MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Piston" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Souhlasím a ani mě v obraně nepřesvědčil. Ale to asi nikdo. Jako odchovanec tu mohl zkusit ukopat ještě rok, pokud vedení o něj stálo. Na přesilovku se hodil nejvíc. To mělo nejvyšší přínos. Uvidíme co v Montovně.
 
 
 
Tak já Čendovi opravdu přeju.
I on něco málo od klubu dostal.
První lajnu. Přesilovku. Céčko v sakra nízkým věku.
Progres, Repre a podporu od drtivé většiny lidí.

Pokud mu vedení nechtělo dorovnat konkurenční nabídku, tak budu první, kdo mu pomůže naložit kufry do auta.

Ale vůbec mě nepřesvědčuje argument, že už dva roky může bejt jinde, třeba v Montovně. Každý, kdo chce do Montovny už tam měl být dávno.

Vůbec nezpochybňuji, že tam bude větší pohoda, zázemí, lepší vedení, spoluhráči i výsledky, možná lepší voda z kohoutku a blíž k Měsíci. Všechno mu to přeju a myslím to naprosto upřímně.

Já bych by si přál, abychom tady měli odchovance a kapitány, co tu ten Jihočeský smrádek a kamarádšoft bude chtít zlomit a třeba i osobně změnit.

Sotva zde někdo dáme zpětnou odezvu vedení, jako kapitán a odchovanec. Zvolil radikální řešení a asi to bude pro něj to nejlepší a dá tak i vedení správný signál.

Doslechl jsem se ale, že jsou i prasečí týmy, kde hrajou jak mladí, tak stáří a zrovna profesionalismus, pohoda a láska tam v klubu ze stropu nekape a ti hráči tam hrajou dál.

Poděkovalo mu tu mraky lidí. A přejeme mu ať dělá ta nejlepší rozhodnutí pro jeho kariéru. To nikdo nezpochybňuje.

A jako fanoušek Motoru si zároveň přeju, aby se i on rozhodoval pro to, co nejvíce prospěje Motoru. A když tu píšu, že tu měl zůstat, tak přeci říkám, že si ho vážím a považuji za článek, který by Motoru pomohl. Nevím, co pro něj může od fanouška zaznít víc?

Když někdo nechce podpořit jeho odchod, tak říká opět to samé, že mu na něm jako na hráči záleží a že mu záleží i na výsledcích Motoru.
Asi by mě spíš zarazilo, kdyby mě zde všichni posazovali na první bus do Montovny, jako třeba Čiliaka.

A pokud tu někdo má pocit, že mu nepřeju lepší kariéru, nebo podmínky, tak se nemůže mýlit víc. Jen se jako všichni ostatní bez informací ptám, zda se nešlo ještě jeden rok kousnout, udělat progres doma a Motor udržet v ELH?
 
 
 
Já mám dotaz na Čendu, až s ním budeš dělat rozhovor.
Jak moc ses snažil o to, abys tu mohl dál pokračovat?

Abys mohl lidem splatit, že tě tu denně podporovali a modlili se k tobě. Že ti dovolili nosit C v Motoru.

Tady maminky na mateřský hledají cestu, jak nechat peníze za permici Motoru a on se nakrknul, kvůli pár exotům v klubu a tak jde dál. Tak jdi no. V montovně permice kupuje lidem fabrika, tak tam budou na tebe v klubu usměvavější.

Každej den čteš, jak se nějakej hokejista, nebo fotbalista s někým v klubu pohádal. Ale nikde nevidíš, že by odchovanec a kapitán klub opustil kvůli montovně.

Mám druhou otázku. Víš kdy kapitán opouští loď?

Kdyby ho tu nechtěli, nebo mu nepřišli peníze, nebo jich jinde dostal 2x tolik. Chtěli ho v Rusku, nebo by mu tu vedení brousilo manželku každej den, tak to pochopíme.

Ale tady dostal nabídku, klub ho chce a v příští sezoně i nejvíc potřebuje. Nějakou zodpovědnost, je dobrým zvykem, pravej kapitán má.

Ve chvíli, kdy natáhl to C, tak už to nebyl kluk, co hraje o svoje pozadí. Byla to ta nejdůležitější osoba v týmu, co udělá vše pro to, aby se nespadlo.
Né jenom žoldák, kterých je a bude v Motoru, nebo Bolce mraky.

