MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Perun" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na KohyCZ: Tyhle tvrzený skla nejdou mýt saponáto...
Aha, díky. No, jedno kolečko po děkovačce, kdy se všichni vrhnou k plexi a plácají na ně a je to v... mlze. Smajlík Tak uvidíme v provozu.
 
 
 
Ale jo, na přípravu to kvalitu celkem mělo. Hodnotit hráče nemá cenu. Lotyš to v rukách mít bude.
Spíš technicky - Proč ta hlášení ohledně mantinelů? To jako, že jsou nové, tak aby je lidi neošoupali? Smajlík
A nevím, jestli prostřední kousek plexi je zrovna krok k bezpečnosti. Je tam o dvě (omolitanované) hrany víc a tyhle nárazy vždycky vypadají hodně nepěkně. Navíc to asi bude dost komplikovat protáhnutí se po mantinelu do brejku.
 
 
 
Každou pralesní sezonu jsme tu slyšeli, jak je to nespravedlivé a těžké, skládat tým až po případné baráži, kdy jsou už všichni rozebraní. Teď jsme se do toho v případě útoku trochu dostali sami + jako bonus měníme hlavního skauta. V nějaké velké změny poměrů na trhu kvůli pár navrátilcům z KHL moc nevěřím. No, uvidíme.
 
 
 
Reakce na Evoorg: U Soptíka jsem měl pochybnosti na zákl...
Hanzl by byl první hráč, kterého bych tu oželel. Měl přijít jako druhý centr a Pecháček s Novotňákem ho úplně převálcovali v komplexnosti. Ano, určité momenty tam jsou, tvořivost slušná, buly lehce nadprůměrné, ale spousta ztrát, u mantinelu a před brankou bída(jasně gól Pardubkám), střelec od pánaboha to také není. A shánět kvůli němu 2 specifická křídla, se kterými mu to asi měsíc sedělo (pak už také žádný zázrak)...
 
 
 
Včera nebyla cesta! Smajlík Snad na nás nepadne nějaká kletba.
 
 
 
Dneska opravdu bída, ale oproti Vítkovicím to působilo přece jen odhodlaněji. Tři body zlaté a záchvěv atomsféry na konci taky byl. Respekt hostujícím fanouškům - za tímhle jezdit ve slušném počtu přes celou republiku...
Trochu individuálně. 77 dneska nevyšlo vůbec nic - 5 na 3 budiž důkazem. Snad se chytne. Klobouk dolů před Novotňákem, bez letní přípravy tu naskakuje do extraligy někdy i ob-střídání. U Hanzla zlepšení tedy nevidím, tričtvrtě puků, které dostane, ztratí.
U Soptíka jsem čekal po pěkném uvolnění se na začátku (zakončené jeho tradiční střelou do hrudníku) větší ice-time.
Percy výborný, ten jeho pohyb, přesnost na puku a plynulost řešení situací, kdy je pod tlakem a ostatní beci by tam sebou trhali a následně upadli a o puk přišli, to je opravdu radost pohledět. Přesnost v rukách, kdy rozehraje přes půl hřiště musí být znát i při té střelbě a jsem rád, že to zkouší častěji.
 
 
 
Asi by nebylo od věci, vrátit se k té Václavově černé práci před brankou, nebo na to umět alespoň na část zápasu přepnout. Např. Voženílek - VP ho dva roky tlačí do předbrankového prostoru a když už tam začal fungovat, tečovat, dorážet, tak v nové sezóně se z něj stal jezdec podél mantinelů.
 
 
 
Tak už jsme ji zase našli. Smajlík Navrhuji přejmenovat klub na turistický oddíl, co utkání, to nějaká cesta. Smajlík Trošku jsem i z přípravy čekal, že kouč bude proti VP hodně pasivní, ale včerejší diskuze s rozhodčím tento názor změnila. Mmch. Byl to před prvním gólem icing, nebo ne?
 
 
 
Ad. brankáři - Hrášek nepřesvědčil, ani nezklamal, hodně gólů bylo se štěstím a jsem při jeho činnosti mnohem klidnější, než u brněnské legendy. Ale za mě zatím pravidelná střídačka. Jenda na mě v přípravě působil lépe

A ještě jedno jméno - Vondrka - i když má hodně dobré čtení hry, tak je to kandidát na paliče sezóny.

JJ by měl odejít aspoň s troškou důstojnosti, nechat Kladno svému (bez silného sponzora a jeho peněz, pralesnímu) osudu, udělal pro něj dost. Herně dnes dobrý na puku zády k bráně a asi jedna dobrá nahrávka s myšlenkou.

A Jaryn by měl odejít aspoň s troškou důstojnosti, nechat Kladno svému (bez silného sponzora a jeho peněz, pralesnímu) osudu, udělal pro něj dost. Herně dnes stále dobrý na puku zády k bráně a asi jedna dobrá nahrávka s myšlenkou, jinak brzda týmu. Ale třeba hrál ještě se zraněním - byl to pro Kladno poměrně důležitý zápas.
 
