MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Franta_cb" |  vypnout filtr
 
123>
Další diskuse: 
 
 
Plzeň měla střelce, my ne. Hezkej zápas, po ospalém začátku to začalo šlapat. Vyrovnávací gól byla kombinace dlouho zde nevídaná, škoda chyb. Druhý gól šel chytit, Guli netrefil, Vráblo zakázaně uvolnil a rozhodčí se zbytečně zviditelnil. Škoda bodů, ale jinak to šlo.
 
 
 
Reakce na ArnieCZ: Díky za, zde již zoufale chybějící, g...
V žádném případě to nemělo být chápáno jako otevírání okének. Jednalo se pouze o dobrý skutek, který bude ovšem časem po zásluze potrestán, až do příspěvku chybku vložím sám.
 
 
 
Podpis, fungující motivovaná kabina a strategická vyspělost jsou kvalitní protizbraně. Vzdělání (v našem případě je to výchova) jako další těžký kalibr pokulhává.
 
 
 
Mě by Stando zajímalo, jak to do budoucna vidíš s mladýma. Zda dokáže klub zajistit kvalitní výchovu ( trénink herních dovedností,taktiky a mentální rozvoj ), zda dokážeme nadějné hráče udržet v CB ( komunikace s rodiči ), zda existuje v tomto smyslu jednota majitelů, atd. Nemyslím si, že u mládeže jsou nejdůležitějším faktorem finance, těch nyní bude obecně méně.
 
 
 
K výkonům, pod Václavem mi Štencel připadal jalovej, dnes vím, že se šetřil. Letos byl v naší top 5 celkově a za mne, když ne lepší, tak srovnatelnej bek s Percym. Čím méně kil a centimetrů, tím více houževnatosti, zarputilosti a přehledu ve hře. V hlasování jsem dal Pecha, takový výkon už zopakovat nepůjde. Smajlík . K posilám - Kohy to píše jasně, kluci si asi malinko museli utrhnout od huby, takže se teď, nejen proto, budeme ohledně posil držet zpátky. Je to logický krok pro cíl nespadnout. Když se nepovede paběrkování tady ( které může být díky KHL "uprchlíkům" výživné ), tak si asi věříme, že jako jsme sehnali Kanadýra dozadu, tak vyšťouráme i dopředu. Není v tom žádné brečení ani nátlak, jen Bednovo pragmatizmus. Permic bude možná méně, stejně jako šancí na překonání letošní sezóny, na stranu druhou už teď máme garanci, že projev týmu bude v nové sezóně podobný, čili dobrý. Kolik se zase povede výher o gól určí naše celkové umístění. Výhled na příští rok je slušný.
 
 
 
Ve třetí je Třinec rozbruslil na kaši.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Ale jo, tohle mi fakt připomínat nem...
Je to těžký, ale je to tak. Kapitán, 5 minut do konce, vedení o dvě branky a neudrží emoce jak prvnička a zavdá příčinu. Jako mladej brk. Jestli chtěl ten titul, potrestal se sám. Jasně, že ho to mrzí, ale je třeba se ovládnout včas. Zítra zkusíme vyhrát. Sezóna parádní. Krásnej zápas, nádherná atmosféra. Mižu mohl bejt slavnej. Lidi kolem nasraný, ale neměli by bejt. Prohrálo se se ctí.
 
 
 
Ale kostku tam máte šén, stejně jako městské dotace. Takových křiváren
už to stálo a pořád nic. A co proslov v kabině, měls? Vem si Mirečku ten klobouček se štětkou a běž si vodpočinout na posed. A v duchu si tam opakuj. Nikdy,nikdy ten titul nezískám, nech si to všeci zapametajů.
 
 
 
Top pruhaté střídání - Šenky možná nechtěnně ale podražen u vlastní branky, následně někoho z
našich podrazil Frodl a končilo to uzmutím kotouče rukou pod ležící tělo. V pondělí hrajeme doma, už se těším.
 
 
 
Tak přesilovky nám letos až na pár výjimek nejdou. Druhý gól po přesilovce darované velkou chybou zpomaleného čárového. Navíc jsme stále ve hře, labilita soupeře je značná. Při nejhorším je Štenclík po domácím zápasu k dispozici. Fáráme dál a uvidíme co z toho dnes bude.
 