V minulosti jsme už měli kapitány, co potápějící se loď neopustili a dorvali to i přes bolest, nebo pískot publika. To oni udělali z motoru MOTOR.
I on mohl být jedním z nich. Legendou, né žoldákem.

Osobně dávám přednost hráčům, co si třeba nechají pustit žilou, aby klubu pomohli. Ti co pláčou, protože jim někdo ublížil, ať jdou do Boleslavi.

Čenda to C dostal snadno a tak se ho v pohodě vzdá. Ok.
Takto podle mě nevypadá kapitán Motoru. Možná tak kapitán Horní Dolní, nebo kapitán úspěchu a pohodlí.
Takových hráčů je všude dost.
Kapitánů, je ale málo!

Hrát můžeš pro peníze, pro rodiče, pro slávu, pro zábavu. Ale kapitán v Motoru hraje pro MOTOR. A MOTOR
není vedení, nebo Bedna se Sailerem. Jsme to MY, fanoušci. Bez nás by jste nebyli nic. Jen kluci na zamrzlí kaluži. Ani ten staďák by nebyl.

Jsem velkej Čendovo fanda dál a těším se jak mi napíše, že jsem úplnej magor a že netuším o čem mluvím Smajlík

Ať se ti Čendo daří. Jednou se vrať, taky tak trochu jako magor. Nebo třeba jako pravej Kapitán =M=.
 
 
 
Reakce na -Tom-: Mimochodem jak by jste se tvářili na ná...
Prosím už ne.
Je potřeba vytvořit kvalitní extraligové jádro a k němu charakterní hráče. Nejlépe takové, které si přeje mít ve svém středu každý klub. Tito hráči to dle mých informací nesplňovali. Hovořím pouze za sebe. Pokud máš opačný pohled, tak budu rád za tvůj názor.
 
 
 
Reakce na Divous: Pokud by byl klub na prvním místě zásl...
On bude právě problém, že se zde míchá několik věci. A to i v každém z nás. U tebe to je očividná nespokojenost s výsledky a následná nechuť k bezmezné podpoře klubu. Máš na to samozřejmě právo. Výsledky jsou skutečně dobré leda tak na pos.ání. Možná se ti i nelíbí některé kroky vedení, ok.

Ale i zdejší diskutující jsou nespokojení s výsledky. I když tobě to tak přijít nemusí.

V každém případě, většina z lidí zde na fóru, podporu klubu nespojuje s proběhlou sezónou. Umějí být i fanoušky neúspěšného klubu i když o to vůbec nestojí. Chtěli by, abychom byli nahoře. Tak jako ty.

Možná, že lze žádost nazvat žebráním (osobně v tom velký rozdíl rovněž nevidim), ale je to stejně legitimní, jako její odmítnutí.
Možná že tě místní lidé budou považovat za menšího fanouška, nebo za návštěvníka úspěchu, možná i právem.
Ale právo chodit na hokej máš stejné, jako ti, kteří peníze vracet nechtějí a v životě by je to ani nenapadlo.

Cítíme to tak, že když klubu ty peníze nenecháme, tak nepotrestáme Bednu za špatný financování, nebo Vencu za špatný trénování. Nebo hráče, že nejsou schopny trefit prázdnou bránu.
Potrestáme jen sami sebe do dalších sezón, kdy se klub bude snažit odlepit ze dna.
A na tom dně, nechce bejt ani Bedna, hokejisti, ty a ani já.

Otázka tedy je, co můžeme všichni udělat pro to, aby jsme tam nebyli? My začneme s tím, že klubu svěříme něco, co bychom nemuseli.

A počkáme si, co z toho vzejde.

Jsem fanda svýho klubu a já těch peněz nebudu litovat, ani když za rok uděláme těch bodů 15.
 
 
 
Reakce na Divous: Problém je v tom, že se tady z těch, k...
Vypadáš jako upřímný člověk s jasným názorem. Mohu se zeptat, jak by jsi postupoval, pokud by Motor byl nyní na prvním místě? Děkuji za další upřímnou odpověď.
 
