MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Drew" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Paav: Venku může současně sportovat 30 osob A...
Tomuhle teda moc nerozumím a potřeboval bych to rozvést. Jako pochopil bych, kdyby to bylo omezené na nějaký počet lidí na určité ploše nebo že musí být x metrů od sebe, ale tohle? Takže je v pohodě, když si půjde 30 dětí v jednom hloučku zaběhat, ale třeba 5 dětí po skupinách s rozestupem si nemůže jít zabruslit nebo 3 do bazénu zaplavat? To si jako ten virus řekne, sice to mám dál, ale jsme v uzavřeném prostoru, tak to na něj skočím, zatímco venku jsme sice rameno na rameni, prská na mě, ale na toho stejně neskočím? To je fakt zatraceně chytrej a zajímavej virus.
 
 
 
Reakce na Kobson: nemyslím si https://www.youtube.com/wa...
Pointa? To jsou pořád záběry ze Slovenska, ne z NHL. Naposled jsme tu měli třeba Aldersona, který sice na Slovensku válí, ale v extralize se nechytl ani v Bolce, ani tady. Já samozřejmě budu jenom rád, když se mu bude dařit, ale zatím bych nadšení krotil.

Piskáček není špatná posila, výška mu sice chybí, ale sílu má...
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Na toho konkrétně se hodně těším. To...
Zrovna u Abdula to mám tak 50/50. Měl pár lehce nadprůměrných sezon na Slovensku, pak jednu skvělou a z minulé sezony se kvůli zranění moc odvozovat nedá. Slovenská extraliga ani zdaleka nedosahuje kvalit té naší, takže těžko říct, co čekat. Může to být skvělý příchod a udělá spoustu bodů nebo to může dopadnout třeba jako s Indrákem. Snad to bude první možnost.
 
 
 
Reakce na quak: Budu ti oponovat. Trend jde spíš k tomu ...
Ve světě ano, v extralize ještě tolik ne. Bolka se snaží jít trochu víc tou cestou bruslení, nicméně ty silné hráče tam mají taky. Zmiňovaný Dlapa, pak taková "hříčka přírody" Ševc, který sice podle parametrů na nic extra nevypadá, ale sílu má neskutečnou a neopomíjel bych ani Fillmana. Může tak působit, ale žádný drobeček to taky není a svojí hru trochu změnil od toho, co si pamatujeme tady. Taky potřebujeme svého Davida Musila, Vitáska, Jurčinu. Minimálně 2 takový beci musí přijít.

Z protiútoků jsme sice góly dostávali, ale kdyby byl VP ochotný trochu změnit styl, dalo se to eliminovat na minimum. Naopak sílu jsme jak dohnat neměli, nebyli jsme vůbec schopni někoho odstavit od brány a soupeř dostával 3 dorážky zadarmo než vůbec ucítil nějaké jemné lechtání, že se ho náš hráč asi snaží odstavit. Koneckonců hned několik hráčů v rozhovorech říkalo, že do další sezony musí zapracovat hlavně na síle, tam jsme prostě nestačili. Něco se v posilovně nahnat dá, ale třeba zrovna Lytvynov asi těžko bude svádět souboje před bránou s Marcinkem, ať se snaží jak chce.
 
 
 
Reakce na Amper_: No aby ten americký styl hokeje, kde s...
Uvidíme, jakým stylem se bude nový trenérský tým prezentovat, dal bych jim čas. Nicméně ten styl ze zámoří tady určitě fungovat nemůže, pokud ho nepřizpůsobíš zdejším podmínkám. I playoff jasně ukázalo, že je potřeba mít vzadu především fyzickou sílu. Slováček a Štencel na tu ofenzivu bohatě stačí, zbytek snad doplníme silou, ještě je do podzimu čas. Pokud ne, tak tady zase můžeme plakat nad golmanem, ať už tu chytá kdokoli.
 
