MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Gais" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
18.09.2021, 17:16
 
Toho svýho druhýho góla proti Kladnu Pech nedal, došlo ke korekci.
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
14.09.2021, 22:14
 
Ostatně čtvrtinu příček v TOP20 kanadského bodování právě obsazují hráči Motoru.
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
14.09.2021, 22:11
 
Reakce na ppepino77: Tak zatím máme nejvíce vstřelených ...
Od té doby, co fandíme znovuzrozenému Motoru, se v extralize stalo pouze jednou, že by se nedostal do Play off tým, který byl po třetím kole první v počtu vstřelených gólů. Takže zhruba na 90% podle této statistiky bychom měli postoupit i my a zbytek sezóny tedy můžeme být jako fanoušci v relativním klidu. No ne?
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
13.09.2021, 03:39
 
Ahoj lidi, fanoušci, a jelikož sem přispívá už méně lidí, pak také i ahoj místní zapšklí slintalové, co umíte napsat jen sto miliard stejně uslintaných a hlavně totálně nudných příspěvků týdně a jinak vážně úplný nic.

Guli to zhodnotil velmi trefně, ten na tom zápase evidentně byl a já byl strašně rád, že jsem tam byl s ním, protože tohle byla parádní zábava se 12, slovy dvanácti, góly.

Očekával jsem nervozitu na úplně všech, páč jsem ji také zažíval a přesně tak to v utkání i vypadalo. A všichni se s ní porvali úspěšně. Bravo.

Tedy až na zdejší kafemlejnky, kvůli kterým se toto fórum stalo o tolik víc nudné, až se stalo dokonce i to, že tu nezůstal snad nikdo, kdo by to těm zdejším samoplácalům se po vlastních zádech pověděl. Jestli se tady panu Žvatlalovi a Zhrzencovi nelíbí výhra 7:5, nebo že frajer Hemlil a Chlístal kvičí jak zaříznutý podsvinče ještě v první třetině zrovna tady na internetu, tak bych zrovna vám, hoši, chtěl říct, nechovejte se jak ta košťata kvůli svým nešťastným životům. Zkuste se zaradovat i z drobností. To nevadí, že se ten zázrak u vás stane jednou za deset let. Ale počkejte si na tu chvíli a pak jí sem zkuste popsat. Uvidíte, jak se to tu zase oživí, když tu bude z příspěvků občas čišet i energie a život a ne jen pozvolná dusivá smrt z vašeho strachu.

Važte si sami sebe víc tím, že si budete věřit a přestaňte si aspoň na chvíli hrát na ty ukňučený hokejový odborníky, kterých je všude plná... Jste otravní.

Jeden borec kvičel i z tribuny, že on nevidí krz nějakou mlhu. Říkal jsem si, tvl, ještěže nejsem taková fňukna jako on. Kouknu sem a tady slzavé údolí. No jděte mi někam.

Nemám nic proti kritice, ať ji tu vyjádří, kdo chce, ale tohle vaše neustálý stěžování si těch samých lidí už není ničím jiným než fetem, kterým oblbujete jen sami sebe a čeho je příliš, to škodí. A ten fet s psaním každého hejtu na vše, co se hokejkám nepovedlo, už ani nemůže nikomu prospět. Vás už totiž ani nenapadne, že tu z vás jen teče černá žluč, proto si ji vychutnejte sami i v mnou nastaveném zrcadle přesně právě pro vás.

Nikdo sem nemusíte psát, jaká to byla dream jízda, to fakt ne. Koukej, ani já to nepíšu. Ale zkusil jste se někdo někdy zamyslet nad těmito třemi slovy? Pochopení, soucit, láska?

Pochybuji.

Závěrem mi dovolte vyjádřit mé pochopení s hráči i fanoušky. Dále soucit s naším klubem, který se mohl dočkat šesti litrů v ochozech, dvanácti gólů v brankách a hlavně jednoho hromadného a společného vítězství. Hokej miluji kvůli takovým zápasům a zážitkům. Zároveň si cením i toho, že jsem mohl vidět soupeře v této sestavě a to i s legendami a ne, kupodivu si tu zrovna do nich nepotřebuji ani hrdinsky kopnout. Pro mě to byl totiž skutečně Svátek. Děkuji Vám. Ten rok byl drsnej a díky tedy i za všechny kamarády, kteří se po tom roce hokejem dokáží stále ještě tak krásně bavit. Viděl jsem Vás včera na zimáku dost a byť jsem po Vás nic nechtěl a nic po Vás nežádal, udělali jste mě všichni vážně ještě šťastnějším a to mám přitom sám štěstí na rozdávání.