 
 
Reakce na Hubl26: Já jsem fanoušek Motoru a né tabulkové...
Vůbec mě nezajímají návštěvníci hokejového utkání, co chodí na umístění v tabulce. Ok, se jedna sezona nepovedla. Nechápu lidi, co melou o vrácení peněz na základě špatnýho výsledku.
S tím jděte do ....

Klub říká, že potřebuje pomoc a že přivede hráče. Tak mu fanoušek pomůže a počká zda je přivede. A příští rok se rozhodne, zda to tak bylo a hotovo. Třeba už nikdy víc nepřijde, ale bude vědět, že nenechal svůj klub padnout, když to nejvíc potřeboval.

A jestli tu má někdo názor, že kdyby tu byl Kachyňa a Vopelka, tak klubu ty peníze nechá, jinak ne, tak je asi trochu ,,zvláštní´´. Nám opravdu nechybí v kádru tito dva.
Chybí nám první lajna a ne ta třetí. Plus chybí obrana.

Každej fanoušek kterému jde o klub, tak ten peníz klubu nechá. Ostatní ať si je odnesou v batohu a koupí si třeba kvalitní provaz, protože letos neviděli výsledky a sami doma vlastní věšteckou kouli a vše by udělali jinak a lépe. Nikdo jim to za zlé mít nebude. Já se bez nich budu cítit na stadionu lépe, když nebudu poslouchat ty nesmysly po každém gólu.

Uvidime kolik máme fanoušků a kolik návštěvníků.
 
 
 
Takto to ,,funguje" v ČR

odkaz
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Jo, už to tu bylo. K soudružskému vý...
Nebyl bych tak přísný.
Říkají tím, že jsou na 70% vzdáleni své pravdě.
Zbývá tak zapracovat již pouze na 30%, aby si uvědomili, kde je celá pravda a kdo náš hokej dovedl tam, kde je dnes.
 
 
 
Bláha jako dvojka je nesmysl. Ten kluk je nejlepší po 20 odchytaných zápasech za sebou.
Pak si začne věřit a je výbornej. Ať je někde, kde bude chytat.
Nejlépe celou sezónu bez střídání. Psal jsem to do Havířova, když tam šel. Jakmile se s někým točí, tak jde výkon dřív nebo později dolů.
Trenéři, co ho točí, jsou naprosto pomatení. Ať už u nás, když ho nesmyslně točili ve chvíli, kdy si věřil, nebo na Vsetíně, kde byli úplně mimo.
V Havířově a v Prostějově ale asi jsou lidi, co používají i tu část těla nasazenou na krku.
 
 
 
Mazanec má i zkušenosti s týmy které nebetonují. Úplně to není gólman, co to zavře na nulu, nebo ukradne zápas. Ale dlouhodobě si drží určitou úroveň. Ale Hrouzek hraje do obrany. Na to se snadno zvyká. Aby pak u nás nekoukal jak to lítá. Úplně se ale stylem k praseti nehodí. Proto mu i dali nízkou nabídku prodloužení. Potřebuji spíš typ Čila.

Oproti tomu Stezka docela splňuje že umí ukradnout zápas. Na čáře ho to vyloženě trefuje. Ve třetině v delším zámku je výbornej. Ale to platí pro tým, kterej spíš zahustí obranný pásmo. Do řešení situací 2 na 1 se tolik nedostává. A to s naším útočnějším týmem bude problém. Zde bych měl obavu. To by chtělo zmapovat jeho úspěšnost.

Letos je to u nás o tom, že soupeř má větší počet neobsazených hráčů, kteří libovolně dlouho mohou zakončovat. Na to bychom potřebovali pořídit chobotnici s vrozenou vadou a čtyřma chapadlama navíc.
 
 
 
16:40 – Zajímají se Vítkovice o Stezku?
Mluví se o tom, že kolem Aleše Stezky krouží Vítkovice. Ale nemyslíme tím, že by ho získaly pro zbytek této sezony, ale až na tu následující. Stezka má pověst jednoho z nejlepších brankářů v Chance lize, je oporou Havířova.
 
