ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MARSCH" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Jsem prostej jarda uživatel, kterej řeší problémy zapnutím a vypnutím a navíc nevím, jak to tam máte...ale prasí to asi nějakej script při uploadu přes uživatelský rozhraní. Zkus je tam sázet ve velikosti, v jaký se zobrazujou nebo naházej soubory bokem a v redakcnim systemu k nim ved cestu. Pokud to neumoznuje UI, určitě tam je mód, kde to lze zobrazit a psát v kódu. Pak ale mysli na velikost těch fotek.

A ty fotky, v blbým světle by stálo za to trochu upravit. Přidat tam světlo tak, aby to bylo živější a pořád přirozený. Ten web je prďáckej, tak ať i ty fotky vypadaj dobře Smajlík
 
 
 
odkaz

Z toho zamrazí...
 
 
 
Tak to je snad jeste horsi zprava Smajlík tak pak snad kurz fotografovani...staci uvodni hodina - seznameni s fotoaparátem Smajlík

Ale pozitivni je, ze technicky zajisteni jsou...
 
 
 
Tak je super, že má město majetek v takovým stavu a hospodaří s takovým přebytkem, že si může dovolit dávat 35M/r do hokeje Smajlík

Jo...přesně proto člověk platí daně Smajlík

Ale v ČB má město taky svý dotační fetiše...
 
 
 
Ono by bylo fajn mit treba taky od partnera nejakej trosku slusnej fotak na tohle redakcni cvakani. Nebo ho aspon nekde pujcit. Nebo aspon pevnou rukou udelat vice fotek a vybrat nejakou slusnou. I na mobilu se da fotit. Fakt to nevypada dobre se prezentovat takovyma rozostrenyma fotkama.

Ale chapu, ze to je do agendy nice to have....
 
 
 
Měsíc a půl do prvního zápasu...chcípám...

Doufám, že to přísný síto zachytí nějakou zámořskou kvalitu. Ono upřednostnit jistou smlouvu před try outem je lákavý a takový Slovensko, Anglie nebo druhá německá je rozesílají snad hromadně a jen čekají, jestli se něco vrátí podepsáno zpět. Zrovna ten Bradley je, obávám se, spíš hráč do třetí lajny.
 
 
 
Reakce na quak: Moc nechápu souvislost, ale rasismus fak...
Jen jsem nahlídl během dne k nim na fórum a nestačil zírat....

....byť teda stát se tohle kdekoli jinde, vylezlo by to z děr nejspíš i tam.

...samozřejmě faktická souvislost žádná.
 
 
 
Jihlava vážně 12 domácích sobot? To je síla. Smajlík K tomu není ani co víc říct. Okatěji už to nejde.

Snad dojde ještě k nějakým korekcím. Loni (pokud mě paměť neklame) se s tím pořadatelstvím ještě hýbalo.

Málo zlí. Málo rasističtí. Málo cenzurychtiví ultrakorektní úchylové. Kdo ví.
 
 
 
Moc se mi libi, jak mluvi Dolezal o Motoru...moc se mi nelibi, jak mluvi o Slavii, kde je citit, ze se o ni trochu otira. Moc nevim, co si z toho vzit.
 
 
 
No právě proto se na to nedívám tragicky. Try-outy a hledání neobroušených diamantů v neobjevených hráčích, ve kterých vidí trenér potenciál, má větší smysl než rozdávání vysokých smluv Crowderům.
Doufám, že tohle je jen první vlaštovka.
 
 
 
No jsem na něj zvědavej. Na zkoušku je to super. Avšak když jsem zamířil na slovenský diskuse pro nějaký reference, většinou ho po sezoně posílali pryč. A to prakticky v každý zmínce, kdy ho jen jedna obhajovala, že nedostal prostor. No uvidíme, co tady. Smajlík
 
 
 
Nenápadná zmínka o příchodu Novotnýho na Spartu.
odkaz
 
 
 
Právě proto čekám, že ten tlak neustojí. Nevím, kolik na mlíku, nivě, tvarohu nebo Blaťáckým zlatu s vlašskejma ořechama Madeta trží, ale znamená to pro ně výpadek, kterej půjde do stokorun měsíčně! V listopadu jsou zpátky.
 
 
 
To vycházíš z dubnových vyjádření vedení nebo je to stav platný k 28.5.2018?
 
 
 
Druhá tragédie je, že se nedostanu na web přes hokejcb.cz ... Smajlík
 
 
 
Já jsem s tím za sebe stejně rychle hotovej. Prostě budu v regálech sahat po výrobcích někoho jinýho, pokud to přestane znamenat nepřímou podporu pro Motor. Jakože to beru docela poctivě a chodím třeba i do lékárny pro sušenky a křupky od Rej Foods.

Pravdou ale je, že se tu prováhalo a prosralo, co mohlo. Ta aura novýho Motoru a nadšení je dávno pryč, všechny esa mezi kartami, který hrály pro postup, máme z rukou a jsme standardním pralesním klubem, kterej bude ve visu za dynamičtějším Vsetínem a spol. Pokud má Madeta pocit, že si Motor ty prachy nezaslouží, je to OK. Bez nich by tu hokej možná ani už nebyl. Hrát ELH, nemusíme tohle řešit a vina Madety není, že jí nehrajeme. Pro vedení je to výzva.

Za chudáky nebudeme, ale pořád je to osmina rozpočtu
 
 
 
Pokud Prospal naplní polovinu nadějí, který jsou do něj vkládaný..i mnou..je to asi nejlepší trenér vůbec.
 
 
 
Rád bych si přečetl během léta v nějakým rozhovoru s nově příchozím hráčem vyjádržení ve smyslu "jakmile dostanu puk do šance, nerozmýšlím a posílám ho na bránu". To váhání a hledání dalších variant...jen proboha ne zakončit...to člověk rostl.
 
 
 
To si dokonce zahraje s bráchou, kterej mimochodem v juniorských letech hrál v ČR a jednu sezonu dokonce ve Vajgaru (tu poslední prvoligovou).
 
 
 
Konečně....a Venca rychle domu!
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Naši junioři byli včera vypomáhat v lese u Rudolfova. Firma Lesy a rybníky města České Budějovice si dvouhodinovou brigádu našich...

V sobotu 23.6. se představí Motor od 15:00 na zeleném pažitu ve Strunkovicích nad Blanicí v exhibičním utkání proti domácímu...

První den výdeje permanentek na sezonu 2018-19 začal. Pan Firman, věren rodinné tradici dlouhé 90 let, už potěšil novou kartou...

Českobudějovický odchovanec Roman #Horák mění dres, hrát bude v nejvyšší švédské lize. twitter.com/Hokej_cz/statu…