Tuhlenctu lásku jsem Vám sem přišel vyjádřit a dát především.

Tumáte Smajlík
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
22.08.2021, 19:11
 
Jestli to dobře chápu, tak na náš zimák může od září 1561 očkovaných a 4680 těch, co u vstupu ukáží screenshot obrazovky mobila z aplikace tečka, kde je zelený kolečko vedle jména?

A všichni ti, co na mobilu ukáží securiťákům červený kolečko vedle jména, tam nebudou moct projít a budou se muset vrátit domu, aby případně nenakazili ty, co na mobilu ukázali zelený kolečko vedle jména?
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
10.05.2021, 21:12
 
Klube náš, jenž jsi ještě pořád, děkuji, že tu ten z východu, jak se jmenuje, no, nevim, ten, jak u nás končí pouštět, no, že prostě letos končí pouštět.

Po jeho prvních, jak to teď slušně napsat, draze odzaměstnaných rozhodně ne odpracovaných minutách jsem si přál, že k rozvodu mezi ním (prosím, nezaměňovat s Panem brankářem Mezinem) a námi dojde.

Pro mě je to nejradostnější zpráva uplynulé sezóny a to myslím zcela upřímně a žádnou lepší si nevybavuju a to jsem se je snažil spočítat opravdu obě všechny.

Proti těm z východu nic nemám. Jak se jmenuje? Šmarjá. K.Kotakus? Nemůžu si vzpomenout na jeho jméno, tak mu toho vlastně ani moc nepopřeju a doufám, že se to ani nesluší.

Běž!

Chápu, asi nerozumíš.

Choď!

Chtělo se mi napsat Ičo, ale Ičo Murín je jinej charakter. Já si ty dva pletu, nebo kolik těch agentů z východu tu vlastně bylo. Sorry pako.

Ufffffffffffámen.
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
27.04.2021, 10:02
 
Reakce na zbyna-ck: Já to u nás spočítal od začátku září...
Když budu mluvit k hokeji, tak profi trénink na ledě jen tak nenahradíš, ale k úplnýmu posrání to taky nebylo a naopak se snad už pro tu následující sezónu objevila pro všechny nečekaná příležitost, jak upoutat ještě větší pozornost na ty odskočené dříče, kteří s koroňákem nic nevzdali.

ad 1) sportovat individuálně se skutečně mohlo a nevěřím, že kluby každému zapálenému hráči neradily s individuálními plány, případně přes online tréninky. Kolektivně trénovat šlo sice jen ilegálně a bez účasti trenérů, ale pokud děti skutečně tvrdě trénovaly byť tímto omezeným způsobem, tak i s tou ilegalitou se to dalo zvládnout.

Jo, bylo potřeba obalit si pevné nervy proti udavačům.
(zde bych si jim tu dovolil mírně utrousit: Tfujtajxl, vy nejodpornější špíny, doufám, že ze spaní ukusujete svý chlupy z podpaždí Smajlík )

ad 2) následky to mít bude, nevěřím, že většina rodičů se tu pauzu pojala vysvětlovat dětem jako motivaci k tomu, aby ty na sobě ještě víc dřely, když má navíc dojít k redukci mládežnických týmů. Zima byla přívětivá a i těch 50+ hodin se venku dalo odbruslit. Čili, suma sumárum, každý, kdo však zvolil tento "nemorální" postup, dneska ráno patří do top10% hráčů v jednotlivém mládežnickém týmu a myslím, že se v daném kolektivu cítí ještě šťastněji, než tomu bylo v říjnu a v tom případě se zčásti dá s těmi hňupy i souhlasit.
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
28.01.2021, 18:53
 
Ahoj, přečetl jsem si obě části rozhovoru s panem Prospalem, zhltnul jsem to jednim dechem a už se těšim na poslední část a páč sem píšu málo, chci poskytnout svůj rozhovor paralelní.

Od dětství rád hraju šachy. Občas s kámošema. Žádní profíci. Prales. A mám atraktivní agility taktiku s koňma. Říkám jí Koňotaktika. Páč mám pralesní soupeře, tak když neudělám fakt trapnou chybu, vždycky vyhraju.

