MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "-tom-" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
07.04.2021, 18:34
 
Reakce na full: Toť taky otázka... např. u tolik mediáln...
Pak by to znamenalo, že na hokej, do divadla, kina a restaurací se přestane chodit, protože by tam nikdo nechodil Smajlík Takže to dle mého neudělají ... už teď to běží jen na čestné prohlášení.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
05.04.2021, 00:02
 
Reakce na fofana: Taky sem chválil tvuj rozhovor s Ďolík...
Hele je to fakt vtipný, ale hráče, který bys podepsal v lednu, jsme fakt podepsali. Tak máš věšteckou kouli Smajlík Nezlob se na mě, ale chováš se ve svých příspěvkách přesně tak, co nazývám buranským chováním. Obrázek nechť si každý udělá sám. Výčet tvých příspěvků za poslední dobu, co jsem vyjádřil tady určitou nespokojenost, je věsmes jen útok na mě. Teď s tim Kondorem to fakt nechápu, zrovná já nejsem Lubošovo herní obdivovatel, ani jsem nikdy nepsal, že bych byl rád, kdyby se vrátil, nebo něco podobnýho (a to ani po angažmá ve Vsetíně). Vždy jsem tvrdil, že je pro něj lepší hrát jinde. Ale chápu, že se tu ze mě někdo jen snaží udělat blbce, však uvidíme za čas. Ať se daří bejku, od teď už to bude bez reakce.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
04.04.2021, 23:51
 
Reakce na fofana: Jasně, nebýt tebe, vůbec by mě nenapad...
Já nikde neřekl kvůli mě přece Smajlík Myslíš ten dlouhej rok a půl co sem píšeš? A ano, když mi bylo řečeno, že bude lepší, když sem nebudu psát, tak jsem se třeba na čas odmlčel, jako třeba jako i Quak a jiný lidi, který sem dřív psali a je škoda, že už nepíšou tolik, protože to mělo alespoň úroveň. Asi je tedy náhoda, že reaguješ jen na lidi, který něco kritizujou? A že chválíš rozhovory s Bednou, jak se super odpovídá v ptejte se, fanshop taky super, ty hráče atd. vše je to náhoda. A urážíš mě tu taky jenom ty. Ať píšu cokoliv, píšu to za sebe a v rámci slušnosti ... ale to buranský chování, to poznávám Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
04.04.2021, 23:42
 
Reakce na fofana: Tak snad si to tu nepřečte jeho kamará...
Celkově jsou tvoje příspěvky zajímavý. Nepíšeš sem dlouho, od začátku kritika Bělmy, jen za vše chválíš vedení, naprosto žádná kritika, ale jakmile někdo řekně něco proti klubu, tak na něj útočíš sprostým stylem co to kecá, mele atd. Máš tu takových příspěvků už desítky. Taky kritizuješ hráče co odchází, chválíš hráče co zůstavají. Docelá náhodička a odhad na to máš výbornej Smajlík Takový trošku ovlivňování veřejnýho mínění mi to přijde. Přesně tohle je to buranský chování Smajlík Který mi bylo argumentovaný, že hokejisti nejsou slečinky.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
04.04.2021, 23:17
 
Reakce na fofana: Tak snad si to tu nepřečte jeho kamará...
Když si vyjedu tvých 20 posledních příspěvků, tak většina se naváží do mě a chválíš jen rozhovor s Bednou a to jak tady jsme to skvěle udělali s permicema. Začínám si myslet, že si vedení založilo novej profil Smajlík Protože jinak ten myndrák se mnou a ,,myčkou,, nechápu.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.04.2021, 16:44
 
Reakce na Haberman44: Pořád jsi neodpověděl proč do téhl...
Protože je to klub srdce, kterej mám rád, mám ho i vytetovanej a chci mu bejt trochu blíž? Navíc mi přijde, že jinak se to tady dělá dobře a ta organizace funguje zdravě. Akorát mi přijde, že jsme si neuvědomili, že hrajeme ELH a že by jsme se měli chovat jako extraligovej klub.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.04.2021, 16:26
 
Reakce na Haberman44: Když to tu dělá vedení klubu tak š...
A bylo už na čase to říct, protože tu zdaleka nejde jen o Čendu a Ďolíka, ale o to, si to k*rva už uvědomit, že nejsme pání bozi.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.04.2021, 13:55
 
Reakce na fofana: Jasně, frajírek, kterej se ze všech si...
Fandim a proto se mi nelíbí, jak to tu aktuálně vedeme, protože mi na tom záleží.

Jsem to děsnej frajírek a stojí mě to spousty sil Smajlík Nevraživost vůči mě, Neďákovi a dalším lidem ... stačí si projet tvoje příspěvky. To až smrdí českou závistí. Už na tebe nebudu reagovat, protože to nemá smysl.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.04.2021, 13:24
 
Do Hradce ty kluci taky chodí,i když je majitel jakej je a všichni to o něm ví. Protože hráčům zavře hubu penězma. Oni je ale mají. Nerad bych se podobných manýrů dočkal i tady. Nevraživost vůči Neďákovi je zbytečná. Můžem Bolce opravdu takovýho člověka závidět, bohužel Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.04.2021, 13:20
 
Reakce na fofana: Prosimtě, dělá to dva roky, první byl ...
Tam utopilo peníze spousty lidí i tady odtud Smajlík Za to bohužel nemůže žádnej hokejista. Myslim, že nebude mít problém odpovědět, ale přijde mi to osobní a zbytečný.

