MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "-tom-" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
20.03.2022, 17:13
 
Reakce na Paav: Bednařík nikdy nemluvil o chybějících pe...
Právěže ano.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
20.03.2022, 17:12
 
Reakce na Tony8385: Nezlob se , ale nenecháš si ujít jed...
To neni rejpnutí ale realita. Uvádí se tu lidi v omyl. Třeba zrovna tímhle drbem o fanshopu a bufetu, který SB v covidu vypustil. Jsou to věci, který mi jsou proti srti a jak vidíš, lidi se nepravd chytají Smajlík Od rozhovorů je tu Kohy, ne já Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
05.03.2022, 20:36
 
Reakce na fofana: 50000 je podle tebe hodně? Víš kolik s...
Máme jako ČR za posledních 60 let o víc než milion obyvatel víc. To je podle tebe vymírání? Nafukovací to tady fakt neni.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.03.2022, 16:21
 
Reakce na zdcart: Třeba půjdu proti proudu, ale za mě by...
To třeba klidně, ale trenér je součástí týmu. Českého! V případě úspěchu přebírá i medajly. Proč by měl mít medajly za český uspěch fin? Všeobecně se mi nelíbí ani to co předvedla Čína na olympiádě s občanstvím. Pak ten nároďák přece úplně ztrácí význam a pointu.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.03.2022, 15:27
 
Reakce na mav8: Tomášové, nechcete si svoje špinavý prád...
Taky si myslim, že to tu nikoho nezajímá a proto nechápu, že i den potom má furt potřebu říkat něco o výmyslech, manipulaci, kecech atd, když prostě někdo nejde s proudem. To je holt život. Já s timhle nesympatizuju, snažim se to potlačovat, ale reagovat na to asi už nebudu. Moudřejší ustoupí, což je samozřejmě jasný Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
01.03.2022, 21:36
 
Návštěvnsot v ČB je super. Hokej je taky super. Parádní je i to číslo prodaných pernamentek v týhle době! Ale aby i přes to někdo opakovaně tvrdil, jak klubu hrozí krach, to tu nebylo od dob MTF a je mi z toho na blití Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
01.03.2022, 20:46
 
Ještě bych vyzvednul Camaru. Vloni ofenzivní tahoun týmu, letos je na prášek. Co mu přeskočilo, to fakt nechápu.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.02.2022, 21:46
 
Reakce na Jadav: Podle mě je na stole uzavření extraligy...
Ať je to jak chce, tak uzavření ELH je nesmysl a jsem zásadně proti, i kdyby jsme byli poslední. Je důležitý, aby se soutěže prolínaly a bylo o co hrát!

Tuppu:
Bedna dva roky hrozí krachem klubu. Tady to neni mezi ELH a první ligou po boku Jihlavy, ale krajskej přebor, nebo žádnej hokej. Otázka je, jak moc je to realita a jak moc nátlak na fanoušky, když nám tu jezdí takovýhle hokejisti, o kterých v jiných klubech tvrdili, že na ně nemají finance. Ve mě to vyvoláva nepříjemnej pocit, ať už je to jakkoliv a je mi smutno, že jsme se do tohodle vůbec dostali.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.02.2022, 15:45
 
Reakce na fofana: Klub by mohl odvrátit svůj krach tím, ...
A pokud klub spolýhal v týhle době na to, že bude furt full haus, tak to potěš teda Smajlík Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
26.01.2022, 20:39
 
Reakce na kerschlic00: Jasně a riskovat, že z už tak ztr...
Však jasně, já to pro letošek respektoval Smajlík Stejně jako řada dalších, kdo jsme si mysleli, že k dalším restrikcím už nedojde v týhle šaškárně, ale bohužel. Takže další rok už to podporovat nehodlám. Přece jen 2 roky a na hokeji 15x? Za 12 litrů Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
23.12.2021, 21:18
 
Reakce na Hejamotor: Tom: ono ja jsem to buzerovani tak ...
Tak pokud tohle dal někdo hráčovi do smlouvy, tak to gratuluju Smajlík Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
05.12.2021, 18:48
 
Já nevim, ale to vidí snad každej, že na hru 3 na 3 se musí dát hráči, který mají nejvíc sil ne? Klidně ať tam lítá Hanzl, Beránek, Karabáček ... a on tam dá Pecha, Guliho, Novotňáka. Nicméně bod je zlatej z HK. S tim co hrajem, jsem ho ani nečekal.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
05.12.2021, 17:09
 
Reakce na zmetek: Loni nebyla kvalita, letos pohyb... o ...
Hlavně mi hlava nebere, že trenér povídá, jak jsme o volnu potrénovali, odpočinuli a pak přijde zápas a jsme ve všude pomalejší. Teď zase 4 dny volno a Hradec je od začátku všude dřív. Je to opravdu smutnej pohled. Gulimu se taky nedaří a holt se pak nedaří celýmu týmu. Nikdo jinej to tam na sebe nevezme.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.11.2021, 19:30
 
Reakce na KohyCZ: Aha. Děkuju za úvod do ekonomiky hokej...
V pohodě, já ti můj postoj vysvětlil. Jestli to chceš ještě jinak, tak mi je nemorální lhát za jedněma dvěřma hráčům a personálu, že peníze nejsou a za druhejma dveřma nabízet obrovský smlouvy Gulimu, Abdulovi, Hrachovinovi, Pechovi a dalším. Klidně ti pošlu screeny, kde lidi pod ten hrozivě znějící článek na FB píšou, jak berou invalidní důchod, ale koupí odznáček a přenechají permici atd. Jsou tam desítky smutných komentářů! Přitom klub věděl, že to zvládne, když podepsal tyhle hráče. Šlo to napsat i jinak ... třeba pojďmě podpořit nově vnikající tým. Né lhát. Klub má rezervy z minulých let ale minulý rok je neměl? Bizár tohle to ... klub kterej nemá peníze, nebude přece podepisovat takový hráče. Ta podobnost s Chomutovem je příkladná.