Takhle to vyhrávání šlo, než jsem začal hrát s panem Moudrým. Pan Moudrý, už ne z pralesa, ale pan učitel, mi tu mojí Koňotaktiku vždycky rozbil.

Já mu povídám. Jak to, že s timhle vždycky vyhrávám, moudré knihy krz písmo hovoří, že to je atraktivní, šachysti mluvěj o tom, že otrocký systémy ze 70.80.90.let jsou překonaný aktivní hrou podle vyvíjející se situace, to ta moje Koňotaktika splňuje a proti Tobě, pane Moudrý, si neškrtnu? A pan Moudrý mi říká:

Ty vole, dělej dál to, čemu věříš, ale asi před sto lety přišel jeden týpek s Koblyaprotivodě taktikou a pokud si toho všimneš, tak mu jí můžeš rozbít změnou svý Koňotaktiky, ale když nevšimneš, tak z 90% prohraješ.

Pic, bum a stalo se. Fakt vždycky jsem s nim prohrál a mohl jsem tam ty koně točit, jak chtěl. Nikdy jsem úplně nepřišel na to, jaká to ta Kobylaprotivodě taktika je a to jsem dával pozor.

No a co čert nechtěl, dostal jsem se k zápasu proti reprezentantce České republiky. Dobře jsem jí ty koně pobral a v závěru partie jí hrdě nabídl remízu. Dodnes vzpomínám, jak mi říkala, že jsem mohl i vyhrát, ale mně stačila remíza.

Věděl jsem, že jsem vyhrál, ale jednak jsem nechtěl, aby prohrála a taky jsem pochopil, že Kobylaprotivodě mě nebaví.

Úplně OT:
Mimochodem, znáte to klasické vtipné pořekadlo "Kobyla proti vodě, utáhne tři lodě."?

Jo, málem bych zapomněl, je důležité zaměnit ve slově Kobyla písmnena obyl za und
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
25.10.2020, 08:21
 
Děkuji zbytku zdejšího diskusního fóra, že sem umí zkopírovat články ze seznamu a idnesu.

Komentáře k nim se vkládají, prosím vás, kam?
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
19.10.2020, 22:24
 
Reakce na Motor27: https://www.youtube.com/watch?v=Iswuz...
Ilonko, jsi to ty?
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
15.10.2020, 17:50
 
Já mám následující krizovej plán:

Jestli chcípnu na nedostatek financí nebo na prázdný regály, je mi jedno. Ale jestli v tu dobu bude ještě fungovat chlazení na zavřeným zimáku, tak pytel se mnou hoďte k ostatním na ledovou plochu. Jo a pani učitelka, která bude distančně vyučovat mý děti, jak přežít v současným století, ať si u sebe zapne mikrofon dřív, než na konci hodiny. Aspoň se jí nebudou smát, jak je blbá.

Děkuju.
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
29.09.2020, 15:20
 
Uź jsem viděl, kdy rozhodčí vedle branky rozpažil a sekundu na to se gólmanovi odněkud vysypal puk za brankovou čáru a gól byl pak uznán. Mnohdy ty prostocviky rozhodčích vypadají i komicky. Proto jsou tam přece dva rozhodčí, kdyby jeden blbě viděl. Je mi gólmana líto, źe reagoval na ruce rozhodčího a ne na puk.
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
28.09.2020, 17:58
 
Reakce na $rdcař: ano, úroveň reakcí a argumentace na př...
Já ti klidně argumentovat budu, nemyslím si, že je vaše licence ukradená. S elh licencí jsem se například já sám rozloučil ve chvíli, kdy se MTF stal většinovým vlastníkem, byl to celkem logický krok Prasete, že to s ní odešlo jinam. Užijte si jí, my jsme věděli, že přijde den, kdy se do elh dostaneme.

