MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Perun" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Tak už jsme ji zase našli. Smajlík Navrhuji přejmenovat klub na turistický oddíl, co utkání, to nějaká cesta. Smajlík Trošku jsem i z přípravy čekal, že kouč bude proti VP hodně pasivní, ale včerejší diskuze s rozhodčím tento názor změnila. Mmch. Byl to před prvním gólem icing, nebo ne?
 
 
 
Ad. brankáři - Hrášek nepřesvědčil, ani nezklamal, hodně gólů bylo se štěstím a jsem při jeho činnosti mnohem klidnější, než u brněnské legendy. Ale za mě zatím pravidelná střídačka. Jenda na mě v přípravě působil lépe

A ještě jedno jméno - Vondrka - i když má hodně dobré čtení hry, tak je to kandidát na paliče sezóny.

JJ by měl odejít aspoň s troškou důstojnosti, nechat Kladno svému (bez silného sponzora a jeho peněz, pralesnímu) osudu, udělal pro něj dost. Herně dnes dobrý na puku zády k bráně a asi jedna dobrá nahrávka s myšlenkou.

A Jaryn by měl odejít aspoň s troškou důstojnosti, nechat Kladno svému (bez silného sponzora a jeho peněz, pralesnímu) osudu, udělal pro něj dost. Herně dnes stále dobrý na puku zády k bráně a asi jedna dobrá nahrávka s myšlenkou, jinak brzda týmu. Ale třeba hrál ještě se zraněním - byl to pro Kladno poměrně důležitý zápas.
 
 
 
Ač to byla nepochopená posila, tak se mi dneska líbil Štich. V útoku nic, ale vzadu si to proti svým (a úrovni, na kterou je zvyklý) uhrál. Trochu mi hlavně v první třetině chyběla ta sv.ně Štich, kterou tu za ty pralesní roky známe. Pak už Kladno z fyzické hry na hranici pravidel trochu ubralo (vylučování? fyzička?).
Mmch. Netečoval ten 6. gól Ondráček?
A svaz by měl změny v pravidlech vysvětlovat i svým nominantům na zapisovatele - i když radši pana "Zděnka" Jindru, než tu pani s učitelským tónem, co minule.
 
 
 
Reakce na fofana: Tady to je i s cílema: https://ceskobu...
Díky. Smajlík
Chválím relativně detailní informace o rozpočtu a hospodaření. To stále není samozřejmost.
 
 
 
Asi půjdu proti proudu, taky nechci dělat ukvapené závěry, před trochu detailnějším pohledem, ale to řešení jmen se mi nelíbí.
Mnohem lepší byla ta tuším Marschova vizualizace s texturou po celém dresu (bylo by to asi pracnější na slícování s ostatními prvky v různých velikostech), víc se mi líbí i vodorovný pás, ve stylu Varů (i když zpracovat by to šlo lépe).
Ve shrnutí tiskovky toho také moc není. Např. Máme nějaké konkrétní cíle?
 
 
 
Připojím se k chvalozpěvu na Abdula, víc by se mi k němu hodil Toman, Hanzl (i přes gól z dorážky) se pořád hledá.

Kohy, obejdi prosím zase vrátné, už druhý zápas byly zamčené východy na schody od bufetu. Pouštět lidi ven jen přes dva východy je dobrá promořovací strategie Smajlík
 
 
 
Tak je konečně čas vytáhnout ten RedBull. Smajlík
Jako skoro tradičně říkáme, že to bude výzva pro obchodní oddělení, někoho sehnat. Jak psal MB2013, tak mě trochu zaráží absence velkých stavebních firem, přitom tu teď mají práce celkem hodně a jiné týmy sponzorují poměrně masivně.
Další příležitost vidím u logistických firem, které si teď hojně budují sklady, kam se podíváš. A jednoznačný vítěz téhle doby - farmacie atp.
Asi nikdo nedá hned 7m, ale korunka ke korunce...
 
 
 
Na instagramu upoutávka na půlnoc (mmch. vypadá to na zpracování na úrovni) a řekl bych, že jsou to Guliho záda. Smajlík
 
 
 
Mně by spíš zajímalo, jak se případně vyřeší situace s Čiliakem a jak to bude bolet finančně.
Další zítřejší otázka je definitivní poměr a částka z vrácených permic.
A už se těším na nálety tro(t)lů ve stylu: "Teď jsem se probudil z kómatu, chci vrátit peníze a vy jste to nikde nepsali, že to jde jen do května a je to podvod a krádež a..."
 
 
 
Rozhovor moc fajn, uběhlo to rychle. Zpracování profi. Jen jsem čekal, že se dotknete důvodů a stylu odchodu, když se to tu tak řešilo. Ale embargo je embargo a jednat o smlouvách začnou všichni 1.5. v 0:01. Možná to zaznít mohlo a zveřejnit bys to mohl jako bonus až v květnu a jestli bude zpovídaných odchozích víc, tak to třeba sloužit do jednoho videa o odchodech.
 