 
 
Ač to byla nepochopená posila, tak se mi dneska líbil Štich. V útoku nic, ale vzadu si to proti svým (a úrovni, na kterou je zvyklý) uhrál. Trochu mi hlavně v první třetině chyběla ta sv.ně Štich, kterou tu za ty pralesní roky známe. Pak už Kladno z fyzické hry na hranici pravidel trochu ubralo (vylučování? fyzička?).
Mmch. Netečoval ten 6. gól Ondráček?
A svaz by měl změny v pravidlech vysvětlovat i svým nominantům na zapisovatele - i když radši pana "Zděnka" Jindru, než tu pani s učitelským tónem, co minule.
 
 
 
Reakce na fofana: Tady to je i s cílema: https://ceskobu...
Díky. Smajlík
Chválím relativně detailní informace o rozpočtu a hospodaření. To stále není samozřejmost.
 
 
 
Asi půjdu proti proudu, taky nechci dělat ukvapené závěry, před trochu detailnějším pohledem, ale to řešení jmen se mi nelíbí.
Mnohem lepší byla ta tuším Marschova vizualizace s texturou po celém dresu (bylo by to asi pracnější na slícování s ostatními prvky v různých velikostech), víc se mi líbí i vodorovný pás, ve stylu Varů (i když zpracovat by to šlo lépe).
Ve shrnutí tiskovky toho také moc není. Např. Máme nějaké konkrétní cíle?
 
 
 
Připojím se k chvalozpěvu na Abdula, víc by se mi k němu hodil Toman, Hanzl (i přes gól z dorážky) se pořád hledá.

Kohy, obejdi prosím zase vrátné, už druhý zápas byly zamčené východy na schody od bufetu. Pouštět lidi ven jen přes dva východy je dobrá promořovací strategie Smajlík
 
 
 
Tak je konečně čas vytáhnout ten RedBull. Smajlík
Jako skoro tradičně říkáme, že to bude výzva pro obchodní oddělení, někoho sehnat. Jak psal MB2013, tak mě trochu zaráží absence velkých stavebních firem, přitom tu teď mají práce celkem hodně a jiné týmy sponzorují poměrně masivně.
Další příležitost vidím u logistických firem, které si teď hojně budují sklady, kam se podíváš. A jednoznačný vítěz téhle doby - farmacie atp.
Asi nikdo nedá hned 7m, ale korunka ke korunce...
 
 
 
Na instagramu upoutávka na půlnoc (mmch. vypadá to na zpracování na úrovni) a řekl bych, že jsou to Guliho záda. Smajlík
 
 
 
Mně by spíš zajímalo, jak se případně vyřeší situace s Čiliakem a jak to bude bolet finančně.
Další zítřejší otázka je definitivní poměr a částka z vrácených permic.
A už se těším na nálety tro(t)lů ve stylu: "Teď jsem se probudil z kómatu, chci vrátit peníze a vy jste to nikde nepsali, že to jde jen do května a je to podvod a krádež a..."
 
 
 
Rozhovor moc fajn, uběhlo to rychle. Zpracování profi. Jen jsem čekal, že se dotknete důvodů a stylu odchodu, když se to tu tak řešilo. Ale embargo je embargo a jednat o smlouvách začnou všichni 1.5. v 0:01. Možná to zaznít mohlo a zveřejnit bys to mohl jako bonus až v květnu a jestli bude zpovídaných odchozích víc, tak to třeba sloužit do jednoho videa o odchodech.
 
 
 
Reakce na quak: Vole, taková nahrávka. Měls napsat - „J...
Nedávno jsi zmiňoval své shrnutí sezóny. Většina Tvých postů, kterých bylo ale letos pomálu, byla hodně trefná a dobře se četly. Šlo by ten souhrn zveřejnit i mimo LG-komunitu?
 
 
 
Reakce na Hubl26: Mě by zajímalo Kohy, kolik čísel 0-99 ...
Nedavno tu byl článek.
odkaz
 
 
 
Teď to úplně nechápu. Na jednu stranu je vedení od týmu strašně daleko, SB nekomunikuje, nevidí, že VP není sportovní manažer a musí si ho zvát na koberec, aby se zeptal, jestli nejde trochu změnit herní styl.
A na druhou stranu tady zřejmě Sailer stojí každý den před šatnou a znepříjemňuje klukum život?
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor v utkání s Třebíčí padl 0:4. ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

V této sestavě nastoupíme již do třetího přátelského utkání v nové sezoně. Tentokrát na domácím ledě přivítáme HS Třebíč a pokud...

PREVIEW: Dnes od 17:30 hrajeme doma přípravný zápas s Třebíčí ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Před 30 lety zemřel Stanislav Pícha. V ČB 15 sezon, cca 100 zápasů, min. 27 gólů. Mistr ligy 1951. Jako jediný v historii klubu...