 
 
Reakce na Evoorg: Nutno podotknout, že ona slabost v pře...
Na konstruktivní pohled zkusím reagovat tapetou.
O Čilovi jsem pochyboval už při příchodu. Náš tým mnoho let hraje bez důsledné obrany předbrankového prostoru. To nemusí s gólmanem, který vyhrával tituly s vynikající obranou dopadnout dobře. Ta změna je jako by vlezl do fotbalové brány. Nemáme pokrytého před branou nikoho. Čilo má vynikající vykrytí prostoru. Ani bomba ze slotu mu téměř nikdy neprojde. Dokáže ji vždy vyrazit. Takového gólmana jsme nikdy neměli a rozhodně ho žádní hráči nekoupají. Vyjíždí proti střele v pravý čas.
Vyjíždí víc než ostatní gólmani to ano. Ale je to jeho styl a nedělá to špatně. Jeho jedinečnost je právě v tom, že z první střely gól nikdy nedostane. Pokud zůstane na lajně, bude jen průměrný gólman. Pro průměr jsme ho nebrali a za to ho ani neplatíme.
Mě se jeho styl líbí. Protože v play off sérii, kde neexistuje aby 2 osamocený hráči doráželi do brány, dá mužstvu jistotu, že nic z první neprojde a oni si jen musí pokrývat ostatní hráče. To ale u nich musí někdo stát (dohonit je) a mít sílu na to je odstavit. To jsou ale činnosti, které jsme rozhodně poslední roky nedělali a naši hráči to neumí, nebo toho nejsou schopni.
Souhlasím s tebou, že obluda na brankové čáře by neměla horší statistiky než Čilo a to by mohlo jit i o juniora. Je pak otázkou, co povede k našemu cíli? Pro okamžitý úspěch je potřeba ucpat bránu, pro dlouhodobý by ale bylo lepší mít pokryté hráče a hrát hokej tak, jak se hraje 100 let.
To že naše pětka na ledě neumí navázat soupeře a dohrát ho rozhodně není gólmanem. Je to způsobem bránění. To zda naši hráči na to nemají, nebo je to trenéři nenaučili netuším. Spíš si myslím, že je to nenaučili. I to, že bereme hráče, které jinde vyhodili, protože se nevraceli asi nebude moc dobře. A otazník mám i nad důslednosti a tréninkem obranné činnosti od VP. Hrát pořád útočně nemůže ani Třinec! Včera jsme to všichni viděli. S tím rozpočtem co má jsme mu dělali velké problémy, když nedůsledně brání. Kolikrát jsme za tři roky hráli vzadu na nulu? Teď už i bráníme, ale učit se to v extralize je trochu pozdě.
K vyrážení puků Čila si myslím své a nevadí že nesouhlasíte. Ale když střílí rozjetý autobus, který nabere rychlost u sebe ve třetině, je něco jiného, než když střílí stojící ocas od modré. Rozdíl je i když střílí hráč, který natáhne hokejku ke stropu a nebo ocas, co nemá ani čas natáhnout. O množství střel z jasných pozic netřeba psát. Vše vede k tomu, že gólman musí víc vyjet a hlavně se víc narovnat kvůli vykrytí prostoru. To vše znamená, že se střely od něj odrazí.
Můžeš mít sněhuláka v bráně a nebo někoho kdo s tím aktivně chce něco udělat. Pro nás je bohužel potřeba ,,sněhulák,,. Ale není to tím, že by byl Čilo lempl.
Mnohem lépe dopadli EL kluby, které si vytáhly dobrého gólmana z průměrného prvoligového klubu, na kterého jezdili sami hráči od půlky. Výběr golmana do našeho způsobu bránění nesedí a náš způsob bránění není slučitelný s extraligovou příslušností. Koupili jsme si limuzínu na rallye. A předělat ho asi není dobrý nápad.
 
 
 
Tak kdyby Čenda chtěl mít blíž repre a nebo tu na něho byl příliš velkej tlak, tak bych mu přál Spartu výměnou za Formana a půl království k tomu.
 
 
 
Konečně s tabulkově horším týmem hrajeme tak, jak se má. Už nebušíme 15 minut, aby nám pak během minuty dal 3 góly.
Poprvé vidím i změnu tempa hry. Gratulace celému týmu. Snad to nebyla náhoda. Chyb bylo dost, ale aspoň nehrajeme prvoligové hurá na ně.
 
 
 
V obraně hrajeme již třetí sezónu prvoligově. V útoku můžeme mít pět Formanů, ale když nedokážeme vyčistit prostor před gólmanem, tak vyhrávat nebudeme.
Organizovaná obrana neexistuje. Asi to Venca s tím útočným hokejem v ELH bez obrany neuhraje.
 
