MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Tonyj" |  vypnout filtr
 
12345678>
Další diskuse: 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
08.03.2021, 14:17
 
Hlavně aby se neukázalo, že Pýcha je kapitán, který jako první opouští potápějící se loď. K Modrému toho moc nevím, ale může to být po Prospalovi další experiment vedení. Přece jen na takové úrovni nikdy netrénoval. Rozhodující samozřejmě bude složení týmu pro následující sestupovou sezónu. A bohužel nutno podotknout, že vedení se naprosto nepoučilo z neúspěšných baráží, kdy jsme končili poslední. Pokud se budeme jen kamarádsky plácat po zádech, tak je minimálně baráž jistá.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
05.03.2021, 18:41
 
Vzít si při naší přesilovce 5/3 time out je pěkně na hlavu. Co dělají na trénincích, hrají piškvorky ?
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
15.02.2021, 19:45
 
Každý může udělat chybu, ale tragéd Plášil nemá v obraně co dělat. Ten by nehrál ani v David servisu. Obránci z juniorky by určitě nebylo tak tragičtí. Ale od VP má Plášil plnou důvěru. Ještě že bude konec základní části a ty nervy skončí.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
07.02.2021, 17:29
 
A Plášil má opět asistenci. Hlavně ho podržet VP.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
02.02.2021, 19:27
 
A kdepak se nám zase toulal náš výborný obránce Plášil. Ale hlavně že má důvěru VP.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
31.01.2021, 16:34
 
Vypínám přenos. Nejsem masochista. Hlavně, že jsou trenéři schopni něco udělat se způsobem hry. Výměna Allena byla geniální. Místo slušného obránce máme podprůměrného útočníka. Zase jedna zkažená neděle.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
24.01.2021, 19:32
 
V normálním klubu by se již trenéři pakovali, ale kamaráčoft ve vedení hraje svou roli. To, že se neustále protežuje neobránce Plášil a nagolman Čiliak je prostě vina trenérů a vedení. My vedeme o tři góly a bezhlavě útočíme. Na co tam ti trenéři jsou. Každý gólman musí někdy vyrazit ránu. Ale od žáčků se učí, že to mají vyrážet do stran a nikoli před sebe. Minimálně 4 góly byly po vyražení před sebe. A to, že po 4-5 gólech nejsme schopni vyměnit brankáře je totální neschopnost. Tihle trenéři na EL nemají.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
19.01.2021, 15:54
 
Ještě k Suchánkovi. Konečně profesionální rozchod s hráčem. Do poslední chvíle Suchoš hrál a výborně. Od vedení žádné mlžení jako před lety okolo Mitche. Tak by to mělo být !
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
17.01.2021, 19:41
 
Trenéři určitě nemohou za to, že si naši nejsou schopni přihrát, ale mohou za to, že ve druhé polovině ledna nemáme sehrané útoky a že hrajeme pouze na náhodu. Hráči samozřejmě nemají ponětí, kde může být spoluhráč, protože spolu hrají poprvé. A to je jednoznačně vína trenérů a přesilovky 5/3 to jen doplňují. A to jsme nadávali na Jelena. A koupit slušného obránce a hned v dalším zápase jej posadit je také unikum. Ale třeba je jen zraněný. A nevyužívání možnosti nasadit 7 obránců, nebo 13 útočníků se tady už taky řešilo, ale to je ego VP. Vždyť jde o nabývání zkušeností pro naše mlaďase do příštích sezón.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
14.01.2021, 16:24
 
S permicemi by podle mého názoru byla nejschůdnější tato varianta. Ten, kdo se vzdá kompenzace za letošní permice, bude mít permice na další sezónu za polovinu. Tím by se zachránila finančně letošní sezóna a pro příští by byl solidní základ. Jak fanoušci, tak klub by mohli být spokojeni. Ani administrativní náročnost by nebyla vysoká.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
08.01.2021, 19:19
 
Já už se raději nedívám, sledovat tu naši partu fušerů mě ohrožuje na zdraví. Jestli ego našich trenérů nevisí příliš vysoko. To není Motor, dalo by se spíše použít jméno jednoho hrdiny ze série filmů Asterix a Obelix : "Neumínic". Neumí bránit, vstřelit gól, ani měnit tempo hry.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
30.12.2020, 18:33
 
Dnes to byl od Formana další Přelet nad kukaččím hnízdem. Plzeňské kukačky, Gulaš a Kondor sice snášely do cizího hnízda, ale na nás nestačily.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
28.12.2020, 18:58
 
