MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "DaveMotor" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
21.09.2021, 08:18
 
Antoš: "Teď přichází část sezony, kdy ji čekají soupeři, které musí začít porážet. V úterý jede Plzeň do Českých Budějovic, kde se proti ní postaví její bývalý kapitán Milan Gulaš. Pro Indiány to bude zvláštní, ale strašně důležitý zápas. Potřebují ho zvládnout, aby se v tabulce zvedli. A pokud nezačnou vyhrávat nad Budějovicemi, Litvínovem, Hradcem nebo Brnem, budou to mít Plzeňáci moc těžký."

odkaz
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
20.09.2021, 13:08
 
Jakým způsobem se dostanu k lístku do hostujícího sektoru v Pardubicích? On-line je zablokováno. Tam může koupit jen FK? Nebo později odblokují?
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
17.09.2021, 08:41
 
Já dnes věřím. Musíme se vyvarovat těch chyb, které přišly zatím v každém zápasu. A také tipuji dnes v brance Jendu.

Co myslíte, klasická osobka na Davida - vyplatilo by se?

TIP: 4:1
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
15.09.2021, 15:12
 
Že by? Smajlík

FB "Hokejové aktuality": Obránce Stuart Percy má namířeno do Česka!🔥 Kanaďan byl v roce 2011 draftován do NHL na skvělém 25 místě, ve slavné soutěži se však neprosadil. Naposledy působil ve Finsku, kde v nejvyšší soutěži nasbíral slušných 17 bodů a +2 v +-. Kam nakonec zamíří?
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
13.09.2021, 14:48
 
Ještě ke včerejšku. Co ta hymna? To byla velká paráda. Husí kůže po těle. Někdo možná i slzu zamáčkl. Jaký rozdíl oproti Kolářovi s rukou v kapse. Smajlík
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
13.09.2021, 08:59
 
Pánové, včera to byla jízda. Takový zápas musí bavit. Obrana zase nějaká ta chyba, ale pokud to takhle zastoupí útok, tak pohoda. Víc gólů než soupeř jsme dali, tak co řešit. Souhlasím s Quakem, že i přes příděl byl Bow nejlepším kladenským hráčem. Než mu to tam začalo padat, tak jsem si říkal, že chytí snad všechno.

Jindra Abdul neskutečný borec. I toho Pecha začnu mít možná rád, i když při jeho angažmá ve Varech jsem ho jakožto nenapravitelného skokana vyloženě nesnášel.

Co mi udělalo hroznou radost byla ta atmosféra. Po pátém gólu to bylo něco šíleného. Chodím něco málo přes 20 let, ale tohle jsem tu nezažil. Takhle nějak bych si to představoval pořád. Laťka nastavená v tomto hodně vysoko.

Tak jen tak dál, na ledě i na tribunách. Smajlík
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
27.08.2021, 11:00
 
Reakce na KohyCZ: Bude se za nás modlit, to je ještě víc...
A kdo to říká? Von. Smajlík
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
27.05.2021, 15:13
 
Když jsme Madeta, tak jsem si hned vzpomněl na jedno logo podobné tavenému sýru Smajlík To bude ta ženská co je na obalu Madetky Smajlík
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
21.05.2021, 10:51
 
Reakce na matahar: Tým se mi taky moc líbí. Jediné co mě...
Já nejsem jediný, kdo má Pešána rád? Smajlík Jsem nadšen. Může nastat několik variant. Pokud bude neúspěch, což je podle mnoha lidí absence medaile, tak mu to dají sežrat určitě. Pak budou lidi, kteří i v případě úspěchu ho budou nesnášet. No a možná by se našlo i několik lidí, kteří v případě úspěchu konečně uznají, že na to má.

Já jsem za něj rád hodně. Podle mého je to kvalitní trenér s moderním pojetím. Když vzpomenu, jakou práci udělal v Liberci, musím smeknout. Tu organizaci, kterou je dnes, z něj imho udělal právě on. Přinesl různé trendy ze zámoří a evidentně to šlapalo.

Že se tady jednou z Benátkami choval nevhodně, to je pravda.