 
 
Reakce na alkac: Já si myslím, že DK má svým způsobem na...
Přesně tak. Podpis.
 
 
 
Reakce na Hejamotor: A je po MS by me zajimalo ten nas g...
Ten vem čert. Rozhodla nekvalita našich střídajících hráčů.
 
 
 
Hentá cesta asi. Smajlík
 
 
 
Reakce na venas: Miroslav Holec po sezoně do Komety? Prý...
Viděl jsem dobře, obávám se, že ty kaňky budou dvě. Já tam dnes měl ještě osobní třetí v podobě lobotomce. Jedeme dál.
 
 
 
Výtek Modrákovi zaznělo dost, ale relevantní byla nejspíš pouze jedna, a to přetěžování první lajny na začátku sezóny. Neemoce na střídačce a klišé na tiskovce - irelevantní, válka o cestu - zatím největší Modrákovo vítězství - nejenže si ji nenechal vymluvit, už se nám dokonce všem líbí. Nehrání Jeníka a Zvířete - irelevantní, oddalované zahoření Soptíka - možná jen stimulační proces. Vypadá to, že všichni naprosto přesně ví, jaká je jejich role, co se od nich očekává a co je jejich cíl. Působíme neuvěřitelně celistvě, teda až na Hanzla a jeho ryzí nechuť sjet se před začátkem zápasu kolem brankáře Smajlík . Zkrátka letos jedna velká paráda.
 
 
 
Hodně srandy dnes tady na fóru a hodně rozdané radosti letos od neobyčejně seřízeného Motoru. Byla by škoda toho nevyužít. Když bude naše podpora v hledišti stejně ostrá jako ústa starého dědka dnes, můžou se ještě dít věci. Toho půstu už fakt bylo dost.
 
 
 
Škoda jednoho z mála Novotňákovo vystínovánění soupeře, mohlo to být dokonce s nulou. Tedy až moc dobrý to s Motorem je. Jinak ale velký špatný, nejde mi to užít si to. PS: Kohy, nesahej na ty krasobruslařky. Smajlík
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Pokud píše svůj podpis na smlouvu u ...
Kam se podíváš, zmetek vedle zmetka.
 
 
 
Reakce na Piston: Myslíš ty stejný kluky, co mu při trén...
Já reagoval na pozápas. Hele, shodnem se na tom, že je to díra a cedník a že to tu vloni měl na praku. Víme to všichni, ví to i on. Proti pokřikování během hry nic nemám. Třeba takovému Smoleňákovi se popěveček vyloženě líbí, reaguje a užívá si ho, úplně stejně jako já.
 
 
 
Reakce na PISTON: Já jsem tedy ve svém výplodu četl mezi...
K tomu poklepávání betonů - takže největší paka jsou Vožuch, Holec, Strmič a další jim podobní, kteří se s Čilem po zápase zdravili evidentně hodně srdečně? Ke hvězdě zápasu - shodli jsme se ve svém okolí, že byl vybrán naprosto správně, lepší Komeťák tam včera nehrál. K vytváření tlaku na soupeře z hlediště - když dostane domácí hráč čistej hit a já pískám a bučím, protihráčovi to nijak neublíží, spíše naopak. Když ale emoce rozvášní křivda, nepravost, či jiná zlá nepěkná věc, to je jiné kafe. To třeba i rozhodčí následně svou chybu kompenzuje. I fandění má svoji kulturu, asi se shodneme, že blikání zrcátkem do očí a sypání projímadla do jonťáku jenom aby naši vyhráli, protože "nic než národ", je tak trochu za hranou.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Už zítra čeká Motor další velmi důležitý domácí zápas v boji o play-off. Přijede Mladá Boleslav a vstupenky můžete stále koupit...

Přijďte v pátek podpořit Motor do Budvar arény. Utkání s Mladou Boleslaví startuje v 17:30??

OHLAS ??| Motor podlehl Brnu na jeho ledě 2:5. Do třetí třetiny naskočil do utkání obránce Ondřej Kachyňa z pozice sedmého beka....

Motor jede! Trefíš střed? Stáhni si hru Šťastný puk, začni hrát za Budějovice, sbírej body a ukaž všem sílu fanoušků Motoru!...