Nesmyslnost tvých příspěvků - napřes to tu Neďák vyžírá jak kuna, pak to dělá jen 2 roky. Jak dlouho je pryč Mitch? Kolik hráčů z ČB tam hraje? A to jakej budou mít příští rok kádr, do toho mluvil hodně, neřekl bych, že něco sklízí,
Sám Vrbata o něm řekl že to pozvedl. Umět tady mluvit my takhle s hráčema, tak nám neuteklnapřiklad Ďolík ani Čenda, nebo jsme tu mohli mít jiný hráče. Kluci ale mají mobily a volají si že jo. Pak jsme zase u toho že sem někdo do tohodle zoho půjde jen za spousty peněz. A kdo to v týhle době bude platit? To bude chtít prodat hodně odznáčků, když je klub skoro před krachem, jak čtu. Nevim jestli s ním máš nějakej osobní problém, že tu Vencu urážíš a zajímají tě jeho soukromý, mimohokejový finance, ale neventiluješ to správným způsovem, což ti tu teď napsalo víc diskutujících.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.04.2021, 13:03
 
Tak jsem si teď psal s Neďákem a pokud chcete, můžu s nim udělat rozhovor, až jim skončí sezóna Smajlík Prý nemá problém odpovědět na cokoliv, co vás zajímá. Tak když budete chtít, neni problém Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.04.2021, 10:42
 
Reakce na fofana: Rozhovor dobrej. Jestli mě ale něco ne...
Ten tvuj názor je dosti neobjektivní.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
02.04.2021, 22:45
 
A ta na k*ndu situace mě přiměla vám přinést další rozhovory Smajlík Budete tu mít zajímavý hráče, ať už aktivní, nebo neaktivní. Nějaký jsem sliboval dávno, nějaký se ozvali sami jako reakce na nový rozhovory. Jen to bude pocitově, jak bude čas. Už nebudu házet naslepo jména, protože je to zbytečný, ale hlavně, jestli vás to baví Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
01.04.2021, 19:57
 
Jo a má to přes 40 minut, tak snad vám to udělá radost Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
31.03.2021, 20:56
 
A jestli to nevyhraje Mrož, tak má u mě alespoň kořalku Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
27.03.2021, 13:07
 
Reakce na fofana: A jakej smysl by pro Kappu dávalo, aby...
Aby nemuseli nikomu nic vysvětlovat, protože si třeba myslí, že to dělají správně. Stejně tak proč lžou, že se někoho ptají na názor. Zajímalo by mě, jestli je tady byť JEDINEJ člověk, kterýho se ptali. Pochybuji o tom. Je to firma, která ti udělá fanshop jakýhokoliv týmu za 10 minut. Jen všude změní barvu oblečení a logo klubu. Dle mýho to neni reprezentativní klubu, kterej má takovou základnu, jakou má Motor. Ale je to ndjjednodužší a nejsnažší cesta bez práce a ještě za peníze, to ano. Pak ale udělejme pomyslné váhy a na jednu dejme spokojenost motorfans a na druhou peníze od Baueru.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
21.03.2021, 10:18
 
Ale vzkazy jsem mu přečetl všechny. Včetně pozdravů, přání i urážek pro pobavení nad různejma existencema.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
20.03.2021, 12:26
 
Reakce na lindemann: Tyhle případy nejdou porovnávat. Ho...
Právěže to jde srovnávat! To je to o čem mluvim Smajlík Jednáme jinak s hráčema, který se vrací odjinud, než s hráčema, který už tu hrajou.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
20.03.2021, 11:59
 
A taky proč produktivní hráč třeba v lednu musí volat Bednovi, jestli se s nim bude jednat nebo co, že už s nim kdyžtak jednaj jiný týmy Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
20.03.2021, 11:56
 
Reakce na KohyCZ: Nikdo mu do toho rozhodně nekecal, to ...
Já bych teda chtěl, aby ses Bedny zeptal na to, proč přeplácíme drahé, jinde nechtěné hráče (což se opakovalo už xkrát za těch 8 let), přitom hráče, který by jsme měli udržet, tak jim takovou nabídku vůbec nedáme, ani nedorovnáme. Chápu, že je dobrý, udržet rozpočet ,,zdravej,, ale neni důležitější udržet zdravé jádro, než přeplácet nejisté hráče? Ty hráči mají pusy, komunikujou spolu a když si řeknou, že někdo dostal mnohem víc, než někdo, kdo tady hraje top ice time? Neni to paradox? Svým způsobem bych si přál, aby byly platy veřejný, jako v NHL, protože by jsme se teda asi pobavili. Přijde mi to, jako když ptáčka chytají, tak mu hezký zpívají a pak si myslíme, že prostě nefrkne. Teď vedení moc dobře vidí, že když chce odchovance, tak mu musí dát tak jako tak Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....

Brankář Motoru Jiří Patera se může stát vítězem Zlatá helma SENCOR za uplynulou sezónu! Jestli se vám jeho zákrok líbil, můžete...

Stalo se, co se v klubu nikdo ani neodvážil odhadovat. Více než 3000 permanentkářů nechalo veškeré své peníze za sezónní karty...