ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Perun" |  vypnout filtr
 
12345678>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Tony8385: Nevíte někdo jak se vede loňskému m...
Čistě podle čísel z elite (34 zápasů, průměr gólů 3.24 a % .901) - v celé soutěži v průměru. V týmu cca. stejný počet zápasů a podobné statistiky jako kolega. Asi se neztratil, ale další rok - dva, budou klíčové.
 
 
 
Dotaz na Hukotha (nebo někoho jiného z organizačního týmu) - Jak dopadl letošní Motorfest ekonomicky? Vím, že to asi ještě nemáte úplně spočtené, ale stačí odhad +, - , 0?
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: souhlas, na pozici centrů nás v posl...
Zrovna ke konci uplynulé sezóny tu bylo centrů hromada - Pajič, Vlček, Rob, Mikyska, Galamboš, částečně Nedorost... bohužel jejich projev hlavně v play-off byl hodně slabý.
Takže jsem taky hodně zvědavý na nové centry.
 
 
 
Reakce na langi123: Jaká?...
Letěly tu zprávy, že odchází ještě obránce a útočník (toho snad už máme), na to konto se tipoval Vráblík.
 
 
 
Teď už by mohla přijít ta horší zpráva. Smajlík
 
 
 
Reakce na Motor27: Já hlavně doteď nevím co jsme měli z ...
Třeba Plzeň nebo Sparta nám v začátcích pár hráčů pustila (samozřejmě neznám konkrétní podmínky). Jihlavu moc nechápu, ale třeba nějaký výsledek 1.5. uvidíme.
 
 
 
Reakce na Motor27: Jestli pustíme každého dobrého hráče ...
To si musí zvážit vedení. Jestli být s hráči kamarád (a můžou se sem později třeba vrátit - na důchod :-) ) nebo je tu držet za každou cenu.
 
 
 
Reakce na mmufik2: Na druhou stranu jelikož má Vráblík s...
Pouštíme hráče na požádání (Chovan, částečně i Dostálek...), nemá cenu tu držet někoho, kdo tu být nechce. Zvlášť v situaci, kdy chceme tým, který má táhnout za jeden provaz.
Ale to už opravdu vypadá na totální restart v kádru. A trochu se bojím, jestli má VP při programu repre dostatek času na výběr nových hráčů.
 
 
 
Reakce na ppepino77: Který dva ?...
Aniž bych měl nějaké informace, tak z obránců mi vychází Vráblo, max. Čenda. Z útočníků snad ani nikdo nezbyl - tam mě nikdo nenapadá.
 
 
 
Poměrně velké restarty tu byly skoro každou sezónu. Tohle spíš vypadá na restart ideový.
Množství mladých v přípravě je OK, ale snad nikdo neplánuje, že tu kluci ze SD (pořád je to ještě ob-kategorii níže, než dospělí) obsadí 5 míst v A-čku. Můj tip - Jeden by prorazit mohl, dva se budou pohybovat na hraně sestavy a další dva jen nakouknou. Tady (v ČB a vlastně i v ČR) ta mládež dozrává, až na pár výjimek, do kvality nějak později a u nás s ní nebyla moc trpělivost, čekat 5 let než se vyhrají.
Je to tu trochu ode zdi ke zdi - trenér na taktiku kašle a o hráče se nezajímá - neúspěch, šup šachista, který vodí hráče k holiči a psychicky je týrá - neúspěch, šup empatický trenér... A teď "blázen" (v tom nejlepším slova smyslu), který chce dávat šanci mladým. Uvidíme... Snad to nebude jen "mateřská školka". Mně tu po čistce chybí střední generace okol 25 plus aspoň pár útočníků extraligových kvalit (nemusí to být star typu Nedorost, Vampola).
Mladí ano, ale postupový tým se na tom postavit nedá a Bedna i letos postup v rozhovorech vyhlásil. Případně je to očůrávání sponzorů, kdy se oficiálně říká postup, ale klub to bere jako přípravu na další rok.
 
 
 
Před týdnem se tu "důchodci" zatracovali. Nad 35 nechat jen Nedorosta, zbytek omladit, žádné smlouvy na hokejové dožití ... a najednou se tu vítají hráči mládi 39, 37 let. Když´se tu ve stejném věku moc nevytáhnul ani Z. Kutlák, který byl ještě o trochu lepší bek než Renda, tak bych byl hodně opatrný.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Předesílám, že ten konkrétní případ ne...
Zapomněl jsem, že pořád zůstáváme vlastníky práv. I když to jde na rok obejít hostovačkou bez souhlasu.
Díky za připomenutí.
 