Já jsem občas protivnej, mám arogantní reakce, vim to, i když mě to mrzí, ale dokážu o sobě říct, že mám srdce na pravým místě a v tomhle mě Motor jako klub a jeho vedení zklamalo. Tím bych to uzavřel a budu si přát, ať klub situaci zvládne hlavně finančně, protože doba je blbá.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.11.2021, 19:12
 
Reakce na KohyCZ: Nerozumím úvaze, kdy je podle tebe něj...
Stručně a jasně, nemám na to, nekupuju. Je blbý, za jedněma dveřma brečet, že peníze nejsou, za druhejma je rozhazovat po balíkách Smajlík A tohle se tu dělo sakra nechutně. Za mě nemorálně, nechutně ... s timhle se nedokážu ztotožnit a bude mi z toho blbě dlouho, i když motoru budu fandit pořád.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.11.2021, 19:11
 
Já třeba musim říct, že jsem nevěřil moc Štichovi a k jeho angažmá jsem byl spíše skeptickej ... a za mě je to hráč, kterej těží z minima maximum. Za poslední měsíc jsem i změnil názor na Hanzla. Je to náš nejlepší hráč na buly, čehož si je vědom i Modrý a posílá ho na nejdůležitější buly. Navíc začal bejt i produktivní (4. místo v klubový produktivitě).

Naopak jsem čekal víc od Ondráčka. Po dobrým nástupu se dostal do útlumu, kterej přešel i na Guliho. Holec tu lajnu parádně oživil. Už bych ho tam zpátky necpal, zkusil bych ho jinde.

Kohy:
Neni ti to jasný? Smutný. Klub by měl hospodařit tak, aby schodek nebyl. Potom hospodaříme, jako vláda Andreje Babiše Smajlík A sto litrů z odnáčků to fakt nezachrání ... bylo mi líto lidí, který mi říkali, jak čekají, jaká bude vejlplata, aby zjistili, jestli můžou koupit odznáček a pomoci zachránit klub, nebo ne. Za mě je to nemorální, ale každej to máme asi jinak.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.11.2021, 18:54
 
Reakce na KohyCZ: Jak to myslíš? Odznaky se prodávaly a ...
To jo ale nemyslim si, že by těch 100 tisíc (nebo mě oprav, kolik Standa říkal, že to bylo), který klub prodejem získal, klub nějak potřeboval ... když se podepisovali takovýhle hráči, za takovýhle rakety. Víš, já se bojim, že za rok, dva ... tady budem mít jen mladý kluky, srdcaře a fakt budem v prd*li. Budu rád, když to tak nebude, ale ta doba lehká neni a bude hůř. Chomutov to taky moc s pokorou nebral a kde teď jsou. Zaplať pánbůh, že v ČB chodí lidi a nevykašlali se na to, jako jinde.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
10.10.2021, 22:06
 
Reakce na fofana: Já tedy v této sezóně rozhodně souhlas...
S takovým rozpočtem a ještě sekyrou by jsme tam bejt ani neměli Smajlík Nemyslím si, že je nereálný s tou hrou něco udělat, když ten kádr tu na to je.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
10.10.2021, 20:17
 
Reakce na JMG: Muze se prohravat, ale je depresivní vide...
Myslíš Šticha? Já od něj viděl dělat vždy jen bububu, ale nevšiml jsem si, že by byl nějak tvrdej. Nepotrestal ani jeden zákrok a to ani na naše hvězdy. Jen vždy pořvával a ukazoval na hráče, jak si ho vytáhne a nic ... přišlo mi to spíš srandovní. Ale souhlasím, že mi taky chybí větší zápal a emoce. I ten Ville toho sparťana seřezal a rozhejbal zápas.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
10.10.2021, 20:10
 
Reakce na kerschlic00: Jako neříkám, že ty poslední dva ...
Souhlasim s tím, co si napsal, i s tím co píše full. Hrajem tam, kde máme hrát, ale z tý hry jde spíš hořkost, než radost. Jakmile se dobře nevyspí Pech s Gulašem, tak nemáme nárok na výhru. Čest vyjímce, kdy to na sebe v jednom zápase vzal Mižu.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

20. narozeniny dnes slaví útočník Motoru Tomáš Chlubna. Gratulujeme a přejeme hlavně zdraví a taky spoustu gólů za Motor ??

50. narozeniny slaví bývalý obránce Jiří Hála. V ČB 4 sezony, 68 zápasů, 3 góly a 6 bodů. Člen postupového týmu 1992 a bronzového...

Před 100 lety se narodil Vintíř Němec. V ČB 9 sezon, cca 100 zápasů, 77 gólů. Člen mistrovského týmu 1951 a bronzového týmu 1953....

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…Jiří Patera v předminulé extraligové sezoně oblékal dres Motoru, než se vrátil zpátky do Ameriky.. V...