MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Drew" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Jediné, na co můžeme nadávat, jsme my samotní. V téhle třetině jsme minimálně ty 3 góly dát měli, bohužel dneska tragická koncovka. A Plzeň se pak vrátila zpátky přesilovkou, kéž bychom taky uměli nějakou využít nebo se aspoň dostat do pásma...
 
 
 
Dneska ta čtvrtá lajna vypadá o poznání zajímavěji, snad dostanou i dost času na ledě.
 
 
 
Reakce na Jeníček: ...s Borisem ok, ale co Irové, kteří ...
Upřímně vůbec nevím, poměry Irska neznám, třeba je to první pozitivní vlaštovka. Já můžu hodnotit jenom ČR, USA, Británii a Austrálii, o zbytku toho moc nevím. Samozřejmě jsou pořád svobodná místa jako třeba Florida, kde měli lockdown pouze 5 týdnů na jaře 2020 a jinak bys tam nepoznal, že je nějaký covid. Tam jsou covid passy dokonce zakázané, kdyby po tobě někdo něco chtěl třeba při vstupu do restaurace, tak je za to 5 000$ pokuta.

Uvidíme, kam se to teda pohne. Tím za sebe končím a zase snad aspoň na nějakou dobu jenom k hokeji.
 
 
 
Reakce na fofana: Mě by teda zajímalo, v čem komu ve vlá...
Hele tohle je na strašně dlouhou debatu a tady na to není úplně prostor.

Jinak co se týče té Británie, tak já bych nerad lidem bral to nadšení a naději, ale tam je to z největší části z politických důvodů. Oni totiž unikly fotky, jak si Boris a další vlivní lidé uspořádali párty v době největších lockdownů, kdy obyčejní plebs museli sedět doma se třema rouškama. Od té doby to s ním jde fakt z kopce a tohle je takový poslední pokus, jak si získat nějaké hlasy a mít šanci ve volbách.
 
 
 
Reakce na jirka50f: Přesně tak to vidím i já a mnoho lid...
Tohle bylo ale přece úplně jasné, to ví každý "konspirátor" už jakou dobu. Člověk musel být hodně naivní, jestli si myslel, že prostě stačí splnit jednu věc a dál se ho to týkat nebude. Svoboda fakt nefunguje tak, že se ji nějakým způsobem dočasně vzdáš a státní moc ti ji pak jen tak vrátí zpátky. Zvlášť s pandemickým zákonem se změnilo tolik věcí, že se člověk nestačí divit, teď už je fakt možné cokoli, pokud se to kompletně nezruší. To je asi jako když se úplně poprvé zaváděly daně, taky to byla jenom dočasná věc a do dnešní doby si každým rokem vymýšlí, kde by ti ještě mohli sebrat prachy, samozřejmě v rámci vyššího dobra.

A historicky opět víme, že lidi se většinou probudí až když je pozdě a stojí to pak desítky let úsilí se někam vrátit. Pak je nějakou dobu klid a lidi si toho váží než se začnou nudit a vymyslí se další blbosti. Takhle pojedeme pořád dokolečka...
 
 
 
Rozumím tomu, že je to možná blbej důvod, ale nebral bych to na lehkou váhu, každý ztracený permanentkář může v téhle době pro klub znamenat obrovský problém a z jakého důvodu se pro to rozhodl už je vlastně celkem jedno.

Já osobně už taky začínám uvažovat, jestli do toho pro příští sezonu ještě jít. S tím, že by se od září jelo bez jakýchkoli restrikcí teda moc nepočítám a znamenalo by to už třetím rokem hokej sledovat stejně jenom doma a "vyhodit" peníze za permice. A docela mě to i se*e, člověk chodí 7 let na Benátky a Kadaň, aby pak sledoval výhry nad Hradcem nebo Spartou jenom na monitoru.

Klubu tuhle situaci nezávidím, ale chtěl bych od něj teda vidět nějakou snahu, aby se normálně chodilo na hokej. Jak psal Kohy, ne všechno se musí hned vytrubovat do novin, to beru, ale jestli se nějaký kroky podnikají až teď, tak je to docela pozdě, to už měly kluby řešit nejdéle rok zpátky. Nevím no, přijde mi tohle fakt nepochopitelné, zvlášť když celou sezonu vidím v NFL plné stadiony. 70 000 lidí a drtivá většina týmů pro vstup na zápas nic nechce, maximálně jsou doporučené roušky, které stejně nikdo nenosí...
 