 
 
Trochu mě zaráží, že Dostálka koupíme od Komety (nepředpokládám, že úplně levně) a i když se o něj dá očekávat zájem z extraligy, tak neuplatníme opci a pustíme ho. Nikdo neví, kam, takže nepředpokládám ani nějakou kompenzaci za to, že jsme ho uvolnili. I když chápu, že provozní náklady jsou vysoké, tak z laického pohledu by se dal zobchodovat lépe.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Zapojit do přípravy hráče na try-out j...
Druha vec je nebezpeci v hraci typu Zalcik. Prvnich par zapasu paradni a v prubehu sezony se ztraci a ztraci... Vyzkouseno tady i v Iglau.
 
 
 
Bedna odkaz
 
 
 
Reakce na Hubl26: Mám Litvínov rád a nepřál bych jim ses...
Taky se mi to vždycky vybaví. Smajlík Stadionová gastronomie bývalo u chemiků velké plus. I když je to tedy pár let zpátky. Neví někdo, jestli si tamnější občerstvení stále drží kvalitu?
Mmch. Je letos reálná nějaká změna v tradičních otázkách - přesun kotle, přístavba arény, změny v občerstvení? Vím, že je to většinou věc města, ale budou volby... Smajlík
 
 
 
Ad. ekonomika - snad Bedna zůstane (a zůstane u finanční stránky věci), odliv sponzorů by nemusel být tak strašný - peněz je teď mezi firmami relativně dost (to je i důvod, proč nikdo licenci prodávat nebude). Nicméně za výměnu Budvar - Samson bysme opět schytali nějaké ty vtipné poznámky. Uvidíme, jak to dopadne - Budvar mi pod novým ředitelem přijde víc a víc světový, než budějcký.
S finanční podporou od fanoušků to bude horší - co jsem odposlechl na tribuně, tak hodně lidí "se na to už vykašle" - i kdyby to udělala jen půlka z nich, tak to bude bolet. Já zřejmě přejdu na jednotlivé vstupné - bude to motivační i pro klub. Takhle měl své jisté od začátku a to, že hráli tužku je finančně tolik nebolelo. Teď když to bude stát za houby, tak moje peníze dostane třeba Jihostroj, Masný krámy nebo Bazalka. Smajlík Zřejmě v tomto režimu, nebudu sám a ve výsledku to pro klub nemusí být ztráta - když bude hrát hezky, tak na jednotlivých vstupenkách utratí lidi víc, než za permice.
Jedna perlička - dva strejdové se dost zaujatě bavili o zakoupené "nebaráži" a možném podání na ČOIku - za něco si připlatili a produkt nedostali. Tohle určitě bude taky dost lidí omlacovat klubu o hlavu.
Co se týče sportovního manažera - zahlédl jsem v televizi Látala a moc spokojeně v Bolce nevypadal. Už si moc nevybavuji, jaký tenkrát byl a jak velký je "kámoš".
Jedna pozitivní na závěr - systém ticketingu a vstupu do haly se vážně osvědčil a funguje bezvadně.
 
 
 
Jestli si mám představit černější scénář, než zítřejší prohru, tak je to výhra a následná prohra doma. To by byla jasná známka toho, že si s námi Kladno dělá, co potřebuje a byli bysme akorát všem pro smích.
Ale šance na zázrak tu pořád je.
 
 
 
Reakce na hubl26: Pokud i ty chceš odejít, tak nejsi tím...
Bylo tam slovíčko pravděpodobně a smajlík k tomu Smajlík Budu se, stejně jako třeba sponzoři, rozmýšlet po konci sezóny a prvních krocích směrem k té další. Ale už letos jsem se rozhodoval, jestli permici obnovovat (i když jsem věděl, že určitě dost zápasů nebudu stíhat). Samozřejmě jednotlivé zápasy kupovat budu, ale dává to člověku větší volnost - letos, i když byl čas, se mi častokrát ani nechtělo (šel jsem a trpěl).
 
 
 
Upřímně nevím, jestli si přát, aby se zítra vyhrálo. Protože, pokud to pak doma nezačnou chlapci od začátku válcovat, tak si to od staďáku pořádně vyžerou.
Nicméně pokud se nestane zázrak, tak pravděpodobně to bude silná finanční dieta (Budvar, ČEZ,...já Smajlík ...) a můžeme zapomenout, že si jen tak nakoupíme půlku (kvalitního)týmu.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Naši junioři byli včera vypomáhat v lese u Rudolfova. Firma Lesy a rybníky města České Budějovice si dvouhodinovou brigádu našich...

V sobotu 23.6. se představí Motor od 15:00 na zeleném pažitu ve Strunkovicích nad Blanicí v exhibičním utkání proti domácímu...

První den výdeje permanentek na sezonu 2018-19 začal. Pan Firman, věren rodinné tradici dlouhé 90 let, už potěšil novou kartou...

Českobudějovický odchovanec Roman #Horák mění dres, hrát bude v nejvyšší švédské lize. twitter.com/Hokej_cz/statu…