MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "-tom-" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
23.12.2021, 21:18
 
Reakce na Hejamotor: Tom: ono ja jsem to buzerovani tak ...
Tak pokud tohle dal někdo hráčovi do smlouvy, tak to gratuluju Smajlík Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
05.12.2021, 18:48
 
Já nevim, ale to vidí snad každej, že na hru 3 na 3 se musí dát hráči, který mají nejvíc sil ne? Klidně ať tam lítá Hanzl, Beránek, Karabáček ... a on tam dá Pecha, Guliho, Novotňáka. Nicméně bod je zlatej z HK. S tim co hrajem, jsem ho ani nečekal.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
05.12.2021, 17:09
 
Reakce na zmetek: Loni nebyla kvalita, letos pohyb... o ...
Hlavně mi hlava nebere, že trenér povídá, jak jsme o volnu potrénovali, odpočinuli a pak přijde zápas a jsme ve všude pomalejší. Teď zase 4 dny volno a Hradec je od začátku všude dřív. Je to opravdu smutnej pohled. Gulimu se taky nedaří a holt se pak nedaří celýmu týmu. Nikdo jinej to tam na sebe nevezme.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.11.2021, 19:30
 
Reakce na KohyCZ: Aha. Děkuju za úvod do ekonomiky hokej...
V pohodě, já ti můj postoj vysvětlil. Jestli to chceš ještě jinak, tak mi je nemorální lhát za jedněma dvěřma hráčům a personálu, že peníze nejsou a za druhejma dveřma nabízet obrovský smlouvy Gulimu, Abdulovi, Hrachovinovi, Pechovi a dalším. Klidně ti pošlu screeny, kde lidi pod ten hrozivě znějící článek na FB píšou, jak berou invalidní důchod, ale koupí odznáček a přenechají permici atd. Jsou tam desítky smutných komentářů! Přitom klub věděl, že to zvládne, když podepsal tyhle hráče. Šlo to napsat i jinak ... třeba pojďmě podpořit nově vnikající tým. Né lhát. Klub má rezervy z minulých let ale minulý rok je neměl? Bizár tohle to ... klub kterej nemá peníze, nebude přece podepisovat takový hráče. Ta podobnost s Chomutovem je příkladná.

Já jsem občas protivnej, mám arogantní reakce, vim to, i když mě to mrzí, ale dokážu o sobě říct, že mám srdce na pravým místě a v tomhle mě Motor jako klub a jeho vedení zklamalo. Tím bych to uzavřel a budu si přát, ať klub situaci zvládne hlavně finančně, protože doba je blbá.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.11.2021, 19:12
 
Reakce na KohyCZ: Nerozumím úvaze, kdy je podle tebe něj...
Stručně a jasně, nemám na to, nekupuju. Je blbý, za jedněma dveřma brečet, že peníze nejsou, za druhejma je rozhazovat po balíkách Smajlík A tohle se tu dělo sakra nechutně. Za mě nemorálně, nechutně ... s timhle se nedokážu ztotožnit a bude mi z toho blbě dlouho, i když motoru budu fandit pořád.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.11.2021, 19:11
 
Já třeba musim říct, že jsem nevěřil moc Štichovi a k jeho angažmá jsem byl spíše skeptickej ... a za mě je to hráč, kterej těží z minima maximum. Za poslední měsíc jsem i změnil názor na Hanzla. Je to náš nejlepší hráč na buly, čehož si je vědom i Modrý a posílá ho na nejdůležitější buly. Navíc začal bejt i produktivní (4. místo v klubový produktivitě).

Naopak jsem čekal víc od Ondráčka. Po dobrým nástupu se dostal do útlumu, kterej přešel i na Guliho. Holec tu lajnu parádně oživil. Už bych ho tam zpátky necpal, zkusil bych ho jinde.

Kohy:
Neni ti to jasný? Smutný. Klub by měl hospodařit tak, aby schodek nebyl. Potom hospodaříme, jako vláda Andreje Babiše Smajlík A sto litrů z odnáčků to fakt nezachrání ... bylo mi líto lidí, který mi říkali, jak čekají, jaká bude vejlplata, aby zjistili, jestli můžou koupit odznáček a pomoci zachránit klub, nebo ne. Za mě je to nemorální, ale každej to máme asi jinak.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.11.2021, 18:54
 
Reakce na KohyCZ: Jak to myslíš? Odznaky se prodávaly a ...
To jo ale nemyslim si, že by těch 100 tisíc (nebo mě oprav, kolik Standa říkal, že to bylo), který klub prodejem získal, klub nějak potřeboval ... když se podepisovali takovýhle hráči, za takovýhle rakety. Víš, já se bojim, že za rok, dva ... tady budem mít jen mladý kluky, srdcaře a fakt budem v prd*li. Budu rád, když to tak nebude, ale ta doba lehká neni a bude hůř. Chomutov to taky moc s pokorou nebral a kde teď jsou. Zaplať pánbůh, že v ČB chodí lidi a nevykašlali se na to, jako jinde.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
10.10.2021, 22:06
 