Když už zase po dlouhé době přispívám. Nedá mi to se zeptat na důvod averze ke Kváčovi. Četl jsem tu spoustu negativ a tak nějak jsem tomu nerozuměl. Já si ho pamatuji již od dorostu, kdy jsme s klukama tam chodili aktivně fandit. A působil na mě sympaticky a pořád působí. O hokejových kvalitách nemluvě. A jako lidi nepřáli ve finále Liberci proti němu, tak já jsem právě kvůli němu spíše Liberci přál. Beru ho jako našeho, ikdyž od nás nepochází. Na ty negativa zde na fóru vůči němu jsem si vzpomněl hned při jeho rozhovoru po repre zápase, kdy byl naprosto pokorný. Tak mě jen zajímá, jestli je v tom nějaká osobní zkušenost nebo tak něco, do čeho já nevidím.
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
07.05.2021, 13:59
 
Z tohohle jsem já osobně velmi nadšen. Přesně si vybavuji, jak dokáže být tvrdý. Tohle tu léta chybělo.
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
04.05.2021, 21:29
 
Reakce na moturek: Tak první kolo prý 10.9. v Třinci :)...
Vlakem nejlepší výjezd, co jsem kdy zažil. Taky první nebo druhé kolo. Smajlík Smajlík
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
25.03.2021, 07:36
 
Dnes v Bombách Jáchym Kondelík Smajlík odkaz
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
09.10.2020, 15:00
 
Reakce na Paav: Ani nevím, jestli už mají led......
Až nějak během listopadu.
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
23.09.2020, 13:28
 
Reakce na switch: Ne, jen mne nebaví to neustálé se navá...
S tímhle příspěvkem souhlasím. Už nejsme jen národem fotbalových a hokejových trenérů, ale epidemiologů. Jen připojuji, že nejsem fanouškem Babiše, naopak.
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
18.09.2020, 07:47
 
Nechce se mi to tu pročítat, ale co říkáte na gólmánka? Pořád hájení? Smajlík Neříkám, že byly goly jeho, ale nic navíc rozhodně nechytl. Škoda, že když jsme se trošičku nadechli, tak jsme hned dostali.
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
17.09.2020, 11:24
 
Reakce na lindemann: No fuj, tímhle bych se nechlubil. ...
To neni to samý teda :D Takhle jim nesypu peníze do kapsy ne? Já razím teorii, že sázet se má hlavou a ne srdcem. A tady mi to přijde prostě dobrý kurz. Uvidíme, ale jak jsem psal snad prohraju Smajlík Opak by byl případně jen malou náplastí na náš neúspěch. Neboj se, že proti Zlínům a podobným nebudu dávat na nás.
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
17.09.2020, 09:59
 
Také jsem pesimistou. Každopádně, pokud vyhrajeme my, rád o to pětikilo přijdu. Pokud mi to zkazí Letenští/Ševci o víkendu, bude to mrzet.

odkaz

Každopádně si to pojďme užít, i s pochodem. Smajlík
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
16.09.2020, 11:09
 
Reakce na Hubl26: Paráda, MoooToooR bude první v tabulce...
Podobnou úvahu prezentoval jeden na fóru HK Smajlík

Absurdní by bylo (a nenapsal by to ani náš bývalý flaška z Hradu), kdyby nakonec díky dvojímu promoření a tím zvíšené imunitě zvítězil a mistrem se stal od zeleného stolu madetor budějice (už s tím mají své zkušenosti z minulého ročníku)

 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
11.09.2020, 10:25
 
Reakce na alkac: Chlapi, přiznejte se - kdo to byl?? htt...
Raška Smajlík
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
04.09.2020, 12:35
 
Reakce na =M=Dedek: Přesněji za slib rekonstrukce zimáku...
Narážíš na tohle, co řekl Venca? ... Gesto, kdy si Jágr sehnal na Slovince číslo a ozval se mu, ocenil i Prospal. „Ukazuje to, jaký je Jarda v nitru člověk. Mohl se na to vyprdnout, ale sehnal si na něj číslo, zavolal mu. (...)"

Nebo: „Na Jardu Jágra se za to nezlobím, už tehdy se mi omlouval. Hokej jednoduše není balet a patří k němu i zranění, takové věci se stávají,“ má jasno Pavlin.

Tak volal nebo nevolal? Smajlík Já jen, že člověk tady čte něco jiného a pak od zainteresovaných taky něco jiného. Každopádně ohledně jiných věcí si člověk o JJ lidsky udělá obrázek sám.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Před deseti lety byl Torontem Maple Leafs draftován jako číslo 25. Teď přišel ve svých osmadvaceti letech po ročním dobrodružství...

V neděli nezapomeňte vzít na hokej děti! Mohou se těšit na spoustu soutěží a dárků ?????????????hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Podívejte se na rozhovor s Danielem Voženílkem po včerejším zápase ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

CEB - PLZ 3:4p: Michal Vondrka nasázel hattrick, Motor padl v prodloužení.hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

×
×
Dnes v 18:00 | U17
HC Slavia Praha
HC Motor České Budějovice