Smutnější opravdu bylo to s těmi právy na hráče, která patřila HCČB, tzn.mládeži, což bylo občanské sdružení a jistě si dokážeš představit, že samotná licence bez hráčů by byla i v HK k ničemu a musel by si i v Mechově koupit hráče za tehdejší tabulkové ceny. To na nás byla čistá zlodějina. To totiž byly desítky milionů korun pro místní budoucnost. Které nám do první sezóny Motoru rozhodně chyběly. Proto se kupovala licence, protože začínat z rybníka bylo i s tou euforií velice náročné. Já bych to naopak i od toho rybníka bral. To však neznamená, že nám před sedmi lety sezóna nezačínala na zelené louce. Začínala. Žádnej mecenáš nám žádné hotové hráče jako pro vás neukradl. A bylo to tenkrát velké vzedmutí fanoušků, aby tu Prase nevybrakovalo a nezotročilo naši mládež pro HK zdarma na věčné časy, jak to bylo připraveno na papíře ve smlouvě.

Takže proto se tu budoval kádr od nuly a proto ty roky učení se a vývoje. Dokonce jsme si svoje vlastní hráče museli kupovat zpátky. Takže jednou je mládež za draho vychovala a pak si je ještě Motor zaplatil znova. Tos nevěděl, viď?

Proto se teď asi divíš, že se tu dvakrát otáčí každá koruna a my defacto hrajeme elh s prvoligovým mančaftem. Říká se tomu racionální uvažování. Navíc je krutá doba a sezóna nesestupová. To lze pochopit a správný hospodář to musí i ocenit. Samozřejmě, že v Mechově jste zvyklí na megalomanství, ale tady jdeme jiným směrem a to je to, co nás do té elh také dostalo. Rozum a dlouhodobé budování kádru pod Prospalovým vedením. To je totiž taková hokejová persona, že jemu nemusí nikdo říkat, jak má vybudovat vítěznej tým. Škoda jen, že tu nebyl od začátku. Ale i to byla cesta.

Samozřejmě jsme si přáli oslavit postup sportovní cestou, ale koroňák a s tím způsobené nedohrání soutěže to chtělo jinak. Takže takřka všechny kluby pralesa nás poslaly nahoru hlasováním. Protože všichni tu naši poctivou práci viděli a výsledky a sebevětší snaha nás porazit, jim z hrdosti sobě vlastní ani nedovolilo postupovat jinak.

Ano, nás nahoru posunula hrdost pralesních klubů. Žádná zlodějina. A to je to, co vás asi bude srát víc, než nás, protože já nevěřim, že vy sami jste hrdí na to, s jakou byli rozprášeni vaši původní lvi.

Říkám ti to bez nadávek, s rukama v dlaních. Trochu smutnej z toho, že jsme v počtu 100 tisíc neslavili na budějckým náměstí. Nemohli jsme a je nám to i trochu líto, protože to, jak nás ta Prasečí levárna všechny semkla, to nám, věř mi, můžeš leda závidět. My tenhle klub žerem ve velkým a na vás bychom vyprodali pět zimáků a v tomto nám nesaháte ani ke kotníkům. My jsme hrdí, protože chceme být. Ne proto, že si nás někdo koupil.

Sorry za tapetu.
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
25.09.2020, 09:11
 
Já to chápu tak, že když dostaneš černýho Petra a nebudeš moct jít na hokej, tak tvoje permice dostane možnost měsíc zdarma sledovat zápasy na hokejka TV.
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
24.09.2020, 10:34
 
Reakce na Paav: Soupeře mají v karanténě, proto se Spart...
aha, díky.
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
24.09.2020, 10:31
 
Reakce na matahar: Myslím že se s čímkoliv musí počkat n...
Samozřejmě pokud se bude hrát. Já jsem zastáncem, aby se hrálo i s necelými devíti sty diváků. Je mi jedno, kde. Ta situace se může komplikovat i za 14 dnů. A v neděli tam případný okno pro domluvu zápasu se Spartou vzniká a já myslim, že by byla škoda takhle atraktivního soupeře aspoň neoslovit. Lepší kompenzaci za vynechanou přípravu si vlastně ani neumim představit.
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
24.09.2020, 10:19
 
tak ne, ta má v neděli odloženej zápas s Vítkovicema. Takže znova. Co to domluvit se Spartou?
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
24.09.2020, 10:16
 
jo už to vidim, ta hraje v MB
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
24.09.2020, 10:15
 
Takže v neděli nebudou ani Vary? Co to tedy zkusit domluvit se Spartou? Pokud se bude hrát.
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
23.09.2020, 22:54
 
Reakce na Zbyna-CK: Já třeba našel článek o tom, že podl...
já na internetech našel článek o taky jednom obrovským podvodu:

odkaz
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě