MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Divous.T" |  vypnout filtr
 
12345>
Další diskuse: 
 
 
Ahoj Tome,
moc díky za rozhovor i příslib dalších. Je to super.
 
 
 
A překvapila mě nastavená korektnost diskusního fóra. Lihová psací potřeba na tři -f
ix - neprojde kontrolou.
 
 
 
Jsem netušil, že jsi takový lovec. Jen je škoda, že psací potřebu neměl i pan Smoljak. To by byl majstrštyk.
 
 
 
Reakce na quak: Koreis má většinu informací od kluků ze ...
Vítej chlape, zpět!
Chyběls nám tu.
 
 
 
Reakce na ČB_Hrošík: Vzhledem k tomu, že Divouse znám, t...
Ahoj, jen si Tě dovoluji upozornit, že není Divous jako Divous.T! Pokud nás teda neznáš oba.
 
 
 
Reakce na tuppu: Bohužel my jsme na fanoušcích závislí i...
Je to přesně tak. Často na tu sezónu vzpomínám.
Co je třeba zdůrazňovat je to, že náš klub dal drtivé většině postupového kádru šanci si své místo v sestavě EHL týmu obhájit. A to je za mě, vůči hráčům, moc dobře. I když nám to teď nedělá úplně radost.
 
 
 
Že by Ti ji už zabavil Prynochet?
 
 
 
Tak já jsem přesvědčen, že v daném čase jednal klub naprosto pragmaticky. Teď potřebujeme jistotu a tou Čiljak nyní je. Čekat na vývoj pokračování kariéry Kuby a jeho další rozhodnutí by byl zbytečný hazard. Situaci obou borcú budeme pozorné sledovat a objektivně ji vyhodnotíme. Za ně je Čiljak super tah včetně doby kontraktu. Pokud se bude Kuba chtít vrárit, vúbec nepochybuji o tom, že klub udělá maximum pro to, aby s M na prsou Kuba jistil klec.
 
 
 
Záleželo by na nastavení limitu. No ono by to mohlo nutit kluby skládat kvalitní týmy, aby byly konkurence schopni. A ne jako letos Kadaň a Sokolov. I když to mohlo být hodně ovlivněno jistotou nesestupu.
 
 
 
Vážení diskutéři,
nepřispívám pravidelně do diskuse, ale teď bych rád připomněl můj včerejší názor na prolínání dvou nejvyšších hokejových soutěží v Čechách, bez ohledu na počet účastníků.
Poslední po ZČ nejvyšší soutěže po základní části rovnou o soutěž níž.
Vítěz P-O nižší soutěže přímý postup.
Vítěz ZČ nižší soutěže má právo baráže s předposledním z vyšší soutěže na 4 vítězný zápasy.
Pokud bude totožný vítěz P-O a základní části má právo hrát baráž poražený finalista P-O nižší soutěže.
Podle mě se tím v nižší soutěži zajistí dramatičnost jak v ZČ tak i beze sporu v P-O.
Vítěz ZČ nižší soutěže získá jistotu boje o vyšší soutěž jako prémii za dlouhodobou výkonnost. Nemizí možnost si vybojovat přímý postup v P-O. Zároveň mu nehrozí ztráta boje o postup shodou někdy nepříznivých okolností se kterými i my máme své zkušenosti.
Ve vyšší soutěži by samozřejmě musel být nastaven takový způsob dohrání, aby i předposlední tým musel makat do posledního zápasu alespoň tak, jako letos.
To by snad mohlo odstranit neskutečnou nerovnoprávnost předcházejícího modelu baráže, kdy se v podstatě mohl nejslabší tým z vyšší soutěže již od začátku listopadu pohodově připravovat na osm zápasů v dubnu proti soupeřům z nižší soutěže, kteří přišli z jejich P-O vyšťavení a otlučení jako píšťalky.
A možná by nebylo nezajímavé nastavit automatický sestup týmů, které neuhrají maximální povolený bodový rozdíl na lídra základní části. Podobně jako mají profi cyklisté časové limity pro klasifikaci na závodech. A to by mohl být mazec hned od začátku.
 
 
 
Reakce na Motor27: A co když to bude jen jeden stejný tý...
Tak určitě je lepší přímý postup, než získat pokus. V případě, že by byl totožný vítěz ZČ i play-off, získal by právo pokusu v baráži poražený finalista.
 
 
 
K bojům o propustnost soutěží :
Co takhle model :
Poslední z ELH rovnou do CHL
Vítěz play-off CHL rovnou do ELH
Předposlední z ELH baráž na 4 vítězný s vítězem ZČ CHL?
Jak v EHL, tak i v CHL by bylo o co hrát až do posledního mače a v CHL by měl vítěz ZČ jistotu pokusu boje o postup.
 
 
 
Reakce na -Tom-: Na dotazy jsem tu dal prostor všem, aby...
Díky Tome!
Jak již jsem psal minule, rozhovor opět parádní. Je tam vidět, že se jím oba bavíte. Je skvělé, co jsi ochoten pro naše osvěžení během okurky udělat. Je zatím vidět velkou přípravu. A přepíraní volové v rozhovoru, pokud by jich nešlo celé stádo, nevadí. Podtrhuje to autenticitu a pohodu při rozhovoru. Hokej není balet.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Ten článek je takovej,no nevím... ...
No von by asi taky se svou pověstí dnes sháněl hodně těžko vejry, kteří mu pro svoje exhibování poskytnou hokejový stánek a k tomu mu ještě přihodí z veřejných financí každý rok 34 mega. A makačku mu to muselo dát i v roce 2013. Tam, to se musí uznat, to měl ale parádně vymyšlený.
Vlastník licence - vyvolá tzv. problém s pivovarem, nepochopení na radnici v ČB, volejbal v BA, protestní dopis legendárních Mountfíldfans. Pak následoval převod hráčských práv, pokus o vytvoření vazalklubu v ČB. A když vazalklub neklapl, nakonec potíže s licencí z Mostu na prales, problém s pronájmem BA. Je to prostě charakter, kterému jde jen a jen o čistotu a férovost ve sportu.
A praktiky nemění. To se nezapomíná.
 
 
 
Vyprodáno? Kolik je tam Motoráků? Zase mi nejede stream a dneska ani onlajny.
 
 
 
Tak vznik -T-omových rozhovorů mi silně připomněl rok 2013 a vznik nového Motoru. Hektické. s nadšením a pod drobnohledem fanouškovské obce.
Přeji Ti -T-ome, ať nám svými rozhovory děláš jen samou radost, mnoho zajímavých zpovídaných a neméně zajímavých odpovědí.
Za sebe bych si rád poslech rozhovor s Michalem Švihálkem.
 
 
 
Reakce na ČB_Hrošík: Chyby v posledním slově r :))...
Ty jsi ůň!
Pěkně naplno a bez tlumičů.
A žádné huhlání, ať se to pěkně nese, až se BA třese!
 
 
 
No tak při výstupu na Kleť budeme moci hezky sborově natrénovat tu pozapomenutou písničku. Ať je to v pátek 18. září secvičené s chutí a zaujetím jí zapějeme prasátku do oušek.
 
 
 
Jaký to je rozdíl sledovat konec ZČ Extraligy vloni a letos! Minulou swtónu od listopadu jistí barážisti a letos boj o 14. flek zřejmě až do konce 60. minuty posledního kola. To nejni nic pro kardiaky a rozumím snahám o uzavření. Jde jim hlavně o naše zdraví.
 
 
 
Reakce na jeníček: ...zarážející na tom všem je, že movi...
Podle mě přesně vyjádřeno. Smutný je, že si takovýto "odborník" zaplatí prostor v médiích a u věci neznalé hokejové veřejnosti může získávat kladné body.
Ale líbilo se mi jak se včera vztekal, že organizátoři finále LM trvají na splnění povinností ke kterým se zavázal. Ouplně zapomněl na svoje charakterní a zásadové chování (jak ho vydával v médiích) u nás.
Jinak se dost potkávám i s fanoušky po republice a naše kauza "Budvar" je hodně zažraná. Dost se diví, když jim řeknu co se tu dělo a jak byl Mirda férovej.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....

Brankář Motoru Jiří Patera se může stát vítězem Zlatá helma SENCOR za uplynulou sezónu! Jestli se vám jeho zákrok líbil, můžete...