 
 
Reakce na quak: Vole, taková nahrávka. Měls napsat - „J...
Nedávno jsi zmiňoval své shrnutí sezóny. Většina Tvých postů, kterých bylo ale letos pomálu, byla hodně trefná a dobře se četly. Šlo by ten souhrn zveřejnit i mimo LG-komunitu?
 
 
 
Reakce na Hubl26: Mě by zajímalo Kohy, kolik čísel 0-99 ...
Nedavno tu byl článek.
odkaz
 
 
 
Teď to úplně nechápu. Na jednu stranu je vedení od týmu strašně daleko, SB nekomunikuje, nevidí, že VP není sportovní manažer a musí si ho zvát na koberec, aby se zeptal, jestli nejde trochu změnit herní styl.
A na druhou stranu tady zřejmě Sailer stojí každý den před šatnou a znepříjemňuje klukum život?
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Tak ale on to Bednařík komunikoval. ...
To bylo cíleno čistě na proklamaci posil a toho, že jsme to prostě odepsali. Tady se ještě v půlce ledna tvrdilo, jak uvažujeme o Němcovi a do konce ledna nevylučujeme posily. Za tím mělo být jednoznačné: "Jsme finančně v..., takže jestli posila nepřijde za stravu a nocleh, nemůžeme si jí dovolit a nebylo by to fér ke stávajícím hráčům. Musíme to dohrát s tím, co máme."
Že je situace špatná SB komunikoval dobře, ale tyhle momenty vyvolaly pocit, že to taková bída není
 
 
 
Reakce na MARSCH: To spis naznacuje, jak blba situace je...
Souhlasím. Je i pravda, že současná vlastnická situace není moc dobrá. Pánové tam nasypali na začátku a od té doby je to pro ně naopak zdroj příjmů (samozřejmě za odvedenou práci). Ale v případě krize už to nevypadá, že by klub další injekcí podrželi.
V rozhovoru mě mrzí ta nekomunikace. Snad se vedení poučí, bude k týmu blíž a nestanou se z nich obyčejní bafuňáři. Myslím, že i to, že se sezóna odepsala, se mělo komunikovat. Asi by to bylo bolestné, někoho by to naštvalo, ale pokud by se to rozumně vysvětlilo. Bylo by to lepší, než mlžit v lednu o posilách, když se reálně nic nedělo a fanoušci, kteří se prosí o důvěru, se to dozví až po sezoně.
 
 
 
A kolik % lidí se vyjádřilo? Obávám se, že teď bude "úspěšnost" klesat. Až do konce dubna, kdy naběhnou ty permice, co je majitelé neřeší.
A jak jdou odznaky?
 
 
 
Tak asi i vedení znalo důvod zatracení těch dvou. Jestli to byly spíš neshody s trenérem, tak by to asi nevadilo. Jen by nebylo dobré, dát jim dobrou smlouvu s tím, že nový trenér zjistí přesně to, co VP a budou se vyplácet, nebo někam posílat.

Obecně doufám, že letos neslyšíme, že trenéry překvapilo, jak je ELH kvalitní soutěž a jak se za těch x-let zlepšila.
 
 
 
K Čendovi jedno poupravené pravidlo: "Pokud jsi nejlepší v místnosti, nejsi ve správné místnosti." Jen si nemyslím, že ta zelená cimra je o tolik lepší. Ale podle Tomovy výzvy k zveřejňování okolností podpisů a nepodpisů (připojuji se), to tak jednoduché, jako si tu malujeme nejen s Čendou není/nebylo.
 
 
 
Reakce na Ivánek48: Mezi Gulašem a Mertlem by se neztrat...
S touhle dvojicí by se neztratil nikdo a přijde mi škoda tam dávat někoho v ideálním věku, který by už měl sám výrazně účinkovat ve 2. - 3. lajně. Těžko říct, jestli na to Kondor má a jestli by cena odpovídala (výrazný cenový rozdíl - Kondor loni vs. Kondor letos).
Ve virtuální lajně G&M&... by měl být nadějný kvalitní mlaďoch.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Jenže ze jmenovaných držíme práva konk...
Aha, pozapomněl jsem, že nejde oficiálně vyjednávat s hráči, na které nemá klub práva... Kdy tuhle frašku konečně někdo zruší?
Myslím, že umožnit ponechat nějakou poměrnou část je super krok. Při vyplňování žádosti o vrácení snad skoro každý nechá aspoň něco. Určitě větší šance, než stavět lidi před volbu 0 vs 100% (a pak možná, když si vzpomenou, tak přispět na "odznakovné").
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Pojďme si připomenout všerejší parádní zápas v sestřihu toho nejzajímavějšího ??youtu.be/u5ooxUR-xak

26. narozeniny slaví obránce Motoru Kristofers Bindulis. Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a úspěchů v Motoru.Visu to labako...

Olomouc jsme porazili 5:2! Na webu kromě reportáže najdete i ohlasy k zápasu s Michalem Vondrkou (odehrál 900. zápas v ELH) a...

50. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický útočník Josef Podlaha. V A týmu hrál 1 sezonu, 23 zápasů, v nichž nastřílel 3...