 
 
Za mě to na papíře zatím vypadá špatně. Útok bude silnější, ale to nebyl náš hlavní problém, tím byla suverénně nejhorší obrana, která byla minimálně o třídu níž a fyzicky soupeřům vůbec nestačila. Možná některé zápasy dokážeme zvládnout ofenzivou, ale na žádné terno to nevidím. Samozřejmě se vše nemusí ohlásit hned 1. května a těch jmen může být ještě dost, nicméně jsem trochu doufal, že se budeme snažit ten hlavní problém vyřešit jako první.
 
 
 
Reakce na Paav: :)) to Drew: Všechno dobrý. Kdyby se j...
To už je druhá věc, udělal se kolem toho zbytečný cirkus a Jágr z toho taky něco chce mít. Já bych na místě Kladna neustupoval a pustil tam jenom svoje permanentkáře.
 
 
 
Já vám nevím, taky Jágra jako člověka nemusím, postup přeju Jihlavě, ale tohle mi přijde jako kopání si za každou cenu. Který tým by odmítl možnost mít na stadionu fanoušky, byť jen na jeden zápas a ve velmi omezeném počtu? Je blbý, že ty diskuze ohledně sportovních akcí vyšly zrovna takhle na závěr sezony, ale s tím asi Kladno nic neudělá.
 
 
 
Tak nevím, proč se tu během sezony tolik řešilo brankoviště, když i s golmanem na prd se dá vyhrát extraliga. Dokonce to je takovej golman na prd, že překonal dosavadní rekord Málka v počtu vychytaných nul v playoff. Smajlík
 
 
 
Viděl někdo z těch, kteří jsou skálopevně přesvědčení o tom, že se Kladno tlačilo, celý zápas? Já totiž ne, tak by mě zajímalo, jak se pískal celý zápas, potažmo jak je vedená celá série. Ano, oba zákroky byly fauly, ale viděl jsem tohle pouštět i v playoff extraligy. Dukle teda všechno tohle rozhodčí píská a Kladnu ne? Můžeme se samozřejmě bavit o tom, jestli je správný tohle nechávat nebo ne, za mě teda spíš jo. Když už bych si měl vybrat, jestli se mají pískat jen opravdu hodně evidentní zákroky nebo úplně všechno, tak bych zvolil tu první variantu, obzvlášť v playoff.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: bral jsem to čistě z hlediska barvy ...
Jasně, ta barva byla šílenost, ale jinak to tak hrozné nebylo. Pro mě je tohle tak na stejné úrovni, když se na ten dres poprvé podíváš, tak nejdominantnější prvek je tam logo Pumy. To jsme si moc nepolepšili.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: https://www.idnes.cz/fotbal/euro-202...
To úplně nevím, logo výrobce je to největší na celém dresu. Zvlášť u repre mi to přijde dost divné...
 
 
 
Reakce na Haberman44: To máš pravdu,ale projebat takovej...
Přesně tak. Naštěstí si Dvořák včas uvědomil, že plakání nad každým sporným míčem kvůli jedné chybě rozhodčího není správná cesta, upozornil na to i hráče a vrátili se hlavama do zápasu. Teď to hlavně dorazit. Smajlík
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Tak komunikace ze strany rozhodčího ...
To mě asi špatně chápeš, já nikde netvrdím, že když spálíš šance, tak tě může řezat rozhodčí. Souhlasím i s tím, aby se jejich chyby více rozebíraly, ta “komunikace” s Paterou se mi taky nelíbila. Svalovat kvůli téhle situaci svůj nepostup na rozhodčí je ale totálně mimo. Ještě bych pochopil, kdyby jim v čase 59:59 neuznali vítězný gól, to je trochu něco jiného. Tohle fakt ne, to se na mě nezlob. To už bych pak mohl říct, že v našem třetím zápase jsme měli mít jednu přesilovku navíc a co kdybychom zrovna díky tomu vyhráli, měli jsme úplně jinou psychickou pohodu a mohlo to dopadnout celé úplně jinak. Takže za naše poslední místo může vlastně rozhodčí! Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Jací probůh ubrečenci? Tady přece nejde...
Z jaké protiakce proboha? Ten gól padl půl minuty po dané situaci a Boleslav byla dávno srovnaná v obraném pásmu. Ty to popisuješ, jak kdyby Třinec sebral rychle puk a za 3 vteřiny uháněl v přečíslení dva na jednoho. Ten gól padl především z důvodu, že Boleslav hrála ve třech. Proč se nechali vyloučit do tří v poslední třetině sedmého zápasu za nerozhodnutého stavu? Za to může taky rozhodčí?
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: no tak v sedmým zápase playoff 13 mi...
Ve třech zápasech ze sedmi nedali ani gól a teď budou tvrdit, že by určitě proměnili nájezd a všechno by bylo jinak. Za jejich nepostup jsem nakonec rád, když to jsou takový ubrečenci, ještě škoda, že nevyletěl i Liberec. Něco jiného jsou nářky fanoušků, tam to i chápu, ale od lidí z klubu je to vždycky ubohost.