 
 
Prase o Motoru ve Sportu, placená část:
Český hokej řeší specifickou kauzu s návštěvou diváků na budějovickém stadionu. Byť jde v této chvíli o spor Motoru s vedením extraligy, případ může mít plošný dopad na všechny kluby. Váš pohled?
„Já jsem dalek toho, abych komentoval cokoli, co se týká Motoru. Má to jedno ale. V nynější nekomfortní situaci bez možnosti přístupu diváků jsme úplně všichni. Chceme-li, aby soutěž běžela aspoň tak, jak nyní běží, byť přicházíme o velké sumy, měli bychom si všichni dávat obrovský pozor, abychom nikoho ve vládě, s prominutím nenasrali… Musíme být opatrní. Budějovičtí si to nějak vyložili, nejspíš už to znovu neudělají, považuji to za jednorázový případ. Jde o to, aby tento způsob výkladu, jak do arény vpustit dlouhodobé partnery klubu, nenásledoval někdo jiný. Naštvat odpovědné činitele, kteří rozhodují o konání profesionálních soutěží v zemi, není na místě. Na přístup jednoho by mohli doplatit všichni. Nedrážděme hada bosou nohou.“
 
 
 
Mě se naše hra líbí. Vidím řadu věcí, co se zlepšila. Způsob bránění i napadání. Hra 2:1 se Spartou mi přijde spíš jako zázrak, než realita. Dle mého hrajeme stejně jako loni a v řadě věcí lépe. Chybí nám extraligová přesilovková lajna a před brankama jsme nedůrazní a papíroví.
Jediné co nechápu je, že v prostoru kde to nejvíc bolí, necháme stát dva až tři hráče a vesele dorážet.
Vůbec nehovořím o bodech. Pouze o hře. O bodech tu plácá řada lidí dost i za mě.
 
 
 
Reakce na MrPesi: Tak Schneider je prověřený. Ten zasel ...
Tak souhlas. 12 gólu tam dal. Měli ale v týmu tři produktivnější pravý křídla. Předtím v Ebel střílel víc. Byl to příklad. Jestli to zvedne typ hráče Chovana nebo Schneidera, Mullera asi tady nevyřešíme.
Čiliak opravdu v Kometě taky nebral drobný. Rozhodně ho nelze považovat Schneidera za hráče, který stojí třikrát tolik co Čiliak. To by v Kometě nebyl. Zábransky šel s penězma dolů.
 
 
 
Reakce na tekos22: Jo mluvime vlastne o tom samem, mas p...
Taky se nebojím vyzkoušet místo něj někoho jiného. Dokonce si myslím, že bychom měli vyzkoušet pořádnej počet nových hráčů.
Protože letošní sezóna k tomu vybízí. Jak jsme se shodli s některými zde, tak fronta top hráčů před vratama nestojí a stát nebude.
Peníze na první Plzeňskou lajnu asi nevyhrabeme.
Prvoligovej kádr ELH kvalitu asi najednou ze sebe nevymáčkne. Takže bychom měli začít hledat opravdové posily na které budou finance. V ELH to nebude snadné. Nejsem scout ale hráče typu rakouskýho Schneidera nutně potřebujeme.
Aktuálně zkoušíme 20 prvoligových hráčů v ELH. A dávám přednost zkusit někoho nového v ELH, než zkoušet Přikryla místo Dolika. Na to jsme měli 2 roky a přišli jsme na to, že to asi k ničemu nebylo.
Nevěřím tomu, že naše první lajna, ať ji teď složíme jakkoliv, bude pravidelně přehrávat druhé, třetí i čtvrté lajny z ELH týmů.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....

Brankář Motoru Jiří Patera se může stát vítězem Zlatá helma SENCOR za uplynulou sezónu! Jestli se vám jeho zákrok líbil, můžete...

Stalo se, co se v klubu nikdo ani neodvážil odhadovat. Více než 3000 permanentkářů nechalo veškeré své peníze za sezónní karty...

Posilou zadních řad Motoru se stal Petr Šenkeřík. Třicetiletý bek přišel z Karlových Varů. Co od angažmá na jihu Čech očekává?...