 
 
Reakce na full: Že blbne na Kladně mladej Beránek, to j...
To nebylo kvůli ofsajdu a podle mě se ani žádný ofsajd nepískal. Při tom širokém záběru bylo vidět, že si tam Gulaš s rozhodčím něco povídal už před vhazováním a přerušovalo se kvůli tomu vyloučení.
 
 
 
Reakce na zmetek: Tomu nevěřím, tam budou zdravotní prob...
Nevím, Abdul i Doležal třetí třetinu na Kladně odseděli, Ďolík se tuším pak v závěru na ledě objevil, takže minimálně u něj to asi zdravotní problémy nebyly. A zrovna teda 24 tu pauzu potřebuje jako sůl, aby se trochu probral. U Doležala třeba už hraje roli i jeho brzký návrat do Sparty, těžko říct.
 
 
 
Tak body proti Liberci přišly vniveč, zase je darujeme takhle trapnému soupeři...
 
 
 
Reakce na full: To je naše bolest celou sezónu, bohužel....
Neřekl bych úplně v celé sezoně, spíš v podobných zápasech. My umíme hrát jednoduše ven, ale po dvou gólech jsme opět získali svůj neohrožený pocit, že Kladno je slabé a můžeme si tam tu výhru ušmudlat na krásu a 100 přihrávek. Kladnu tak stačí jenom bojovat a zbytek si zařídíme sami. Snad opět neztratíme body proti takovému soupeři...
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Chlubna je nemocný....
Myslím, že i tak by se do sestavy nevešel, ale aspoň Koláček. Fakt je potřeba ty mladé zapojovat.
 
 
 
Reakce na zdcart: Já to asi špatně napsal, beru rozhodnu...
Očkovaní? Nemůžeš napsat prostě proč by lidi nemohli na hokej? Nebo někdo už je teda míň a někdo víc na základě toho, jestli se rozhodl podstoupit nějaký lékařský zákrok?
 
 
 
Reakce na Jadav: V nemocnici aktuálně počet obyvatel jak...
Je to pro tvoje dobro a stát ti tím zachraňuje život, tak si nestěžuj. Smajlík
 
 
 
Reakce na matahar: Sakra hoši klid. Vláda má přece 2 rok...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Co se týče Abdula, tak já jeho příchod ...
Já bych to u Abdula zase nepřeháněl. Je šikovnej a v rukou to má, na druhou stranu není schopnej vyhrát snad žádnej souboj a jakmile mu jde někdo do těla, automaticky ztrácí puk. Samozřejmě se tady můžeme bavit o tom, do jaké míry je to způsobené jeho výpadkem v létě, ale rezervy tam má fakt velké. Zatím to teda pro mě není žádná hvězda extraligy, třeba příští rok. Je to určitě nadprůměrný útočník s velkým potenciálem, ale aby ho naplnil, na to musí ještě hodně zamakat.
 
 
 
Jako pěknej první gól v sezoně, to jo. Schovával si to dlouho a stálo to za to. Smajlík
 
 
 
Dobře teda využíváme lability Saláka, to je snadná a účinná taktika. Už v první třetině jsme ho několikrát popíchli a teď se nám to vrací. Upřímně nechápu, jak někdo takovej může dělat golmana ve vrcholovém hokeji.
 
 
 
Reakce na alkac: Už bezprostředně po tom zákroku to nevy...
Teď už byl zase na ledě, takže asi jenom koňar.
 
 
 
Dobře Salák, ten bude zase labilní. Smajlík
 
 
 
Ne, za mě tyhle složené formace prostě nefungují. Od třetí třetiny s Bolkou se naše souhra výrazně zhoršila, byť jsme ten zápas i trochu se štěstím otočili. Vrátil bych složení útoků tak, jak jsme do zápasu s Bolkou nastoupili. V ideálním případě ještě prohodil Holce s Beránkem.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Již zanedlouho nás čeká duel na plzeňském ledě. ?? #hcmotor #dnesnisestava #nejenhokej

32. narozeniny slaví náš obránce Roman Vráblík! Tak všechno nejlepší a hodně zdraví a gólů za Motor! ??

Již zítra nás čeká @HC_Plzen! ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Vyhrát proti Hradci Králové, to fanouška v Českých Budějovicích asi vždy potěší, že? Sestřih zde ??youtu.be/eC6D6BUM9zg