Obraz naší hry je obrázkem práce VP a vedení klubu. Hráče si vybrali trenéři a styl hry také. Že na to nemáme typy hráčů je každému jedno. Asi měl VP ráno vstávat a podívat se na junky, jak se hraje proti silnějším soupeřům. Hurá styl našeho hokeje nás přivedl tam, kde jsme. Jen kolik bylo již přečíslení 2/1 a kolik jsme měli faulů v útočné třetině. A pokud si někdo myslí, že příští sezonu to bude lepší, tak je blázen. Obránci neustále útočí, ale nikdo nebrání. Ještě že na hokej nesmíme, to by bylo pískání na naše "hráče". 2 třetinu jsme v Brně prohráli tuším 6:0, teď je to jen 4:0, což je významné zlepšení, to bude vedení jistě kvitovat.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
22.12.2020, 21:15
 
Není ostuda prohrát západ. Ale je trapné, jet po reprezentace pauze, hrát na 6 obránců a 10 útočníků. Bohužel to zřeimě potvrzuje dohady ohledně oblíbenosti některých hráčů u VP. Přitom posíláme obránce na hostování a s některými se pro jistotu rozloučíme. A to jde plně za vedením a trenéry. Dozrávat jen se 4 obránci jsem už dlouho neviděl. To už nemáme ani juniory na doplnění ? To, že chytá Čili a ne Strmič je jasné. Vedení by si neobhájilo šlápnutí do ho....
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
11.12.2020, 20:04
 
Ráno v 9.30 jsem stál s autem na Dlouhé louce a vedle mě stál autobus s hokejisty Třince. Asi měli potom něco těžkého k obědu a proto hráli těžce.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
08.12.2020, 19:26
 
Nevím, proč je neustále nasazován Lytvynov. Neskutečně chybuje, není důrazný a ještě hraje s nezkušeným Pavlem. Není u něho vidět žádný výkonnostní posun. Proč nehraje v obraně Suchánek a poměrně pohyblivý Lytvynov nehraje v útoku ? Pořád se oháníme nezkušeností hráčů a potom dáme zkušeného obránce do útoku. Potom obrana vypadá tak,jak vypadá.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
06.12.2020, 19:05
 
Nevím, čemu se divíte. vždyť hráčům chodí pravidelně peníze na účty a nadto šetříme peníze na další sezónu. Vedení tedy je spokojeno. I když budeme beznadějně poslední, budou stát před Budvar arénou davy top hráčů, protože tady se platí včas. Že jsou naštvaní sponzoři a fanoušci je přece jedno.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
29.11.2020, 19:46
 
Určitě není náhoda, že zápasy prohráváme ve třetí třetině. Buď na to nemáme fyzicky , což může být důsledkem experimentů s individuální letní přípravou, nebo je nevhodně zvolená taktika na daný typ hráčů. Tady se pořád tvrdí, že o nic nejde, vždyť se nesestupuje. Ale hráči snad hrají i pro fanoušky , byť jen po internetu, ale také pro sponzory. A který sponzor bude chtít příští sezonu sponzorovat klub ze chvostu tabulky a kolik fans si koupí na příští /nejistou/ sezónu permice ? Takže i teď o něco jde !
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
24.11.2020, 23:51
 
Ještě že platí zákaz vstupu diváků na utkání. To by byli zdravotníci v Budvar aréně v neustálé permanenci a nemocnice plná infarktů a mozkových příhod. A já bych měl minimálně 3x bypass. Ale i v hokeji by to mělo být jako v normálním životě. Pokud někdo nestačí, měl by mu šéf, trenér , říci, aby šel od válu.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
27.09.2020, 17:55
 
Na dnešní zápas s Varama byly vylosovány sektory, ale zápas se odložil. Na další domácí zápas se losuje znovu, nebo platí již provedené losování ?
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes uběhlo 90 let od chvíle, kdy byl náš klub několik minut od mistrovského titulu. Neuvěřitelný příběh brankáře Františka...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…Martin Novák naskočil do sezony velice úspěšně. Pak se ale zranil a bylo pro něho těžké se dostat...

? Motor představuje nový trenérský tým! Vedoucím sportovního úseku a hlavím trenérem se stává Jaroslav Modrý, po boku bude mít...

Letošní poslední zápas přinesl hned několik loučení na českobudějovické straně. Poslední duel však úspěšný nebyl, jelikož Motor...