těchto okolností.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.04.2021, 19:49
 
Reakce na alkac: Cože? Jak k tomu došlo? :) Já koukám na...
Žovinec přifilmoval kontakt a rozhodčí mu to sežral. Hlava, kterému byl faul odpískán si to jel s Žovincem vyřídit a věrný svému jménu dal Žovincovi takovou menší hlavičku. Nic strašného, ale kontakt helmy s helmou tam byl, Žovinec toho opět využil, mrskl sebou jako poďdatý a Hlava vyfasoval ještě 5 minut navíc a trest ve hře.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
19.03.2021, 22:07
 
Reakce na Tony8385: Vypadá to , že tyto série nebudou as...
Já bych naopak řekl, že bychom se měli úspěchem Boleslavi inspirovat. Očividně mají dobrý skauting pralesa a slovenské extraligy, odkud si přivádějí zajímavé hráče, které pak postupně zabudovávají do osy kádru, kterou drží několik nadstandardních extraligistů. Ekonomicky je to určitě udržitelnější model, než pardubické vykupování ruských domovů důchodců a zároveň s ním jsou schopni konkurovat i ligové špičce.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Jsou zprávy, které nám rvou srdce. Odpočívej v pokoji, Tome ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

PREVIEW: hcmotor.cz/clanek.asp?id=… Zítra hrajeme od 17:20 s Plzní! Těšíme se na vás v Budvar aréně! Vstupenky můžete pořídit...

ZMĚNA POŘADATELSTVÍ!Kvůli kolizi s koncertem v Budvar aréně si Motor s @hcverva prohodil pořadatelství. V Českých Budějovicích se...

50. narozeniny slaví Roman Čech. V ČB 3 sezony, 126 zápasů, 5 gólů (3 v přesilovce, 1 vítězný), 20 bodů a 126 trestných minut.Za...

×
×
Odehrané v 17:20 | Muži
HC Motor České Budějovice
HC Škoda Plzeň