Reakce na fofana: Já tedy v této sezóně rozhodně souhlas...
S takovým rozpočtem a ještě sekyrou by jsme tam bejt ani neměli Smajlík Nemyslím si, že je nereálný s tou hrou něco udělat, když ten kádr tu na to je.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
10.10.2021, 20:17
 
Reakce na JMG: Muze se prohravat, ale je depresivní vide...
Myslíš Šticha? Já od něj viděl dělat vždy jen bububu, ale nevšiml jsem si, že by byl nějak tvrdej. Nepotrestal ani jeden zákrok a to ani na naše hvězdy. Jen vždy pořvával a ukazoval na hráče, jak si ho vytáhne a nic ... přišlo mi to spíš srandovní. Ale souhlasím, že mi taky chybí větší zápal a emoce. I ten Ville toho sparťana seřezal a rozhejbal zápas.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
10.10.2021, 20:10
 
Reakce na kerschlic00: Jako neříkám, že ty poslední dva ...
Souhlasim s tím, co si napsal, i s tím co píše full. Hrajem tam, kde máme hrát, ale z tý hry jde spíš hořkost, než radost. Jakmile se dobře nevyspí Pech s Gulašem, tak nemáme nárok na výhru. Čest vyjímce, kdy to na sebe v jednom zápase vzal Mižu.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
08.10.2021, 20:43
 
I když máme jednu z nejhorších obran a ta hra neni kdoví jaká, tak je třeba řict, že hrajem tam, kde chceme hrát. Sedmý místo je super.

A přeju i Čendovi, že je nejproduktivnější bek prvního týmu i Ďolíkovi, že mu to tam padá.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
08.10.2021, 20:15
 
Reakce na alkac: Díky, ale je nějaká výjimka pro případ,...
Při hře nesmí bejt nikde krev. Na výstroji, mantinelu, ledu atd ... z psychologickýho hlediska. Podle mě ho poslal převlíct rozhodčí.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
08.10.2021, 20:12
 
To, že nehrajem hráče, který jsou nominovaný na utkání a zatavujem první dvě lajny taky moc nechápu. Když už ho tam dá, měl by ho nechat hrát. Dnes ta taktika hraní na jednu lajnu ale zas vyjde. Modrák našel cestu Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
08.10.2021, 20:01
 
Reakce na Tony8385: Pokud měl důvěru byl hráčem sezóny....
Prvoligový. Tohle je extraliga. A spousty těch kluků na to vloni nemělo. Ta ELH je prostě něco jinýho. Většina týmů to po postupu zkouší, že dá šanci postupujícím hráčům a končí to tak, že zůstavá jen hrstka, co v ELH obstojí. To je myšleno všeobecně.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
08.10.2021, 19:53
 
Stejně nulovej mi přijde Hanzl, ale má nejlepší buly, proto chodí ma důležitý situace. Což je smutný.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
08.10.2021, 19:52
 
Reakce na Tony8385: teď ještě Soptík a Tom pukne :))...
Já bych mu ty body přál. Vloni byly jeho úkolem a měl bejt jeden z tahounů. Ale nevim kolik času mu chcem dávat a držet ho tu. V Brně sni HK se moc neohřál.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
08.10.2021, 19:50
 
Reakce na ScottieCZ: Krásně trefený......
Zajímalo by mě, kolik mél Novotný místa nad tim ramenem. Novotný byl dost překvapenej, že to tak hezky trefil.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
05.10.2021, 20:50
 
Reakce na Sylvia: Tome, Soptíka snad kritizuješ v každém...
Protože je druhým rokem nepotřebnej. Stojím si za tim. Minulý roky byl oblíbenec VP, teď je součástí týmu proč? Kde je přínos? Hanzal je marnej taky, bohužel, ale má nejlepší buly z týmu.
Zmetek: Zas trapná osobní poznámka. Nicméně mám měsíc dopředu plno, takže mi je úplně jedno kdo mi volá nebo nevolá Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
24.09.2021, 20:29
 
Teda ty naše vhazování, to je bída. Nevyhráli jsme poslední zápasy snad žádný důležitý buly ...
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
24.09.2021, 18:35
 
Jestlipak má Kohy nějakou tabulku, kolik hráčů patří Motoru Smajlík jestli to neni tajný Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Již zanedlouho nás čeká duel na plzeňském ledě. ?? #hcmotor #dnesnisestava #nejenhokej

32. narozeniny slaví náš obránce Roman Vráblík! Tak všechno nejlepší a hodně zdraví a gólů za Motor! ??

Již zítra nás čeká @HC_Plzen! ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Vyhrát proti Hradci Králové, to fanouška v Českých Budějovicích asi vždy potěší, že? Sestřih zde ??youtu.be/eC6D6BUM9zg