Samozřejmě je tam i ta druhá stránka a trest pro rozhodčího je správný, takovou chybu prostě udělat nesmí. Jsou to ale 2 oddělené věci. Svádět svoji neschopnost a nepostup na jednu chybu rozhodčího, když ani není jisté, že by z toho nájezdu dali gól, je fakt ubohost.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Balance of probabilities je princip, p...
Pokud by se rozhodovalo podle "balance of probabilities," tak žádný trest přijít nemůže, protože bylo evidentní, že Kamara lže a v žádném případě mu nemohl stihnout říct to, co tvrdí.

Samozřejmě úplně největší chyba je před tímhle ještě "pokleknout" a hodit to za hlavu, což asi bude ten případ, protože Slavie pro Evropu nic neznamená, tak to nebudou chtít hrotit. Pak se tohohle ale nezbavíme. Před zm*dama se neustupuje, nikdy.
 
 
 
zdcart: Bavíme se tu o Třinci a Kacetlovi.

Kobson: Kváča? Já mám Kvakyho na rozdíl od jeho "oblíbenosti" zde celkem rád, ale v playoff to není ono, v základní části chytal mnohem líp. Ještě potřebuje nějaký zkušenosti. Představa, že Kacetl má dobré statistiky jenom z nahození od modré je fakt ulítlá. Obzvlášť, když na něj jde v průměru nějakých 27 střel na zápas, z toho fakt 95%+ neuděláš, pokud toho nechytíš hodně navíc. Může se stát, že ti to nějaký ten zápas dobře vyjde, ale 10 zápasů v řadě chytat jen nahození od modré a mít taková čísla je fakt nesmysl. A taky k tomu "štěstí" potřebuješ špatného soupeře jako jsme třeba my, rozhodně ne čtvrtfinalistu a semifinalistu ELH. Třeba Třinec nepostoupí, ale určitě to nebude kvůli golmanovi.
 
 
 
Reakce na Kobson: tak jo, přejeď si jeho obdržené góly a...
O jakém gólu teď píšeš? Dneska žádný z nahození od modré nedostal, je klidně možný, že za těch 10 zápasů nějaký takový dostal, nepamatuju si to. Nicméně z těch 10 zápasů udržel 3x nulu, nikdy nedostal víc než 3 góly, úspěšnost má 95,22% a dostává 1,3 gólu na zápas. Je to nejlepší brankář v playoff. Fakt nevím, co by sis víc představoval.
 
 
 
Reakce na Kobson: z obou dvojic mě daleko víc baví Spart...
Třinec má golmana na prd? Vždyť je to nejlepší brankář playoff s úspěšností nad 95%. Už docela chápu, proč se tady často nadává na golmany, pokud není úspěšnost alespoň 99% a průměr obdržených gólů na zápas pod 1, tak je to na prd. Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....

Brankář Motoru Jiří Patera se může stát vítězem Zlatá helma SENCOR za uplynulou sezónu! Jestli se vám jeho zákrok líbil, můžete...